Devil may cry 4

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
اخه مگه میشه بازی به این خوبی رو که هر سری داره بهتر میشه رو تا شماره ی 10 ادامه نداد.
من که میگم تا 7 هم میسازن.

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
احتمالش با وجود محبوبیت این سری بازی و داستان نا تموم خیلی زیاده ولی هنوز هیچ چیزی تائید نشده مبنی بر شروع ساخت DMC5 ولی به احتمال 99% DMC5 در کار خواهد بود.

اضافه كنم الان نزديك به 2 ساله كه توي سايت رسمي DMC يه تاپيك هست كه توش به خواننده ها گفته شده:" دوست داريد DMC5 چگونه باشد؟":clover:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,086
اضافه كنم الان نزديك به 2 ساله كه توي سايت رسمي DMC يه تاپيك هست كه توش به خواننده ها گفته شده:" دوست داريد DMC5 چگونه باشد؟":clover:
مهدی جون یاور لینک رو استاد کن تا یه نظراتی در کامیونیتیشون ارسال بداریم اندر باب CMC5 :D.

remember_death

کاربر سایت
Sep 27, 2008
312
نام
man
سلام عزیزان...
منم دیونه ی این بازی هستم...بابا حرف نداره...
دارم میرم که درجه ی آخر سختی رو باز کنم:boxing::hill or hill اگه اشتب نکنم...
بعدش مگه میشه شماره ی 5 نیاد؟من خودم تضمین میدم:cheesygri
من که باشماره ی 3 دویل زندگی کردم...یکی از 3ماه پر خاطره ی زندگیمو در کنار دویل 3 طی کردم...یادش بخیر...با اون دست و پای ورجیل اگه یارو رو میبردم بالا دیگه پایین نمی آوردمش...ولی عشقم دانته هستا...
تو شماره ی 5 هم 100% ورجیل هم هست...منم اون سایتی که گفته بود میخواین دویل 5 چطوری باشه رو دیدم...خیلی خوشحال شدم:cheesygri:blushing:ضد حال اینه که بگن فقط برای ps3 بیاد...یا خود کشی میکنم یا میرم هرطور شده یه ps3 میگیرم...
سرتون رو درد آوردم اگه میشه یکی اینو معنی کنه:nero witnesses sparda's legendary son dante slaughter his fellow warriors.has the renowned devil hunter turned his back on mankind?what does this encounter mean for these two individuals?

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
سلام عزیزان...
منم دیونه ی این بازی هستم...بابا حرف نداره...
دارم میرم که درجه ی آخر سختی رو باز کنم:boxing::hill or hill اگه اشتب نکنم...
بعدش مگه میشه شماره ی 5 نیاد؟من خودم تضمین میدم:cheesygri
من که باشماره ی 3 دویل زندگی کردم...یکی از 3ماه پر خاطره ی زندگیمو در کنار دویل 3 طی کردم...یادش بخیر...با اون دست و پای ورجیل اگه یارو رو میبردم بالا دیگه پایین نمی آوردمش...ولی عشقم دانته هستا...
تو شماره ی 5 هم 100% ورجیل هم هست...منم اون سایتی که گفته بود میخواین دویل 5 چطوری باشه رو دیدم...خیلی خوشحال شدم:cheesygri:blushing:ضد حال اینه که بگن فقط برای ps3 بیاد...یا خود کشی میکنم یا میرم هرطور شده یه ps3 میگیرم...
سرتون رو درد آوردم اگه میشه یکی اینو معنی کنه:nero witnesses sparda's legendary son dante slaughter his fellow warriors.has the renowned devil hunter turned his back on mankind?what does this encounter mean for these two individuals?

نرو مي بيند كه دانته، پسر افسانه اي اسپاردا، تعدادي از جنگجويان را ( كه در فرقه او خدمت ميكنند) مي كشد. ايا اين شكارچي شيطان مشهور، بر عليه انسان ها قيام كرده؟ نتيجه رويارويي اين دو نفر( نرو و دانته) چه خواهد شد؟

remember_death

کاربر سایت
Sep 27, 2008
312
نام
man
کمی تا حدودی درست میگی!
ولی از مرحله 10 به بعد بعید میدونم کسالت رو حس کنی...
وقتی با دانته بازی میکنی با 5 تا استیلی که در اختیار داره و با اون سرعت حرکات و اسلحه هایی که بدست میاری و با دمو های زیبایی که میبینی و با طراحی خوب مراحل دیگه کسالت معنی پیدا نمیکنه...
تا مرحله ی 3 و4 هم که تازه بازی شوع میشه وبا شروع خوبی که داره...
کسالت بیشتر تو مرحله های جنگل هست...

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
انصافا بازی کسل کننده ایه ...

:eek::eek::eek::eek::eek::eek:........
عزیزم چون فنهای بازی اینحا زیادن یه به نظر من میذاشتی بد نبود خود شماهم اگه فوت فن بازیرو بلد بودی همچین حرفی نمیزدی :) کلا بیشتر برا ناشیها کسل کنندست و کسایی که از ظاهر کردن فنها و green star و holy water و...... چیزی نمیدونن و فقط بلدن دویل هند بزنن کسل کنندست
من که دارم رو مد son of sparda بازیرو جلو میبرم و هنوز برام کسل کننده نشده :laughing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر