Dishonored | Xbox 360

دو تا نکته رو بگم! :دی
1- اگه مخفی کاری برید آسون تره، چون بازی به اون اندازه ای که برای مخفی کاری بهتون آزادی عمل میده و تجهیزات در اختیارتون میزاره، برای اکشن این کار رو نمی کنه.
2-
توی مرحله ی جشن هدف برای همه ثابت نیست، مثلا برای من زن قرمز پوش بود، برای این دوستمون که بالا توضیح دادن زن سفید پوش. Random ـه. :دی

تعجب میکنم میشنوم اگگه مخفی بری آسون تر میشه واسه ما که سخت تر میشه شما رو نمیدونم

---------- نوشته در 10:12 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:10 AM ارسال شده بود ----------

برای اینکه مخفی کاری حوصله و تمرکز میخواد.احتمالا شما حوصله نداری یه مرحله رو تو 1 ساعت و خورده ای تمومش کنی.دوست داری سریع بازی تموم شه بره پی کارش نه؟
کلا من عاشق بازیهای stealth هستم

در کل باید آپگیرد صدای پا رو انجام بدی یا اینکه در حالت نشسته از پشت افراد رد بشی وگرنه همونطوری میشه که گفتی

بابا میدونم! یهو برمیگرده طرف خوب! اونایی هم که مثل روباتن که هیچی دیگه همون درازا! ببیننت دیگه راه فرار نداری!

بازی تموم شد.... #:-s
بهترین بازی مخفی کاری که تا حالا کردم.... (البته بعد از MGS3 ) >:d<

یعنی معتقدم شاخ تر از این بازی تو سبک مخفی کاری حداقل تو چند سال گذشته نداشتیم...
داستان خوب... گیم پلی بی نظیر....
خلاصه فوق العاده بود!
نمره من :9.5 :x

راستی low رفتن بازی زیاد سخت نیست فقط باید آپگرید هایی بگیرید که به درد این کار می خوره مثل Blink و Dark eye نه اکشن تر ها مثل Vitality.
و درضمن یادتون باشه هروقت از زمین راهی نبود، از آسمون هست :d

اقا این درازا رو چه جوری باید کشت؟ اصلآ راهی داره؟ همینا که مثل روباتن!!

من همیشه یواشکی ازشون رد میشدم ولی یه بار محض خنده گفتم ببینم چجوری میشه کشتشون.
باید یه سه چارتا از اون گوله های انفجاریه تیرکمونت به رانندش شلیک کنی تا بمیرن.
ولی بازم میگم تو مخفی کاری بری به خدا بازی برات راحت تره!:d

اقا این درازا رو چه جوری باید کشت؟ اصلآ راهی داره؟ همینا که مثل روباتن!!
کلا به جز 1 بار که برای اچیومنت لازمه بقیه ی مواقع نیازی به کشتنشون نیست.
اون یه بار هم بهش نزدیک شو، بعد Blink کن رو هوا کنار اون آدمی که داره کنترلش میکنه، بعدشم با چاقو بکشش.

برای اینکه مخفی کاری حوصله و تمرکز میخواد.احتمالا شما حوصله نداری یه مرحله رو تو 1 ساعت و خورده ای تمومش کنی.دوست داری سریع بازی تموم شه بره پی کارش نه؟
کلا من عاشق بازیهای stealth هستم
دوست خوبم شما خودت واسه خودت مشکل ایجاد میکنی میگی مخفی کاری حوصله و تمرکز میخواد خوب من هم میگم میخواد ولی اکشن چی اون که نمیخواد بعدش هم میگی با مخفی کاری حدودا 1 ساعت و نیم هر مرحله طول میکشه (که این طور نیست) ولی تو اکشن بازی زود تموم میشه . حالا اینا همه یعنی چی یعنی staelth از action راحت تره خوب معلومه که نه سخت تره

بزار بچه ها جواب بدن مخفی کاری راحت تره یا اکشن با توجه به بحثی که ما کردیم؟

خوب قطعآ مخفی بری کارت رو بکنی درگیر نشی کارت راحت تر پیش میره! که البته من هرکار میکنم اخرش درگیر میشم!
اون مرحله جشنه تمام موجودات زنده و غیر زنده تویه ساختمون رو کشتم:|

دوست خوبم شما خودت واسه خودت مشکل ایجاد میکنی میگی مخفی کاری حوصله و تمرکز میخواد خوب من هم میگم میخواد ولی اکشن چی اون که نمیخواد بعدش هم میگی با مخفی کاری حدودا 1 ساعت و نیم هر مرحله طول میکشه (که این طور نیست) ولی تو اکشن بازی زود تموم میشه . حالا اینا همه یعنی چی یعنی staelth از action راحت تره خوب معلومه که نه سخت تره

بزار بچه ها جواب بدن مخفی کاری راحت تره یا اکشن با توجه به بحثی که ما کردیم؟

خوب قطعآ مخفی بری کارت رو بکنی درگیر نشی کارت راحت تر پیش میره! که البته من هرکار میکنم اخرش درگیر میشم!
اون مرحله جشنه تمام موجودات زنده و غیر زنده تویه ساختمون رو کشتم:|

دیدی پسر
همه میگن مخفی راحتتره.دیگه مشکل درس کردنو این حرفا نداره
کلا من سبکم مخفیه و بیشتر بازیهارو دوست دارم مخفی برم البته نه اونایی که اکشن محضن مثل cod
من آنلاین max mayne 3 رو رو هم مخفی میرفتم و با صدا خفه کن و از پشت بهشون حمله میکردم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or