Diablo III

یکی از بزرگترین سوپرایز های کنفرانس Playstation Meeting 2013 خبر انتشار Diablo III برای کنسول خانگی های Sony بود ، این عنوان در آینده ای نزدیک برای PS3 و PS4 عرضه خواهد شد .

در اواسط سال 2012 میلادی این عنوان با سر و صدای بسیار زیاد برای کامپیوتر های خانگی عرضه شد ، این عنوان خوش ساخت به علت ایراد هایی که در ابتدای عرضه بازی برای سرور هایش به وجود آمده بود ، و به لطف نیاز همیشگی بازی به آنلاین بودن ( راهکاری بسیار موفق برای جلوگیری از نشر غیر قانونی بازی ) نمرات جالبی را از سوی سایت ها و مجلات دریافت نکرد ولی این موضوع چیزی از ارزش های خود بازی کم نمی کند !

هنوز تصویری از نسخه PS4 بازی در دسترس نیست ولی Blizzard اعلام کرده که نسخه کنسولی این بازی بر پایه نسخه PC آن خواهد بود ( Lead Platform = PC ( مثل روز روشن بود ! ) ) و بازی بر روی دیسک شامل تمامی آپدیت ها خواهد بود ، تمام مراحل جدید از جمله Infernal Machine event, Monster Power, Brawling از ابتدا در دسترس خواهد بود . کنترل بازی کاملا متناسب با کنسول ها بهینه شده و دوربین بازی نیز برای هماهنگی هر چه بیشتر با کنسول ها تغییر کرده است !

نسخه PS3 بازی در نمایشگاه PAX در ماه آینده به صورت کامل نشان داده خواهد شد .

برای شناخت هر چه بیشتر بازی خواندن نقد نسخه PC این بازی رو به شما پیشنهاد میدم :

http://www.bazicenter.com/pc/diablo-iii/reviews/347/page/1

تصاویری از نسخه PS3 :

آپدیت : با توجه به این موضوع که نسخه PC بازی نیاز به اتصال دائم به اینترنت برای انجام بازی داشته و سرور های Blizzard نیز نسبت به ایران تـــحـــریـــم میباشد ، برای کسانی که منتظر بازی هستند این نگرانی به وجود آمد که برای انجام بازی روی کنسول خانگیشان با مشکل روبرو خواهند شد ! ولی Blizzard اعلام نمود که نسخه کنسولی بازی به صورت Offline نیز قابل انجام می باشد !​

آخرین ویرایش:

Darvag

کاربر سایت
Jun 19, 2013
253
سلام دوستان. من به یه مشکل عجیبی در بازی برخورد کردم . لول 7 یا 8 بودم که برا اولین بار بازیمو به اخرین ورژن اپدیت کردم. قبل از اپدیت 13 تا شیشه خون یا همون جون داشتم بعد از اینکه اپدیت کردم دیگه اون 13 تا شیشه خون رو ندارم بعد هر جا که میرم برا خریدن جون هیچکس برا فروش نداره حالا نمیدونم به خاطر اپدیت هست یا چیز دیگه ؟؟؟ ولی گفتم اگر کسی میدونه مشکل از کجاست بیاد یه لطف کنه ما رو راهنمایی کنه؟؟؟

Darvag

کاربر سایت
Jun 19, 2013
253
سلام دوستان. من به یه مشکل عجیبی در بازی برخورد کردم . لول 7 یا 8 بودم که برا اولین بار بازیمو به اخرین ورژن اپدیت کردم. قبل از اپدیت 13 تا شیشه خون یا همون جون داشتم بعد از اینکه اپدیت کردم دیگه اون 13 تا شیشه خون رو ندارم بعد هر جا که میرم برا خریدن جون هیچکس برا فروش نداره حالا نمیدونم به خاطر اپدیت هست یا چیز دیگه ؟؟؟ ولی گفتم اگر کسی میدونه مشکل از کجاست بیاد یه لطف کنه ما رو راهنمایی کنه؟؟؟

دوستان ازتون خواهش میکنم کمک کنید من تو منطقه new tristram هیچ جون یا شیشه خونی نمیتونم برای خودم بخرم به نظرتون مشکل کجاست؟؟؟ پیش هر کی میرم برا فروش نداره ؟؟؟احتمال داره بهد اینکه اپدیت کردم دچار باگ یا مشکلی شده باشه؟؟

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,508
نام
مهدی
سلام
بازیو اکانت هکی گرفتم
نسخه
Diablo lll: Reaper of souls - Ultimate evil Edition
حالا زدم دانلود بشه حجمی که باید دان بشه 18 گیگ زده که رو 8 گیگ دان بشه میشه بازی کرد ک الانم دارم بازی میکنم ولی چیزی ک عجیبه حجم سایز بازی رو کنسول 44 گیگه و تو استور زده حجم دانلود بازی 28 گیگه اما نمیدونم چرا 18 گیگ برای دانلود اومده نسخه بازی ناقصه؟
gs1k_20170216_073824.jpg

http://uupload.ir/files/gs1k_20170216_073824.jpg

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
433
کسی اینجا هست که هنوز بازی کنه ؟ اگه هستین منو اد کنید ، همه کاراکتر ها رو دارم ، پاراگن 155 هم هستم . . .

سیزن 10 امروز شروع میشه ، اگه میخواین کاراکتر سیزنال بسازین به اکانت PSNم پیام بدین . . .

اکانت توی امضا . . .

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
433
بازی شده 29 $ میخوام بگیرم کسی هنوز بازی میکنه ؟ :D
خیلی ها هنوز بازی میکنن ! ولی من که کسی رو از ایران ندیدم ، توی یکی از community هاش عضو شو ، راحت کلی پلیر برای بازی پیدا میکنی ، من خودم الان بازی نمیکنم ولی 3 هفته دیگه دوباره شروع میکنم ، اگه خواستی منو اد کن وقتی شروع کردم برات پیام میدم . . .

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,508
نام
مهدی
دوستان من یه هیرو crusader دارم پاراگون 845 هست ولی اصلا نمیشه season باهاش بازی کرد با اینکه پلاس دارم و آنلاینم. ولی اگر یه هیرو جدید بسازم اولش میشه انتخاب کرد سیسزن رفت یا هاردکور.. الان این هیرویی که دارمو نمیشه اینجوری کرد؟

xbox_live

کاربر سایت
Jan 17, 2014
12
نام
alireza seyediyan
سلام
امیدوارم کسی باشه جوابمو بده! من با hero necromancer تا لول 56 رفتم و به یجایی رسیدم تو act 3 که دیگه esence شارز نمیکنه و عملا از کار افتاده هیروم. چیکار باید کرد درست بشه مثل قبل؟

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
سلام من نسخه Eternal Collection رو دانلود کردم با آپدیت ۱.۲۵
فقط چرا زبان بازی اینجوریه؟ مثل لهستانی میمونه
اصلا تنظیمات و انتخاب زبان نداره که

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
سلام
یکی دو روزه داخل برنامه CKY Editor وقتی میخوام سیو بازی رو انتخاب کنم واس ادیت کردن ، اروز Jit Debuger میده
یکی دوتا روش تو نت بود انجام دادم بازم جواب نداد
کسی به این مشکل نخورده ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر