Devil may cry 4

میگم این دانته هم مرخصه ها.. :mad: اصلا هیچی بلد نیست..

تو همون مرحله 13 هست که دوباره میخوری به اون ماره که یکبار با نرو ترتیبشو دادیم .. هر چی زور میکنم فوقش 3 تا از خونش رو کم کنم ..

راه چیزی نداره .. خیلی سخته..:(

جاخالی بده تا وقتی که ماره میاد وسط و اون حالتو به خودش میگیره (نمیتونم توصیفش کنم) . بعد برو و با پرش و شمشیر اون چیز قرمز زیرشو بزن . اگرم اسلحه داری (که داری!) با اسلحه بزن که خیلی بهتره .

تو همون مرحله 13 هست که دوباره میخوری به اون ماره که یکبار با نرو ترتیبشو دادیم .. هر چی زور میکنم فوقش 3 تا از خونش رو کم کنم ..
اتفاقا با دانته راحت تره
جاخالی بده تا وقتی که ماره میاد وسط و اون حالتو به خودش میگیره (نمیتونم توصیفش کنم) . بعد برو و با پرش و شمشیر اون چیز قرمز زیرشو بزن . اگرم اسلحه داری (که داری!) با اسلحه بزن که خیلی بهتره .
این واسه موقعی هست که رو هواست موقعی که میره تو زمین باید به روش زیر عمل کنی ( چرا از sp کسی استفاده نمیکنه !! )
نکته مهم اینه که باید از شاخکهایی که از زمین بیرون میاد جاخالی بدی وگرنه هنگام ضربه زدن وقفه ایجاد میشه
بعد از اینکه پشت سر هم و بدون وقفه زدیش سرگیجه میگیره ، اونوقت به دویل تبدیل شو به بگیر لهش کن
جونت هم که کم شد دور بر چندتا از این تخمهای جونورا هست که توش ارب سبز و سفید و قرمزه

نوشته شده توسط terova
میگم این دانته هم مرخصه ها.. :mad: اصلا هیچی بلد نیست..

راه چیزی نداره .. خیلی سخته..:(
عزیزم اتفاقا خیلی اسونه hگر رو dunte misut die بری چی میگی بهت توصیه میکنم به جای green star و holy water یا هر ایتم دیگه ای عمر جاودانرو بگیری یعنی blue orb
خیلی ها فکر میکنن کلیدی ترین ایتم green star یا ارب طلایی هست ولی کلیدی ترین ایتم ارب ابی هست

پس راه خاصی نداره باید باهاش بجنگم .. :horse:

هنوز ماره تو زمین فرو نرفته.. همون بالا گیر کردم.. :biggrin1:

میگم موقعی که زنه از دهن ماره بیرونه نمیشه کاریش کرد من یادمه با نرو میرفتم رو سرش و از خونش کم میکردم .. با این دانته تا دو سه بار بیشتر نمیشه زد بهش بعد با اون شاخک ها میزنه پرتت میکنه..

بعد این دانته مثل نرو قدرت خاصی نداره..؟ مثلا اون دست نرو خیلی کارایی داشت ..:d

اون مرحله رو رد کردم ..

فقط متوجه منظورت نشدم.. اگر اشتباه نکنم دوتا حالت داشت که الان من رویه Devil Hanter هستم..
ظاهرا که متوجه شدی . رو درجه های سخت کشتن اون ماره کار خیلی سخت و عذاب آوریه . حالا اون ماره خوبه پیر مرده (فکر کنم مرحله 11 ) خیلی سخت میشه . البته بازم بگم . رو درجه های مشکل .

این پیر مرده هست مرحله 20 .. وقتی اون وقتی که آخر خونش قرمز میشه باید چکار کرد .. هر کاری میکنم از خونش کم نمیشه.. با یکی دو ضربه هم کارمو میسازه..:(

جاخالی بده و درست قبل از اینکه اون چیز تخم مرغ شکل دورش بیاد با دویل هند تو هوا بگیرش یا بهش شلیک کن تا بیفته تا اخرین ضربات رو بهش بزنی برا جاخالی دادن هم خریدن فن Air Hike خیلی به کار میاد

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or