Dirt 2 | PC

• Thread starter Thread starter raya2
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
  • برچسب ها برچسب ها
    dirt 2
Dirt 2
-------------------------
Rally - Offroad Racing
Codemasters تازیخ انتشار : دسامبر 2009

این بازی در ادامه ی موفق بازی Dirt ساخته شده و با توجه به موفقیت های شماره ی یک بازی , از این بازی نیز انتظارات زیادی می رود. بازی هم ساخت شرکت معروف Codemasters می باشد که از این شرکت بازی مسابقه ای بد تابحال دیده نشده.
در ضمن نسخه ی PC این بازی در ماه دسامبر وارد بازار می شود. (برخلاف نسخه ی کنسولی این بازی که در ماه سپتامبر منتشر می شود ) علت این تاخیر برای نسخه ی PC , افزودن قابلیت ساپورت DirectX 11 و قابلیتهای جدید آن از قبیل hardware tessellation -
Shader Model 5.0 و ... می باشد.
همچنین این بازی اولین بازی با قابلیت پشتیبانی از DirectX 11 است.

عکسهای بسیار زیبای این بازی رو هم می توانید در سایت زیر مشاهده کنید :
http://www.gamespot.com/pc/driving/dirt2/images.html

کاربر VahiD_ST یکبار پستت رو پاک کردم، باز اومدی همون پست رو تکرار کردی.
دفعه بعد میفرستمت مرخصی...کلا گفتم حواست جمع باشه.
ببخشید ظاهرا چیز بدی نوشته بودم. ولی میشه دلیلشو بگین؟ باز هم شرمنده من قصد بدی نداشتم.

یک سوال داشتم. تر این dirt میشه دو نفره به صورت آفلاین هم بازی کرد مثل فرزا ؟ اگه میشه، یه راهنمایی کنید کجا باید برم ؟
نه نمیشه....

دوستان بازی پایانی هم داره یا فقط World Tour هارو باید تموم کنیم...من لول 33 هستم ;)

آخه من وقتی با پروفایلم میرم تو بازی، میره تو اون کابینه و dirt tour داره و از این حرفا و وقتی که میرم multiplayer را میزنم، سه تا گزینه داره که دو تاش را باید به live وصل بشی و گزینه ی system link را هم که میزنم یه چیزی درباره network می گه و نمیشه !!

1- این دکمه فلش بک (Flashback) کجاست، نه تو تنظیمات کنترل بازی هست و هر کدوم از دکمه های صفحه کلید رو میزنم جواب نمیده؟
2- تو منوی My Stuff تو بخش Co-Drivers -> Call Style دو گزینه پایینش هست یکیش Simple و دیگریش Technical هست. این دوتا گزینه چه تفاوتهایی با هم دارن؟ من که هر کاری میکنم این شاگرده فقط بلده آدرس پیچها رو بده!!!!:(

دوستان کسی با سیستمی تو این حدود بازی کرده ببینه اصلا میشه بازی کرد یا نه :دی
CPU: 2 Core2duo
RAM: 2GB
VGA: nVidia 128 7300Go

HDD free space: 5 GB :cheesygri

شدیدا تو کفشم با حداقل تنظیمات هم اجرا بشه راضیم :p البته مثل اینکه حداقل چیزایی که خواسته را دارم ولی خوب به اون نوشته امیدی نیست!

دوستان کسی با سیستمی تو این حدود بازی کرده ببینه اصلا میشه بازی کرد یا نه :دی
CPU: 2 Core2duo
RAM: 2GB
VGA: nVidia 128 7300Go

HDD free space: 5 GB :cheesygri

شدیدا تو کفشم با حداقل تنظیمات هم اجرا بشه راضیم :p البته مثل اینکه حداقل چیزایی که خواسته را دارم ولی خوب به اون نوشته امیدی نیست!
رم و سی یوت میکشه. ولی گرافیک ساپورت نمیشه. 12 گیگابایت هم فضای خالی احتیاج داره.
در ضمن کسی نیست جواب منو بده:
- این دکمه فلش بک (Flashback) کجاست، نه تو تنظیمات کنترل بازی هست و هر کدوم از دکمه های صفحه کلید رو میزنم جواب نمیده؟
2- تو منوی My Stuff تو بخش Co-Drivers -> Call Style دو گزینه پایینش هست یکیش Simple و دیگریش Technical هست. این دوتا گزینه چه تفاوتهایی با هم دارن؟ من که هر کاری میکنم این شاگرده فقط بلده آدرس پیچها رو بده!!!!:(

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or