Dirt 2 | PC

• Thread starter Thread starter raya2
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
  • برچسب ها برچسب ها
    dirt 2
Dirt 2
-------------------------
Rally - Offroad Racing
Codemasters تازیخ انتشار : دسامبر 2009

این بازی در ادامه ی موفق بازی Dirt ساخته شده و با توجه به موفقیت های شماره ی یک بازی , از این بازی نیز انتظارات زیادی می رود. بازی هم ساخت شرکت معروف Codemasters می باشد که از این شرکت بازی مسابقه ای بد تابحال دیده نشده.
در ضمن نسخه ی PC این بازی در ماه دسامبر وارد بازار می شود. (برخلاف نسخه ی کنسولی این بازی که در ماه سپتامبر منتشر می شود ) علت این تاخیر برای نسخه ی PC , افزودن قابلیت ساپورت DirectX 11 و قابلیتهای جدید آن از قبیل hardware tessellation -
Shader Model 5.0 و ... می باشد.
همچنین این بازی اولین بازی با قابلیت پشتیبانی از DirectX 11 است.

عکسهای بسیار زیبای این بازی رو هم می توانید در سایت زیر مشاهده کنید :
http://www.gamespot.com/pc/driving/dirt2/images.html

سلام
این بازی رو میشه با آنلوگ بازی کرد یا فقط کیبورده
آخه من رفتم تو تنظیمات خبری نبود
ممنون میشم کمک کنید آخه با کیبورد که نمیشه ماشین روند
باید از دسته های 360 مخصوص ویندوز استفاده کنی چون دسته های دیگه رو ساپورت نمی کنه و با برنامه ایکس پدر هم فکر نمی کنم هم زیاد جالب بشه توی بازی های ریسینگ اگه دستی تنظیم کنی

سلام دوستان یه سوال داشتم این بازی directx 10 رو ساپورت میکنه یا نه اخه مثلا تو رزیدنت اویل دو تا فایل exe داشت یکی واسه directx 9 و یکی 10 اما این نداره حالا بخوایم با 10 اجراش کنیم چه کنیم ؟

سلام دوستان یه سوال داشتم این بازی directx 10 رو ساپورت میکنه یا نه اخه مثلا تو رزیدنت اویل دو تا فایل exe داشت یکی واسه directx 9 و یکی 10 اما این نداره حالا بخوایم با 10 اجراش کنیم چه کنیم ؟
نه ! این بازی بر مبنای دوتا API ساخته شده DX9 و DX11

کلا بازی چند تا لول داره
من الآن 42 هستم
گرفتن Level به خودت بستگی داره هر چی مسابقه بیشتر بدی و XP بگیری Level بالاتر میره.
تقریبا با Level 72 73 بازی تموم میشه.

تا حالا کسی آنلاین بازی کرده؟
فکر کنم لول‌های آنلاین جدا باشه!
نه؟

آنلاینش یکم مشکل داره.
Level آنلاین هم جدا نیست رو همون Level های قبلی میاد.

آقایون یکی از دوستان من نسخه PC رو خریده و هر بار که میخواد بازی کنه باید یه پروفایل جدید بسازه و بازی رو از اول شروع کنه میشه یکی بگه چطور میشه این مشکل رو حل کرد !؟ بجز خرید نسخه اوریجینال ! :دی

آقایون یکی از دوستان من نسخه PC رو خریده و هر بار که میخواد بازی کنه باید یه پروفایل جدید بسازه و بازی رو از اول شروع کنه میشه یکی بگه چطور میشه این مشکل رو حل کرد !؟ بجز خرید نسخه اوریجینال ! :دی
یعنی بازی از اول شروع می شه؟

دوست عزیز من با Dirt 1 این مشکل رو داشتم. یعنی چی ؟ یعنی اینکه بازی شعورش نمیرسید که من فایل Auto Save دارم و هر بار مجبورم میکرد که از اول یک کراکتر بسازم و کلا رو اعصاب بو د هیچ راهی هم پیدا نکردم دست آخر مجبور شدم برم یک نسخه دیگه از یک پخش کننده معتبر بگیرم. حالا از شما 2 سوال دارم:
1. آیا ایشون مشکلشون مثل من هستش؟
2.آیا بازی که خریدن به صورت ری پک بوده(یعنی بازی با زیپ نصب شده)؟
اگه جوابتون برای سوال یک بله است به نظرم شاید با یک پچ اونم اگه موجود باشه کارشون احتمالا درست میشه. اگه برای سوال 2 بله صد در صد باید برن بازی رو از یک شرکت معتبر اونهم با شرایط ستاپ اصلی تهیه کنند. پیشنهاد من به شما اگه تبلیغ به حساب نیارند اینه که از hitakin بازی رو بخرند.

دوست عزیز من با Dirt 1 این مشکل رو داشتم. یعنی چی ؟ یعنی اینکه بازی شعورش نمیرسید که من فایل Auto Save دارم و هر بار مجبورم میکرد که از اول یک کراکتر بسازم و کلا رو اعصاب بو د هیچ راهی هم پیدا نکردم دست آخر مجبور شدم برم یک نسخه دیگه از یک پخش کننده معتبر بگیرم. حالا از شما 2 سوال دارم:
1. آیا ایشون مشکلشون مثل من هستش؟
2.آیا بازی که خریدن به صورت ری پک بوده(یعنی بازی با زیپ نصب شده)؟
اگه جوابتون برای سوال یک بله است به نظرم شاید با یک پچ اونم اگه موجود باشه کارشون احتمالا درست میشه. اگه برای سوال 2 بله صد در صد باید برن بازی رو از یک شرکت معتبر اونهم با شرایط ستاپ اصلی تهیه کنند. پیشنهاد من به شما اگه تبلیغ به حساب نیارند اینه که از hitakin بازی رو بخرند.
دقیقا مشکلش مثل شماست !

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or