Dirt 2 | PC

• Thread starter Thread starter raya2
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
  • برچسب ها برچسب ها
    dirt 2
Dirt 2
-------------------------
Rally - Offroad Racing
Codemasters تازیخ انتشار : دسامبر 2009

این بازی در ادامه ی موفق بازی Dirt ساخته شده و با توجه به موفقیت های شماره ی یک بازی , از این بازی نیز انتظارات زیادی می رود. بازی هم ساخت شرکت معروف Codemasters می باشد که از این شرکت بازی مسابقه ای بد تابحال دیده نشده.
در ضمن نسخه ی PC این بازی در ماه دسامبر وارد بازار می شود. (برخلاف نسخه ی کنسولی این بازی که در ماه سپتامبر منتشر می شود ) علت این تاخیر برای نسخه ی PC , افزودن قابلیت ساپورت DirectX 11 و قابلیتهای جدید آن از قبیل hardware tessellation -
Shader Model 5.0 و ... می باشد.
همچنین این بازی اولین بازی با قابلیت پشتیبانی از DirectX 11 است.

عکسهای بسیار زیبای این بازی رو هم می توانید در سایت زیر مشاهده کنید :
http://www.gamespot.com/pc/driving/dirt2/images.html

کسی یه کرک درست واسه این بازی نداره؟واسه من همون اول بازی میپره بیرون اعصابم رو خورد کرده.در ضمن سیو هم نمیشه هرچی میرم...
شاید مشکل شما از کرک نباشه ....
اما اینم یه کرک مطمئن :::
وقتی وارد صفحه شدید فایل DiRT 2 v1.0 [MULTI5] No-DVD/Fixed EXE رو دانلود کنید ..

هر چی میزنم که کار نمیکنه!:(
:confused:
ولی وقتی من ماشینم داغون میشه این گزینه فعاله ....(درجه سختی آخریه گزینه flash back ـش غیر فعال هست _ به خاطر سختی بیشتر _ )
(یه سوال درجه سختی بازی فقط برای این flash back ها هست یا کلا سخت میشه ؟؟)

ارزش خریدن داره بازی ؟
من با 7 هستم مشکل پیش نمیاد؟
آره ارزش خریدن رو شدیدا داره ...(نه منم 7 دارم اما مشکل ندارم درضمن من ati radeon دارم )

هر چی میزنم که کار نمیکنه!:(
دوست عزیز شما صد بار هم که وسط بازی F12 رو بزنید هیچ اتفاقی نمیفته ، البته بچه‏ها هم کامل توضیح ندادن .
پس برای کسانی که استفاده از فلش بک رو بلد نیستن عرض میکنم.
هر جایی که به این قابلیت نیاز پیدا کردید شما باید ابتدا دکمه Esc رو روی کیبرد بزنید بعد از روی گزینه‏های ظاهر شده Instant Replay رو انتخاب کنید تا Replay چند ثانیه اخیر نمایش داده بشه ، اون موقع هست که شما میتونید با زدن F1 ، F2 ، F3 ، تصویر رو ثابت کنید و یا جلو و عقب ببرید بعد هر جایی که به نظرتون مناسب اومد میتونید با زدن دکمه F12 بازی رو از اونجا ادمه بدید.
فکر میکنم با این توضیح باید مشکل کاملآ حل بشه.

دوست عزیز شما صد بار هم که وسط بازی F12 رو بزنید هیچ اتفاقی نمیفته ، البته بچه‏ها هم کامل توضیح ندادن .
پس برای کسانی که استفاده از فلش بک رو بلد نیستن عرض میکنم.
هر جایی که به این قابلیت نیاز پیدا کردید شما باید ابتدا دکمه Esc رو روی کیبرد بزنید بعد از روی گزینه‏های ظاهر شده Instant Replay رو انتخاب کنید تا Replay چند ثانیه اخیر نمایش داده بشه ، اون موقع هست که شما میتونید با زدن F1 ، F2 ، F3 ، تصویر رو ثابت کنید و یا جلو و عقب ببرید بعد هر جایی که به نظرتون مناسب اومد میتونید با زدن دکمه F12 بازی رو از اونجا ادمه بدید.
فکر میکنم با این توضیح باید مشکل کاملآ حل بشه.
ممنون از توضیحتون، انجام دادم کار کرد.:love: در ضمن احتیاجی هم نیست که حتما Esc بزنیم تا گزینه Instant Replay رو انتخاب کنیم. در حین بازی با زدن دکمه F1 هم وارد Instant Replay میشه.

نوشته شده توسط senator55:
(یه سوال درجه سختی بازی فقط برای این flash back ها هست یا کلا سخت میشه ؟؟)
من خودم هنوز رو Hardcore امتحان نکردم اما صد در صد به Flashback ها ختم نمیشه و باید هوش مصنوعی هم بهتر بشه.

یه سوال دیگه:
تو منوی My Stuff تو بخش Co-Drivers -> Call Style دو گزینه پایینش هست یکیش Simple و دیگریش Technical هست. این دوتا گزینه چه تفاوتهایی با هم دارن؟ خواهشا اگه کسی میدونه بگه.

آخرین ویرایش:
تو منوی My Stuff تو بخش Co-Drivers -> Call Style دو گزینه پایینش هست یکیش Simple و دیگریش Technical هست. این دوتا گزینه چه تفاوتهایی با هم دارن؟ خواهشا اگه کسی میدونه بگه.
تفاوتشون توی نحوه راهنمایی هایی هست که کمک راننده توی ترک های رالی انجام میده
تکنیکال حرفه ای تره و سیمپل ساده تره

دوستان من ویندوز 7 نصب کردم ولی وقتی میخوام برم تو این بازی (blue screen) میشه و رستارت میشه... کسی میتونه کمکم کنه؟
احتمالا مشکل از درایور کارت گرافیکتنونه. من هم تقریبا مشکل مشابهی رو داشتم. یه درایور دیگه که سازگار با ویندوز 7 باشه نصب کنید ان شا اله مشکل حل میشه.

سلام .
اگه ممکن هست یکی از دوستانی که بازی رو تمام کردند سیو خودشون رو با فایل xlive بگذارند اینجا ::
ممنون میشم ...(حتما فایل xlive و سیو کامل باشه ممنون)
یکی از دوستان من این سیو رو خواسته خواهش هم کرده که زود بهش بدم .
واقعا از دوستان BAZICENTER کمال تشکر را دارم .
حتما اگه ممکنه این سیو رو بگذارید با فایل xlive ممنون .

سلام .
اگه ممکن هست یکی از دوستانی که بازی رو تمام کردند سیو خودشون رو با فایل xlive بگذارند اینجا ::
ممنون میشم ...(حتما فایل xlive و سیو کامل باشه ممنون)
یکی از دوستان من این سیو رو خواسته خواهش هم کرده که زود بهش بدم .
واقعا از دوستان BAZICENTER کمال تشکر را دارم .
حتما اگه ممکنه این سیو رو بگذارید با فایل xlive ممنون .
اینو توی my games در my documents بریز
http://www.4shared.com/file/185298820/fb0a58ee/DiRT2.html
اینم توی پوشه content که در پوشه ی xlive قرار داره بریز
http://www.4shared.com/file/185298813/492e5a97/E00000C85BA6D727.html

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or