Diablo III

یکی از بزرگترین سوپرایز های کنفرانس Playstation Meeting 2013 خبر انتشار Diablo III برای کنسول خانگی های Sony بود ، این عنوان در آینده ای نزدیک برای PS3 و PS4 عرضه خواهد شد .

در اواسط سال 2012 میلادی این عنوان با سر و صدای بسیار زیاد برای کامپیوتر های خانگی عرضه شد ، این عنوان خوش ساخت به علت ایراد هایی که در ابتدای عرضه بازی برای سرور هایش به وجود آمده بود ، و به لطف نیاز همیشگی بازی به آنلاین بودن ( راهکاری بسیار موفق برای جلوگیری از نشر غیر قانونی بازی ) نمرات جالبی را از سوی سایت ها و مجلات دریافت نکرد ولی این موضوع چیزی از ارزش های خود بازی کم نمی کند !

هنوز تصویری از نسخه PS4 بازی در دسترس نیست ولی Blizzard اعلام کرده که نسخه کنسولی این بازی بر پایه نسخه PC آن خواهد بود ( Lead Platform = PC ( مثل روز روشن بود ! ) ) و بازی بر روی دیسک شامل تمامی آپدیت ها خواهد بود ، تمام مراحل جدید از جمله Infernal Machine event, Monster Power, Brawling از ابتدا در دسترس خواهد بود . کنترل بازی کاملا متناسب با کنسول ها بهینه شده و دوربین بازی نیز برای هماهنگی هر چه بیشتر با کنسول ها تغییر کرده است !

نسخه PS3 بازی در نمایشگاه PAX در ماه آینده به صورت کامل نشان داده خواهد شد .

برای شناخت هر چه بیشتر بازی خواندن نقد نسخه PC این بازی رو به شما پیشنهاد میدم :

http://www.bazicenter.com/pc/diablo-iii/reviews/347/page/1

تصاویری از نسخه PS3 :

آپدیت : با توجه به این موضوع که نسخه PC بازی نیاز به اتصال دائم به اینترنت برای انجام بازی داشته و سرور های Blizzard نیز نسبت به ایران تـــحـــریـــم میباشد ، برای کسانی که منتظر بازی هستند این نگرانی به وجود آمد که برای انجام بازی روی کنسول خانگیشان با مشکل روبرو خواهند شد ! ولی Blizzard اعلام نمود که نسخه کنسولی بازی به صورت Offline نیز قابل انجام می باشد !​

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
جیبات همه خالی میشه:d
----
اقا وقتی PSN درست شد ادد میکنی کو اپ بریم؟
D: با انیکه پینگم میترکه باشه میام ببینیم چه جوره ×_× چون با ایرن خیلی فاصله دارم ×_×

من موندم چجوری اینو با دستینی بازی کنم جفتش دهن سرویس کنه تا چن وقت از بازی های دیگه بی نیازیم :). پی اس ان فک اخر امشب یا فردا درست شه حالا شانس ت...ه ماست
اره دو بازی هم یه جوری هست که به ادم فشار میارن همش بازی کنه برای level up اینطور چیزا . حالا یه کاریش میکنیم D:

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
Diablo III | PS4

بچه ها demon hunter بهتره یا wizard?! من کلا با long range حال میکنم!

یه چیزیو واسه دوستانی که تازه با این بازی اشنا شدن بگم / هر شش تا شخصیت بازی قوی و بالانس هستند این از این حالا شما واسه اینکه long range باز هستی بین ویچ داکتر و ویزارد و دیمون هانتر باید انتخاب کنی به نظرم با دیمون هانتر یا ویزارد شروع کن من خودمم با همین شروع کردم اما میخوام دفعه بعد barbarian ور دارم سوال دیگه بود بپرس

آخرین ویرایش:

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
اینا فقط نظر خودم بود!

ولی قبول دارین مسخره ترین کلاس نرکو مانستره ؟:d

نکرو مانسر توو دیابلو دو بود / و اینکه اینجا ویچ داکتر تا حدی شبیه به اونه بعدم اینکه جرات داری برو تو انجمن بلیزارد همینو بگو ببین چیکارت میکنن هاهاها :)

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
نکرو مانسر توو دیابلو دو بود / و اینکه اینجا ویچ داکتر تا حدی شبیه به اونه بعدم اینکه جرات داری برو تو انجمن بلیزارد همینو بگو ببین چیکارت میکنن هاهاها :)

منظورم همون ویچ داکتر بود:d

باشه میگم ببینیم چی میشه :d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
Wizard :D

دیمون هانتر که خیلی مسخرس به نظر من :d
---
بهترین کلاس ها : مانک و کورسیدر :d بعدش هم ویزارد:d
Demon Hunter هم خیلی خوبه :x من که عاشقشم. کلا damage خوبی میده . همیشه تو انلاین پشته همه وای میسادم ... barb که tank میکردم منم damage میدادم . یادمه gear ام توی Pc تا 500 k میرفت ... با attack speed فک کنم critical rate هم روی 1.5 ملیون میچرخید اما زرتی هم میمرد لول D:
وایسه همین بیشتر موقع با barb میرفتم ِ:

یه چیزیو واسه دوستانی که تازه با این بازی اشنا شدن بگم / هر شش تا شخصیت بازی قوی و بالانس هستند این از این حالا شما واسه اینکه long range باز هستی بین ویچ داکتر و ویزارد و دیمون هانتر باید انتخاب کنی به نظرم با دیمون هانتر یا ویزارد شروع کن من خودمم با همین شروع کردم اما میخوام دفعه بعد barbarian ور دارم سوال دیگه بود بپرس
Barb عشقست D: .... خیلی عالیه D:

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
Demon Hunter هم خیلی خوبه :x من که عاشقشم. کلا damage خوبی میده . همیشه تو انلاین پشته همه وای میسادم ... barb که tank میکردم منم damage میدادم . یادمه gear ام توی Pc تا 500 k میرفت ... با attack speed فک کنم critical rate هم روی 1.5 ملیون میچرخید اما زرتی هم میمرد لول D:
وایسه همین بیشتر موقع با barb میرفتم ِ:

Barb عشقست D: .... خیلی عالیه D:

میگم یه وقت کورسیدر بر نداری ها :-":-"

بخیل هم خودتی :d :d

- - -ویرایش - - -

بچه ها کلا بازی چیزی به اسم مولتی پلیر نداره ؟ به جز کو اپ البته

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
میگم یه وقت کورسیدر بر نداری ها :-":-"

بخیل هم خودتی :d :d

- - -ویرایش - - -

بچه ها کلا بازی چیزی به اسم مولتی پلیر نداره ؟ به جز کو اپ البته
multi ایش همیه. coop . یه قسمت brawl بود توی pc نمیدونم توی کنسولی هم هست یا نه اما میشد هم دیگه رو بزنم اما اصلا بالانس نیست. یعنی barb جلوی dh و wizard دووم نمیاره . balance نیست. تا من بدوعم برسم به wizard من رو ice میکنه میزنه میترکم

اتفاقا میخوام این دفعه crusader برم لول .شنیدم خوبه که ؟ ×_×

wizard میخوام ×_×

لوووووووووول

ای کاش blizzard میزاشت save های pc رو Import کنیم D: چی میشد.

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
multi ایش همیه. coop . یه قسمت brawl بود توی pc نمیدونم توی کنسولی هم هست یا نه اما میشد هم دیگه رو بزنم اما اصلا بالانس نیست. یعنی barb جلوی dh و wizard دووم نمیاره . balance نیست. تا من بدوعم برسم به wizard من رو ice میکنه میزنه میترکم

اتفاقا میخوام این دفعه crusader برم لول .شنیدم خوبه که ؟ ×_×

wizard میخوام ×_×

لوووووووووول

ای کاش blizzard میزاشت save های pc رو Import کنیم D: چی میشد.

حالا نفهمیدیم میخوای ویزارد برداری یا کورسیدر 8-|:d
----

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
حالا نفهمیدیم میخوای ویزارد برداری یا کورسیدر 8-|:d
----
فک کنم با wizard شروع کنم . بعدش dh - barb بعدشم شاید cru لول ....
همش دلم میخواست wizard رو lvl max کنم که نشد
80% وقتم رو با barb رفتم و 20% با dh . بقیه شخصیتها هم باز کردم اما level up نکردم ...

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
فک کنم با wizard شروع کنم . بعدش dh - barb بعدشم شاید cru لول ....
همش دلم میخواست wizard رو lvl max کنم که نشد
80% وقتم رو با barb رفتم و 20% با dh . بقیه شخصیتها هم باز کردم اما level up نکردم ...

کلا سرگردان بودی تو بازی :|:d

به نظر من کورسیدر بهترین کلاس تو بازیه برای کسی که مبارزه تن به تن دوست داره.....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر