Diablo III

یکی از بزرگترین سوپرایز های کنفرانس Playstation Meeting 2013 خبر انتشار Diablo III برای کنسول خانگی های Sony بود ، این عنوان در آینده ای نزدیک برای PS3 و PS4 عرضه خواهد شد .

در اواسط سال 2012 میلادی این عنوان با سر و صدای بسیار زیاد برای کامپیوتر های خانگی عرضه شد ، این عنوان خوش ساخت به علت ایراد هایی که در ابتدای عرضه بازی برای سرور هایش به وجود آمده بود ، و به لطف نیاز همیشگی بازی به آنلاین بودن ( راهکاری بسیار موفق برای جلوگیری از نشر غیر قانونی بازی ) نمرات جالبی را از سوی سایت ها و مجلات دریافت نکرد ولی این موضوع چیزی از ارزش های خود بازی کم نمی کند !

هنوز تصویری از نسخه PS4 بازی در دسترس نیست ولی Blizzard اعلام کرده که نسخه کنسولی این بازی بر پایه نسخه PC آن خواهد بود ( Lead Platform = PC ( مثل روز روشن بود ! ) ) و بازی بر روی دیسک شامل تمامی آپدیت ها خواهد بود ، تمام مراحل جدید از جمله Infernal Machine event, Monster Power, Brawling از ابتدا در دسترس خواهد بود . کنترل بازی کاملا متناسب با کنسول ها بهینه شده و دوربین بازی نیز برای هماهنگی هر چه بیشتر با کنسول ها تغییر کرده است !

نسخه PS3 بازی در نمایشگاه PAX در ماه آینده به صورت کامل نشان داده خواهد شد .

برای شناخت هر چه بیشتر بازی خواندن نقد نسخه PC این بازی رو به شما پیشنهاد میدم :

http://www.bazicenter.com/pc/diablo-iii/reviews/347/page/1

تصاویری از نسخه PS3 :

آپدیت : با توجه به این موضوع که نسخه PC بازی نیاز به اتصال دائم به اینترنت برای انجام بازی داشته و سرور های Blizzard نیز نسبت به ایران تـــحـــریـــم میباشد ، برای کسانی که منتظر بازی هستند این نگرانی به وجود آمد که برای انجام بازی روی کنسول خانگیشان با مشکل روبرو خواهند شد ! ولی Blizzard اعلام نمود که نسخه کنسولی بازی به صورت Offline نیز قابل انجام می باشد !​

آخرین ویرایش:

mahdi14

کاربر سایت
Apr 30, 2012
65
نام
مهدی
سلام دوستان عزیز
من اکانت psn ام آمریکاست دیروز واسه ps4 ام diabo ریجن دو رو خریدم گیم مشخصه که واسه ترکیه هستش توش یدونه کد داره که به ترکیه ای نوشته اگه زره جهنمی رو میخوای این کد رو بزن من هم اون کد 12 رقمی رو هرجا میزنم عمل نمیکنه میگه این کد اشتباهه
اون کد چیه؟ واسه plat کردن لازم میشه یا نه؟ کجا و چطوری میتونم اون کد رو بزنم؟ درضمن بازی رو آکبند خریدم
با تشکر از همتون عزیزانم

كد رو با يه اكانت ريجن دو وارد كنيد.
واسه پلات لازم نميشه فقط يه ايتم ميده.
زيادم چيز مهمي نيس

Sent from my iPhone using Tapatalk

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
امروز رفتم Whimsyshore اخر خنده بود:d (عكس براي من نيست)

Easter-whimsyshire04.jpg

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
تا همین دودقیقه پیش داشتم فوحشتون میدادم که اخه این expend ! چه کوفتیه دهنمونو سرویس کرده من wizard پیک کردم و همین طور هم توش موندم :l :dجمعا 9 بار موندیم. مشکلی پیش میاد ؟
ادد کنین تورو خدا کمرم خم شد :l
mamalatishi
متوجه نشدم چی شد D:
من رو اد کن خب کمکت کنم اگه کمک میخوای ×_×

Wizard که خیلی خوبه ^_^

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
مکان دقیقش کجاست صادق جان ؟! :-"
ACT I
همون اولهای بازی یه حفره هست که بازه که ازش رنگهای مختلف میزنه بیرون .یه سری ایتم میخواد که برداری بعد blacksmith باید craft کنه باهاش باز کنه.
توی درجه سختی بالا exp ایش خیلی بالاست اما بیش از حد سخته .

اگر اشتباه نکنم
یه Black Mushroom میخواد
Leoric shinbone میخواد که فک کنم به صورت رندم پیدا میشه توی Leoric manor
Plan ساختنش رو میخواد که باید diablo - izual رو farm کرد
یه ایتم از Cavern of frost میخواست از act III
یه Liquid Rainbow هم از ACT II میخواد که شنیدم توی کنسول نداره و نیاز نیست.
Ghost Of The Cow King میاد بعد میشه quest اش رو شروع کرد.

خواست ایتمهاش رو پیدا میکنم بیا باهم بریم D: اما plan اش طول میکشه پیدا کردنش
یه ایتم خاص هم هست که drop میکنه . یه شمشیره حالت رنگین کمان داره.

- - -ویرایش - - -

مردم نه موندم
مردن که تو بازی پیش میاد
.DEath Free که نیست
اما expert سخت نیست. حالا اد کن من کمکت میکنم . من Torment 6 هم farm کردم ( البته مولتی لول )
ایتمهات چیان ؟
Int - armor - vita کافی داری ؟

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,828
نام
بردیا دلوشی
@Triangels

ممنون آرمان جون دستت طلا :bighug:

فعلا که دنبالشون نمیرم لولم خیلی پایینه یک دور بازی رو تموم میکنم بعدش بیا کمکم این آیتم هاش رو پیدا کنم و بریم تو خط مقدم رنگین کمانی :-"

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
@Triangels

ممنون آرمان جون دستت طلا :bighug:

فعلا که دنبالشون نمیرم لولم خیلی پایینه یک دور بازی رو تموم میکنم بعدش بیا کمکم این آیتم هاش رو پیدا کنم و بریم تو خط مقدم رنگین کمانی :-"
نمیدونم farming چه درد میخوره. همینطوری واسه فانه
خوبه اون سلاح رنگین کمونی رو ادم بگیری چون بعدا میشه شکلش رو transfer کرد ! باحاله D:

hamham.com

کاربر سایت
Nov 27, 2011
88
نام
حامد
آقا...
وقتی آرمورم break میشه و نیاز به repair داره..چجوری باید همون موقع repair کنم؟! حتما باد fall back بدم؟! آخه بعدش از همونجا نمیشه ادامه داد ! :(

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
آقا...
وقتی آمورم break میشه و نیاز به repair داره..چجوری باید همون موقع repair کنم؟! حتما باد fall back بدم؟! آخه بعدش از همونجا نمیشه ادامه داد ! :(

تلپورت کن توو شهر تعمیر کن دوباره برگرد از همون پورتالی که اومدی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر