Dirt 2 | PC

• Thread starter Thread starter raya2
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
  • برچسب ها برچسب ها
    dirt 2
Dirt 2
-------------------------
Rally - Offroad Racing
Codemasters تازیخ انتشار : دسامبر 2009

این بازی در ادامه ی موفق بازی Dirt ساخته شده و با توجه به موفقیت های شماره ی یک بازی , از این بازی نیز انتظارات زیادی می رود. بازی هم ساخت شرکت معروف Codemasters می باشد که از این شرکت بازی مسابقه ای بد تابحال دیده نشده.
در ضمن نسخه ی PC این بازی در ماه دسامبر وارد بازار می شود. (برخلاف نسخه ی کنسولی این بازی که در ماه سپتامبر منتشر می شود ) علت این تاخیر برای نسخه ی PC , افزودن قابلیت ساپورت DirectX 11 و قابلیتهای جدید آن از قبیل hardware tessellation -
Shader Model 5.0 و ... می باشد.
همچنین این بازی اولین بازی با قابلیت پشتیبانی از DirectX 11 است.

عکسهای بسیار زیبای این بازی رو هم می توانید در سایت زیر مشاهده کنید :
http://www.gamespot.com/pc/driving/dirt2/images.html

کاربرانی که در ساخت پروفایل مشکل دارن ساده ترین راه پاک کردن نسخه GFWL موجود در DIRT2 و نصب یک نسخه قدیمی تر از یک بازی دیگه مثله RF:Guerrilla یا RE5 هست تا بتونید به همون روش قدیمی پروفایل بسازید

موفق باشید

من کرک بازی رو ریختم ولی وقتی میخوام اجرا کنم این پیغام میاد :

ipks46u47ljlkjq74qco.jpg

:confused:

• Like
Reactions: Niko Bellic
این مطلب برای کسانی که با save کردن و ساختن profile مشکل دارن.
هیچ احتیاجی هم به نسخه قدیمی و این چیزها هم نیست. اتفاقآ این راحتتر هم هست.
البته یکی از دوستان هم صفحه قبلی گفت ولی ظاهرآ هیچ کس توجه نکرد.
اینم یه توضیح کوچیک تصویری .
خوب زمانی که وارد games for windows live میشید اگر profie نداشته باشید صفحه ‏‏‏ای شبیه به این میبینید، که همینطور که بالاش نوشته create gamer profile هست و توضیحاتی در مورد ساختن profile داده.

خوب حالا اگه اون scroll bar کنارش رو پایین بکشید در قسمت پایین این قسمت رو میبینید که یه نوشته ابی رنگ توش دیده میشه که نوشته create a local profile و به صورت لینک هست که با زدن اون صفحه ای باز میشه که میتونید بدون هیچ مشکلی profile خودتون رو بسازید .

مشکل اکثر دوستان این هست که عادت ندارن هیچ توضیحی رو تو بازیها و یا امثال این نرم افزارها بخونن بلکه مشکلشون حل شه. و فقط عادت کردیم تند تند Enter رو بزنیم و بریم داخل بازی ، برایه تذکر عرض کردم دوستان ناراحت نشن.

آخرین ویرایش:
من کرک بازی رو ریختم ولی وقتی میخوام اجرا کنم این پیغام میاد :

ipks46u47ljlkjq74qco.jpg

:confused:
Code:
[URL="http://m0001.gamecopyworld.com/games/pc_dirt_2.shtml#DiRT%202%20v1.0%20"]http://m0001.gamecopyworld.com/games/pc_dirt_2.shtml#DiRT%202%20v1.0%20[/URL]
فایل DiRT 2 v1.0 [MULTI5] No-DVD/Fixed EXE رو دانلود کن.

این مطلب برای کسانی که با save کردن و ساختن profile مشکل دارن.
هیچ احتیاجی هم به نسخه قدیمی و این چیزها هم نیست. اتفاقآ این راحتتر هم هست.
البته یکی از دوستان هم صفحه قبلی گفت ولی ظاهرآ هیچ کس توجه نکرد.
اینم یه توضیح کوچیک تصویری .
خوب زمانی که وارد games for windows live میشید اگر profie نداشته باشید صفحه ‏‏‏ای شبیه به این میبینید، که همینطور که بالاش نوشته create gamer profile هست و توضیحاتی در مورد ساختن profile داده.

خوب حالا اگه اون scroll bar کنارش رو پایین بکشید در قسمت پایین این قسمت رو میبینید که یه نوشته ابی رنگ توش دیده میشه که نوشته create a local profile و به صورت لینک هست که با زدن اون صفحه ای باز میشه که میتونید بدون هیچ مشکلی profile خودتون رو بسازید .

مشکل اکثر دوستان این هست که عادت ندارن هیچ توضیحی رو تو بازیها و یا امثال این نرم افزارها بخونن بلکه مشکلشون حل شه. و فقط عادت کردیم تند تند Enter رو بزنیم و بریم داخل بازی ، برایه تذکر عرض کردم دوستان ناراحت نشن.

بسیار ممنون از توضیح

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or