DMC را با طعم نسل بعد تجربه کنید

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
20140107_dmc_devil_may_cry.jpg

امروز Capcom در طی خبری، عرضه Devil May Cry: Definitive Edition و Devil may Cry 4 را تائید کرده است.

DmC Devil May Cry، حاوی عنوان اصلی و DLCهای آن است، همچنین گیم‌پلی بازی تغییرات جدیدی را داشته و Modeهای جدیدی برای آن درنظر گرفته شده است.
DMC: Definitive Edition بر روی هر دو کنسول Xbox One و PS4 با رزولوشن 1080p و 60 فریم اجرا خواهد شد.
این نسخه با قیمت 39.99$ در تاریخ 17 March به صورت دیجیتالی عرضه می‌شود.
DmC4 نیز تابستان 2015 به بازار خواهد آمد.

منبع

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
احسان خان بازی فقط گیم پلی نیست.
همون castlevania LoS 2 گیم پلیش با این که شبیه نسخه اول بود ولی خیلی خوب بود. طراحی مراحل مزخرف و داستان آبکیش بود که به زمین زدش
هرچند که DMC 4 نظرات بهش به نسبت مثبت بود ولی با DMC 3 که ما تو نسل شیش بازی کردیم زمین تا آسمون ( با کمی اغراق :d ) فرق داشت.
DMC4 Gameplay >>>>>>>>>>>>>>> DMC3 + DMC2 + DMC 1
DMC4 Story & Characters <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<< Below Poverty Level
:d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
احسان خان بازی فقط گیم پلی نیست.
همون castlevania LoS 2 گیم پلیش با این که شبیه نسخه اول بود ولی خیلی خوب بود. طراحی مراحل مزخرف و داستان آبکیش بود که به زمین زدش
هرچند که DMC 4 نظرات بهش به نسبت مثبت بود ولی با DMC 3 که ما تو نسل شیش بازی کردیم زمین تا آسمون ( بت کمی اغراق :d ) فرق داشت.

بله همه چیز گیم پلی نیست ولی از طرفی گیم پلیش به قدری گسترده و فنی و عظیم بود که یه سری کمبود توی لول دیزاین رو می پوشوند :D حالا داستانش درسته ضعف بود ولی گیم پلی + گرافیک (زمان خودش عجب چیزی بود) + صداگذاری و موسیقی عالی اون کمبود لول دیزاین رو پوشش میداد :D
یه جوری از ضعف های بازی میگید انگار با چه فاجعه ای روبرو بودیم :D

===

اینو حتماً ببینید :D اگه کسی تونست توی آپاراتی جایی آپ کنه همه ببینن :D (5 مگ بیشتر نیست)

DMC4 COMBO MAD-002(2)

پ.ن : اصن یه وضی

PPPPPishrOOOOO

کاربر سایت
Aug 23, 2012
323
نام
بهروز
کسی که تو سالِ 2015 بره DMC3 رو بازی کنه و لذت ببره ! فقط از بُعدِ احساسی تونسته ارضا بشه !
ولی DMC4 قضیه اش فرق میکنه ! ایراد گرفتن از نیرو و لول دیزاین و داستان و هـــر بیلبیلکه دیگه ایش نمیتونه حتی یه ثانیه من و امسالِ منی که ( کم هم نیستیم ) مبحوتِ گیم پلی جادوییشیم از بازی زده کنه ! چه برسه که کار به تنفر و کوبیدنِ این شماره بکشه !

با گیف و ویدیو ( مدرک برای دفاعمون ! ) هم نمیشه مثکه کسی رو قانع کرد !

بهرحال چیزی از ارزشهایِ این بازی کم نمیشه که هیچ ! قراره اضافه هم بشه !

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
بازم میگم، هر کی با DMC4 مشکل داره، همین الان بره بازی رو شروع کنه. توی نت دنبال کمبوها و آموزشهای بازی بگرده تا بفهمه چقدر سیستم مبارزات بازی هیولاست. یه سری ویدئو از کمبوهای دانته توی نت هست که وقتی میبینید تازه میفهمید هیچی از بازی حالیتون نیست :D

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
من از وجود نسخه Remaster نارضایتی کردم اینجا چرا ملت به DMC 4 گیر دادن؟ بازی فوق العاده بود، همنوطور که دوستان بالا اشاره کردن، گیم پلی بازی کاملا حالت رویایی داشت! اون Bloody Palace دیوانه بود!:d هیچ Hack 'n Slash ی رو من ندیده بودم که این سنگینی گیم پلی رو به این اندازه انتقال بده، وقتی شمشیر به بدن دشمن برخورد میکرد قشنگ Force رو حس میکردی!

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
راستش من DMC رو با 3 شروع کردم و اینقدر این بازی رو بازی کردم که دیگه میزان صورتک قرمز 99999999 شده بود و دیگه چیزی نشون نمیداد
کل بازی هم بجز دانته ماست دید :) همه 100% شده بود
اما چیزی که هست من عشق دانته بودم برعکس خیلی از بچه ها که عشق ورجیل هستن بخاطر همین تا قبل از اینکه دانته توی 4 بیاد و متوجه بشم مرد لباس قرمز :) خود دانتست واقعا" فقط بازی رو میرفتم جلو اما واقعا" گیم پلی دانته عالی بود و همچنین خود شخصیتش اما از نظر داستان و باس ها من اعتقاد دارم 3 بهتر هست و کلاسیک تر :)
من هم ریمستر شدن 4 رو معرفی 5 در آینده نزدیک میدونم که واقعا" بازگشت دانته اصیل برام خیلی خیلی خوش حال کنندست

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
من از وجود نسخه Remaster نارضایتی کردم اینجا چرا ملت به DMC 4 گیر دادن؟ بازی فوق العاده بود، همنوطور که دوستان بالا اشاره کردن، گیم پلی بازی کاملا حالت رویایی داشت! اون Bloody Palace دیوانه بود!:d هیچ Hack 'n Slash ی رو من ندیده بودم که این سنگینی گیم پلی رو به این اندازه انتقال بده، وقتی شمشیر به بدن دشمن برخورد میکرد قشنگ Force رو حس میکردی!

