DmC: Devil may Cry | Xbox 360

RAAD

کاربر سایت
Sep 1, 2011
30
علی من موندم کلا با این نظراتت چرا انقلاب نمیکنی در صنعت گیم؟
کلا پستات انقلابیه!=))

مشکل اینجا هست من در ضمینه گیم زیاد علاقه ای ندارم برم کارگردان بشم دوست دارم خودت میدونی من به فیلم خیلی بیشتر علاقه دارم میخوام اگه بشه در اینده فیلم دویل می کرای رو بسازم البته اگه این مانگا هم داشته باشه باید تحت الحفظ مانگا پیش برم که کاره مشکلی هست

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
حتی سری DMC داستان خیلی غنی ایی نداشت و از نسخه 1 به بعد همش افتاد توی تکرار و فقط بلد بود سوال ایجاد کنه و هیچ جوابی هم براشون نداشت به یه همچین داستانی نمیگن فوق العاده میگن پر از اشکال ، میخوای برات لیست سوال های نا تموم سری DMC رو بزارم : ورجیل و دانته چطوری به شمشیر هاشون رسیدن اونم وقتی که موقع مرگ مادرشون تنها 8 سال داشتن ؟! چه اتفاقی بینشون افتاد که باعث شد با همدیگه بد بشن ؟! چه بلایی سر اسپاردا اومده و این همه سال کجا بوده ؟! چطور توی نسخه 3 وسط شهر یه برج بزرگ در اومد ولی نه ارتش و نه مردم هیچ واکنشی بهش نشون ندادن ؟! ورجیل این همه قدرت رو برای چی میخواست ؟! چه بلایی سره ورجیل ( نلو آنجلو ) توی نسخه یک اومد ؟! نرو کیه ؟! دستش چطوری شیطونی شده ؟! چرا وقتی مرد دوباره زنده شد و حرف های ورجیل رو زد ؟! چرا یاماتو شکسته بود ؟! چرا اسپاردا علیه شیطونا بلند شد ؟! دانته چند سالشه ( 40 سال یا 2000 سال ) ؟!
خوي شد خودمم يه سري از سوالاي ناتموم رو گذاشتم و نيازي به زحمت نبود.
كپكام به جاي اينكه بره سوالاي ناتموم رو جواب بده,ميره ريبوتش ميكنه.خب اين چه كاريه؟
شايد اين DMC جوابا رو بده.درسته كه ريبوته ولي هيچي معلوم تيست.
حالا به من بگو كه تو كه اينقدر از كپكام و DMC بدت مياد,چرا نام كاربري و عكس اواتارتو از DMC و دانته انتخاب كردي؟

---------- نوشته در 11:51 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:46 AM ارسال شده بود ----------

اصلا قرار نیست شبیه دانته قبلی باشه.ریبوت یعنی ریبوت.یعنی تغییراتی داره که لازم نیست براش دلیلی بیارن.انگار قبلا رو انکار کنند.
منم نگفتم قراره شبيه قبلي باشه.
بعضي از دوستان عزيز دارن به خودشون اينو تلقين ميكنن تا به هر دليلي از اين شماره جديد خوششون بياد

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
كپكام به جاي اينكه بره سوالاي ناتموم رو جواب بده,ميره ريبوتش ميكنه.خب اين چه كاريه؟
حالا به من بگو كه تو كه اينقدر از كپكام و DMC بدت مياد,چرا نام كاربري و عكس اواتارتو از DMC و دانته انتخاب كردي؟
چرا همه چیزو قاطی می کنی؟ایشون از DMC بدش نمیاد,nاره می گه کپکام داستان نویسی شاهکاری نداشت.اتفاقا اینو تو همه ی نقد ها و پرونده های DMC هم می گن که DMC یه داستان معمولی داره<یعنی ایده ی خوبی رو شروع کرد,ولی به خصوص از قسمت اول به بعد خوب نتونستن درستش کنن.ببین اگه می تونستن جواب همه ی سوالا رو بدن,دیگه ریبوتش نمی کردن که.وقتی به بن بست رسیدن,ریبوت کردن تا یه سری اشتباهات داستانی رو درست کنند,بعد بتونن به سوالا جواب بدن.NT هم با وجود اینکه دو تا بازیش از برخی جوانب مثل افت فریم شدید بازی هاش و تکراری شدن گیم پلی خیلی مورد انتقاد قرار گرفت,ولی همه قدرت داستان نویسیشون رو ستایش می کنند

