Deus Ex : Human Revolution | Xbox360

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
دلیلشم این هست که گیم پلی خیلی کند و حوصله سربری داره !
شاید براتون پیش اومده باشه که وقتی به بازی رو 1 ساعت بازی میکنید سرتون درد بگیره و بی حوصله بشید ! این یکی از اون بازی هاست که همچین تاثیری روی من داشت !8-|
دقیقا منم همین مشکل رو با این بازی دارم
اکشن نه چندان جالب و خشک و شخصیت پردازی و صداگذاری مضخرف آدام که اصلا دیگه به همه چی شبیه به چز انسان که نمیشه اصلا باهاش ارتباط برقرار کرد
و............

نظرات باحالی دارن دوستان :d
امروز ساعت 4 صبح بالاخره بازیو تموم کردم و در یک کلمه می‌تونم بگم فوق‌العاده بود. داستان جذاب و درگیر کننده، صداگذاری فوق‌العاده‌ی شخصیت Adam و کاراکترای دیگه، گیم‌پلی زنده و Open World ِ فوق‌العاده در کنار تعامل بسیار دقیق با هر شخصیت و هر موجودِ زنده‌ای که تو بازی وجود داره بعلاوه آزادی بیش از حد در تصمیم‌گیری‌های حیاتی و وجود چندین راه مختلف برای به پایان رسوندن یک ماموریت و مکالمه‌های جالب و از نظر من Mass Effect گونه تجربه‌ای رو واسم رقم زد که تا بحال تو هیچ بازی‌ دیگه‎ای نداشتم. تنها اشکالات بازی از نظر زمان نسبتاً طولانی لودینگ‌ها و هوش مصنوعی نه چندان کامل NPCها بود که در کنار اون همه نکات مثبت اصلاً به چشم نمی‌اومدن. اگه بخوام به بازی از 10 امتیاز بدم نمره‌ی من 9.5 خواهد بود.

اه اه اه اه اه اه اخه چیه این بازی چرا این جوریه امسال این همه گفتن DEUS eX این بود؟
من بازی رو تموم کردم اونم مجبوری واقعا چرند بود.
دوست عزیز مطمئنی همینو بازی کردی؟=))

روش هک کردن کامپیوترها چطوره؟ من همون اول بازی وقتی y می زنم که هک کنه یه ارور میده و نمی ذاره هک کنم.
روی pc اصلا کاری نداره برو به سایت www.cheathappens.com (البته شیلتره)trainer بازی رو دان کن برو تو بازی F1 رو بزن پیام صوتی میاد میگه TRAINER ACTIVATED بعد هرچی رو دوست داشتی ON کن.

دوستان بالاخره editor این بازی هم اومد با این editor میتونید:
experience
praxis
credits
رو هر چقدر خواستید افزایش بدید فقط اینو بگمpraxis(همونی که برای ارتقا ازش استفاده میشه)رو بیشتر از هزار تا نکنین من تست کردم بازی فریز میکنه
دوستانی که بلد نیستن همینجا اطلاع بدن
yahoo_1.gif

http://www.mediafire.com/?udi6wa33q38d8r1
دوستان یکی دیگه پیدا کردم اخرشه
yahoo_4.gif
investory costumize داره
yahoo_4.gif
توی هر slot هر چقدر مهمات دوس دارین قرار بدین
yahoo_4.gif
سایت ثبت نام میخواد:
http://www.360haven.com/forums/showt...n-SE-2011-v3.1
برادر برای ما کم اطلاع ها توضیح میدی این چیه؟ و چجوری استفاده میشه؟

من اطلاع میدم که بلد نیستم:d
سیو بازی رو بریز تو فلش بعد با برنامه XTAF GUI انتقال بده به PC بعدش EDITOR رو باز کن تغییرات دلخواه رو انجام بده(فقط PRAXIS رو زیاد نکن بازی فریز میکنه)بعد با برنامه ی MODIO یا HORIZON سیو رو REHASH & RESGIN کن دو باره بریز تو فلش برو حال کن (فقط حتما باید REHASH کنی)

سیو بازی رو بریز تو فلش بعد با برنامه XTAF GUI انتقال بده به PC بعدش EDITOR رو باز کن تغییرات دلخواه رو انجام بده(فقط PRAXIS رو زیاد نکن بازی فریز میکنه)بعد با برنامه ی MODIO یا HORIZON سیو رو REHASH & RESGIN کن دو باره بریز تو فلش برو حال کن (فقط حتما باید REHASH کنی)
راهنمای کاملی برای همه این کار ها هست؟ چون بنده تا حالا نکردم می ترسم سیو رو خراب کنم!

اکشن نه چندان جالب و خشک و شخصیت پردازی و صداگذاری مضخرف آدام که اصلا دیگه به همه چی شبیه به چز انسان که نمیشه اصلا باهاش ارتباط برقرار کرد
و............
اکشن بازی برای یه بازی RPG کاملا هم خوبه و به نظر من نقصی نداشت.صداگزاری مضخرف؟!همه میگن صداگزاری و موزیک های بازی عالیه اونوقت شما میگی مذخرف؟!
دوستانی که از بازی بد میگن و خوششون نیومده 100% از بازی های rpg خوششون نمیاد یا تا حالا rpg بازی نکردن!
تنها اشکالات بازی از نظر زمان نسبتاً طولانی لودینگ‌ها و هوش مصنوعی نه چندان کامل NPCها بود که در کنار اون همه نکات مثبت اصلاً به چشم نمی‌اومدن. اگه بخوام به بازی از 10 امتیاز بدم نمره‌ی من 9.5 خواهد بود.
تایید میشه،ولی این NPC ها به صدا خیلی خوب واکنش نشون میدادن.............

راهنمای کاملی برای همه این کار ها هست؟ چون بنده تا حالا نکردم می ترسم سیو رو خراب کنم!
دوست عزیز راهنما رو فقط میتونی از سایت های خارجی پیدا کنی.بهت پیشنهاد میکنم از سیو بازی کپی بگیری تا خیالت راحت باشه تا یه موقع نتونستی سیو رو برگردونی.در ضمن این روش EDIT تو همه ی بازی ها یکسانه به جز چندتاشون.اگه اینو بتونی بقیه بازی هارو هم میتونید چند تا سایت معرفی میکنم یه سر بزن:
www.se7ensins.com
www.360haven.com
این سایت هم editor هر بازی رو خواستی داره فقط ثبت نام میخواد
www.xpgamesaves.com

• Like
Reactions: the dark knight
خب مثل اینکه هنوز یه عده تو BC فرق شوتر نظامی رو با بقیه ی شوتر ها نمی دونن.فکر می کنن چون این بازی اول شخصه باید مثل COD باشه.این بازی ترکیب فوق العاده جالبی از rpg و fps و مخفی کاری هست.من که به شدت دارم باهاش حال می کنم.کلا rpg دوست ندارم ولی این خیلی خوب از این عناصر استفاده کرده.فقط یه ذره زیادی بازی نارنجیه!بعضی وقت ها این یکنواختی رنگ اذیت می کنه.مخفی کاری بازی فوق العاده هست.این هک کردن ها از اون هم بهتره.خیلی هیجان می ده به آدم.استفاده از این کانال کولر ها هم تجربه ی بی نظیر batman AA رو به یاد میاره و خیلی جذابه.داستان هم خیلی خوبه.و یه چیزی که خیلی دوست دارم صدا گذاری ادامه!خیلی خوفه!خیلی به آدام ابهت داده.کلا یکی از پر ابهت ترین شخصیت های ممکن رو ساخته.

ممنون بابت راهنمایی.:)فقط یه سوال.این ماموریت های فرعی اگه انجام ندی بازی کامل نمیشه!!:-/
خواهش میکنم
بازی تموم میشه ولی با انجام مراحل فرعی هم xp و credit بیشتر میگیری و هم بعضی مواقع با رد کردن مراحل اپگرید اسلحه بدست میاری و.........

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or