Devil may cry 4

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,586
نام
امیر
بچه ها من امروز بازی رو شروع کردم( اگر چه که دیر شروع کردم )
ولی همون اول کاری مشکل دارم.مشکلم اینه که مرحله 2 بعد از رد کردن چند در به دری رسیدم که راه پله و... ندارد.خیلی سعی کردم از روی دیوار برم بالا ولی نشد؟!!!

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,586
نام
امیر
اصلا نگران سختیش نباش...
من میگم از devil hunter بری بهتره...هرچی توی این جور بازیا از سخت شروع کنی حرفه ای تر میشی و ارزش کارت بالا میره...
درجه ی human اصلا ارزش نداره...همون devil hunter رو بری بهتره...تو هیومن راحت همرو آش میکنی...اصلا حال هم نمیده...اگه الان درجه ی son of sparda(سخت معمولی)شو هم بری میتونی تمومش کنی...من که میگم همش تلقینه...
ببخشید دوتا پست پشت سرهم دادم ولی کدوم LEVEL برای اچیومنت بهتره؟

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
بچه ها من امروز بازی رو شروع کردم( اگر چه که دیر شروع کردم )
ولی همون اول کاری مشکل دارم.مشکلم اینه که مرحله 2 بعد از رد کردن چند در به دری رسیدم که راه پله و... ندارد.خیلی سعی کردم از روی دیوار برم بالا ولی نشد؟!!!
دقیق نفهمیدم کجا گیر کردی ولی مرحله 2 همش با Devil bringer انجام میشه.( همون گوی ابی رو که از توی استوانه برداشتی بهت این قدرت رو میده که بعضی جاهای دوردست را بتونی بری). یه جاهایی هست که یه نور ابی توی هوا هست. باید R رو نگه داری و دکمه B را بزنی تا با دستش بچسبه به اون و ببرتت یه جای دیگه.
ولی کدوم LEVEL برای اچیومنت بهتره؟
خوب اولش که دوتا Level بیشتر نمیتونی انتخاب کنی. Devil hunter درجه نرماله و اچیومنتش هم بیشتره.

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,586
نام
امیر
من چون زیاد بازی نکردم زیاد منظور شما رو متوجه نمی شم.من همون مرحله های اول هستم بعد از اینکه زنه پسربچه را در فیلم نجات داد و جنگ تازه شروع شد!( اول اول )بعد رفتم دشمانان را کشتم و رفتم توی دری و 2 3 در رد کردم تا به یک تالار رسیم که سلول ها زندانی هم داشت که توی بعضی از اون ها گوی هایی هم بود و در نقشه دری مشخص بود که راهی نداشت فقط باید راهی پیدا می شد که بپرم طبقه دوم و برم اونجا!

remember_death

کاربر سایت
Sep 27, 2008
312
نام
man
سلام عزیزان...
من فکر کنم اونجارو میگه که با نرو میری تیر میزنه بعد پله میاد پایین...
باید بر گردی همون طور که تو دمو میبینی پل اومده پایین...برگرد ازدر بعد با دستت برو رو اسکله ی اولی بعد از رو ی پله رد شو...بعدش یک غول انتظارتو میکشه:laughing:
درجه ی devil hunter رو برو...شک نکن...هم بازی قشنگ تر میشه هم اچیونت بیشتر میگیری...البته لیست اچیومنت خیلی سختی داره...من که جون دادم 18 تا بیشتر نداده...

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
من چون زیاد بازی نکردم زیاد منظور شما رو متوجه نمی شم.من همون مرحله های اول هستم بعد از اینکه زنه پسربچه را در فیلم نجات داد و جنگ تازه شروع شد!( اول اول )بعد رفتم دشمانان را کشتم و رفتم توی دری و 2 3 در رد کردم تا به یک تالار رسیم که سلول ها زندانی هم داشت که توی بعضی از اون ها گوی هایی هم بود و در نقشه دری مشخص بود که راهی نداشت فقط باید راهی پیدا می شد که بپرم طبقه دوم و برم اونجا!

شما باید بری به سمت یک گوی ابی رنگ که طبقه پایین تو اونجا هست که میگی دور و برش orb تو زندانها هست بعد یه دمو میبینی بعد میتونی بری رو اون چیز ستاره شکل که روی زمین (روبروی اون گوی ابی هست ) بری و بتونی از دویل بریگنرت استفاده کنی (Rb +b )
(از بس رو همه ی مد ها رفتم حفظ شدم :laughing:)

remember_death

کاربر سایت
Sep 27, 2008
312
نام
man
شما باید بری به سمت یک گوی ابی رنگ که طبقه پایین تو اونجا هست که میگی دور و برش orb تو زندانها هست بعد یه دمو میبینی بعد میتونی بری رو اون چیز ستاره شکل که روی زمین (روبروی اون گوی ابی هست ) بری و بتونی از دویل بریگنرت استفاده کنی (Rb +b )
(از بس رو همه ی مد ها رفتم حفظ شدم :laughing:)
درسته...باید این کارو بکنی...
با یک جای دیگه اشتب گرفتم...:blushing:
البته سوال رو درست نخوندم...شرمنده:blushing:

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
میگم دوستان کسی تو کمبوها به درجه ی ssss رسیده؟ما یه بار همین طوری کشکی گرفتیم
SSSS نداره! اندش SSS هست که اونقدرا هم کار سختی نیست, مخصوصا با دانته که خیلی راحت تره.;)
بچه ها امکان آپگرید سلاح وجود نداره؟ من یک روزه تا 5 رفتم...
قبل از اینکه وارد هر مرحله ای بشی یه گزینه به اسم power up هست که میتونی فن های جدید بخری و تفنگت رو هم ارتقا بدی. البته این کار توی خود بازی هم امکان پذیره( باید بری پیش همون مجسمه های شیر مانند که یه ساعت شنی روی دستشونه).

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,586
نام
امیر
SSSS نداره! اندش SSS هست که اونقدرا هم کار سختی نیست, مخصوصا با دانته که خیلی راحت تره.;)

قبل از اینکه وارد هر مرحله ای بشی یه گزینه به اسم power up هست که میتونی فن های جدید بخری و تفنگت رو هم ارتقا بدی. البته این کار توی خود بازی هم امکان پذیره( باید بری پیش همون مجسمه های شیر مانند که یه ساعت شنی روی دستشونه).
فن ها رو دیدم ولی در مورد شمشیر چیزی ندیدم.منظور من کلا عوض کردن شمشیر و تفنگ است...

remember_death

کاربر سایت
Sep 27, 2008
312
نام
man
فن ها رو دیدم ولی در مورد شمشیر چیزی ندیدم.منظور من کلا عوض کردن شمشیر و تفنگ است...
میتونی قدرت شمشیر و تفنگت رو افزایش بدی و کومبو بهش اضافه کنی...ولی نمیتونی بانرو چیزی رو عوض کنی...ولی وقتی با دانته بازی رو ادامه میدی در حین بازی وسایل کشت وکشتار جدیدی بدست میاری که میتونی از اونا تو بازی استفاده کنی...

Iraj

کاربر سایت
Aug 5, 2006
1,218
نام
ایرج آیریان
کی چند تا گیم اسکور تونسته از این بازی بگیره ؟

من 650 تا گیم اسکور گرفتم !

بازی رو رو همه لول هاش تموم کردم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر