Diablo III

یکی از بزرگترین سوپرایز های کنفرانس Playstation Meeting 2013 خبر انتشار Diablo III برای کنسول خانگی های Sony بود ، این عنوان در آینده ای نزدیک برای PS3 و PS4 عرضه خواهد شد .

در اواسط سال 2012 میلادی این عنوان با سر و صدای بسیار زیاد برای کامپیوتر های خانگی عرضه شد ، این عنوان خوش ساخت به علت ایراد هایی که در ابتدای عرضه بازی برای سرور هایش به وجود آمده بود ، و به لطف نیاز همیشگی بازی به آنلاین بودن ( راهکاری بسیار موفق برای جلوگیری از نشر غیر قانونی بازی ) نمرات جالبی را از سوی سایت ها و مجلات دریافت نکرد ولی این موضوع چیزی از ارزش های خود بازی کم نمی کند !

هنوز تصویری از نسخه PS4 بازی در دسترس نیست ولی Blizzard اعلام کرده که نسخه کنسولی این بازی بر پایه نسخه PC آن خواهد بود ( Lead Platform = PC ( مثل روز روشن بود ! ) ) و بازی بر روی دیسک شامل تمامی آپدیت ها خواهد بود ، تمام مراحل جدید از جمله Infernal Machine event, Monster Power, Brawling از ابتدا در دسترس خواهد بود . کنترل بازی کاملا متناسب با کنسول ها بهینه شده و دوربین بازی نیز برای هماهنگی هر چه بیشتر با کنسول ها تغییر کرده است !

نسخه PS3 بازی در نمایشگاه PAX در ماه آینده به صورت کامل نشان داده خواهد شد .

برای شناخت هر چه بیشتر بازی خواندن نقد نسخه PC این بازی رو به شما پیشنهاد میدم :

http://www.bazicenter.com/pc/diablo-iii/reviews/347/page/1

تصاویری از نسخه PS3 :

آپدیت : با توجه به این موضوع که نسخه PC بازی نیاز به اتصال دائم به اینترنت برای انجام بازی داشته و سرور های Blizzard نیز نسبت به ایران تـــحـــریـــم میباشد ، برای کسانی که منتظر بازی هستند این نگرانی به وجود آمد که برای انجام بازی روی کنسول خانگیشان با مشکل روبرو خواهند شد ! ولی Blizzard اعلام نمود که نسخه کنسولی بازی به صورت Offline نیز قابل انجام می باشد !​

آخرین ویرایش:

AѕѕAѕѕiN

کاربر سایت
Aug 22, 2014
37
نام
––––•(-•ɧąɱεđ•-)•––––
خوب راستش من اسمه این بازی رو هم نشنیده بودم قبل از خوندن تاپیک
اما با این تعریفات شما به نظر میاد خوب باشه
فقط واسه آنلاین بازی کردن نگرانم سرعت نتم کم بیاره !!
:|

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA

انلاین انچنانی نداره....pvp خوبی نداره فقط کو اپش خیلی حال میده....کو اپ با ایرانی بازی کنی مشکلی ندار :d

pesarbache

کاربر سایت
Oct 31, 2011
701
نام
محسن
من تو ps3 بازی کرده بودم نسخه قبلیرو.تنها بازیی بودکه وقتی مینشستم پاش واقعا گذر زمانو حس نمیکردم.حیف که فعلا پول ندارم بخرمش,

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من تو ps3 بازی کرده بودم نسخه قبلیرو.تنها بازیی بودکه وقتی مینشستم پاش واقعا گذر زمانو حس نمیکردم.حیف که فعلا پول ندارم بخرمش,
دقیقا !
مثلا من امروز 9 شروع کردم act II روی expert به هوای اینکه lv 45 بشم از 33 همینطوری رفتم تا اخره act 4 پاشدم دیدم ساعت 12:30 شد D: لول.

اصلا توش شک نکن که عالی هست. چون میتونی توی مدت طولانی بازی کنی
البته یه سری هم هستن از تیپ سبکها خوششون نمیاد ! برای همین یه چندتا gameplay اینا ازش ببین بعد بخر

اسلحه ها و ارمور های mod شده پر شده تو بازی :|:d
pc از این خبرا نبود.
اگه مثل نسخه pc برمیداشتن کله بازی رو انلاین میکردن شاید این چیزا به مراتب کمتر دیده میشد !

