Dishonored | Xbox 360

------------
تو همین مرحله ی Golden Cat کنار مقر دار و دسته ی slakjaw سه تا از این assassins های daud حمله می کنن بهت.کسی می دونه قضیشون چیه؟
البته تا قبل از این مرحله من high chaos بودم.اگه chaos روی high باشه همیشه این assassin ها تو شهر پیدا می شن؟
[/QUOTE]

بخاطر اینکه رفتی از slakjaw ماموریت گرفتی چنین اتفاقی میفته و دیگه هم تکرار نمیشه تو این مرحله...خیالت راحت

دوستان تا جای ممکن از روش های nonlethal واسه تاز بین بردن تارگت ها استفاده کنین . خیلی حال میده آدم احساس بخشندگی میکنه . با مخفی کاری خیلی سخت میشه تا بتونی همه محیط رو بگردی و همه چیزو جمع کنی ( که من به سختی انجامش دادم و هیچکسو نکشتم ) تشویقم کنین :دی

------------
تو همین مرحله ی Golden Cat کنار مقر دار و دسته ی slakjaw سه تا از این assassins های daud حمله می کنن بهت.کسی می دونه قضیشون چیه؟
البته تا قبل از این مرحله من high chaos بودم.اگه chaos روی high باشه همیشه این assassin ها تو شهر پیدا می شن؟

بخاطر اینکه رفتی از slakjaw ماموریت گرفتی چنین اتفاقی میفته و دیگه هم تکرار نمیشه تو این مرحله...خیالت راحت
[/QUOTE]
اگر دقت کنی کوچه بغلی جایی که مقر اسلک جاو هست اون ها بهت حمله می‌کنن!
قبل از این که به سمت کوچه بری، از ساختمون ها برو بالا!
یه نفر از اون Assassin ها توی یک خونه دقیقا رو بروی کوچه ـس یکی دیگه روی شیروونی ته کوچه یکیشون هم توی خونه ای که نبش کوچس وایستاده!

من قبل از این که برم پیش slackjaw اینا بهم حمله کردن.البته خب ماموریت فعال بود ولی هنوز شروعش نکرده بودم.کلا تا قبل از مرحله ی flooded district به غیر از این قسمتا ندیدید اینا حمله کنن؟

---------

دلیلش اینه:
In Corvo's second assassination mission, an assassin appears in a room attached to one with a weeper in it. Peculiarly, the weeper doesn't attack the assassin, despite them being aggressive to Corvo and other non-player characters.
  • This weeper will only appear if Corvo places rat plague in Slackjaw's still.

دوستاني که وري هارد بازي رو رفتين اچيومنتش چند تاست؟ يه اچيو ديگه هم ميگه با شمشير تال بوي بکشي چه جوره؟ تو بازي ازادي عمل بالاست ولي انصافا دئوس ايکس يه چيزه ديگه بود

دوستاني که وري هارد بازي رو رفتين اچيومنتش چند تاست؟ يه اچيو ديگه هم ميگه با شمشير تال بوي بکشي چه جوره؟ تو بازي ازادي عمل بالاست ولي انصافا دئوس ايکس يه چيزه ديگه بود

: باید رو سر تالبوی بلینک کنی و به محض اینکه بهش رسیدی RT رو بزن تا اساسینیشن روش انجام بشه بعد بهت اچیو رو میده

واسه درجه های سختی اچیومنت جدا نذاشتن، فقط پایان های مختلف اچیومنت داره.
درجه سختی بالاتر صرفا واسه اینکه که اگه درگیر شدی سرویس شی. :دی + فکر میکنم روی سرعت detect شدنت هم اثر میذاره.
اچیومنت Tallboy رو هم که آرش توضیح داد.

سلام دوستان لطف کنین کدام پایان ازهمه خوب تراست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ درضمن طاقت ندارم این همه صفحه برگردم لطف کنید یکی جوابمو بده

آخرین ویرایش:
من تو یک مرحله زور زدم هیچ کس رو نکشتم ولی بازم اخر مرحله high chaos داد برای چی؟(یه سری بیهوش کردم و یه سری هم که کاری باهاشون نداشتم)

منم چهارشنبه بازی به دستم میرسه ومثل شماها میترکونم حالا این پایان ها کدام خوب هستند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
1-low chaos
2-midum chaos
3-high chaos

هرچند غلط املایی دارم ولی خوب دیگه می فهمید کدام یک با دل خوشی تموم میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

امروز منم بازیو تموم کردم . بعد از تموم شدن بازی یه فقط یه کلمه تونستم بگم "شاهکار "
یعنی همه چیش تک بود . اول چیزی که منو با خودش درگیر کرد فضای تاریک و جو ثقیل بازی بود که به شدت پتانسیل این داستانو داشت دوم گرافیک هنری فوق العاده و طراحی های بسیار زیبای بازی و همچنین قدرت های Corvo که واقعا معقولانه تو بازی گنجانده شده بود به غیر از این موارد بازی از داستانی پخته دارا بود که از اون حالت کلیشه ای بازیای امروزی در اومده بود . موسیقی بازی با وجود Daniel Licht چنگی به دل نزد ولی در کل خوب بود
در یک کلام Arkane گل کاشت نه هایپی نه مصاحبه حاشیه ای داشتن و نتیجش شد یکی از بهترین های این سبک و فکر کنم Ken Levine با بازی کردن این یه کم احساس خطر کرده ( فقط یه کم )

در مورد پایان بازی واقعا دراماتیک بود چون اکثر ماموریتا رو بدون کشتن رفتم زیبا ترین پایان واسم اورد . اونجایی که گفت کوروو پیش مادر امیلی خاک شد و چون واسه امیلی بیشتر از مادرش ارزش داشت خیلی حال کردم :x
واقعا نماد شرافت بود ریشه شخصیت Corvo . در اخر هم بگم داستان سرایی بازی واقعا خوب بود یعنی تو یه شماره جمع و جورش کردن و مردم سرکار نذاشتن

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or