Dishonored | Xbox 360

گلدن کت مرحله 2 بود که رد کردم الان که مرحله 3 هست باید از یک پل برم که دو تیر برق است که میکشنت چیکار کنم
اونجا نمیخواد حتما از رو پل رد بشی از سمت چپ پل برو جلو تا اون دستگاه های برقی نبیننت اگر هم میخوا ی اون دستگاه ها رو از کار بندازی باید سیمی که به اون ها وصله رو دنبال کنی که به یه منبع انرژی یا یه صفحه کنترل میرسی که از اونجا میتونی از کار بندازیشون

گلدن کت مرحله 2 بود که رد کردم الان که مرحله 3 هست باید از یک پل برم که دو تیر برق است که میکشنت چیکار کنم
چ باحال منم همین 5 دقیقه پیش اونجا رو رد کردم :دی ببین بپر تو آب از کنارشون رد شو بعد یجوری از آب بیا بیرون و از پله آهنیا بالا برو که از پشت اون جسمه که برق میزنه بهت دربیای بعد منبعشو میتونی ببینی
اون منبعو که قطع کنی دیگه هیچکاری نمیتونه بکنه :دی تازه از اونجا به بعدش قشنگ میشه :دی

یه مشکل جالب دیشب اومدم بازی رو نصب کردم وبه راحتی 100 درصد شد ونصب شد ودیسک دراوردم و nfs هم نصب کردم بعد که اومدم دیسک این بازی دوباره گزاشتم تا بازی کنم همش open try میده نمیدونم والا اگه دیسک مشکل داشت که نباید بازی رو 100 درصد نصب می کرد کسی میتونه کمک کنه؟

یه مشکل جالب دیشب اومدم بازی رو نصب کردم وبه راحتی 100 درصد شد ونصب شد ودیسک دراوردم و nfs هم نصب کردم بعد که اومدم دیسک این بازی دوباره گزاشتم تا بازی کنم همش open try میده نمیدونم والا اگه دیسک مشکل داشت که نباید بازی رو 100 درصد نصب می کرد کسی میتونه کمک کنه؟
من البته صد در صد نمیگم ولی ممکنه درایوت ضعیف شده باشه
اگه بازیای دیگه هم از این به بعد اینجوری شد که مشخصه ولی نه که دیسکت خرابه :دی
-----------------------------
دوستان هرچی به اخرای بازی نزدیک تر میشیم بیشتر به شاهکار بودنش پی میبرم! اگه گرافیکش بهتر بود بدون شک GOTY میشد!

open try دادن دستگاه اصلا ربطی به نصب بودن یا نبودن بازی نداره
بازی 97% هم روی دستگاه بصورت 100% نصب میشه اما در هنگام بازی شما را به بیرون پرت میکنه

من قبلا که درایو HITACHI داشتم برای بازی کردن باید حداقل 20 بار یه دیسک رو میدادم تو میاوردم بیرون تا یهو چی بشه برادر HITACHI یادش بیوفته و دیسک رو بگیره ولی بعدا که برای آپدیت LT2 مجبور شدم LITON بخرم الآن دیگه خدا رو روزی 100 بار شکر میکنم که اون عذاب علیم رو از دوش من برداشت میدونی یعنی چی؟؟؟؟

بسیار بسیار قشنگ بود و متاسفانه کوتاه​

خیلی وقته تمامش کردم ولی دلم نیومد نگم!!
بازی خیلی زیبایی بود و همونطور که شما گفتید کوتاه که با پایان زودش شکه شدم!

سلام دوستان دوباره مشکل
توی مرحله 3 اونجایی که با سوکولف حرف میزنم بعدا چیکارکنم لطفاکمک کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or