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
دقیقا !
مثلا من امروز 9 شروع کردم act II روی expert به هوای اینکه lv 45 بشم از 33 همینطوری رفتم تا اخره act 4 پاشدم دیدم ساعت 12:30 شد D: لول.

اصلا توش شک نکن که عالی هست. چون میتونی توی مدت طولانی بازی کنی
البته یه سری هم هستن از تیپ سبکها خوششون نمیاد ! برای همین یه چندتا gameplay اینا ازش ببین بعد بخر

اگه مثل نسخه pc برمیداشتن کله بازی رو انلاین میکردن شاید این چیزا به مراتب کمتر دیده میشد !

به خاطر انتقال سیو از کنسول های نسل قبل اینجوریه:d نسل قبلیا سیو ادیتور داشتن ملت همه ایتمی گذاشتن بعد انتقال دادن به PS4.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
به خاطر انتقال سیو از کنسول های نسل قبل اینجوریه:d نسل قبلیا سیو ادیتور داشتن ملت همه ایتمی گذاشتن بعد انتقال دادن به PS4.
~_~
سرویش شن
کاشکی یه راهی هم برای Import مثلا item های حداقل نسخه PC میزاشتن ×_×

باید بن بشن خیلی unfair . بشینی 300 ساعت بازی کنی یه wizard حسابی بسازی بعد اقا با 50 ساعت بازی wizard اش در حده یه نفر باشه که 2000 ساعت farm کرده :d

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
~_~
سرویش شن
کاشکی یه راهی هم برای Import مثلا item های حداقل نسخه PC میزاشتن ×_×

باید بن بشن خیلی unfair . بشینی 300 ساعت بازی کنی یه wizard حسابی بسازی بعد اقا با 50 ساعت بازی wizard اش در حده یه نفر باشه که 2000 ساعت farm کرده :d

حالا حرص نخور جوونی :) من که دارم همشونو میرسونم ۷۰ بعد میرم پاراگون :) بعدم میرم خفن سازی

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
حالا حرص نخور جوونی :) من که دارم همشونو میرسونم ۷۰ بعد میرم پاراگون :) بعدم میرم خفن سازی
من فعلا همین wizard رو میرم !
احتمالا یه crusader یا demon hunter چیزی باز کنم ×_×

سلام آنلاین این بازی را نهایت با چند نفر میشه بازی کرد؟
4 نفره !
کلا 2-3-4 همه ش خیلی fun هست و کیف میده .

mahdi14

کاربر سایت
Apr 30, 2012
65
نام
مهدی
خفن سازی دقیقا چی هست؟ :d
-
من جدیدا دارم این بازیو بازی میکنم چیزای زیادی حالیم نیس :(
البته لولم ۳۴ هستش :x
بربریان گرفتم>:)
اسلحه خوب چی بردارم؟ :gunner:
بین اون ۳تا همراه کدوم خوبه؟
پاراگون پوینت چطوری بگیرم؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خفن سازی دقیقا چی هست؟ :d
-
من جدیدا دارم این بازیو بازی میکنم چیزای زیادی حالیم نیس :(
البته لولم ۳۴ هستش :x
بربریان گرفتم>:)
اسلحه خوب چی بردارم؟ :gunner:
بین اون ۳تا همراه کدوم خوبه؟
پاراگون پوینت چطوری بگیرم؟
خفن سازی اینکه وقتی به lvl 70 رسیدی تازه بازیش شروع میشه D: بخشه adventure mode بازی میشه و بقیه درجه سختیا . بازی bounty داره ... یه مغازه دیگه هست که بازی میشه برای عوض کردن attribute های item ها و شکلشون بعد Rift ها هستن و Key warden ها plan اینا . پچه بعدی هم که بیاد season mode و dungeon های جدید میاد .
بعد از lvl 70 میرسی paragon level که هر lvl بره بالا skill point میگیری skill هایت رو خودت دیگه manual میتونی upgrade کنی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر