Diablo III

یکی از بزرگترین سوپرایز های کنفرانس Playstation Meeting 2013 خبر انتشار Diablo III برای کنسول خانگی های Sony بود ، این عنوان در آینده ای نزدیک برای PS3 و PS4 عرضه خواهد شد .

در اواسط سال 2012 میلادی این عنوان با سر و صدای بسیار زیاد برای کامپیوتر های خانگی عرضه شد ، این عنوان خوش ساخت به علت ایراد هایی که در ابتدای عرضه بازی برای سرور هایش به وجود آمده بود ، و به لطف نیاز همیشگی بازی به آنلاین بودن ( راهکاری بسیار موفق برای جلوگیری از نشر غیر قانونی بازی ) نمرات جالبی را از سوی سایت ها و مجلات دریافت نکرد ولی این موضوع چیزی از ارزش های خود بازی کم نمی کند !

هنوز تصویری از نسخه PS4 بازی در دسترس نیست ولی Blizzard اعلام کرده که نسخه کنسولی این بازی بر پایه نسخه PC آن خواهد بود ( Lead Platform = PC ( مثل روز روشن بود ! ) ) و بازی بر روی دیسک شامل تمامی آپدیت ها خواهد بود ، تمام مراحل جدید از جمله Infernal Machine event, Monster Power, Brawling از ابتدا در دسترس خواهد بود . کنترل بازی کاملا متناسب با کنسول ها بهینه شده و دوربین بازی نیز برای هماهنگی هر چه بیشتر با کنسول ها تغییر کرده است !

نسخه PS3 بازی در نمایشگاه PAX در ماه آینده به صورت کامل نشان داده خواهد شد .

برای شناخت هر چه بیشتر بازی خواندن نقد نسخه PC این بازی رو به شما پیشنهاد میدم :

http://www.bazicenter.com/pc/diablo-iii/reviews/347/page/1

تصاویری از نسخه PS3 :

آپدیت : با توجه به این موضوع که نسخه PC بازی نیاز به اتصال دائم به اینترنت برای انجام بازی داشته و سرور های Blizzard نیز نسبت به ایران تـــحـــریـــم میباشد ، برای کسانی که منتظر بازی هستند این نگرانی به وجود آمد که برای انجام بازی روی کنسول خانگیشان با مشکل روبرو خواهند شد ! ولی Blizzard اعلام نمود که نسخه کنسولی بازی به صورت Offline نیز قابل انجام می باشد !​

آخرین ویرایش:

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
بازی دمو هم داره برا ما بدبخت بیچاره ها ؟
2mo5pow.gif

mahdi14

کاربر سایت
Apr 30, 2012
65
نام
مهدی
plan پیدا کردی ؟
craft کن
من خیلی craft کردم تا چیزهای درست حسابی گرفتم. شاید مثلا از یه plan حدودا 30-40 تا craft کردم تا یه چیزه درست حسابی زد بیرون D: لول.

يعني يه چيزو وقتي چند بار كرفت كنم هي عوض ميشه؟؟؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
يعني يه چيزو وقتي چند بار كرفت كنم هي عوض ميشه؟؟؟

stat هاش همیشه random هست دیگه . من 30-40 بار carft کردم تا مثلا یه چیزه درست حسابی زد بیرون ×_×

آقا اینو میشه سینگل بدون اینترنت زد؟ بخرمش؟ چنده؟
اره مشکلی نداره . لازم نیست به نت وصل باشی
بازی دمو هم داره برا ما بدبخت بیچاره ها ؟
2mo5pow.gif
نسخه pc داره ...

تنک یو سو ماچ:)
کجا زندگی میکنی؟
اینجا سه ساعت به صبحه
D:
یو ار ولکام ×_×
توی محل سکونت زده دیگه D:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اون لجندري ست ها هم همينطورن؟

اره کلا شانسیه. set ها هم همیشه خوب نیستن .... set ها تنها فرقشون اینکه با ستهای دیگش بیفتن امکانات بیشتری دارن با leg ....
کلا باید هی craft کرد تا یه چیزه خوب در اورد.اکثریت ایتمهای خوبی برای drop شدم . از craft ها شاید 3-4 تا تیکه درست حسابی در اوردم...

Roozbeh psp

کاربر سایت
Nov 20, 2010
617
نام
روزبه
این جریانش چیه ؟ :d
داشتم بازی میکردم یهو یکی اومد تو بازی به همراه یک باس که البته باس هم نمیشد گفت حالا D:

مثلا امروز این بود : Killer Of: Kane_021
آرمان چه میکنی تو ؟ :d اومد زد و مارو کشت و رفت :|

میدونم که اون شخص انلاین نبود(چون خود آرمان اون موقع آف بود..) اما خب این جریانش چیه؟

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
این جریانش چیه ؟ :d
داشتم بازی میکردم یهو یکی اومد تو بازی به همراه یک باس که البته باس هم نمیشد گفت حالا D:

مثلا امروز این بود : Killer Of: Kane_021
آرمان چه میکنی تو ؟ :d اومد زد و مارو کشت و رفت :|

میدونم که اون شخص انلاین نبود(چون خود آرمان اون موقع آف بود..) اما خب این جریانش چیه؟
وقتی توی بازی میمیری فرستاده میشه به عنوانه کشنده تو به یه نفر دیگه . اگر اون نتونه دوباره میره سراغه یکی دیگه ...
بعد اگه بکشیش اونوقت یه سری ایتم وgift دراپ میکنه. gift رو میفرستی و به همین صورت منم اگه بکشم میتونم gift اش رو برات بفرستم . اکثریت gift ها هم leg - set هست.

Mamal17

کاربر سایت
Sep 17, 2012
361
اقا یه سوال چجوری باید کرافت کنم ایتمارو؟
بعد آین همه از جم و ایتمای لجندری تعریف کردیم من هر دفعه که بازی میکنم به طور زیادی جم! و به طور کمتری لجدری برام drop میشه!!!

Angry man

کاربر سایت
Jul 9, 2011
702
نام
علیرضا
بعد آین همه از جم و ایتمای لجندری تعریف کردیم من هر دفعه که بازی میکنم به طور زیادی جم! و به طور کمتری لجدری برام drop میشه!!!

بلو پرینت میخواد فک کنم

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
blacksmith رو تا ته اپگرید کن
بعد plan ها دراپ میشه .
پلنهای legendary و set شانسه دراپشون به نظرم توی Torment 5-6 خیلی بالاست. من خیلی جمع کردم . حتی پلنه مربوط به شکله ارمره Shadow Of Clossus هم دارپ داشتم ...
دیگه اینطوری نیست که leg از سر و روی بازی بباره D: بیشتر leg ها lv70 هستن و 60 به بالا . برای همین وقتی 70 شدی از درجه سختی بالاتر شروع کردی دارپها هم افزایش خواهد داشت. کلا اینکه هر درجه سختی بالاتر میری زده چقدر % شانس به دراپ gold - item اضافه میشه .

nemijoon

کاربر سایت
Aug 31, 2010
80
دوستان سلام. من بازی رو سه روزه گرفتم و هیچ اشنایی با اون ندارم. اینکه میگن اعتیاد اوره واقعا درسته اما چیز جالبی که برام اتفاق افتاد و تازه فهمیدم با ادامه دادن این بازی شخصیت و کاراکتر بازی چه پیشرفتی میکنه اینه که دیروز جمعه مشغول بازی بودم و طبق معمول دو روز قبلش در حال عرق ریختن برای طی کردن مراحل که یدفعه یه نفر از دوستان (online) وارد بازی من شد - البته خودم هم نفهمیدم چی شد که این اتفاق افتاد- اما چیزی که جالب بود ظرف چند دقیقه انچنان زد همه رو لت و پار کرد که من فقط داشتم اون چیزایی رو که میریخت زمین مثل طلا و غیره جمع میکردم. اصلا نمیدونم چی بود این تانک بود. بولدوزر بود. فقط هیکل گنده داشت و با اتیش همه جا رو شخم میزد واقعا هر کی بود دستش درد نکنه کلی کار منو جلو برد طوری شد ترافی بگیرم. خدا خیرش بده هر کی بود باز هم بیاد:x:bighug:

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
دوستان سلام. من بازی رو سه روزه گرفتم و هیچ اشنایی با اون ندارم. اینکه میگن اعتیاد اوره واقعا درسته اما چیز جالبی که برام اتفاق افتاد و تازه فهمیدم با ادامه دادن این بازی شخصیت و کاراکتر بازی چه پیشرفتی میکنه اینه که دیروز جمعه مشغول بازی بودم و طبق معمول دو روز قبلش در حال عرق ریختن برای طی کردن مراحل که یدفعه یه نفر از دوستان (online) وارد بازی من شد - البته خودم هم نفهمیدم چی شد که این اتفاق افتاد- اما چیزی که جالب بود ظرف چند دقیقه انچنان زد همه رو لت و پار کرد که من فقط داشتم اون چیزایی رو که میریخت زمین مثل طلا و غیره جمع میکردم. اصلا نمیدونم چی بود این تانک بود. بولدوزر بود. فقط هیکل گنده داشت و با اتیش همه جا رو شخم میزد واقعا هر کی بود دستش درد نکنه کلی کار منو جلو برد طوری شد ترافی بگیرم. خدا خیرش بده هر کی بود باز هم بیاد:x:bighug:

اره امروز یکی از بچه ها اومد تو بازی من . کلاسش بارباریان هم بود . دمش گرم جارو کرد رفت . یه 1 ملیون گلد هم داد قشنگ هرچی بود و نبود خریدم و اپگرید کردم . کرافتینگ هم اگه مت کم نمیووردم الان اخرین لول رسونده بودم . دمش گرم :D

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اره امروز یکی از بچه ها اومد تو بازی من . کلاسش بارباریان هم بود . دمش گرم جارو کرد رفت . یه 1 ملیون گلد هم داد قشنگ هرچی بود و نبود خریدم و اپگرید کردم . کرافتینگ هم اگه مت کم نمیووردم الان اخرین لول رسونده بودم . دمش گرم :D
مهم نیست حتما اوله بازی blacksmith و gem smith ها رو max lv کنی . کم کم انجام بده حله تا اخره بازی میشه. هر درجه سختی که بری بالا تر gold , drop rate بیشتر میشه. پول جمع کردن مشکلی نیست. توی torment های 3 به بالا خیلی راحتر میشه gold فارم کرد
gem ها درست کن که بره بالا . 19 تا tier هست که اخریش اینا همه لازم میشه وقتی max lv شدی ( البته طول میکشه ) ولی gold و farm خیلی خیلی نیاز داره ...
blachsmith هم crafting هاش برای lv های پایین بدک نیست اما بیشترش برای lv بالا نیاز هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر