Dirt 2 | PC

• Thread starter Thread starter raya2
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
  • برچسب ها برچسب ها
    dirt 2
Dirt 2
-------------------------
Rally - Offroad Racing
Codemasters تازیخ انتشار : دسامبر 2009

این بازی در ادامه ی موفق بازی Dirt ساخته شده و با توجه به موفقیت های شماره ی یک بازی , از این بازی نیز انتظارات زیادی می رود. بازی هم ساخت شرکت معروف Codemasters می باشد که از این شرکت بازی مسابقه ای بد تابحال دیده نشده.
در ضمن نسخه ی PC این بازی در ماه دسامبر وارد بازار می شود. (برخلاف نسخه ی کنسولی این بازی که در ماه سپتامبر منتشر می شود ) علت این تاخیر برای نسخه ی PC , افزودن قابلیت ساپورت DirectX 11 و قابلیتهای جدید آن از قبیل hardware tessellation -
Shader Model 5.0 و ... می باشد.
همچنین این بازی اولین بازی با قابلیت پشتیبانی از DirectX 11 است.

عکسهای بسیار زیبای این بازی رو هم می توانید در سایت زیر مشاهده کنید :
http://www.gamespot.com/pc/driving/dirt2/images.html

شما برو تو ستینگ ببین چه کلیدی برای اینکار در نظر گرفته شده!
ضمن اینکه اگر شما درجه سختی بازی رو روی بالاترین(hardcore) گذاشته باشید امکان استفاده از فلش بک رو ندارید

برای فلش بک باید اول با کلید F1 وارد replay بشید بعد کلید F12 بزنید.

اگر هم ماشین خراب شده و دیگه امکان ادامه نداره اول با کلید F2 بیارید عقب تا ماشین به حالت سالمش برسه بعد F12 بزنید.

اگر ماشین خراب بشه بر اثز تصادف در منوی replay کلید F12 خاموش هست که با برگردوندن فیلم به قبل از لحظه تصادف فلش بک فعال میشه.

در گوشه سمت راست پایین علامت فلش بک هست که در صورت فعال بودن کنارش F12 روشنه.

در واقع برای فلش بک باید هم رو آخرین درجه سختی نباشه هم ماشین سالم باشه(در صورت خرابی هم فیلم رو با F2 به عقب برگردونید)

سلام

من از وقتی که NFS:MW رو به خاطر یکنواختی بیش از حد در نیمه های بازی و مبارزه های بسیار سرگیجه آور با حریفان و BOSSها پاک کردم(البته بازی خیلی خوب بود ولی خوب از بس هی این رئیس و اون رئیس رو از دور حذف کردم و هیچ دموییم نشون نمیداد به جز اولای بازی خسته شدم و پاکش کردم) دیگه از اون وقت با خودم عهد کردم که اصلا سراغ سبک Racing نرم ولی همین دو روز پیش رفتم و DIRT2 رو گرفتم و بسییییییییییییییییییار تعجب کردم! تعجب از این که تمام بازی به صورت سینمایی و کاملا ریل تایم اجرا میشه و حتی دموهای بازیم دقیقا همون کیفیت مسابقه ها رو دارن و اینقدر گرافیک خیره کننده و طبیعیه و دیدن حرکات فوق العاده زیبای راننده از نمای داخل کابین اتومبیل منو واقعا شگفت زده کرد؟! چقدر دوست داشتم یه بازی ریسینگ بیابونی و دور از جاده های شهری همراه با تخریب پذیری عالی اتومبیل و گرافیکی به این زیبایی ببینم و حالا به این مهم رسیدم، باید گفت که فقط گرافیک میتونه هر کسی رو کاملا سرحال بیاره، روند بسیار لذت بخش و متنوعش هم به کنار، بالاخره امسال تو رای گیری GS منم به سبک Racing رای میدم و اونم فقط و فقط DIRT2ه

آقایون من موفق شدم این بازی رو بخرم ....
من کارتم sapphire ati radeon 5870 هست .
آیا باید پچی نصب کنم ؟؟؟؟
یا همینجوری درسته ؟؟
در ضمن برای سیو کردن کاری باید بکنم ؟؟؟

دوست عزیز این فایل رو دانلود کن ( Account خودمه) بعد با Xlive فعلیت عوضش کن بعدش میتونی بازی رو با Save بازی کنی.
http://rapidshare.com/files/318869293/XLive.rar.html

اینم از مکان Xlive

(البته این مکان روی ویندوز ویستا هست ولی اگه ویندوزت یه چیزه دیگه بود میتونی پیداش کنی)در ضمن من و دوستم هم همین مشکل رو داشتم که با این کار حل شد.امیدوارم مشکل شما هم حل بشه.;)اگه منظورت چیزه دیگه ای بگو.

سلام آقایون ...
لطفا یه جا دیگه آپ کنید ....
من با rapidshare مشکل دارم .....