مشکل قسمت دوم بازی بود که همه چیز رو باید با Dante تکرار می کردی. بعد هم بازی با Nero و اون بازوش خیلی جذاب تر از Dante بود.

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
مشکل قسمت دوم بازی بود که همه چیز رو باید با Dante تکرار می کردی. بعد هم بازی با Nero و اون بازوش خیلی جذاب تر از Dante بود.

من خودم از Nero خوشم میاد. ولی دانته از نظر سیستم مبارزات خیلی خیلی خیلی خفن تر از Nero بود. اصلاً من بارها و بارها با خودم فکر میکنم که چطور چنین سیستم مبارزاتی رو توی بازی پیاده کردن. دانته ی DMC4 از نظر سیستم مبارزات، بهترین کرکتر HnSـیه که تا حالا ساخته شده :D

من خودم خیلی وقته پیش DMC3 رو بازی کرده بودم، اونم در حد معمولی یه بار بازی رو تموم کرده بودم و سن و سالم هم به اندازه ای نبود که از داستان خیلی چیز خاصی بفهمم و فقط بازی میکردم. اما وقتی DMC4 رو بازی کردم، دوباره شروع کردم به بازی کردنه DMC3، بعد از تموم کردنه DMC3 به جرات میگم گیم پلی نسخه 4 غنی تر بود. که خب طبیعی هم هست، بازی یک نسل بعد اومده و کلی روی بازی کار کردن و باید از این نظر پیشرفت میکرد. البته من فقط در مورد سیستم مبارزات حرف میزنم. چون از نظر طراحی مراحل و باقی موارد گیم پلی DMC3 خیلی بهتر بود. اما در کل DMC3 بازی بهتری بود، به چند علت.
با وجود این که دو نسل از اومدن بازی گذشته، هنوزم گیم پلی و گرافیکی بازی خوبه. شما 99%ـه بازیهای دو نسل قبل رو بازی کنید کاملاً احساس تاریخ مصرف گذشته بودنشون رو حس میکنید.
مورد بعدی داستان و نحوه ی روایتش هست، واقعاً عالی بود تو این زمینه. اون مبارزاتی که با ورجیل میکردید فوق العاده اپیک بودن. اون تضاد شخصیت دانته و ورجیل مبارزات رو خیلی بهتر کرده بود. این که شما احساس سوپر هیومن بودن بهتون دست میداد و بعد توسط ورجیل لــه میشدید باعث میشد که بعد از شکست دادنش به شدت حس خوبی بهتون دست بده. در کل داستان و شخصیت ها و نحوه روایتشون عالی بود.
یه بازی با این ویژگی ها که هنوزم بعد از دو نسل تازگی داره، چیزی جز شاهکار نیست.

من هنوز DMCـیه اول رو که به نوعی داستانش بعد از DMC3 هست رو بازی نکردم، چون میدونستم خط داستان بازی بعد از نسخه سوم هست، ترجیح دادم اول نسخه سوم رو تموم کنم و بعد بیام سراغ نسخه اول. متاسفانه بازی رو برای PS2 نتونستم گیر بیارم، 360 رو هم فروختم و نمیتونم HD Collection رو بازی کنم. در نتیجه مجبورم فقط داستان بازی رو با دیدن کات سین هاش توی یوتوب دنبال کنم.

نظر کلی من بعد از انجام DMC3/4 اینه که این سری به راحتی جز بهترین سری های تاریخ گیم هست و حالا میفهمم چرا این همه کشته مرده داره. به شدت هم منتظر معرفی نسخه پنجم هستم. و شدیداً هم دوست دارم با محوریت ورجیل باشه :D

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب

اتفاقا من وقتی کنترل دانته رو بدست آوردم اینقدر خوشحال شدم که اصلا واسم مهم نبود مرحله هارو دارم از اول برمیگردم، بعد نیرو شاید برای سریعتر بودن گیم پلی برای بازیکن های Casual تر جذابتر بود ولی اونایی که Veteran ه بازی DMC بودن، از گیم پلی دانته بیشتر لذت بردن، مثلا اون سنگینی و Diversity که دانته داشت، نیرو حتی نزدیکش هم نمی شد.

کلا گیم پلی بازی 4 خیلی از 3 بهتر بود ولی داستان 3 عالی بود، البته من برعکس اکثر بچه ها عاشق DMC 2 هستم که خیلی تم و جو لذتبخشی داشت، کلا 1-3 داستان و روایت جالبتری داشتن ولی گیم پلی 4 یه چیز دیگه بود. البته من یکم هم سر دانته تعصب دارم و باعث میشه براساسش تصمیم های خاصی بگیرم، از سن 11-12 باهاش آشنا شدم، Devil may cry شاید جزو 20 بازی اولی بود که با PS2 خریدم و سر همین خیلی روی تجربیات بعدیم تاثیر گذاشته بود.

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
تا وقتی یه بازی جدید از تم قدیمی و اریجینال بازی واسه این نسل ندن بیرون،‌ فایده نداره. این ریمستر و ریمیک و ... اینا هم فقط واسه دو قرون پول بیشتره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر