Deus Ex : Human Revolution | Xbox360

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
به نظرم frag gerenade هاتون رو فقط بذارید واسه boss های بازی بی خود حرومشون نکنید،در ضمن هر چی مین هم دیدید خنثی کنید بردارید واسه خودتون به شدت بکار میان!
واسه خنثی کردن مین کافیه خیلی آروم نزدیک شید x بزنید.

همون اول که مبارزه شروع میشه سمت راست گوشه دیوار 2 تا کپسول هستن که اگه منفجر بشن یه گازی هوا رو پر میکنه.این کپسول هارو بگیرید پرت کنید طرفش وقتی منفجر میشه طرف گیج میشه،بعد ببندش به تیر طرفو!

این کپسولا کجاست دقیقا هرچی گشتم ندیدم؟

هرکاری کردم نمرد انقد رفت رو اعصابم دسترو کوبیدم تو دیوار :d شانس اوردم نشکست الانم RDR رو گذاشتم دارم بازی میکنم یخده اروم شم برم دوباره سراغش

یه اشتباهی که من کردم همه اپگیریدامو گذاشتم رو زور دستو هکو این چیزا صلا جون اپ نکردم همینطور زره رو هم نگرفتم چه میدونستم لازم میشه:d

نمیدونم چرا دوستان این بازی رو اینقدر سخت میگیرن؟!
درباره مرحله چین:
من فقط برای ورودی پول دادم و برگشتنی هم یارو رو کشتم و پولم رو گرفتم:d
در مورد اولین باس فایت:
من هیچ کاری نکردم.اون خودش اونقدر نارنجک انداخت که آخر هم با نارنجک خودش مرد:d

امروز بازی رو تموم کردم.
در کل بازی خیلی خوبی بود فقط یکمی کوتاه بود،انتظار داشتم طولانی تر باشه.
داستان بازی خوب بود و یجورایی آدم رو دنبال خودش میکشوند!گیم پلی بازی به نظرم خیلی روون بود و خسته کننده نمیشد.
گرافیک بازی عالی نیست ولی خوب و قابل و قبوله،صداگزاری بازی هم واقعا عالیه از موزیک تا صدای کاراکتر ها.به شخصه با صدای آدام جنسن خیلی حال کردم!
با کاور گیری بازی و زوم کردن با اسلجه ها اول مشکل داشتم که بعد 2-3 ساعت بازی برام عادی شدو مشکلی با کاور گیری نداشتم،هک کردن درها و کامپیوتر ها هم جالبه و بعضی موقع ها میتونه راهتون رو خیلی کوتاه تر کنه،هک کردن هم مکانیک ساده ای داره کهباید از گوی آبی برسید به یه گوی سبز!
طراحی سلاح ها و آپگرید کردنشون هم خیلی خوبه،این آپگرید کردن یه جورایی معتاد کنندس!خود من از 10mm pistol خیلی خوشم اومده بود همش آپگرید میکردمش!
دوستانی که تموم نکردن و یا نمیخوان از داستان و اینا چیزی ندونن نخونن:
باس فایت ها خوب بودن ولی بعد از باس سوم به نظرم باس ها ضعیف تر شدن تا قوی تر،زدنشون راحت تر بود.
توی بعضی از مرحله ها تصمیم ها و انتخاب گزینه درست خیلی مهمه،مثلا میخواید وارد یه ساختمون بشید که نگهبان نمیزاره میتونید باهاش حرف بزنید تا اجازه بده وارد بشید.
ولی تصlیم های طی بازی توی پایان ها تاثیری ندارن،بازی 4 تا پایان داره که 2 تا از پایان ها هرجور بازی کنید میتونید ببینید و 2 تای دیگه هم توی مرحله آخر باید با 2 نفر صحبت کنید تا بتونید این 2 تا پایان رو م انتخاب کنید.درکل هر 4 تا پایان فقط به مرحله آخر بستگی داره.
بازی واقعا خوبی بود و ارزش وقت گذاشتن داره،پیشنهاد میکنم حتما تهیه کنید بازی رو...........
در کل به بازی امتیاز 9 میدم من.

@ god of game:
وقتی بازی شروع شد بر, سمت راست 2 تا کپسول هستش،شاید جلوش جعبه ای چیزی باشه،یکم بگرد.

آخرین ویرایش:
در مورد مرحله چین ساده ترین راه:
کافیه توی اون هتل یه خورده بگردید تو یکی از طبقات و توی یکی از اتاق خواب ها (تعدادشون زیاد نیست)
یک hive member ship card هست که اگه برش دارین بدون هیچ مشکلی مرحله رو رد می کنید.
در مورد باس اول:
بهترین کار انداختن یک نارنجک همون اول کاره این طوری هم نارنجک و هم بشکه با هم منفحر می شن و آسیب زیادی میزنه
بعد از اون هم مرتب از این کاور به این کاور برید و سعی کنید هد شات کنید در عرض 2 دقیقه کارش تموم می شه
می تونید به سمت بشکه ها هم بکشونیدش و با تیر اندازی به بشکه کار رو زود تر تموم کنید.
در ضمن کشتن باس اول به آپگرید خاصی نیاز نداره من بدون آپگرید armor و اسلحه ها به راحتی باس رو زدم.:d

خوب من هم بالاخره بازی رو امروز گرفتم یه ساعتی بازی کردم خیلی به دلم نشست
از مخفی کاریش به شدت خوشم اومد و بعدش که اچیو تموم کردن بازی بدون کشتن کسی رو هم دیدم دیگه دیوونش شدم:x:دی

خیلی مزخرفه بازیش !! واقعا !!
اه اه اه اه اه اه اه اه اه اه اه اه
انتظار بیشتری داشتم !!
در حین بازی داشت خوابم میبرد !
6.5/10
نمره ی منه

باس اول که اینقدر مشکل ساز نیست...همون اول قبل از اینکه فرصت غلط کردم گفتن داشته باشه با راکت لانچر سه تا راکت زدم بهش بعد هم یه نارنجک و ..... کار تموم شد(البته خودش تو cut scene خودشو میفرسته هوا! :دی)
پ.ن:لذت بخش ترین روش هم تو این بازی مخفی کاری هست...شاید تو کل بازی(بجز بخش اموزشی اولش) 20 تا تیر هم شلیک نکردم...همونم واسه باس فایت.

تو مرحله چین هم نمیخواد به دربون پول بدین....کنار ساختمون اون عقب عقبا یهدونه از اون کانال کوچیکا(که معلوم نیست هدفشون از ساختنشون چیه!!فقط کار مارو اسون میکنن!)پشت چند تا جعبه هست...از اونجا میشه رفت تو...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or