Dirt 2 | PC

• Thread starter Thread starter raya2
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
  • برچسب ها برچسب ها
    dirt 2
Dirt 2
-------------------------
Rally - Offroad Racing
Codemasters تازیخ انتشار : دسامبر 2009

این بازی در ادامه ی موفق بازی Dirt ساخته شده و با توجه به موفقیت های شماره ی یک بازی , از این بازی نیز انتظارات زیادی می رود. بازی هم ساخت شرکت معروف Codemasters می باشد که از این شرکت بازی مسابقه ای بد تابحال دیده نشده.
در ضمن نسخه ی PC این بازی در ماه دسامبر وارد بازار می شود. (برخلاف نسخه ی کنسولی این بازی که در ماه سپتامبر منتشر می شود ) علت این تاخیر برای نسخه ی PC , افزودن قابلیت ساپورت DirectX 11 و قابلیتهای جدید آن از قبیل hardware tessellation -
Shader Model 5.0 و ... می باشد.
همچنین این بازی اولین بازی با قابلیت پشتیبانی از DirectX 11 است.

عکسهای بسیار زیبای این بازی رو هم می توانید در سایت زیر مشاهده کنید :
http://www.gamespot.com/pc/driving/dirt2/images.html

باید با سیو هات خداحافظی کنی ....
فقط در یه صورت میشه سیو رو دوبازه بازگردانی کرد :
در صورت اینکه سیو رو از داخل پوشه Document پوشه رو برداشت که شما این کار رو کردی ..
2-باید از پوشه Xlive واقعا در partition windows:\Users\your acount name\AppData\Local\Microsoft\XLive
کپی میگرفتی و تو ویندوز جدید paste میکردی که این کارو نکردی ...
این بازی هم مثل بازی GTA IV هست که باید از xlive کپی بگیری ....(چون سیو روی اکانت قبلی windows live ذخیره شده و روی اکانت جدید شناخته نمیشه ..

گیم پلیش فوق العادس روان و بی نقص ...
قبول دارم ولی این مشکل همیشگیه عناوین codmasters هست...;)
آخه کمبود ماشین و پیست در یک بازی ریسینگ یکی از بزرگترین مشکلات اونه
می‌تونم به شوخی بگم وسایل نقلیه OF:DR از DiRT2 بیش‌تره!

اخه عزیز مگه چه قدر ماشین off-road داریم تو دنیا کمبود ماشین برای این سبک طبیعیه شما باید تعداد رو با motorstorm مقایسه کنی نه مثلا با FORZA....

دوساتن می بخشید این بازی تا این حد سنگینه یا ایراد از چیز دیگه ای هست
چون من با سیستمم روی آخرین تنظیمات و روزلیشن 768*1024 فقط 25 فریم می گیرم
یعنی در حد کریسیس حتی پایین تر
سیستمم اینه
athlon x2 5000 oc 3000
4 gb ddr2 800 oc 930
8800 gt 512 mb

دوساتن می بخشید این بازی تا این حد سنگینه یا ایراد از چیز دیگه ای هست
چون من با سیستمم روی آخرین تنظیمات و روزلیشن 768*1024 فقط 25 فریم می گیرم
یعنی در حد کریسیس حتی پایین تر
سیستمم اینه
athlon x2 5000 oc 3000
4 gb ddr2 800 oc 930
8800 gt 512 mb
صد در صد مشکل از درایور گرافیکت هست.من الان رو 1080 با 8800 جی تی اس 40 فریم راحت می گیرم.البته یه گزینه هست که نمیتونم روی ultra بزارم و کلا از بازی میره بیرون و روی high گذاشتم فکر میکنم انعکاس بر روی ماشین ها باشه و کیفیت ماشینهای دور دست رو هم high گذاشتم و بقیه رو روی آخرین درجه گذاشتم و انتی الیاسینگ هم توی این رزولوشن بی استفاده هست
آخه کمبود ماشین و پیست در یک بازی ریسینگ یکی از بزرگترین مشکلات اونه
می‌تونم به شوخی بگم وسایل نقلیه OF:DR از DiRT2 بیش‌تره!
توی آف رود بیشتر از این تعداد پیدا نمیشه!
گرچه مقایسه درت با موتور استور درست نیست ولی اگر هم مقایسه بشه کرد موتور استورم توی شماره آخرش 7 نوع ماشین داره که اون هفت نوع خودشون هر کدوم 9-10 تایی مدل دارن ولی فقط تنها تفاوتشون در جزئیات فنی بین همون 7 نوع اصلی هست و زیر مجموعه های این هفت نوع ماشین هیچ تفاوتی از لحاظ رانندگی با هم ندارن ولی درت تک تک ماشین ها از لحاظ کنترل با هم تفاوت دارن و این باعث میشه که درت هیچ موقع تکراری نشه ولی موتور استورم با اون عظمت و زیبایی ترک هاش که هر کدوم رو میشه از 3-4 تا راه کاملا جدا از هم تموم کرد (و این قدر این ترک ها زیبا و جذاب با نماهای دیدنی درست شده که آدم دوست داره وایسه و فقط تماشا کنه محیط رو) بعد از 40 -50 تا ترک می بینید که از بازی خسته شدید.
بازم میگم درت یه سیمولیشن-آرکید هست ولی موتور استورم یه آرکید محظ هست و نمی شه با هم مقایسشون کرد ولی نمی شه به درت 2 بخاطر کم بودن تعداد ماشین ها خورده گرفت.

صد در صد مشکل از درایور گرافیکت هست.من الان رو 1080 با 8800 جی تی اس 40 فریم راحت می گیرم.البته یه گزینه هست که نمیتونم روی ultra بزارم و کلا از بازی میره بیرون و روی high گذاشتم فکر میکنم انعکاس بر روی ماشین ها باشه و کیفیت ماشینهای دور دست رو هم high گذاشتم و بقیه رو روی آخرین درجه گذاشتم و انتی الیاسینگ هم توی این رزولوشن بی استفاده هست

توی آف رود بیشتر از این تعداد پیدا نمیشه!
گرچه مقایسه درت با موتور استور درست نیست ولی اگر هم مقایسه بشه کرد موتور استورم توی شماره آخرش 7 نوع ماشین داره که اون هفت نوع خودشون هر کدوم 9-10 تایی مدل دارن ولی فقط تنها تفاوتشون در جزئیات فنی بین همون 7 نوع اصلی هست و زیر مجموعه های این هفت نوع ماشین هیچ تفاوتی از لحاظ رانندگی با هم ندارن ولی درت تک تک ماشین ها از لحاظ کنترل با هم تفاوت دارن و این باعث میشه که درت هیچ موقع تکراری نشه ولی موتور استورم با اون عظمت و زیبایی ترک هاش که هر کدوم رو میشه از 3-4 تا راه کاملا جدا از هم تموم کرد (و این قدر این ترک ها زیبا و جذاب با نماهای دیدنی درست شده که آدم دوست داره وایسه و فقط تماشا کنه محیط رو) بعد از 40 -50 تا ترک می بینید که از بازی خسته شدید.
بازم میگم درت یه سیمولیشن-آرکید هست ولی موتور استورم یه آرکید محظ هست و نمی شه با هم مقایسشون کرد ولی نمی شه به درت 2 بخاطر کم بودن تعداد ماشین ها خورده گرفت.
ممنون همشهری
متوجه اشتباهم شدم

من بازی رو روی 38% پاک کردم از بس حوصلم سر رفت، اولش خیلی خیلی جذاب بود ولی بعد از مدتی که یه پیست رو 10-15 و شاید 20 بار در مسابقات مختلف و به بهانه های مختلف طی کردم واقعا خسته شدم، همچنین در هر گروه از اتومبیل ها فقط یه دونه بدرد بخور موجوده که در واقع بهترین خودروی اون گروهه و به همین خاطر هیچ دلیلی برای باز کردن و امتحان کردن سایره خودروها وجود نداره و در نتیجه همش میشه تکرار و تکرار و تکرار..............البته از حق نگذرم فیزیک و تفاوت کنترل وسایل نقلیه بی نظیر بود و همچنین گرافیک بسیار زیبا و چشم نواز (مخصوصا کشور مالزی، اونم وقتی خودروتون کاملا گلی شده)

یه سوال :
در کل Dirt 2 بهتره یا motorstorm ؟؟؟
دوست عزیز گفتم که.این دو تا بازی غیراز آف رود بودن هیچ نقطه مشترکی باهم ندارن و نمی شه گفت کدوم بهتر هست.هر کدوم سبک خاص خودش رو داره

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or