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
Bionic Commando منظورته ؟!
bionic commando رو با GRIN ساخت.مثل اين شاهكار جديد(DMC)
در ضمن خواهشا اگه جنبه بحث کردن ندارین بهتره موضوعی رو توی تاپیک مطرح نکنید ، وقتی حرفتون اشتباهه من یا کاربر دیگه ایی مجبوریم حرفتون تصحیح کنیم تا بقیه اشتباه برداشت نکنند ، وقتی داستان نسخه DmC به عهده NT ـه نمیتونم بگم کاپکام داره داستان بازی رو مینویسه تا شما خوشحال بشی ، خواهشا یه ذره جنبه داشته باشید
من از شما نخواستم كه حرف منو تصحيح كنين.وقتي خودتون ميايين ميپرين وسط.من چه كار كنم؟
در ضمن اين تاپيك براي بحث در مورد DMC هست و همه هم ازادن تا هر چي دلشون ميخوان بگن.اگر ناراحتين خب ادامه ندين.
اصلا چه ربطي به جنبه داره؟؟؟؟

---------- نوشته در 12:13 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:58 AM ارسال شده بود ----------

بحث من سر اينه كه داستان تو دستاي خود كپكام هست و وقتي بازيرو به يه شركت ديگه ميده,اون شركت مسلما يه سري المان ها و ايده هاي ديگه به داستان اضافه ميكنه و هيچكدوم با عقل جور در نميان.اصلا تجربه نشون داده كه همكاري كپكام با شركت هاي ديده اشتباه محضه و شكست رو در پي داره.
نمونش BIONIC COMMANDO و RE:ORC

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
bionic commando رو با GRIN ساخت.مثل اين شاهكار جديد(DMC)

من از شما نخواستم كه حرف منو تصحيح كنين.وقتي خودتون ميايين ميپرين وسط.من چه كار كنم؟
در ضمن اين تاپيك براي بحث در مورد DMC هست و همه هم ازادن تا هر چي دلشون ميخوان بگن.اگر ناراحتين خب ادامه ندين.
اصلا چه ربطي به جنبه داره؟؟؟؟
یه بار دیگه بخون ببین من چی نوشتم ، من نگفتم اینجا بحث نکنیم گفتم اگه موضوعی رو مطرح میکنید که اشتباهه توقع این رو هم داشته باشید که یقیه کاربرا بیان حرفتون رو اصلاح کنند

خب این دقیقا وضعیه که DmC : Devil May Cry داره و کاپکام توی ساخت بازی دخالت زیادی نداره و داستان رو کامل داده دست NT ، پس اون پست اولتون که گفته بودید داستان های Capcom شاهکاره ( که به شخص هیچ بازیی بجز RE رو نتوسنتم پیدا کنم که داستان جالبی داشته باشه ) و نمیشه داستان DmC رو حدس زد اشتباه بود

اگه من با هر کاربر دیگه ایی میاد موضوعی رو میگه یا تصحیح میکنه دنبال اذیت کردن و ساز مخالف زدن نیست و فقط میخواد بقیه کاربرا یه وقت اشتباه برداشت نکنند

منم نگفتم قراره شبيه قبلي باشه.
بعضي از دوستان عزيز دارن به خودشون اينو تلقين ميكنن تا به هر دليلي از اين شماره جديد خوششون بياد
اگه پست های قبلی من رو درست میخوندین الان یه همچین سوالی نمیکردن ، کاپکام قبل از شروع نسخه جدید ( DmC ) ایده های زیادی رو بررسی کرده ولی دیده داستان بازی پر از اشکاله و نمیتونه به سوالاتش جواب بده برای همین بازی رو ریبوت میکنه تا NT بتونه با یه داستان غنی اشکالات داستانی نسخه های قبلی رو از بین ببره ( چون این بازی ریبوته پس لازم نیست به هیچکدوم از سوالات جوابی بده ، حتی امکان داره اصلا داستان اسپاردا هم توی این نسخه نسبت به داستان اصلی Devil May Cry تفاوت داشته باشه مثل همون فرشته بودن مادر دانته )

همونطوری که سهراب هم گفت من از بازی بدم نمیاد و برعکس عاشق بازیم و بازی محبوبمه ولی منکر اشکالاتش نمیشم و میدونم داستان بازی خیلی اشکال داره و به نشرم واقعا احتیاج به ریبوت شدن داشت

نمیخوام از خودم تعریف کنم ولی اگه میخواین بدونین چقدر از سری DMC خوشم میاد این رو بخونید:
به جرات میتونم بگم که من یکی از بزرگترین طرفدارای Devil May Cry توی BC هستم ، همه نسخه ها غیر از 2 رو بازی کردم ، تمام اخبار و مصاحبه های کاپکام در مورد DMC رو دنبال میکنم ، تمام تریلر ها ، تصاویر ، مصاحبه ها و اطلاعات بازی رو دنبال کردم ، مطمئنم خیلی از هوادارای بازی نمیدونن که دقیقا 1 ماه دیگه بعنی 24 اکتبر سالگرد 10 سالگی بازیه ، همچنین مطمئنم خیلی از دوستان نمیدونن که کاپکام یه مسابقه طراحی از شخصیت های سری DMC گذاشته بود و قراره شخص برنده ، طرحش با اسم خودش توی یکی از بازی های معرفی نشده از سری DMC استفاده بشه و علاوه بر یک نسخه کپی از همون بازی هم به صورت رایگان دریافت کنه

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
مطمئنم خیلی از هوادارای بازی نمیدونن که دقیقا 1 ماه دیگه بعنی 24 اکتبر سالگرد 10 سالگی بازیه
نه نميدونستم و دوست ندارم بدونم.
خب DMC بياد يه سري از چيزاي جديد رو همراه خودش مياره و تموم ميشه و ميره.
ولي اگر DMC5 بياد كه دوباره بايد همون داستان قديم رو ادامه بده و نكات مبهم رو فاش كنه.حالا ديدي كه اصلا نيازي به ريبوت نبود.اصلا برن هزار بار ريبوت كنن ولي وقتي شماره هاي اصلي بيان كه بايد داستان قبل رو ادامه بدن
پس اون پست اولتون که گفته بودید داستان های Capcom شاهکاره
نه خير,گفتم داستان پرداز خوبيه نگفتم شاهكاره.برو پستمو با دقت بيشتري بخون.شاهكار با خوب خيلي فاصله داره!!!

---------- نوشته در 12:56 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:45 PM ارسال شده بود ----------

كپكام اومد DMC1 رو داد بيرون,بعدش ديد خيلي از نكات مبهمه,رفت DMC3 رو ساخت.
الان هم DMC4 رو داد بيرون,ديد خيلي نكات دوباره مبهمه رفت DMC رو ساخت در حالي كه بايد DMC5 رو ميساخت.
مطمئن باشين اين DMC نكات مبهم رو بيشتر ميكنه نه كمتر.
راستش نميدونم از كپكام خوشم بياد يا نه.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
خب DMC بياد يه سري از چيزاي جديد رو همراه خودش مياره و تموم ميشه و ميره.
ولي اگر DMC5 بياد كه دوباره بايد همون داستان قديم رو ادامه بده و نكات مبهم رو فاش كنه.حالا ديدي كه اصلا نيازي به ريبوت نبود.اصلا برن هزار بار ريبوت كنن ولي وقتي شماره هاي اصلي بيان كه بايد داستان قبل رو ادامه بدن
الان یه نگاه به پستای قبلیم کردم ، والا نمیدونم به چه زبونی دارم مینویسم ؟! به نظر که فارسی میاد !!!؟؟؟ بزار یکبار دیگه خیلی ساده تر بگو شاید جواب داد :

Alex Jones توی مصاحبه با Game Trailers وقتی ازش سوال کردن که : هیچوقت طرحی از ساخت نسخه ایی با محوریت اسپاردا یا ورجیل رو داشتین ؟
جواب داد : طرح های زیادی در ابتدا داشتیم ولی در نهایت DmC و تولد دوباره دانته ( منظورش همون ریبوته ) داستانی بود که میخواستیم به تصویر بکشیمش

علاوه بر اون کاپکام اعلام کرده قصد ساخت ادامه سری اصلی و DMC5 رو داشتن ولی دیدن از لحاظ داستانی نمیتونن اینکار رو بکنند و داستان سری پر از اشکاله ( Pilot Hole ) و به همین دلیل مجبور به ریبوت کردن DMC شدن

در ضمن این که شما نمیخوای بدونی سالگرد DMC کی هست یا اینکه اون عنوان رونمایی نشده از سری DMC چیه ، به من ربطی نداره و نظر شخصیتون فقط اونا رو نوشتم تا بدونید فقط شما نیستی که از این بازی خوشت میاد ( که بعید میدونم اصلا از بازی خوشتون بیاد ، که دوباره به من ربطی نداره )

