Dirt 2 | PC

• Thread starter Thread starter raya2
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
  • برچسب ها برچسب ها
    dirt 2
Dirt 2
-------------------------
Rally - Offroad Racing
Codemasters تازیخ انتشار : دسامبر 2009

این بازی در ادامه ی موفق بازی Dirt ساخته شده و با توجه به موفقیت های شماره ی یک بازی , از این بازی نیز انتظارات زیادی می رود. بازی هم ساخت شرکت معروف Codemasters می باشد که از این شرکت بازی مسابقه ای بد تابحال دیده نشده.
در ضمن نسخه ی PC این بازی در ماه دسامبر وارد بازار می شود. (برخلاف نسخه ی کنسولی این بازی که در ماه سپتامبر منتشر می شود ) علت این تاخیر برای نسخه ی PC , افزودن قابلیت ساپورت DirectX 11 و قابلیتهای جدید آن از قبیل hardware tessellation -
Shader Model 5.0 و ... می باشد.
همچنین این بازی اولین بازی با قابلیت پشتیبانی از DirectX 11 است.

عکسهای بسیار زیبای این بازی رو هم می توانید در سایت زیر مشاهده کنید :
http://www.gamespot.com/pc/driving/dirt2/images.html

سلام
من یک مشکلی دارم,هیچ نوشته ای در بازی نیست,حتی منو ها متنی ندارند و اصلا نمیشه بازی کرد,لطفا هر چی سریعتر کمک کنید.

شما می‌تونی یه عکس از منوی بازی بزاری؟
اینم عکس
untitled_34.jpg

سلام
من یک مشکلی دارم,هیچ نوشته ای در بازی نیست,حتی منو ها متنی ندارند و اصلا نمیشه بازی کرد,لطفا هر چی سریعتر کمک کنید.
اگر فونت فارسی یا هر فونت دیگه ای غیر از انگلیسی رو سیستمتون نصب هست اون رو پاک کنید شاید مشکل حل شد. چون من هم قبلا با بازی Riddick چنین مشکلی داشتم که با این روش حلش کردم.

اگر فونت فارسی یا هر فونت دیگه ای غیر از انگلیسی رو سیستمتون نصب هست اون رو پاک کنید شاید مشکل حل شد. چون من هم قبلا با بازی Riddick چنین مشکلی داشتم که با این روش حلش کردم.
O_O برو بچ راه های تخیلی لطفاً ندید. آخه این چه جور روش درست کردنه!

سلام .
من هم فونت فارسی ، هم عربی ، هم تحریری ، هم روسی ، هم انگلیسی (چون کارم بیشتر طراحی سه بعدی و طراحی است) نصبه ولی تاحالا با این مشکل برنخورده بودم .......!!!!!
یه سوال فونت ویندوز که ما برای تایپ نوشته نصب میکنیم (قسط جسارت ندارم) چه ربطی به فونت بازی داره ؟؟؟!!!!!!!!
فونت بازی باSetup نصب میشه و وقتی بازی اجرا میشه از روی همون فونت بازی اجرا میشه ....

به نظر من شما بازی رو کامل نصب نکردید یا ناقص نصب شده ...
یه بار پاک کنید دوباره بدون اجرای برنامه ای (مثل مرورگر اینترنت ، آهنگ ، و.....) و با غیر فعال کردن AntiVirus بازی نصب کنید ....
به احتمال 90% درست میشه ....:cool:

دو بار توی ویندوز 7 نصبش کردم,تازه یه بار هم تو xp ریختم بازم همین مشکل رو داره,حجم بازی را هم با نسخه های سالم دیگران چک کردم,فرقی نم کنه ,در ضمن ستاپ اصلیه

سلام .
من هم فونت فارسی ، هم عربی ، هم تحریری ، هم روسی ، هم انگلیسی (چون کارم بیشتر طراحی سه بعدی و طراحی است) نصبه ولی تاحالا با این مشکل برنخورده بودم .......!!!!!
یه سوال فونت ویندوز که ما برای تایپ نوشته نصب میکنیم (قسط جسارت ندارم) چه ربطی به فونت بازی داره ؟؟؟!!!!!!!!
فونت بازی باSetup نصب میشه و وقتی بازی اجرا میشه از روی همون فونت بازی اجرا میشه ....

به نظر من شما بازی رو کامل نصب نکردید یا ناقص نصب شده ...
یه بار پاک کنید دوباره بدون اجرای برنامه ای (مثل مرورگر اینترنت ، آهنگ ، و.....) و با غیر فعال کردن AntiVirus بازی نصب کنید ....
به احتمال 90% درست میشه ....:cool:
بابا اشتباه کردم. ملت همه هجوم آوردن به من. بیاین کتک هم بزنین؟
نوشته شده توسط Insomniac:
برو بچ راه های تخیلی لطفاً ندید. آخه این چه جور روش درست کردنه!
بابا من یه بار تو بازی ریدیک چنین مشکلی داشتم این بود که حرکت نمیکرد که با پاک کردن فونت فارسی مشکلش حل شد. حالا من هم گفتم شاید مشکل این دوست عزیز اینجوری حل بشه.
یه فکر دیگه دارم فقط خواهشا ملت حمله نکنن؟ احتمالا فونتی که بازی از اون استفاده میکنه یکی از فونتهای پیش فرض خود ویندوزه که ممکنه رو سیستم اون دوست عزیز پاک شده باشه. می تونه از یه سیستم دیگه فونتهای پیش فرض ویندوز رو تو پوشه فونت ویندوزش نصب کنه شاید مشکل حل شد. (فقط خواهشا حمله نکنید بهم. افسرده شدم).:((:((:(:(

آخرین ویرایش:
احتمالا فونتی که بازی از اون استفاده میکنه یکی از فونتهای پیش فرض خود ویندوزه که ممکنه رو سیستم اون دوست عزیز پاک شده باشه. می تونه از یه سیستم دیگه فونتهای پیش فرض ویندوز رو تو پوشه فونت ویندوزش نصب کنه شاید مشکل حل شد. (فقط خواهشا حمله نکنید بهم. افسرده شدم).:((:((:(:(
شاید اینم 75% درست باشه ....

سلام
به احتمل زیاد اگه روی یه ویندوز دیگه هم نصب کردی نسخه ای که داری مشکل داره.فکر نمیکنم مربوط به ویروس بشه.ولی روی یه سیستمه دیگه نصب کن اگه همون جور بود مطمئنا مشکل از بازیت هست
بابا من یه بار تو بازی ریدیک چنین مشکلی داشتم این بود که حرکت نمیکرد که با پاک کردن فونت فارسی مشکلش حل شد. حالا من هم گفتم شاید مشکل این دوست عزیز اینجوری حل بشه.
یه فکر دیگه دارم فقط خواهشا ملت حمله نکنن؟ احتمالا فونتی که بازی از اون استفاده میکنه یکی از فونتهای پیش فرض خود ویندوزه که ممکنه رو سیستم اون دوست عزیز پاک شده باشه. می تونه از یه سیستم دیگه فونتهای پیش فرض ویندوز رو تو پوشه فونت ویندوزش نصب کنه شاید مشکل حل شد. (فقط خواهشا حمله نکنید بهم. افسرده شدم)
امیر منظوری نداشت.بعضی اوقات وقتی زیاد فروم بخونی بعد از یه مدت که نبودی این مشکلات برای آدم پیش میادو به این و اون می پری!:دی
جدا از شوخی به دل نگیر.

به احتمل زیاد اگه روی یه ویندوز دیگه هم نصب کردی نسخه ای که داری مشکل داره.فکر نمیکنم مربوط به ویروس بشه.ولی روی یه سیستمه دیگه نصب کن اگه همون جور بود مطمئنا مشکل از بازیت هست

امیر منظوری نداشت.بعضی اوقات وقتی زیاد فروم بخونی بعد از یه مدت که نبودی این مشکلات برای آدم پیش میادو به این و اون می پری!:دی
جدا از شوخی به دل نگیر.
روی یه سیستم دیگه ریختم درست ,بود ,تازه سیستمش از من ضعیفتر بود.

سلام دوستان
من دیروز ویندوز جدید رو سیستم نصب کردم و قبل اش dirt 2 رو تقریبا تا اخراش رفته بودم ..
سیو های بازی رو نگه داشتم ولی الان وقتی تو بازی یه پروفایل جدید درست میکنم و سیو های قبلی رو تو محل ذخیره سیو ها paste میکنم(یعنی My Documents\My Games\DiRT2) سیو ها رو نمیشناسه ...
لطفا اگه کسی روشی بلده بگه چون اصلا حس اش نیست این همه ترک تکراری رو دوباره رد کنم:(

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or