من از وقتی که NFS:MW رو به خاطر یکنواختی بیش از حد در نیمه های بازی و مبارزه های بسیار سرگیجه آور با حریفان و BOSSها پاک کردم(البته بازی خیلی خوب بود ولی خوب از بس هی این رئیس و اون رئیس رو از دور حذف کردم و هیچ دموییم نشون نمیداد به جز اولای بازی خسته شدم و پاکش کردم) دیگه از اون وقت با خودم عهد کردم که اصلا سراغ سبک Racing نرم ولی همین دو روز پیش رفتم و DIRT2 رو گرفتم و بسییییییییییییییییییار تعجب کردم! تعجب از این که تمام بازی به صورت سینمایی و کاملا ریل تایم اجرا میشه و حتی دموهای بازیم دقیقا همون کیفیت مسابقه ها رو دارن و اینقدر گرافیک خیره کننده و طبیعیه و دیدن حرکات فوق العاده زیبای راننده از نمای داخل کابین اتومبیل منو واقعا شگفت زده کرد؟! چقدر دوست داشتم یه بازی ریسینگ بیابونی و دور از جاده های شهری همراه با تخریب پذیری عالی اتومبیل و گرافیکی به این زیبایی ببینم و حالا به این مهم رسیدم، باید گفت که فقط گرافیک میتونه هر کسی رو کاملا سرحال بیاره، روند بسیار لذت بخش و متنوعش هم به کنار، بالاخره امسال تو رای گیری GS منم به سبک Racing رای میدم و اونم فقط و فقط DIRT2ه
شما بهتر هست نیدفور اسپید شیفت و درت 1 و همچنین گرید رو بازی کنی اون موقع تازه می فهمی چه چیزایی رو از دست دادی!

من نمیدونم چرا وسط بازی یهو از بازی خارج میشه .........
(چیکار کنم ؟؟)
فکر کنم باید کرکی که بچه ها گذاشتن رو دان کنید

سلام
علاوه بر فلاش بک ها من یک مشکل دیگه هم دارم اونم پخش نشدن replay بعد پایان مسابقه.

خودم مشکلم رو حل کردم برای پخش شدن replay بعد از مسابقه درایو سیستم عامل (مثلآ C ) باید حداقل 2GB فضای خالی داشته باشه.فلاش بک ها هم که اصلآ واسم مهم نبود .

شما بهتر هست نیدفور اسپید شیفت و درت 1 و همچنین گرید رو بازی کنی اون موقع تازه می فهمی چه چیزایی رو از دست دادی!

فکر کنم باید کرکی که بچه ها گذاشتن رو دان کنید

نه مشکل از کرک نبود ...
(به گفته ی یکی از دوستان تیک firewall بازی dirt2 رو برداشتم و update جدید کارتمو گرفتم درست شد)

دستتون درد نکنه ...

سیستم مورد نیازش چیه

Minimum Specifications

Windows XP/Vista/7
DirectX 9.0c
Intel Pentium D 3.0GHz / AMD Athlon 64 X2
1GB RAM (2GB for Vista)
Graphics Card: GeForce 6800 / Radeon X1550 or above
DirectX Compatible Sound Card or motherboard audio
Dual Layer Compatible DVD-ROM Drive
12.5 GB Hard Drive Space

Recommended Specifications

Windows XP/Vista/7
DirectX 9.0c
Intel Core 2 Duo @ 2.66GHz or Athlon X2 4200+
2GB RAM
Graphics Card: GeForce 9800 or ATI Radeon HD 4850 series
DirectX Compatible Sound Card or motherboard audio
Dual Layer Compatible DVD-ROM Drive
12.5 GB Hard Drive Space

DiRT 2 is enhanced for DirectX 11, so if you're running on DX11 hardware and a compatible OS you'll benefit from enhanced visuals.

Network Play Requirements

Broadband internet connection required (512kbps+ recommended)
TCP/IP Network

Supported Graphics Cards

ATI Radeon x1550, x1600, x1650, x1800, x1900, x1950, HD2400, HD2600, HD2900, HD3450, HD3650, HD3850, HD3870, HD3870x2, HD4850, HD4870, HD4870x2, HD5850, HD5870.

NVIDIA Geforce 6800, 7600, 7800, 7900, 7950, 7950Gx2, 8400, 8600, 8800, 9600, 9800, 9800Gx2, GTS250, GTX260, GTX275, GTX280, GTX285, GTX295.

Not compatible with all integrated sound/graphics solutions (inc. laptops

در ضمن برای این گونه سوال ها تاپیک اطلاعات کامل در مورد بازی های PC هست.

سلام .....
ببخشید میدونم به هیچ وجه جاش اینجا نیست منو ببخشید ولی تاپیکی پیدا نکردم :blushing:
بازی Assassin's Creed II کی میاد ؟؟ بابا اینقدر انتظار کشیدیم مردیم ...

سلام .....
ببخشید میدونم به هیچ وجه جاش اینجا نیست منو ببخشید ولی تاپیکی پیدا نکردم :blushing:
بازی Assassin's Creed II کی میاد ؟؟ بابا اینقدر انتظار کشیدیم مردیم ...

در وحله اول اطلاعات کامل در مورد بازی های PC
در وحله دوم در صورت وجود نداشتن بازی تو لیست تاپیک بالا تاپیک خود بازی که بازهم تو تاپیک بالا موجوده.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or