Devil may cry 4

این سوالایی که اول بازی میپرسه واسه چیه میگه هومن یا یه چیز دیگه اینا چیکار میکنن
بعد اون هم میپرسه آتوماتیک آن یا آف این واسه چیه

این سوالایی که اول بازی میپرسه واسه چیه میگه هومن یا یه چیز دیگه اینا چیکار میکنن
بعد اون هم میپرسه آتوماتیک آن یا آف این واسه چیه
هومن چیه ؟ :دی بازی در ابتدا دو درجه ی سختی داره که یکیش Human ( هیومن ) هست و یکی دیگش رو هم یادم نیست و اون سوالهایی که میکنه در رابطه با بازی هست ... همه رو آن بکنی بهترِ ...

اصلا نگران سختیش نباش...
من میگم از devil hunter بری بهتره...هرچی توی این جور بازیا از سخت شروع کنی حرفه ای تر میشی و ارزش کارت بالا میره...
درجه ی human اصلا ارزش نداره...همون devil hunter رو بری بهتره...تو هیومن راحت همرو آش میکنی...اصلا حال هم نمیده...اگه الان درجه ی son of sparda(سخت معمولی)شو هم بری میتونی تمومش کنی...من که میگم همش تلقینه...

من یه جا گیر کردم
مرحله 7 یا 8 درست یادم نیست
یه جا هست که میری یکی از باس هاش که یه چیزی شبیه اژدها هست رو میکشی بعد یه مقدار میری جلو یه جا هست میدون مانند که چهار تا راه داره اما هیچ کدومش جایی نمیره یعنی میری یه جا چند نفرو میکشی بعد دوباره بر میگردی سر جای قبلیت
اون میدونه هم یه چیزی هست که 3 تا لوح سبزو نارنجی و بنفش داره
کسی میتونه بگه اینجاش چجوریه

من یه جا گیر کردم
یه جا هست که میری یکی از باس هاش که یه چیزی شبیه اژدها هست رو میکشی بعد یه مقدار میری جلو یه جا هست میدون مانند که چهار تا راه داره اما هیچ کدومش جایی نمیره یعنی میری یه جا چند نفرو میکشی بعد دوباره بر میگردی سر جای قبلیت

اگه تو صفحات قبلی مگیشتی زودتر به جوابت میرسیدی چون بار ها تو ضیح داده شده
تو همون جا که سه تا لوح رنگی هست بر خلاف سایه حرکت کن چند بار که این کار رو بکنی به یه جای جدید میرسی :)

آخرین ویرایش:
من یه جا گیر کردم

اولي رو مستقيم برو بعد راست بعد هم چپ

من یه جا گیر کردم

دوست عزیز شما الان که دارید مسیر رفت رو میری (در برگشت هم مثل رفت یعنی چپتر 12 _13)

شما باید در جهت مخالف سایه اون معبد حرکت کنید و اگه دوباره همون جا د ر اومدی یعنی مسیر رو درست رفتی و اگر رفتی با موجودات بجنگی یعنی اشتباه رفتی....

مثلا اگه سایه معبد سمت راسته تو بابد سمت چپ بری ...........;)

خیلی ممنون از راهنمایی تون دوستان
فقط یه سوال دیگه
این چیز هایی که یه موقع تو آسمون هست مثل اورب یا از این سنگ آبی ها
اینارو چه جوری باید گرفت

همه ی مدهای بازی (البته دکمه های نسخه ی ps3 رو زده) :
358ciky.jpg

قدرت شیطانی دانته بینهایت شده تو این عکس میشه بگید بعد از تموم کردن کدوم مد دانته و نرو قدرت شیطانیشون بینهایت میشه ؟ بعد از تموم کردن مد son of sparda چند تا مد باز میشه ؟

همه ی مدهای بازی (البته دکمه های نسخه ی ps3 رو زده) :
358ciky.jpg

قدرت شیطانی دانته بینهایت شده تو این عکس میشه بگید بعد از تموم کردن کدوم مد دانته و نرو قدرت شیطانیشون بینهایت میشه ؟ بعد از تموم کردن مد son of sparda چند تا مد باز میشه ؟
سلام عزیز...
وقتی son of sparda رو تموم کنی در جه های سختی dante must die و heaven or hell باز میشه و با چند تا عکس...
وقتی dante must die رو تموم کنی درجه ی سختی hill or hill باز میشه و لباس شیطانی بینهایت و عکس...تو درجه ی hill or hill اگه 1 تیر بخوری میمیری ولی دشمنا همه شیطانی هستن...
کلا اصل بازی تو همین درجه سختی dante must die هست...هر کی تونسته این درجه رو بره خیلی شاخه...:cheesygri
منم الان دارم همین درجه رو میرم...مرحله ی 9 هستم...بابام درومده:cheesygri
یک سوال داشتم کسی نمیدونه چطوری از روی تی وی ال سیدی از بازی های 360 عکس بگیریم؟
راستی اگه کسی wallpaper های خفنی از این بازی داره بزاره ممنون میشم...
بای

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or