Dishonored | Xbox 360

من جز یه مرحله همه رو high choas رفتم.
راستشو بخواید تا میتونم به صورت مخفی مرحله ها رو انجام میدم ولی باز مینویسه High choas
گذشته از این حرفها بازیش فوق العاده قشنگه.گرافیکش به نظرم عالیه،طراحی هنری بینظیر.موسیقی های تکراری اما قشنگ
تنها مشکل بازی داستانشه که خیلی آبکی و پیش پا افتادست.

من جز یه مرحله همه رو high choas رفتم.
راستشو بخواید تا میتونم به صورت مخفی مرحله ها رو انجام میدم ولی باز مینویسه High choas
گذشته از این حرفها بازیش فوق العاده قشنگه.گرافیکش به نظرم عالیه،طراحی هنری بینظیر.موسیقی های تکراری اما قشنگ
تنها مشکل بازی داستانشه که خیلی آبکی و پیش پا افتادست.

Chaos ربطی به مخفی کاری نداره اونقدی ... بیشتر مربوط به تعداد آدمایی میشه که میکشی. برای Low Chaos باید دشمناتو بیهوش کنی و جنازهاشونو قایم کنی. میتونی تارگتای هر ماموریتو هنوز بکشی ... اگرچه همه ماموریتارو میشه بدون کشتن تارگتات کامل کنی. (که 100 تا گیم اسکور میده بابتش)

بازی بسیار زیبا بود.دلم نمیومد به این زودیا تمومش کنم ولی خب دیگه
من 85 درصد بازیو فقط با چاقو و تلپورت رفتم
مابقی جادوها و اسلحه ها به نظرم زیاد به کار نمیومدن.فقط واسه اشانتیوم ازشون استفاده کردم
در کل بازیش محشر بود.منتظر DLC هاش میمونم :)

بابا سخته خدایی! من هرچه قدر سعی میکنم مخفی برم کسی رو نکشم نمیشه! دارم پشت یارو میرم یهو میبینتم! باید بکشمش دیگه! داد بزنه هم که تمومه مارت! یه گله میریزن سرت بیچاره میشی! البته من تا حالا تو مبارزه نمردم! ولی زیاد پرت شدم پایین مردم:d

سلام
اخر بازی
فرقی بین high chaose و low chaose رفتن بازی هست؟
اخه مرحله اخر تو عکسش موقع لودینگ شبه ولی من بازی رو تو روز تموم کردم!
ممنون

اونجاش که باید بری یک سنگ واسی اصلا یک راهنمایی بزارید لطفا باید وقتی 1 مرحله بازی رو برم 10 ساعتی بشینم

اگه تو مرحله بالماسکه ای اینکاری که میگمو بکن

یا برو طبقه بالا دفترچه خاطرات یکی از خواهرا رو بخون تا هدفتو پیدا کنی یا یه زنه نزدیک اتاق پذیرایی وایساده با یه ماسک خیلی زشت! برو باهاش حرف بزن. در ازای اینکه از سر میز واسش مشروب بیازی بهت میگه کدوم یکی از سه تا خواهرا هدفته. حالا برو با هدفت حرف بزن (اون خواهرس که لباس سفید پوشیده.) بهش بگو که زندگیش در خطره و بره تو زیرزمین باهات ملاقات کنه. از اینجا به بعد دوتا انتخاب داری. یا بکشیش و خیال خودتو راحت کنی. یا قبل از اینکه با زنه حرف بزنی که یه بابایی که عاشقشه توی جشن حرق زده باشی (اون بهت میگه لازم نیست بکشیش و فقط بیهوشش کنی و تحویل طرف تو همون زیرزمین بدیش) انتخابش با خودته. شرمنده که یه نموره توضیحم گنگه ... حافظم یکمی تعطیله! :d

من 3تاشون رو کشتم:|

یا اینکارو ...=))

آخرین ویرایش:
اونجاش که باید بری یک سنگ واسی اصلا یک راهنمایی بزارید لطفا باید وقتی 1 مرحله بازی رو برم 10 ساعتی بشینم
راستش متوجه نشدم چی نوشتی.خیلی گنگ نوشتی
اینم راهنمای بازی:
Dishonored Game Guide - Dishonored - Game Guide and walkthrough
بابا سخته خدایی! من هرچه قدر سعی میکنم مخفی برم کسی رو نکشم نمیشه! دارم پشت یارو میرم یهو میبینتم! باید بکشمش دیگه! داد بزنه هم که تمومه مارت! یه گله میریزن سرت بیچاره میشی! البته من تا حالا تو مبارزه نمردم! ولی زیاد پرت شدم پایین مردم:d

بیکاریا-خب بزن کتلتشون کن-اون آپگرید هم بگیر که بعد از کشتن طرف پودر میشه
در ضمن تو یه دستت خنجر باشه یه دستت تلپورت-تا آخر بازی همین دو تا کمکت میکنن
تلپورت کن تو صورت طرف بعدش یهو خنجرو بکن تو حلقش و بعد ............................کتلت :دی
به این شکل:
(سمت راستیه corvo-سمت چپیه دشمن-خط چینها هم تلپورت-علامت سوال هم لحظه ترکیدن دشمن :دی)
تلپورت کن نزدیکش و با خنجر به درک واصلش کن :دی

O..................................................O
\/..................................................\/
\/..................................................\/

.............................................O.....O
.............................................\/.....\/
.............................................\/.....\/

..............................................O..?
..............................................\/..?
............................................. \/..?

آخرین ویرایش:
اگه مخفی بری خیلی آسون میشه بازی
تو کجای این جشنه گیر کردی؟؟
تعجب میکنم میشنوم اگگه مخفی بری آسون تر میشه واسه ما که سخت تر میشه شما رو نمیدونم

---------- نوشته در 10:12 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:10 AM ارسال شده بود ----------

در کل باید آپگیرد صدای پا رو انجام بدی یا اینکه در حالت نشسته از پشت افراد رد بشی وگرنه همونطوری میشه که گفتی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or