Diablo III

یکی از بزرگترین سوپرایز های کنفرانس Playstation Meeting 2013 خبر انتشار Diablo III برای کنسول خانگی های Sony بود ، این عنوان در آینده ای نزدیک برای PS3 و PS4 عرضه خواهد شد .

در اواسط سال 2012 میلادی این عنوان با سر و صدای بسیار زیاد برای کامپیوتر های خانگی عرضه شد ، این عنوان خوش ساخت به علت ایراد هایی که در ابتدای عرضه بازی برای سرور هایش به وجود آمده بود ، و به لطف نیاز همیشگی بازی به آنلاین بودن ( راهکاری بسیار موفق برای جلوگیری از نشر غیر قانونی بازی ) نمرات جالبی را از سوی سایت ها و مجلات دریافت نکرد ولی این موضوع چیزی از ارزش های خود بازی کم نمی کند !

هنوز تصویری از نسخه PS4 بازی در دسترس نیست ولی Blizzard اعلام کرده که نسخه کنسولی این بازی بر پایه نسخه PC آن خواهد بود ( Lead Platform = PC ( مثل روز روشن بود ! ) ) و بازی بر روی دیسک شامل تمامی آپدیت ها خواهد بود ، تمام مراحل جدید از جمله Infernal Machine event, Monster Power, Brawling از ابتدا در دسترس خواهد بود . کنترل بازی کاملا متناسب با کنسول ها بهینه شده و دوربین بازی نیز برای هماهنگی هر چه بیشتر با کنسول ها تغییر کرده است !

نسخه PS3 بازی در نمایشگاه PAX در ماه آینده به صورت کامل نشان داده خواهد شد .

برای شناخت هر چه بیشتر بازی خواندن نقد نسخه PC این بازی رو به شما پیشنهاد میدم :

http://www.bazicenter.com/pc/diablo-iii/reviews/347/page/1

تصاویری از نسخه PS3 :

آپدیت : با توجه به این موضوع که نسخه PC بازی نیاز به اتصال دائم به اینترنت برای انجام بازی داشته و سرور های Blizzard نیز نسبت به ایران تـــحـــریـــم میباشد ، برای کسانی که منتظر بازی هستند این نگرانی به وجود آمد که برای انجام بازی روی کنسول خانگیشان با مشکل روبرو خواهند شد ! ولی Blizzard اعلام نمود که نسخه کنسولی بازی به صورت Offline نیز قابل انجام می باشد !​

آخرین ویرایش:

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
ارزش تکرارش شدیدا بالا است، حتی اگر تروفی نداشت هم من این کارو میکردم.
خداییش از پولی که دادم راضی ام.

گرافیک بازی انتظار نداشتم اینقد خوب باشه:x

داستان هم خیلی خیلی جالب :x

بهترین اویل هم دیابلو به نظر من ( هر چند من وقط ازمودن و بلیال رو دیدم :x )

داستان بازی خیلی خیلی حماسی و جالبه ....

kamkar

کاربر سایت
Oct 19, 2006
434
دقت کردید که مدل های آندد شباهت زیادی به وارکرفت داره؟
مدل های دیمون هم شباهت عجیبی با زرگ های استارکرفت داره... کلا بلیزارد خیلی به حودش زحمت نداده!

Doug

کاربر سایت
Aug 14, 2014
48
نام
مـــــمّـــد
بهترین DPS بازی Monk هست . تورمنت 6 الایت پک 3 تایی هر کدوم 1 میلیارد HP رو 3 تاشون Exploding Palm میدازی تموم . یکیشون مرد 2 تای دیگه هم مردن .
بعدش Wizard Wand of Woh و DH بهترین DPS هان . WD هم خوبه البته ! :D

xobx 360 slim

کاربر سایت
Jan 7, 2014
211
تموم شد لامصب. خیلی حال داد.
یعنی یکی از زیبا ترین بازیا بود.
ولی از اول میرم. چون تو اکت 5 فهمیدم میشه اسکیل هارو تو شهر عوض کرد:))
نت شمام داغونه یاماله ما اینجوریه؟یارو میگه مشکل اساسی داریم. خوب گ.ه.میخورین سرویس میدین به مردم

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
به جمع ما معتادین خوش امدی خوش امدی :d :d :d ( لول :d )

ارمان تو که رو pc بازیش کردی گرافیک این کنسولی بهتره یا pc?
فکر نمیکنم فرقی باشه . شاید یه مقداری خیلی کم که اصلا اونم نشه دید به راحتی
توی df که میگفت یکی هستن D:
من معتاد بودم لول دوباره اضافه شدم ÷_×
نمیدونم چرا دیشب هیچ بازیه مولتی توی quick match پیدا نمیکرد ... اما امروز ok بود . pc همیشه پر بود Party ها !

يه تروفي دارن ايشون كه ميگه با تمام كلاس ها lvl 70 بشو !!
با توجه به اينكه هيچكدام از كلاس ها ذره اي بهم شباهت ندارن و بازي با تك تكشون لذت بخشه ، ميشه روش فكر كرد :|
دقیقا ... همه skill های خودشون رو دارن ! ارزش داره با همه بری D: اما یه موقه حسش نیست دیگه لول .

بهترین DPS بازی Monk هست . تورمنت 6 الایت پک 3 تایی هر کدوم 1 میلیارد HP رو 3 تاشون Exploding Palm میدازی تموم . یکیشون مرد 2 تای دیگه هم مردن .
بعدش Wizard Wand of Woh و DH بهترین DPS هان . WD هم خوبه البته ! :D
من تا حالا monk نرفتم اما اون موقع که توی Pc میرفتیم monk خیلی dps میداد D: باید امتحان کن این دفعه این Monk رو ...

hamham.com

کاربر سایت
Nov 27, 2011
88
نام
حامد
آقا من دیگه طاقت ندارممممم :( کسی نیس بام شریک شه تو اکانت؟! دیابلوام داشته باشه! یه مومن پیدا نمیشه؟ بخدا ثواب داره :(

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
اشتبا نیومدم :) ویار دیابلو گرفتم! منظورم اکانت PSN ه که 2 نفر با هم استفاده میکنن! مگه همچین تاپیکی داریم اینجا؟

من فک کردم اکانت بلیزارد منظورته / من همچین تاپیکی ندیدم فک نکنم کسی اینکارو حالا بزار بچه ها بیان چون اکثر اینا که اینجان بازیو فیزیکی گرفتن

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان
چجوری میشه توی بازی رفت آرنا؟
همون PVP منظورمه
توی Tristram هست ... همون شهره act I . روبروی blacksmith یه مرده هست که میتونه بفرسته به arena
این arena ها matchmaking نداره . همینطوری باید با هم Party هایت بری توی تو ....
چون کلا balance نمیشه کرد بین کارکتارها برای همین pvp ایش خیلی جدی نیست D:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر