Diablo III

یکی از بزرگترین سوپرایز های کنفرانس Playstation Meeting 2013 خبر انتشار Diablo III برای کنسول خانگی های Sony بود ، این عنوان در آینده ای نزدیک برای PS3 و PS4 عرضه خواهد شد .

در اواسط سال 2012 میلادی این عنوان با سر و صدای بسیار زیاد برای کامپیوتر های خانگی عرضه شد ، این عنوان خوش ساخت به علت ایراد هایی که در ابتدای عرضه بازی برای سرور هایش به وجود آمده بود ، و به لطف نیاز همیشگی بازی به آنلاین بودن ( راهکاری بسیار موفق برای جلوگیری از نشر غیر قانونی بازی ) نمرات جالبی را از سوی سایت ها و مجلات دریافت نکرد ولی این موضوع چیزی از ارزش های خود بازی کم نمی کند !

هنوز تصویری از نسخه PS4 بازی در دسترس نیست ولی Blizzard اعلام کرده که نسخه کنسولی این بازی بر پایه نسخه PC آن خواهد بود ( Lead Platform = PC ( مثل روز روشن بود ! ) ) و بازی بر روی دیسک شامل تمامی آپدیت ها خواهد بود ، تمام مراحل جدید از جمله Infernal Machine event, Monster Power, Brawling از ابتدا در دسترس خواهد بود . کنترل بازی کاملا متناسب با کنسول ها بهینه شده و دوربین بازی نیز برای هماهنگی هر چه بیشتر با کنسول ها تغییر کرده است !

نسخه PS3 بازی در نمایشگاه PAX در ماه آینده به صورت کامل نشان داده خواهد شد .

برای شناخت هر چه بیشتر بازی خواندن نقد نسخه PC این بازی رو به شما پیشنهاد میدم :

http://www.bazicenter.com/pc/diablo-iii/reviews/347/page/1

تصاویری از نسخه PS3 :

آپدیت : با توجه به این موضوع که نسخه PC بازی نیاز به اتصال دائم به اینترنت برای انجام بازی داشته و سرور های Blizzard نیز نسبت به ایران تـــحـــریـــم میباشد ، برای کسانی که منتظر بازی هستند این نگرانی به وجود آمد که برای انجام بازی روی کنسول خانگیشان با مشکل روبرو خواهند شد ! ولی Blizzard اعلام نمود که نسخه کنسولی بازی به صورت Offline نیز قابل انجام می باشد !​

آخرین ویرایش:

Mamal17

کاربر سایت
Sep 17, 2012
361
اتفاقا اصلا ارمان آن نیست که منو accept کنه :|
من آنم به جز امشب یعنی جمعه از صبح ساعت 10 تا 7 8 شب تا مدرسه ها! میخوام انقلاب کنم :d
ادد کن چون من استورم مشکل داره. mamalatishi
برا شما هم استور رو pls w8 میمونه ؟ :d صبح یه لحظه اومد ولی... دیگه نیومد.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اتفاقا اصلا ارمان آن نیست که منو accept کنه :|
من آنم به جز امشب یعنی جمعه از صبح ساعت 10 تا 7 8 شب تا مدرسه ها! میخوام انقلاب کنم :d
ادد کن چون من استورم مشکل داره. mamalatishi
برا شما هم استور رو pls w8 میمونه ؟ :d صبح یه لحظه اومد ولی... دیگه نیومد.
یه message چیزی بده ! join میشم کمک میکنم D: جدی جدی امروز بودم ! یعنی الانم بودم ولی دیگه خسته شدم کامل لول
باشه اد میکنم ! فک کردم اد کردی D: لول.
Please wait مشکله داخلی هست فک کنم .

با اينكه عشق ويزاردمD:
اما با demon Hunter شروع كردم داره جواب ميده : >
فعلا كه خوبه بعدا ديگه خدا ميدونه چي بشهD:

آرمان هم ماشالا از اين قسمت online friends اصا نميره D:

(پلاسم ديروز تموم شد :| وگرنه با بچه ها كوآپ ميزديم حال ميداد :| بزودي ميگيرم)
منم امروز Demon Hunter باز کردم ! خیلی باحاله D:
Wizard کلی رفتم ! به نظرم Wizard توی Multi حرف نداره !_! خیلی خوبه. یعنی 2 تا tanker باشن کلا Wizard - DH راحت میتونن کلی Damage بدن .
Demon Hunter خیلی خوبه بازم ! من دوست دارم ...

×_× اره امروز خیلی بازی کردم

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
بازی چقد سخت شده!خوردم به یه باسی از بدشانسی کلی موجود دیگم ریخت سرم نمیتونستم شکستش بدم!هرچیم تو فرندای انلاین گشتم کسی نبود کمک کنه!کمک:d
بعد یه چیزی.از امشب این موجودا بودن میزدیشون کلی ایتم و پول داشتن از دستمون در میرفتن؟یکیشون همراهمه همش یکی دوبارم ایتم برداشت.چیه قضیش؟

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
بازی چقد سخت شده!خوردم به یه باسی از بدشانسی کلی موجود دیگم ریخت سرم نمیتونستم شکستش بدم!هرچیم تو فرندای انلاین گشتم کسی نبود کمک کنه!کمک:d
بعد یه چیزی.از امشب این موجودا بودن میزدیشون کلی ایتم و پول داشتن از دستمون در میرفتن؟یکیشون همراهمه همش یکی دوبارم ایتم برداشت.چیه قضیش؟

من همیشه ۸ شب به بعد هستن

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
اقا چندتا اتفاق برام افتاده کسی میدونه بگه قضیشون چیه:D
این موجودا بودن میزدیشون کلی ایتم و پول داشتن از دستمون در میرفتن؟یکیشون همراهمه همش یکی دوبارم ایتم برداشت.چیه قضیش؟
یکی دوبارم وسط بازی یه باس ظاهر شد که نوشته بود برای کشتن من اومده فقط!پلیرهای دیگه میفرستنش؟برای چی اخه؟:d

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
این موجودا بودن میزدیشون کلی ایتم و پول داشتن از دستمون در میرفتن؟یکیشون همراهمه همش یکی دوبارم ایتم برداشت.چیه قضیش؟
یه انگشتر توی بازی هست به اسم Puzzle Ring که Treasure goblin برات Summon می کنه. قضیه خاصی نداره بعضی از آیتم ها اینجور قابلیت ها رو دارن.

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
اقا چندتا اتفاق برام افتاده کسی میدونه بگه قضیشون چیه:D
یکی دوبارم وسط بازی یه باس ظاهر شد که نوشته بود برای کشتن من اومده فقط!پلیرهای دیگه میفرستنش؟برای چی اخه؟:d

اون Goblin آیتم های معمولی رو برمیداره و Rare یا آیتم آبی تحویل میده :D
اونایی که نوشته killer of یعنی اینکه قبلاً یکیو کشته، حالا یا خودت یا یکی از دوستات، میاد تو بازی وقتی آنلاینی. فرستادنی نیست! خودش میاد.

mahdi14

کاربر سایت
Apr 30, 2012
65
نام
مهدی
چند وقته رو ت۲ بازی میکنم خیلی کم ایتم میده :(
یه ایتم دراپ شد یه رنگ بنفش ازش رفته بود بالا (یکم بالا رفته بود یعنی مثه لجندریا نبود) هرچی از روش رد میشدم میگفت جا نداری!
کل اسلحه هامو انداختم ۶۰تا جارو خالی کردم بازم بر نمیداش!! دو بار اینجور شده!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
چند وقته رو ت۲ بازی میکنم خیلی کم ایتم میده :(
یه ایتم دراپ شد یه رنگ بنفش ازش رفته بود بالا (یکم بالا رفته بود یعنی مثه لجندریا نبود) هرچی از روش رد میشدم میگفت جا نداری!
کل اسلحه هامو انداختم ۶۰تا جارو خالی کردم بازم بر نمیداش!! دو بار اینجور شده!
اونا Bloodshard هستن . 500 تا بیشتر نمیشه داشت . میتونی به KAlada بدی برای RAndom item ....

emad ghoraani

کاربر سایت
Jul 25, 2014
27
آقا چرا بازی اینقدر طول میکشه؟همه میگن سریع story تموم میشه ولی اینقدر وقت که من رو act 1 گذاشتم 3 بار tlou تموم شده بود البته من کل محیطو جارو میکنم
درضمن من اصلا نمیتونم این treasure goblin ها و nemesis killer of :... رو نمیتونم بزنم با بربریان چرا؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
آقا چرا بازی اینقدر طول میکشه؟همه میگن سریع story تموم میشه ولی اینقدر وقت که من رو act 1 گذاشتم 3 بار tlou تموم شده بود البته من کل محیطو جارو میکنم
درضمن من اصلا نمیتونم این treasure goblin ها و nemesis killer of :... رو نمیتونم بزنم با بربریان چرا؟
چرا دیگه برمیگرده به اینکه چه میزان damage داری D:
اون Nemesis ها هم یه مقدار نیاز به damage بالا دارن تا بشه سریع کشته شون مگرنه یه مقدار درده سرساز میشن ...
نمیدونم بستگی داره چطوری بازی کنی . من که یادمه دفعه اولی روی pc حدودا 5-6 روزه رفتم ولی خب دوباره رفتم از بس عالیه D: اصلا تکراری نمیشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر