Devil may cry 4

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
کلا گیم پلی با هردو لذت بخشه دانته با فنهای متنوش و نرو با اون دویل هندش که همرو داغون میکنه و رحم سرش نمیشه :twisted:

1621qo9.jpg

آخرین ویرایش:

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,587
نام
امیر
بچه ها ببخشیدیک سوال دارم( من فعلا تا مرحله 9 رفتم ):
1.این طور که معلومه می شه برای کارکتر لباس برداشت؟چجوری؟

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
بچه ها ببخشیدیک سوال دارم( من فعلا تا مرحله 9 رفتم ):
1.این طور که معلومه می شه برای کارکتر لباس برداشت؟چجوری؟

نه متاسفانه نمیشه (مثل دویل 3 نیست) ولی اگه رو مد dunte must die بازیرو تموم کنی قدرت شیطانیت بینهایت میشه و لباس شیطانی رو میتونی بپوشی:)

remember_death

کاربر سایت
Sep 27, 2008
312
نام
man
کی چند تا گیم اسکور تونسته از این بازی بگیره ؟

من 650 تا گیم اسکور گرفتم !

بازی رو رو همه لول هاش تموم کردم :D
ایول...کارت درسته...
من دارم روی dante must die میرم مرحله ی 10 هستم...خودم لول شدم:cheesygri
به من تا حالا 18 تا اچیومنت بیشتر نداده...

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
کسی میدونه اون فن جاخالی نرو که از پشتش یه چیز سیاه میاد بیرون رو چه جوری میشه زد ؟

اول فنشو بخر. RB رو نگه دار، يكي از جهت ها رو با جويستيك بگير و بعد Y رو بزن. منتها نكته اينه كه اين فن رو در فقط در حالتي ميشه زد كه دشمن داره بهت حمله ميكنه. دقيقا قبل از اينكه ضربش بهت بخوره بايد اينكارو بكني. وگرنه توي حالت معمولي اين فن رو نميشه زد;)

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
کسی نمیدونه مرحله ی مخفی 3 رو چه طوری میشه رد کرد؟
این یکی از سخت‌ترین Sercet Mission های بازیه که رد کردنش کار حضرت فیله.:d

اصلا نباید به دشمنات ضربه بزنی. فقط باید با استفاده از جاخالی دادن، پرش و البته مسخره کرده( Taunt) کاری کنی که درجه stylish به C برسه.

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
به کسایی که میخوان رو همه ی مد ها بازیرو تموم کنن توصیه میکنم قبل از خرید هر ایتمی ارب بنفش و ارب ابی رو تا اخر بگیرن ( عمر جاودانه و قدرت شیطانی که باعث میشه جون دوباره پر شه ) چون اگه از اوایل بازی اینارو بگیرید به راحتی میتونید رو همه ی مد ها بازیرو تموم کنید
اقا راستی کسی به مد hell and hell رسیده که قدرت شیطانی دانته و نرو بینهایت میشه ؟

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,213
نام
محمد امین
من تازه 360 گرفتم .. اینقدر هم بازی ریخته سرم که نوبت این بازی افتاده عقب..:biggrin1:

این مرحله ای هست که با این دانته برای اولین بار میری تو جنگل.. معلوم هست باید چکار کنم..؟ اونجایی که هاله های بنفشی داره میری توش معلوم نیست از کجا سر در میاری..! :(

آخرین ویرایش:

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
من تازه 360 گرفتم .. اینقدر هم بازی ریخته سرم که نوبت این بازی افتاده عقب..:biggrin1:

این مرحله ای هست که با این دانته برای اولین بار میری تو جنگل.. معلوم هست باید چکار کنم..؟ اونجایی که هاله های بنفشی داره میری توش معلوم نیست از کجا سر در میاری..! :(
از هر راهی که وارد شدی، بر نگرد. بعد از اینکه چند تا لوکیشن را رد کنی خود بخود میای بیرون.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,213
نام
محمد امین
میگم این دانته هم مرخصه ها.. :mad: اصلا هیچی بلد نیست..

تو همون مرحله 13 هست که دوباره میخوری به اون ماره که یکبار با نرو ترتیبشو دادیم .. هر چی زور میکنم فوقش 3 تا از خونش رو کم کنم ..

راه چیزی نداره .. خیلی سخته..:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر