Deus Ex : Human Revolution | Xbox360

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
راستی الآن بازی رو گذاشتم کار نکرد یعنی هیچ پیغام و از این جور حرفا نداشت،فکر کنم دیسکم خالی باشه.d:
دوست عزیزی که اون عکس رو گذاشتی من کاور میخواستم برای پرینت،فکر کنم این باکس شات باشه.
با این حال ممنون،کسی تونست لطف کنه.

آخرین ویرایش:
راستی الآن بازی رو گذاشتم کار نکرد یعنی هیچ پیغام و از این جور حرفا نداشت،فکر کنم دیسکم خالی باشه.d:
دوست عزیزی که اون عکس رو گذاشتی من کاور میخواستم برای پرینت،فکر کنم این باکس شات باشه.
با این حال ممنون،کسی تونست لطف کنه.
دوست عزیز برو از لینک زیر کاورو دانلود کن
http://www.allcdcovers.com/show/259880/deus_ex_human_revolution_2_2011_ntsc_custom_dvd/front

ببخشید یک سوال درباره پایان بازی داشتم
وقتی اون پایان که که عکس sarif هست رو انتخاب کردم نفهمیدم چی شد ؟ میشه یه ذره توضیح بدید :d

سلام
ببین یه جایی هست که تو مرحله های بعد از یه آسانسور پایین میری و در هر طبقه یه سری سرباز را میبینی
بعد سر آخرین طبقه توقف میکنی و اولین جایی است که با یک روبات خیلی بزرگ روبه رو میشی
هر وقت به اینجا رسیدی بگو
تا ادامه اش را بگم
اونجارو که رد کردم
این باس اول بعد از اون جایی هست که میگید.

آقا ما چجوری باید هک کنیم !!؟
من همون اولای بازی ماموریت بعد از این که میریم فروشگاه رو بهمون معرفی میکنه گیر کردم نمیتونم در رو هک کنم !
میگه Security 5 میخواد من 2 ام !
تازه من همون 2 ها رو هم نمیتونم هک کنم همش میبازم !!
چجوریه ! ؟
اعصابم رو ریخته بهم !
باید امکان هک کردن ات رو ارتقا بدی .

---------- نوشته در 02:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:04 PM ارسال شده بود ----------

برای کشتن باس اول باید از وسایل محیط استفاده کنید . تا وقتی که به باس اول می رسید 3 تا نارنجک EMP باید داشته باشی . یکی از نارنجک ها رو می اندازی ... حرکتش مختل میشه . بعد یکی از بشکه های منفجر شونده یا بشکه سمی رو بهش پرت می کنید . آخر سر هم چند بار با شاتگان میزنی تو مخش و خلاص . زمان مورد نیاز کمتر از 3 دقیقه . رکوردیه برای غول زدن

ببخشید یک سوال درباره پایان بازی داشتم
وقتی اون پایان که که عکس sarif هست رو انتخاب کردم نفهمیدم چی شد ؟ میشه یه ذره توضیح بدید :d
سریف اعتقاد داره که بشر باید هر جور شده پیشرفت کنه.با انتخاب این پایان الیزا به دنیا مخابره مینه که خرابکاری اخیر کار puristها یا همون دارو دسته ی ویلیام تاگرت بوده،تا دانشمند و از جمله کمپانی سریف بتونن بدون اعتراض به تحقیقاتشون ادامه بدن

سلام بر شما
دوستان من بازی رو تموم کردم. حالا وقتی بازی رو دوباره شروع می کنم تو بازی همه ی آپگریدام صفر شده. راهی وجود نداره که با دوباره بازی کردن، آپگرید هایی که گرفتم بمونه

اصلاً نتونستم با شخصیت های بازی مخصوصاً شخصیت اصلی بازی ارتباط برقرار کنم. یعنی واقعاً نمیفهمن که نباید انقدر شخصیت ها خشک و یخ باشن؟؟؟
گیم پلی بازی هم که واقعاً خسته کننده ست. فقط بازی میکنی که تموم شه... همین!!! اطراف رو هم که نگاه میکنی سر گیجه میگیری...
بعد از اینهمه صبر کردن یه هفتهء دیگه م صبر میکنم تا ریلیز بهترین بازی های سال شروع بشه...

اصلاً نتونستم با شخصیت های بازی مخصوصاً شخصیت اصلی بازی ارتباط برقرار کنم. یعنی واقعاً نمیفهمن که نباید انقدر شخصیت ها خشک و یخ باشن؟؟؟
گیم پلی بازی هم که واقعاً خسته کننده ست. فقط بازی میکنی که تموم شه... همین!!! اطراف رو هم که نگاه میکنی سر گیجه میگیری...
بعد از اینهمه صبر کردن یه هفتهء دیگه م صبر میکنم تا ریلیز بهترین بازی های سال شروع بشه...

نمی دونم کمبود سواد هست یا تنبلی یا چیزه دیگه ای . اما وقتی می خواین یه بازی ـی رو بازی کنین اول در موردش تحقیق کنین چه سبکی هست . بازی گیم پلیش عالیه . به گروه خونی شما نمی سازه .
تو نقد یوروگیمر بود فک کنم که گفته بود این بازی نیست . هنره سازندگانشه . خُب معلومه همه وقت یا قوه ی درک یا حوصله درکش رو ندارن . البته کلن هم با گروه خونی کنسولی ها مچ نیست بازی .

• Like
Reactions: PXG

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or