Deus Ex : Human Revolution | Xbox360

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
ولی خدایی لودینگ های رو مخی داره.AC:BH در عرض 20 ثانیه کل رم رو لود می کرد.این هر لودینگش نزدیک 35 تا 40 ثانیه طول می کشه.البته یه خوبی این قضیه داره اینه که بیش از پیش سعی می کنی کشته نشی تا دوباره به این لودینگ نخوری!:d

ولی خدایی لودینگ های رو مخی داره.AC:BH در عرض 20 ثانیه کل رم رو لود می کرد.این هر لودینگش نزدیک 35 تا 40 ثانیه طول می کشه.البته یه خوبی این قضیه داره اینه که بیش از پیش سعی می کنی کشته نشی تا دوباره به این لودینگ نخوری!:d
:-o:-oچی!!!!!!!35 الی 40ثانیه!!!!!دوست عزیز من بازی رو روی هارد ریختم لودینگ 10 الی 15 ثانیه طول میکشه.

براداران ........
طرفداران ........
بشتابید :دی
اگه بستی 7-8میوه اینا میخواید :دی ........... طرف میکسره خوبی بوده :دی
میشه گفت مخلوطی از mgs, hitman, و اینجور چیزاس ..... البته بیشتر از نظر سبک گیم پلی ، که 100سال نه قویتر از هیتمن بود نه قابلیتای mgs :دی .....
بیشتر بدرد اونایی میخوره که خوششون میاد {:دی}
به هر حال ...
گرافیک که زیاد تعریفی نبود .....
یکم چلاق میزد دستاش تو تصویر :دی
صدا گذاری که من به چیزه خاصی توجه نکردم اما دوستان! میگن خوب بوده .....
داستان هم ادامه ندادم که ببینم به کجا میرسه اما جالب به نظر میرسید، ولی خب به خاطر همون چیزا که گفتم زیاد حوصله بازی کردنش نبود ......
خب مسلما تو هر بازی یه سری ویژگی های کلیدی هست که انگیزه میده برای بازی ........... یه چند نفر که خوششون اومده بیان مطرح کنن اونارو شاید دیده ما هم عوض بشه .........

راست میگی این لودینگ هاش خیلی رو اعصابه :دی حالا بازی رو روی هارد نصب کنم ببینم لودینگش بهتر میشه یا نه :دی

:-o:-oچی!!!!!!!35 الی 40ثانیه!!!!!دوست عزیز من بازی رو روی هارد ریختم لودینگ 10 الی 15 ثانیه طول میکشه.
البته من رو هارد نصب نکردم یعنی جا نداره رو هاردم فعلا!
براداران ........
طرفداران ........
بشتابید :دی
اگه بستی 7-8میوه اینا میخواید :دی ........... طرف میکسره خوبی بوده :دی
میشه گفت مخلوطی از mgs, hitman, و اینجور چیزاس ..... البته بیشتر از نظر سبک گیم پلی ، که 100سال نه قویتر از هیتمن بود نه قابلیتای mgs :دی .....
بیشتر بدرد اونایی میخوره که خوششون میاد {:دی}
به هر حال ...
گرافیک که زیاد تعریفی نبود .....
یکم چلاق میزد دستاش تو تصویر :دی
صدا گذاری که من به چیزه خاصی توجه نکردم اما دوستان! میگن خوب بوده .....
داستان هم ادامه ندادم که ببینم به کجا میرسه اما جالب به نظر میرسید، ولی خب به خاطر همون چیزا که گفتم زیاد حوصله بازی کردنش نبود ......
خب مسلما تو هر بازی یه سری ویژگی های کلیدی هست که انگیزه میده برای بازی ........... یه چند نفر که خوششون اومده بیان مطرح کنن اونارو شاید دیده ما هم عوض بشه .........
چه ربطی به هیتمن و mgs داره؟هر بازی مخفی کاری داشته باشه از رو اینا تقلید کرده؟اتفاقا یه چیز جدیدی درست کردن.شوتر اول شخص در حالی که به شدت مخفی کاریش خوبه(با اجازه ی سینا از کانوکشن هم بهتره) و مقدایری rpg.من خودم rpg باز نیستم ولی این بازی خیلی خوب از rpg استفاده کرده.در کل همینه دیگه,مثل cod نیست همش بری جلو آدم بکشی.از یه سریی از عناصر Batman:AA هم استفاده کرده که خیلی خوب شده...

من الان بازی رو روی هارد نصب کردم و سرعت لودینگش خیلی بهتر شد ، به همه توصیه میکنم اگه میتونن بازی رو روی هاردشون نصب کنند تا از شر اون لودینگ های طولانی خلاص بشن

از یه سریی از عناصر Batman:AA هم استفاده کرده که خیلی خوب شده...
این عنصر های مخفی کاری DX:HR تقلید از هیچ بازی ـی نیست جز بازی اول . همون کانال کولر و این حرفها مال ِ خود بازی اول بوده که بتمن از همون ایده استفاده کرده .

در کل همینه دیگه,مثل cod نیست همش بری جلو آدم بکشی.از یه سریی از عناصر Batman:AA هم استفاده کرده که خیلی خوب شده...
کی اصلا حرف در مورد COD زد؟ ...... یا شباهت سبکش بهش؟!
گفتم چیزه خاصی ارائه نداده تو این زمینه ......... حالا شما بگو عالی بوده .......... هرکس نظر خودشو داره، قرار نیست کسی تحمیل کنه چیزیو .

کی اصلا حرف در مورد COD زد؟ ...... یا شباهت سبکش بهش؟!
گفتم چیزه خاصی ارائه نداده تو این زمینه ......... حالا شما بگو عالی بوده .......... هرکس نظر خودشو داره، قرار نیست کسی تحمیل کنه چیزیو .
حرف منم همینه,چیز جدیدی ارائه داده!
این عنصر های مخفی کاری DX:HR تقلید از هیچ بازی ـی نیست جز بازی اول . همون کانال کولر و این حرفها مال ِ خود بازی اول بوده که بتمن از همون ایده استفاده کرده .
اشتباه از من بود.من نسخه ی اول رو بازی نکردم

راه دیگه اینه که بری با کسی که در اتاق اطلاعات هست(همون اتاق شیشه ای)صحبت کنی و بدون هیچ زحمتی وقتی که مخشو زدی اجازه ی عبور و مرور را بهت میده.
بعد هم راحت از جلوی همه رد شو و برو جایی که گفته.
یه را دیگه هم که خشنه اینه که همه را بکشی و بری.
:d

---------- نوشته در 04:36 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:30 AM ارسال شده بود ----------

با STUN GUN همون شوکر تفنگیه بهش شلیک کن،بعد هم یکم تیر بزن
و دوباره این کار را تکرار کن
بعد یه EMP بنداز روش تا .........
سوالی داشتید بپرسید
دو تا سوال داشتم
اول اینکه من در اول بازی که گفت تفنگ دوربرد میخواید یا نزدیک برد دور برد رو انتخاب کردم و حالا پشیمونم چطور میتونم این تفنگ رو از لیست اسلحه هام حذف کنم تا بتونم یه تفنگ دیگه بردارم؟
دوم اینکه توی اون قسمتی که توی یک سالن با یک مرد قد بلندکه یکی از دستاش مسلسل هست گیر افتادم و نمیشه کشتش هی نارنجک میندازه و هی شلیک میکنه! چجور میشه کشتش؟فکر کنم باید رفت پشت ستون ها هی تیر زد و تکرار تا بمیره آره؟من چند باری این کارو کردم اما نشد کشتم!

دو تا سوال داشتماول اینکه من در اول بازی که گفت تفنگ دوربرد میخواید یا نزدیک برد دور برد رو انتخاب کردم و حالا پشیمونم چطور میتونم این تفنگ رو از لیست اسلحه هام حذف کنم تا بتونم یه تفنگ دیگه بردارم؟دوم اینکه توی اون قسمتی که توی یک سالن با یک مرد قد بلندکه یکی از دستاش مسلسل هست گیر افتادم و نمیشه کشتش هی نارنجک میندازه و هی شلیک میکنه! چجور میشه کشتش؟فکر کنم باید رفت پشت ستون ها هی تیر زد و تکرار تا بمیره آره؟من چند باری این کارو کردم اما نشد کشتم!
برای حذف کردن اسلحه دکمه Back رو بزن بعدش با RT برو توی Inventory و بعد برو روی اسلحه اسنایپر و X رو بزن و گزینه Drop رو انتخاب کن کشتن اون هم خیلی راحته ، هی جات رو عوض کن و اول با Stun Gun بهش شوک بده و بعدش ببندش به رگبار یه 5 ، 6 بار اینکار رو بکنی طرف مرده

برای حذف کردن اسلحه دکمه Back رو بزن بعدش با RT برو توی Inventory و بعد برو روی اسلحه اسنایپر و X رو بزن و گزینه Drop رو انتخاب کن کشتن اون هم خیلی راحته ، هی جات رو عوض کن و اول با Stun Gun بهش شوک بده و بعدش ببندش به رگبار یه 5 ، 6 بار اینکار رو بکنی طرف مرده
من stun gun ندارم!!!

گرافیکش برای یه بازی که سال 2011 اومده باشه بیرون خیلی خیلی ضعیف بود...

imagef7dc4e623c23.gif

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or