Dirt 2 | PC

• Thread starter Thread starter raya2
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
  • برچسب ها برچسب ها
    dirt 2
Dirt 2
-------------------------
Rally - Offroad Racing
Codemasters تازیخ انتشار : دسامبر 2009

این بازی در ادامه ی موفق بازی Dirt ساخته شده و با توجه به موفقیت های شماره ی یک بازی , از این بازی نیز انتظارات زیادی می رود. بازی هم ساخت شرکت معروف Codemasters می باشد که از این شرکت بازی مسابقه ای بد تابحال دیده نشده.
در ضمن نسخه ی PC این بازی در ماه دسامبر وارد بازار می شود. (برخلاف نسخه ی کنسولی این بازی که در ماه سپتامبر منتشر می شود ) علت این تاخیر برای نسخه ی PC , افزودن قابلیت ساپورت DirectX 11 و قابلیتهای جدید آن از قبیل hardware tessellation -
Shader Model 5.0 و ... می باشد.
همچنین این بازی اولین بازی با قابلیت پشتیبانی از DirectX 11 است.

عکسهای بسیار زیبای این بازی رو هم می توانید در سایت زیر مشاهده کنید :
http://www.gamespot.com/pc/driving/dirt2/images.html

سلام .
من که بازی DiRT 2 رو بازی کردم واقعا شیفته این بازی شدم ...
دیگه آروم آروم داره اسم Need For Speed و EA زیر سوال میره (درضمن من عاشق سری های NFS هستم اما خوداییش این سری های آخر واقعا خیلی مسخره بود که تو این سری ها SHIFT تا حدی تونست اکثر نیازها رو برآورده کنه و اسم EA رو هنوز نگه داره ....)

در وحله اول اطلاعات کامل در مورد بازی های PC
در وحله دوم در صورت وجود نداشتن بازی تو لیست تاپیک بالا تاپیک خود بازی که بازهم تو تاپیک بالا موجوده.
بله ...
دیدم .(بسیار ممنون)
(ای بابا اواخر بهمن میاد:()

من از یاران و شیفتگان قدیمی NFS بودم و البته هنوز هم هستم:).اما هروقت Gird و Dirt (مخصوصا"2)رو بازی میکنم دیگه هیج تمایلی به NFS ندارم (البته به جز NFS MW)
واقعا این Drit 2 فوق العادهست.(البته بی شک هر کی نظری داره)

به دادم برسید...

سلام به همه
من دارم دیوونه میشم
اصلا سر در نمیارم سیو کردن گیم چه ربطی داره به xlive
تورو خدا یه راه حل آسون برای رهایی از این بدبختی بگین
ویندوز من هم 7 هست البته اگه تو اصل قضیه فرقی میکنه
اون فایلxlive آماده هم که یکی از دوستان گذاشته بود کار نمیکنه میگه سریالش اشتباهه
اصلا باید یه اینترنت وصل بشیم یا نه آفلیاین و آنلاینش چجوریه؟
به دادم برسید:((

سلام به همه
من دارم دیوونه میشم
اون فایلxlive آماده هم که یکی از دوستان گذاشته بود کار نمیکنه میگه سریالش اشتباهه

آقا معمولا این بازی ها باید یه اکانت Games for Windows داشته باشی تا سیو کنی. ....
در ضمن منم مشکل شما رو داشتم ...
اما با فایل Xlive ای که دوستمون گذاشته بود مشکلم حل شد (ویندوزومم 7 هست ...)
شاید شما درست کپی نکردی ؟؟؟
در ضمن حتما نباید به اینترنت وصل باشیم ...
همونطور که از اسمش معلومه با اکانت آقلاین خودت بازی میکنی اما با اکانت آنلاین میتونی با سراسر جهان بازی کنی (multiplayer) ....
((ولی باید _ فکر کنم _ اورجینال بازی رو برای آنلاین بازی کردن داشته باشی مثلا باید کد Active رو داشته باشی ...
مثلا من به تازگی گرافیک Sapphire ati radeon 5870 1gig gddr5 رو گرفتم ....

126406d1255889381-sale-sapphire-hd5870-canada-conus-dsc08392.jpg

همونطور که در تصویر میبینید ...
مثلا من الکی اشانتیون این کارت بازی اورجینال (code avtivated) بازی DiRT 2 هست ...

یه سوال اساسی

سلام به دوستان عزیز آقا من یه مشکلی داشتم تو اجرای بازی که بعد از نصب موقع اجرا این ارور رو بهم بر می گردونه :
Code:
seculauncher:feiled start application.[26000]->0x80092009

بازی Dirt 2 بازی فوق العاده عالی هست اما متاسفانه تعداد نقشه های بازی بسیار کم است که بازی شما را از نصفه های بازی مجبور می کند هر نقشه را چندین دور طی کنید که مثلا این طوری بازی سختر شود. در کل کمبود تعداد نقشه ها و ماشین ها یکمی تو ذوق می زنه

بازی Dirt 2 بازی فوق العاده عالی هست اما متاسفانه تعداد نقشه های بازی بسیار کم است که بازی شما را از نصفه های بازی مجبور می کند هر نقشه را چندین دور طی کنید که مثلا این طوری بازی سختر شود. در کل کمبود تعداد نقشه ها و ماشین ها یکمی تو ذوق می زنه

کاملا با هات موافقم ////

سلام به همه
من دارم دیوونه میشم
عزیز منم همین مشکل رو داشتم...شما تو یکی از قسمت ها یه توضیحی تو GFW میده که 10-20 خط نوشته هستش...تو خط های آخر یه نوشته شبیه لینک به رنگ آبی هست که اونو بزنی بعد اسم برای خودت بزنی درست میشه:biggrin1:

سلام به همه دوستان.من در ساخت profile و save در Dirt2 واقعا مشکل دارم هر کاری میکنم نمیشه میگه Product key رو بزن. این ادرسی هم که دادید رو ریختم اما بلد نیستم چجوری باید اجراش کنم.فایل به صورت rar بود.
واقعا ممنون میشم اگه زود کمکم کنید من 4 روزه بازی رو گرفتم اما هر روز باید از اول برم.
ممنون

سلام به همه دوستان.من در ساخت profile و save در Dirt2 واقعا مشکل دارم هر کاری میکنم نمیشه میگه Product key رو بزن. این ادرسی هم که دادید رو ریختم اما بلد نیستم چجوری باید اجراش کنم.فایل به صورت rar بود.
واقعا ممنون میشم اگه زود کمکم کنید من 4 روزه بازی رو گرفتم اما هر روز باید از اول برم.
ممنون

خوب دوست عزیز فایل رو extract کن .بعد یه پوشه با نام Xlive بهت میده .بعد هم فایل رو با Xlive فعلی جابه جا کن.
مشکل من و دوستم و همچنین یکی از کاربر های سایت با این روش حل شد.

اینم مکان Xlive تو ویندوز ویستا هست.

qww11zltr5sbhz2ugw.jpg

البته اگه ویندوزت هم Seven یا XP باشه میتونی راحت پیداش کنی (بر طبقه عکسه بالا)

ممنون

سلام .
مشکل شما به احتمال 99% از کرک است ....

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or