Dirt 2 | PC

• Thread starter Thread starter raya2
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
  • برچسب ها برچسب ها
    dirt 2
Dirt 2
-------------------------
Rally - Offroad Racing
Codemasters تازیخ انتشار : دسامبر 2009

این بازی در ادامه ی موفق بازی Dirt ساخته شده و با توجه به موفقیت های شماره ی یک بازی , از این بازی نیز انتظارات زیادی می رود. بازی هم ساخت شرکت معروف Codemasters می باشد که از این شرکت بازی مسابقه ای بد تابحال دیده نشده.
در ضمن نسخه ی PC این بازی در ماه دسامبر وارد بازار می شود. (برخلاف نسخه ی کنسولی این بازی که در ماه سپتامبر منتشر می شود ) علت این تاخیر برای نسخه ی PC , افزودن قابلیت ساپورت DirectX 11 و قابلیتهای جدید آن از قبیل hardware tessellation -
Shader Model 5.0 و ... می باشد.
همچنین این بازی اولین بازی با قابلیت پشتیبانی از DirectX 11 است.

عکسهای بسیار زیبای این بازی رو هم می توانید در سایت زیر مشاهده کنید :
http://www.gamespot.com/pc/driving/dirt2/images.html

(مشکل سخت افزاری دارید)
1-پاورتون کم میاره
2-گرافیکتون کم میاره
(قدرت پاورتون چند وات هست و مشخصات سیستمتون رو بگید .....)
گرافیک من 9600gt 512 ddr3
پاور 530 وات گیرین مدلش میشه GP530AB
cpu e4600 core 2 due
ram 4 gig
این از اینا ولی فکر نمیکنم مشکل سخت افزاری باشه
چون یه بار راحت اجرا میشه ولی وقتی سیستم رو خاموش روشن میکنم دیگه بالا نمیاد و این پیغام رو میده
تا ویندوز رو هم عوض نکنم درست نمیشه چون چند بار پاکش کردم و دوباره نصب کردم دیدم درست نشد

سلام !

ببخشید من این سوالو از طرف دوستم می پرسم، چون خودم این بازی رو هنوز بازی نکردم، بنابراین ممنون میشم جواب من و در واقع ایشون رو بدین.
ایشون گفتن که Level 82 هستن، Dirt Tour Complete هم براشون شده 99 درصد.
ولی مشکلش اینجاست که نمیتونه بازی رو 100 درصد کنه، میخواستم بدونم اگه کسی از دوستان 100 درصد کرده چطوری این کارو کرده؟ در واقع ایشون چه کارایی رو دیگه باید انجام بده تا 100 درصد بشه؟

ممنون بابت جوابتون دوستان.:smile:

سلام !

ببخشید من این سوالو از طرف دوستم می پرسم، چون خودم این بازی رو هنوز بازی نکردم، بنابراین ممنون میشم جواب من و در واقع ایشون رو بدین.
ایشون گفتن که Level 82 هستن، Dirt Tour Complete هم براشون شده 99 درصد.
ولی مشکلش اینجاست که نمیتونه بازی رو 100 درصد کنه، میخواستم بدونم اگه کسی از دوستان 100 درصد کرده چطوری این کارو کرده؟ در واقع ایشون چه کارایی رو دیگه باید انجام بده تا 100 درصد بشه؟

ممنون بابت جوابتون دوستان.:smile:
احتمالا بعضی از مسابقات رو اول نشدن. باید همه مسابقات اول بشه تا بشه صد در صد.

گرافیک من 9600gt 512 ddr3
پاور 530 وات گیرین مدلش میشه GP530AB
cpu e4600 core 2 due
ram 4 gig
این از اینا ولی فکر نمیکنم مشکل سخت افزاری باشه
چون یه بار راحت اجرا میشه ولی وقتی سیستم رو خاموش روشن میکنم دیگه بالا نمیاد و این پیغام رو میده
تا ویندوز رو هم عوض نکنم درست نمیشه چون چند بار پاکش کردم و دوباره نصب کردم دیدم درست نشد
منم مشکل شما رو دارم توی ویندوز 7 بازی اجرا نمیشه و بعد از نمایش لوگوی اول بازی ارور میده. در ضمن من این بازیرو روی ویندوز ایکس پی بدون هیچ گونه مشکلی تموم کردم. ممکن مشکل از کرک باشه؟

مشکل شما به احتمال 70% از کرک هست ...
اما به احتمال 30% از پاورتون هست ...
یک پاور 530watt که نمیوته نیازهای این گرافیک و سی پی یو و 4گیگ رم رو برطرف کنه به همین دلیل کم میاره ..

احتمالا بعضی از مسابقات رو اول نشدن. باید همه مسابقات اول بشه تا بشه صد در صد.
ممنونم ، نه دوست عزیز گقتن که تمام مسابقات رو اول شدن، میگه آخرش چی میشه؟ مثلا باید با یه شخصی مثل بازی Grid مسابقه داد تا تموم شه؟ اصلا آخرش چطوری تموم میشه؟

بی نهایت ممنون.

یک پاور 530watt که نمیوته نیازهای این گرافیک و سی پی یو و 4گیگ رم رو برطرف کنه به همین دلیل کم میاره ..

بابا دوست من این حرفا چیه ؟ چه ربطی به پاور داره؟
مشکل شما 100% نرم افزاری هست . حالا یا از کرکه یا از چیز دیگه.

نه فکر نکنم مشکل از پاور باشه. اگر مشکل از پاور بود سیستم یا هنگ میکرد پا ری استارت میشد. من هم مشکل همون دوستمونو دارم با این تفاوت که تو ویندوز یکس پی بازی به راحتی اجرا شد و تمومش کردم.
نوشته شده توسط Dr.ДядsЙ:
ممنونم ، نه دوست عزیز گقتن که تمام مسابقات رو اول شدن، میگه آخرش چی میشه؟ مثلا باید با یه شخصی مثل بازی Grid مسابقه داد تا تموم شه؟ اصلا آخرش چطوری تموم میشه؟

بی نهایت ممنون.
آخرش هیچ اتفاقی نمیفته دوباره برمیگردی به منوی اصلی بازی. همین. (وقتی این اتفاق افتاد خیلی حالم گرفته شد).

سلام
دوستان من این بازی رو رو ویندوز هفت ریختم گرافیکمم 5850 هستش حالا مشکلم اینه که این فرمون لعنتی خیلی تیزه تو option هم قسمت control چیزی متوجه نشدم ممنون میشم کمکم کنین که چطوری این تیزی فرمون رو برطرف کنم اخه میخوام بپیچم ماشین یا میخوره به دیوار یا دور خودش میچرخه!!!!!!!
کنترل های مهم و کاربردیش رو برام توضیح بدین ممنون میشم

سلام
دوستان من این بازی رو رو ویندوز هفت ریختم گرافیکمم 5850 هستش حالا مشکلم اینه که این فرمون لعنتی خیلی تیزه تو option هم قسمت control چیزی متوجه نشدم ممنون میشم کمکم کنین که چطوری این تیزی فرمون رو برطرف کنم اخه میخوام بپیچم ماشین یا میخوره به دیوار یا دور خودش میچرخه!!!!!!!
کسی از دوستان نمیتونه منو راهنمائی کنه؟
راستی تو پکیج کارت گرافیکم شماره سریال اورجینال این بازی بود ولی این که من خریدم کرک شده است از کدوم قسمت میتونم این شماره سریال اورجینال رو وارد کنم

بله میشه ...
مثلا این کارت گرافیک برای اشانتیون این سریال رو داده که بازی رو خریداران Ati اورجینال بازی کنند ...
روی جعبه رو نگاه کنید .(متوجه میشید)

sapphire_radeon_hd-5850_retail_kit.jpg

خوب اینکه درست برا بعضی محصولات که گرونن اشانتیون بازی اورجینال میزاره ولی چون در زمان عرضه این کارت dirt2 با direx11 نیومده بود شماره سریالش رو گذاشتن
اما دوستان جواب سوالم رو ندادین:

راستی تو پکیج کارت گرافیکم شماره سریال اورجینال این بازی بود ولی این که من خریدم کرک شده است از کدوم قسمت میتونم این شماره سریال اورجینال رو وارد کنم

اون چیزی که من تو بازی گشتم چیزی برای کم کردن شدت چرخش فرمان نبود ....
راستی اگه کسی میدونه این سریال رو چجوری وارد کنیم بهمون بگه ........

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or