DmC: Devil may Cry | Xbox 360

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
15553845516531743468.jpg

ترتیب رو فک کنم اشتباه نوشتین!(جای 2 و 4)

نه، اشتباه نیست. :

The chronological order of the Devil May Cry series does not follow the release order of the games. The first game in the timeline is Devil May Cry 3: Dante's Awakening followed by Devil May Cry, Devil May Cry 4 and then Devil May Cry 2.[12] The anime series is set sometime between Devil May Cry and Devil May Cry 4. The latest game, DmC, takes place in an alternate universe.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
2- به چه ترتیبی بازی کنم نسخه ها رو؟؟
والا ترتیب رو که مرتضی گفت ( 3 - 1 - 4 - 2 ) ولی اینکه چطوری بازیشون کنی، به نظرم به همون ترتیبی که اومدن بازیشون کن. حتی اگه تونستی DMC2 رو هم تا آخر برو. DMC2 افتضاح ترین عنوان توی سری و یه آشغال به تمام معناست ولی اگه قبل از DMC3 بازیش کنی بعدا بیشتر به عظمت DMC3 و کاری که Itsuno تونسته توی این نسخه انجام بده پی میبری. ولی خب اگه دیدی DMC2 بهت نمیسازه و قابل تحمل نیست، میتونی بیخیالش بشی، کلا نسخه بیخودیه.

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
نسخه دوم DMC گرافیکش از نسخه سوم بهتره!:D ولی از بدترین بازیهای H'nS ساخته شدست. به اون دوستمون اصلا توصیه نمی کنم که بازیش کنه حتی...

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
دوستان از همه ممنون! دست و پنجتون درد نکنه! 1رو دو مرحله رفتم همه چی خوب بود فقط طراحی مراحلش نچسبید بهم! بعد 3 رو گذاشتم اونم 2 مرحله رفتم عالی بود..
2 رو هم جرعت نکردم برم! می ترسم بخوره تو ذوقم دیگه بقیه رو هم نرم! اول 1 رو میرم! بعد 3 بعد 4! این جدیده هم که میگین ربطی نداره...
حالا 2رو یکم میرم فقط ببینم چیه..
جدیده بالاخره ریبوت بود یا نه؟؟

2 رو رفتم! 10 ثانیه! نزدیک بود از دنیای گیم خداحافظی کنم! دوستان یکم بیشتر تأکید میکردید که بازیش نکنم..
فاجعه بود.. رفتم 3رو 2تا مرحله دیگه یکم اعصابم آروم شد.. برادر علی به عظمت 3 هم پی بردم کمی...
برادر مرتضی بایونتا رو هم رفتم.. حیف که نسخه جدید رو نمیتونم تجربه کنم..
3>1>4 اینجوری میرم.. اسم نسخه 2 رو هم نیارید.. داستانش رو میخونم بسّه...

Last edited by a moderator:

persay

کاربر سایت
Nov 18, 2012
147
نام
احسان
سلام

دوستان من خیر سرم دیروز داشتم همین devil may cry آخری رو بازی میکردم که داداش 12 سالم اومد این دانته رو دید

دیگه هیچی دیگه گیر داده این مدل موی دانته اسمش چیه؟؟؟ منم که نمیدونم جیگرمو خون کرده:((

دوستان اگه کسی اسم این مدل مو (همین مدل موی کوتاه رو منظورمه) رو میدونه واسم پ خ کنه منو از شر این بچه نجات بده:d

ممنون

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
سلام

دوستان من خیر سرم دیروز داشتم همین devil may cry آخری رو بازی میکردم که داداش 12 سالم اومد این دانته رو دید

دیگه هیچی دیگه گیر داده این مدل موی دانته اسمش چیه؟؟؟ منم که نمیدونم جیگرمو خون کرده:((

دوستان اگه کسی اسم این مدل مو (همین مدل موی کوتاه رو منظورمه) رو میدونه واسم پ خ کنه منو از شر این بچه نجات بده:d

ممنون
داداش 12 سالت خیلی استایلیشه، خوشم اومد ازش ;)
به اون مدل مو میگن کرو کات یا پرینستون!

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
دمت گرم رفیق
مطمئنی اسمش همینه؟؟؟
چون سرچ کردم پیدا نشد
عکسی از مدل مو رو داری واسم بفرستی؟؟؟
ممنون
آره مطمئنم! نمیدونم چرا نمیتونی پیدا کنی چون راحت میشه پیداش کرد!
عکس هم اگه میخوای، خب به عکسای خود دانته نیگا کن دیگه :d

persay

کاربر سایت
Nov 18, 2012
147
نام
احسان
آره مطمئنم! نمیدونم چرا نمیتونی پیدا کنی چون راحت میشه پیداش کرد!
عکس هم اگه میخوای، خب به عکسای خود دانته نیگا کن دیگه :d

از خود بازی عکس گرفتم دادم داداشم رفت اصلاح کرد خیلی خوب شده خیلی بهش میاد:d
وقتی اومد واسم تعریف کرد گفت آرایشگره بهش گفته این آدمه (دانته) کارتونه؟؟؟ بعد داداشم در اومد به طرف گفته آخه تو که نوبی چه میدونی گیم چیه که من بخوام واست اینو توضیح بدم..... منو میگی اینجوری:| بعد اینجوری:))=))
از بس که این حرفارو ازم شنیده یاد گرفته به آرایشگر بدبخت اینو گفته اصلا خیلی حاظر جوابه جونور:))
بهر حال دمت گرم رفیق

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر