Dishonored | Xbox 360

دوستان مگر این 3 مرحله اخر که مونده راستشو بگید سخته یا نه چون من در دیشه هانرد ساده بازی میکنم ولی بازی های دیگه استاد استادم حالم خراب میشه این بازی لامصب تموم نمیشه 3مرحله اخربازی اسن است چه طوری برم اسان تره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوستان مگر این 3 مرحله اخر که مونده راستشو بگید سخته یا نه چون من در دیشه هانرد ساده بازی میکنم ولی بازی های دیگه استاد استادم حالم خراب میشه این بازی لامصب تموم نمیشه 3مرحله اخربازی اسن است چه طوری برم اسان تره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دیزهانِرُد دوست عزیز :دی
آره مرحله ی آخرش که خیلی سخت میشه من به شخصه 20-30 مردم توی مرحله آخرش.
تعداد سربازا به شدت زیاد میشن و هرچی میکشی تموم نمیشن.
سعی کنید مرحله آخرو مخفی کاری بازی کنید و اصلا به فکر ترکوندن سربازا نباشید که خیلی سخت میشه.

ای بدبختی باید کل هفته رو دیز هانرد بازی کنم تا تموم کنم گرافیکش خیلی داغونه

از قابلیت Blink ( همونی که سریع حرکت میکنه ) زیاد استفاده کن.
مثلا توی یه جا که یه سرباز ازت چند متر فاصله داره آروم نرو طرفش یه بلینک کن و با شمشیرت بزن شَتَکِش کن :D
سرصدا کمتری هم راه میوفته.
بیشتر بازی رو با همین قدرتش رفتم، تقریبا همه رو یه جور کشتم من :دی

بازی قشنگیه بیشتر بازی های شرکت بِتسدا مثل Rage گرافیک خیلی بالایی ندارن اما محتوا و گیم پلیشون واقعا خوبه.
آخرش برای من خیلی خوب تموم شد، ظاهرا دوتا پایان داره بازی.

موفق باشید.

دیزهانِرُد دوست عزیز :دی
آره مرحله ی آخرش که خیلی سخت میشه من به شخصه 20-30 مردم توی مرحله آخرش.
تعداد سربازا به شدت زیاد میشن و هرچی میکشی تموم نمیشن.
سعی کنید مرحله آخرو مخفی کاری بازی کنید و اصلا به فکر ترکوندن سربازا نباشید که خیلی سخت میشه.
اتفاقا مرحله آخر خیلی سخت نیست،فقط کافیه به صورت مخفی کاری پیش بری.من با کشتن فقط چند نفر این مرحله رو تموم کردم.
درسته به صورت مخفی کاری رفتن سخته ولی فقط کافیه یکم محیط دور و برتو آنالیز کنی و بهترین مسیر رو انتخاب کنی.

اتفاقا مرحله آخر خیلی سخت نیست،فقط کافیه به صورت مخفی کاری پیش بری.من با کشتن فقط چند نفر این مرحله رو تموم کردم.
درسته به صورت مخفی کاری رفتن سخته ولی فقط کافیه یکم محیط دور و برتو آنالیز کنی و بهترین مسیر رو انتخاب کنی.

آره اشتباه من این بود که همرو میخواستم بکشم، تقریبا میشه گفت هیچکس زنده نمیموند :دی
بعد که همرو میکشتم تازه راه مخفی ها رو پیدا میکردم :دی

سلام
اگه این بازی 2 پایان داره میشه یکی که هردوشو دیده یه توضیح بده فرقشون چیه؟
ممنون

سلام.

بازی دو تا پایان خوب (good) و بد(شیطانی, Evil) داره.

برای تجربه راه بد باید خیلی بکشید و اصلا مخفی بازی در نیارید و برای پایان خوب هم به شدت باید مخفی بازی کنید.
اگه پایان بازیتون اون لبه پرتگاه تموم شد یعنی پایان بد رو تجربه کردید ولی اگه توی اتاق طبقه پایینش تموم شد یعنی پایان خوب رو تجربه کردید.

پایان بد خودش دوباره دو حال میتونه تموم بشه:
حالت اول:
توی مرحله آخر که اون آقاهه (Admiral) امیلی رو لبه ی پرتگاه گرفته و داره تحدیدش میکنه اگه دقت کنید زیر پاتون یه تانک انرژی میبینید ( اونایی که وقتی شوتشون میکنید منفجر میشن) اونو از جاش بردارید و میبینید که اون چرخ دنده ی جولوتون خاموش میشه از اونجا رد بشید و از زیر پل عبور کنید برید بالا و ادمیرال رو از پشت خفتش کنید و بکشیدش. اینطوری خودتون و امیلی زنده میمونید.

حالت دوم:
از همون راه اصلی وارد بشید و بزارید ادمیرال ببینتتون تحدید میکنه که جولوتو تر نرید وگرنه میپره پایین، جولو نرید با تیر کمون یا یه چیز دیگه بزنید توی سرش تا بمیره. برید جولو و امیلی که از اون لبه آویزون شده رو نجات بدید.

موفق باشید.

آره اشتباه من این بود که همرو میخواستم بکشم، تقریبا میشه گفت هیچکس زنده نمیموند :دی
بعد که همرو میکشتم تازه راه مخفی ها رو پیدا میکردم :دی

سلام.

بازی دو تا پایان خوب (good) و بد(شیطانی, Evil) داره.

برای تجربه راه بد باید خیلی بکشید و اصلا مخفی بازی در نیارید و برای پایان خوب هم به شدت باید مخفی بازی کنید.
اگه پایان بازیتون اون لبه پرتگاه تموم شد یعنی پایان بد رو تجربه کردید ولی اگه توی اتاق طبقه پایینش تموم شد یعنی پایان خوب رو تجربه کردید.

پایان بد خودش دوباره دو حال میتونه تموم بشه:
حالت اول:
توی مرحله آخر که اون آقاهه (Admiral) امیلی رو لبه ی پرتگاه گرفته و داره تحدیدش میکنه اگه دقت کنید زیر پاتون یه تانک انرژی میبینید ( اونایی که وقتی شوتشون میکنید منفجر میشن) اونو از جاش بردارید و میبینید که اون چرخ دنده ی جولوتون خاموش میشه از اونجا رد بشید و از زیر پل عبور کنید برید بالا و ادمیرال رو از پشت خفتش کنید و بکشیدش. اینطوری خودتون و امیلی زنده میمونید.

حالت دوم:
از همون راه اصلی وارد بشید و بزارید ادمیرال ببینتتون تحدید میکنه که جولوتو تر نرید وگرنه میپره پایین، جولو نرید با تیر کمون یا یه چیز دیگه بزنید توی سرش تا بمیره. برید جولو و امیلی که از اون لبه آویزون شده رو نجات بدید.

موفق باشید.

یه حالتی هم وجود داره که اگه نزدیک یارو بشی خودشو با امیلی پرت میکنه پایین و امیلی کتلت میشه :دی
کورو هم نقاب و خنجرشو روی سنگ قبر امیلی میذاره

یه حالتی هم وجود داره که اگه نزدیک یارو بشی خودشو با امیلی پرت میکنه پایین و امیلی کتلت میشه :دی
کورو هم نقاب و خنجرشو روی سنگ قبر امیلی میذاره

اتفاقا من این کارو کردم ولی نوشت گیم آور شدی امیلی نباید کتلک میشد :دی
بعدش اومد از آخرین سیوم دوباره اجرا شد.

بستگی داره چطوری بازی کنی، اگه دنبال همه ی Rune ها و Bone charm ها بگردی هر مرحلش تقریبا ۱:۱۵ دیقه زمان میبره. مراحل آخر هم سختر میشه بیشتر وقتتو میگیره.
من تقریبا ۱۲ ساعته تمومش کردم.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or