خواستم بدونید همه هوادارای سری قبلی علیه ریبوت جدید نیستن و به نظر بعضیاشون واقعا ریبوت شدن سری DMC لازم بود ( البته همین الان بگم من خیلی خوشحال میشم اگه کاپکام بتونه داستان خوبی رو برای DMC5 بنویسه و بتونه به همه ی سوالات جواب بده ، هر چند با ریبوت شدن بازی احتمال دیدن نسخه 5 تقریبا به صفر میرسه )

كپكام اومد DMC1 رو داد بيرون,بعدش ديد خيلي از نكات مبهمه,رفت DMC3 رو ساخت.
الان هم DMC4 رو داد بيرون,ديد خيلي نكات دوباره مبهمه رفت DMC رو ساخت در حالي كه بايد DMC5 رو ميساخت.
مطمئن باشين اين DMC نكات مبهم رو بيشتر ميكنه نه كمتر.
راستش نميدونم از كپكام خوشم بياد يا نه.
اتفاقا بعد از اومدن نسخه 3 بود که ابهامات شروع شد ، چون قبل از اون Novel DMC رو جزیی از داستان سری بازیهاش حساب میکردن و توی اون Novel اومده بود داستان جوونی دانته رو تعریف کرده بود ( زمانی که اسم خودش رو گذاشته بود Tony Redgrave و هویت خودش رو مخفی نگه داشته بود ) حالا از داستان Novel بگذریم ولی در کل تونسته بود به سوالات DMC جواب بده ، ولی با اومدن نسخه 3 رسما داستان Novel به باد رفت و ابهامات سری DMC بیشتر شد

DmC ریبوته و از لحاظ داستانی داره از صفر شروع میکنه و اصلا ربطی به سری اصلی نداره پس توقع جواب دادن به سوالات سری قبلی رو ازش نداشته باشید

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
البته همین الان بگم من خیلی خوشحال میشم اگه کاپکام بتونه داستان خوبی رو برای DMC5 بنویسه و بتونه به همه ی سوالات جواب بده ، هر چند با ریبوت شدن بازی احتمال دیدن نسخه 5 تقریبا به صفر میرسه )
نه,مطمئن باش شماره 5 رو ميسازه
فقط اونا رو نوشتم تا بدونید فقط شما نیستی که از این بازی خوشت میاد ( که بعید میدونم اصلا از بازی خوشتون بیاد ، که دوباره به من ربطی نداره )
افرين,اينو خوب اومدي,به تو ربطي نداره كه من از اين سري خوشم مياد يا نه.
شما كه همه چي درباره DMC ميشنويد صد در صد اينو هم شنيدين كه كپكام گفته اين بازي داراي تم غربي خواهد بود تا اونا بيشتر خوششون بياد,(يه بار ديگه هم گفتم) پس تكليف بقيه چي ميشه؟بدون شك براي يه ذره پول بيشتر اين كارو كرده نه براي داستانش.چون هممون ميدونيم كه كپكام پول پرسته.
در ضمن منم دارم فارسي مينويسم اين طور نيست؟؟؟
پس حتما خوندي و فهميدي كه گفتم اگر اين DMC هم بياد,پر از حفره هست و مطمئنا تا اون موقع چاله ميشه.
نه خير دوست محترم.كپكام اگر دلش بخواد ميتونه داستان رو ادامه بده,همون طور كه RE رو ادامه داد.براش كاري نداره.
پس اينقدر دم از اينكه ريبوت شدن لازم بود نزن.
موفق باشي!!!

---------- نوشته در 01:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:32 PM ارسال شده بود ----------

DmC ریبوته و از لحاظ داستانی داره از صفر شروع میکنه و اصلا ربطی به سری اصلی نداره پس توقع جواب دادن به سوالات سری قبلی رو ازش نداشته باشید
ولي مطمئنا براي طرفداراش دو گانگي مياره.
اشپز كه دوتا شد......

---------- نوشته در 01:42 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:35 PM ارسال شده بود ----------

ولی با اومدن نسخه 3 رسما داستان Novel به باد رفت و ابهامات سری DMC بیشتر شد
پس چرا همه نقطه اوج داستان رو توي شماره 3 ميدونن و به عنوان موفق ترين شماره اين سرس حسابش ميكنن؟
در ضمن يكي از دوستان(كه تو هم ميشناسيش)به من گفت كه برو اين NOVEL رو بخون,رفتم خوندم و بعدش به من گفت كه نويسنده NOVEL از كپكام جدا شده و كپكام ميتونه داستانو هر جور دوست داشت ادامه بده.
يه علاوه اگر DMC3 رو نساخته بودن تو از كجا ميدونستي كه ورجيل چرا شده NELO ANGELO?
جريان اون گردن بند ها چيه و غيره؟

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
افرين,اينو خوب اومدي,به تو ربطي نداره كه من از اين سري خوشم مياد يا نه.

شما كه همه چي درباره DMC ميشنويد صد در صد اينو هم شنيدين كه كپكام گفته اين بازي داراي تم غربي خواهد بود تا اونا بيشتر خوششون بياد,(يه بار ديگه هم گفتم) پس تكليف بقيه چي ميشه؟بدون شك براي يه ذره پول بيشتر اين كارو كرده نه براي داستانش.چون هممون ميدونيم كه كپكام پول پرسته.

در ضمن منم دارم فارسي مينويسم اين طور نيست؟؟؟
پس حتما خوندي و فهميدي كه گفتم اگر اين DMC هم بياد,پر از حفره هست و مطمئنا تا اون موقع چاله ميشه.

نه خير دوست محترم.كپكام اگر دلش بخواد ميتونه داستان رو ادامه بده,همون طور كه RE رو ادامه داد.براش كاري نداره.
پس اينقدر دم از اينكه ريبوت شدن لازم بود نزن. موفق باشي!!!

اولا احترام خودت رو نگه دار و جنبه بحث کردن داشته باش ، اگه بهت احترام میزارن سو استفاده نکنه

فرق من و شما اینه که من همه چیز رو کامل شنیدم ولی شما یا نشنیدین یا دوست نداشتین که بشنوین ، کاپکام کلا رو آورده به طرف غرب و الان چند ساله این روند رو داره ادامه میده و فقط مختص DMC هم نیست ، کاپکام قبلا هم با بازی هایی مثل Dark Void سعی کرده بازار غرب رو بدست بیاره و همین الان هم داره با بازی های DMC و RE سعی میکنه تا توی غرب موفق بشه ، و قرار هم نیست یک روزه متحول بشه و بیاد دوباره بازی های شرق پسند بسازه پس خواهشا از این توهم بیایید بیرون

خوشم میاد هنوز بازی نیومده سریعا شما فهمیدی داستان بازی پر از حفره است ، ببینم شما به من بگو کجای داستان Enslaved و Heavenly Sword حفره داشت ؟! غیر از این بود که دوتا از بهترین داستان های این نسل رو داشتن که هیچکدوم از بازی های کاپکام نتوسنتن از لحاظ محتوای داستانی حتی بهشون نزدیک هم بشن ؟!

جان من شما اول تکلیف ما رو روشن کن من الان "دوست محترم"ام یا "تو" ؟! اگه قراره دوستانه بحث کنیم من هیچ مشکلی ندارم و خیلی هم خوشحال میشم اگه بتونیم بحث صمیمانه ایی رو داشته باشیم و به اطلاعات هر دوتامون اضافه بشه ولی شما تکلیف مارو روشن کن ببینیم کدوم طرفی هستیم ؟! در مورد RE هم ، داستان RE از همون ابتدا خیلی غنی و جالب بود و دنیای خیلی بزرگ و پر از شخصیت داشت ولی DMC فرق داره و تنها شخصیت قابل بازیش دانته است و نوشتن داستان براش به مراتب سخت تر از RE ـه ، هرچند اگه قرار بود داستان DMC رو هم مثل RE ادامه بدن تا الان باید 10 بار موندوس رو میکشتیم

ولي مطمئنا براي طرفداراش دو گانگي مياره. اشپز كه دوتا شد......
آشپز قرار نیست دوتا بشه ، قراره یه آشپز دیگه غذا رو از اول درست کنه
پس چرا همه نقطه اوج داستان رو توي شماره 3 ميدونن و به عنوان موفق ترين شماره اين سرس حسابش ميكنن؟
در ضمن يكي از دوستان(كه تو هم ميشناسيش)به من گفت كه برو اين NOVEL رو بخون,رفتم خوندم و بعدش به من گفت كه نويسنده NOVEL از كپكام جدا شده و كپكام ميتونه داستانو هر جور دوست داشت ادامه بده.
يه علاوه اگر DMC3 رو نساخته بودن تو از كجا ميدونستي كه ورجيل چرا شده NELO ANGELO? جريان اون گردن بند ها چيه و غيره؟
دلیل خوب بودن DMC3 گیم پلی متنوعش و حضور ورجیله و بعد از اون در مرحله دوم شخصی شدن داستان DMC3 که برعکس شماره دو که یکی از ماموریت های فرعی دانته بود دوباره توی نسخه 3 داستان بیشتر به خانواده دانته و مسائل خانوادگیش پرداخت ، اما DMC3 اشکالات زیادی هم داشت که کاپکام هیچ توضیحی براشون نداشت ورجیل چرا دنبال قدرت بود ؟! آرخام چطوری شیطونی شده بود ؟! ورجیل جریان برج رو از کجا فهمید ؟! و ... در واقع تنها سوالی که نصفه و نیمه بهش جواب دادن همون تبدیل شدن ورجیل به Nelo Angelo بود

وقتی میگم پست من رو درست نمیخونید بعد ناراحت میشید ، بزارین جریان رمان ها رو کامل توضیح بدم ، بله درست خوندید رمان ها ، اون رمانی که شما خوندی مربوط میشه به نسخه 4 بازی و داستانش ربطی به سری اصلی نداره ، اونی که من گفتم مربوط میشه به نسخه یک بازی که بعد از انتشار نسخه اول منتشر شد و گذشته دانته رو توضیح داد و تقریبا به همه سوالات جواب داد و کاپکام هم تاییدش کرده بود تا این که با اومدن نسخه 3 رسما کاپکام اعلام کرد که دیگه اون رمان نسخه اول رسمیت نداره و دوباره سوالات زیادی برای هوادارا ایجاد شد که DMC3 هم نتونستن به اونا جواب بده ، علاوه بر این دوتا رمانی که گفتم نسخه 2 بازی هم رمانی داره که کاپکام اعلام کرده داستان اون هم رسمی نیست

آخرین ویرایش:

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
يه علاوه اگر DMC3 رو نساخته بودن تو از كجا ميدونستي كه ورجيل چرا شده NELO ANGELO?
جريان اون گردن بند ها چيه و غيره؟
اینجا باز داره فرق بین یه داستان خوب و قوی با صحنه های سینماتیک و المان های احساسی قوی می شه.دقیقا مثل جریانی که سره MW2 اومده مه گفتن خیلی داستان خوفی داشت که مثلا اون صحنه ی مرگ گوست و این جور چیزا....
اینا رو داستان قوی نمی گن,داستان DMC3 خیلی خوب بود,المان های قویی داشت و از مقابله ی دو برادر استفاده کرده بود که خود به خود داستان رو جذاب می کنه.ولی به هیچ وجه نتونست حفره های داستانی رو پر کنه.فقط باعث شده حفره ها بیشتر بشه.ببین باور گن اگه داستان به بن بست نخورده بود مرض نداشتن که ریبوت کنند.حتی همون شماره ی 4 هم به بن بست خورده بود که نرو رو آوردن.داستان خوب و کامل مثلا به داستان GeOW3 می گن.که همه ی حفره های داستانی رو پر کرده,المان های احساسی رو داره<روایت نوع و جالبی داره و کلا بعد از پایان بازی احساس می کنه که تموم شده همه چیز.دیگه لازم نیست ادامه داده بشه.ولی بعد از DMC4 همه منتظر بودن داستان ادامه پیدا کنه,در حالی که داستان خیلی مشکل داشت و نمی شد با همه ی نکات گذشته سر و تهشو هم آورد.آوردن یه شخصیت جدید هم همه چیزی پیچیده تر می کرد.حالا چیکار کنیم؟تنها راه باقی مونده...ریبوت.
اما اینکه ریبوت رو دادن به NT ممکنه به خاطر غربی کردن بازی بوده باشه.ولی بدون اینکه خودشون بدونن,دادن دست یه استودیویی که از لحاظ داستانی کارشو خوب بلده.اتفاقا این استودیو هم خیلی خوب بلده از المان های احساسی استفاده کنه.(مراجعه بشود به بازی "بردگی",آخرین بازی این استودیو که بعضی صحنه هاش واقعا از لحاظ احساسی تکان دهنده هست.)و صد البته توانایی این رو هم دارند که حفره های داستانی رو پر کنند و به اصطلاح داستان رو جمع و جور کنند.مانند پایان فوق العاده ای که "بردگی" داشت.
کلا هم فکر نمی کنم کسی از فن های قدیمی نگران داستان باشه,البته به جز یه سری که کلا با ریبوت شدن مشکل دارن و با ریخت دانته ی جدید حال نمی کنند,بقیه نگران گیم پلی و از همه مهمتر افت فریمی هست که به امضای بازی های NT تبدیل شده!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر