Deus Ex : Human Revolution | Xbox360

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
این مطلب رو بخونید در مورد راه هایی برای آسنا تر کردن بازی.
راستی سایت کنسول-کاور کاور این بازی رو نداشت،یکی یه اینک بده.
دوست عزیز نمیدونم شما چطور پیدا نکردید ؟!!!!!!!!!
من با یه سرچ ساده پیدا کردم
بفرما :
http://www.console-covers.com/Downloads/Vault/Files/Xbox360/PALCovers-Custom/29858/

البته فکر کنم اول باید ثبت نام کنی ;)

سلام بر دوستان.
دو مطلب جالب
1 - تویه اپارتمان شخصیت اصلی وقتی از در وارد می شید روی دیوار سمت چپ بعد اشپزخونه یه پنل کنترل هست که به راحتی هک میشه وقتی هک کردین تلوزیون خونه میره بالا و زیرش یه حفره تو دیواره که چیزای جالبی توشه از جمله یه چمدون آپگرید برای کلت (توی مرحله چین هم یکی هست )
2- کسایی که مرحله چین رو دارن تموم می کنن
بعد از کشتن باس زن نامریی حتما جسد رو بگردین 1300 تا اعتبار توشه بعد هم اطرافتون پره کمده که تیر هر اسلحه که بخواین به مقدار زیاد یافت میشه

آخرین ویرایش:
کلاً بحث کردن با فنِ یک بازی که با تعصب به قضیه نگاه میکنه کاری کاملاً بیهوده و وقت تلف کردنه! در نتیجه شما درست میگی دوست عزیز
از اون جا که شما مطمئنن نمیدونی بازی Hybrid هست و مخفی کاری هم بخش اعظمی از بازی رو تشکیل میده و از اونجایی که جملت نشون می داد بازی سریع و FPS های Run & Gun رو دوست داری احتمالا + به نوع پست زدنت میخوره که خو طرفدار کنسولی ( جرم نیست خو خصوصیته توهین نکردم که ) مطمئنن باید خیلی آدم خاصی باشین ( مثه 2 3 نفر از دوستای خودم تو همین BC ) که خوشتون بیاد . همه از Splinter Cell خوششون نمیاد . همه هم از این خوششون نمیاد . بازی کاملا مثه شماره اولش از لحظا گیم پلی شاهکاره . دقیقا یه Deus EX مدرن هست بازی . حالا شما خوشت نیومده نباید بیای کیفیت بازی رو زیر ساول ببرین . سلیقه ها متفاوته اما کیفیت ثابت هست . من اگه با تعصب نگاه می کردم میتونستم راحت 3 4 تا GIF بذارم و شما رو ترولر بخونم . می بینی که دارم منطقی بحث می کنم پس جا خالی نده .

از اون جا که شما مطمئنن نمیدونی بازی Hybrid هست و مخفی کاری هم بخش اعظمی از بازی رو تشکیل میده و از اونجایی که جملت نشون می داد بازی سریع و FPS های Run & Gun رو دوست داری احتمالا + به نوع پست زدنت میخوره که خو طرفدار کنسولی ( جرم نیست خو خصوصیته توهین نکردم که ) مطمئنن باید خیلی آدم خاصی باشین ( مثه 2 3 نفر از دوستای خودم تو همین BC ) که خوشتون بیاد . همه از Splinter Cell خوششون نمیاد . همه هم از این خوششون نمیاد . بازی کاملا مثه شماره اولش از لحظا گیم پلی شاهکاره . دقیقا یه Deus EX مدرن هست بازی . حالا شما خوشت نیومده نباید بیای کیفیت بازی رو زیر ساول ببرین . سلیقه ها متفاوته اما کیفیت ثابت هست . من اگه با تعصب نگاه می کردم میتونستم راحت 3 4 تا GIF بذارم و شما رو ترولر بخونم . می بینی که دارم منطقی بحث می کنم پس جا خالی نده .
کاملا با lord elron موافقم.واقعا فراتر از یه بازی بود از هر لحاظ.داستان محشر!گیم پلی و فضا سازی بی نظیر،شخصیت پردازی فوق العاده.گرافیکشم معمولی بود.که باشه!اتفاقا این بازیان که نشون میدن گرافیک مطلقا حرف اولو نمیزنه!حالا دوستان دلشون COD میخواد تاپیکش اونوره ولی یه لطفی بکنین اینقد بیخود سعی نکنین یکی از بهترین بازیای نسلو زیر سوال ببرین!

دوستان چند تا سوال داشتم:
اسپویلر های زیر رو افرادی که 15 ساعت بازی کردن بخونن

یکی از دوستان گفته بود میتونیم فریده مالیک رو نجات بدیم.منم نجاتش دادم و کمی جلوتر اومد مگان و تیمش رو نجات داد.اگر میزاشتیم بمیره.مگان و تیمش چطور فرار میکردن؟

یکی از دوستان میتونه یه خلاصه از داستان رو تا جائی که میبینیم هیوج دارو بایو چیپ ها رو را میندازه توضیح بده؟!

و یه نکته:dاگر توی هانگشای میرفتیم کلینیک اون بایوچیپ های جدید کارگزاری میشد و درست موقعی که میخواستیم مگان رو نجات اون زائو با اون کنترلر ما رو خاموش میکرد.ولی اگه نمیرفتیم کلینیک با جارون مبارزه میکردیم و یه آچیومنت میگرفتیم.

متاسفانه آپگرید ها باقی نمیمونه و همه چی حذف میشه ....
آخه به چه عقلی بزارن بمونه ؟ بازی خیلی آسون تر میشه اگه بمونه . بیشتر هم برای همین یه دلیل بهتون میده که مثلا آپگرید های خاصی رو بگیرین بار بعدی یه سری آپگرید دیگه تا روش های مختلف رو امتحان کنین . البته من آخر بازی فقط 3 تا آپگریدم مونده بود که انجام نداده بودم .

آخه به چه عقلی بزارن بمونه ؟ بازی خیلی آسون تر میشه اگه بمونه . بیشتر هم برای همین یه دلیل بهتون میده که مثلا آپگرید های خاصی رو بگیرین بار بعدی یه سری آپگرید دیگه تا روش های مختلف رو امتحان کنین . البته من آخر بازی فقط 3 تا آپگریدم مونده بود که انجام نداده بودم .

اتفاقا باید باشه چون رو درجه بالا بدون اپدیت رو اعصابه همچنین اچیومنت ها که چندتاش شدیدا نیاز به اپدیت از اول داره.
خودشونو مسخره کردن با این کار.

آخرین ویرایش:
دوستان من یه مشکلی دارم.اون مرحله که آدام می ره شانگهای وقتی شروع به پرواز می کنه تو لودینگش دستگاه فریز می کنه.چیکار کنم؟یادمه دو صفحه پیش هم یکی پرسید جواب ندادین!خدایی جواب بدین خیلی مهمه...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or