Deus Ex: Human Revolution | PC

deus-ex-3-20100304032931890_640w.jpg

Publisher:Square Enix
Developer: Eidos Montreal
Genre: Sci-Fi First-Person Shooter
Release Date: March 2011​

ادامه ای بر بهترین Hybrid تاریخ...
مطمئنا هیچ کدام از شما لذت چرخ زدن در راهرو های کاخ سفید را از یاد نبرده اید...؟؟

آخرین ویرایش:

Peter Griffin

کاربر سایت
Sep 13, 2009
208
نام
undefined
سلام . بچه ها من با مپ این بازی به شدت مشکل دارم !

یه مرحله بود اون یارو موقشنگه که مسئول امنیت سریف هست گفت برو بالا اون آنتن رو غیر فعال کن . من اون رفتم و غیر فعال کردم . بعدش رفتم از اون دکتره چند تا چیزمیز گرفتم . حالا اون یارو رییس سریف گفت برو همونجا اون فریده مالیک منتظرته با هلیکوپتر . مشکل اینجاست من هر چی سعی می کنم نمی تونم به پشت بوم برسم !!! تا طبقه سوم میرم هیچ راهی نیست . به شدت گیج شدم . شما راحت اینکارو انجام میدید یا کلآ سخته یا من حال و حوصله بازی فکری رو ندارم :D ؟

مرسی

BENCHMARKMAKER

کاربر سایت
Jul 3, 2011
391
نام
Reza

فعلا که جفت کارت های nvidia اون بالا ها دارن خودنمایی می کنن .

اقا تبریک میگم با اون 580 خفنت ... :d
منم با 460 خودم نسبتا خوب میتونم بگیرم !

مرسی کوروش ! کارت تو هم کم کارتی نیست . ;) قدرش رو بدون مثل بعضی ها نباش !:d

کوروش خان این رو هم در نظر بگیر که فریم های مربوط به کارت گرافیک ها با یه پردازنده Corei7 2600K گرفته شده! پس اگه یه پردازنده معمولی در کیسمون داریم باید بیخیال این فریم های فضایی بشیم!:-s

خداحافظی کن بابا.. همین الانش تا خرخه 125 فریم هم به من میده ! اونایی که کلا بی خیال میشن میرن کنسول بازی میکنن نظر قشنگ نمیدن !
اول مخاطب پستی رو که نقل قول می کنی بشناس بعد اگه ربطی چیزی بهت داشت جواب بده .!
قاشق نشسته !

• Like
Reactions: koorosh sh

sky

کاربر سایت
Sep 10, 2007
532
نام
علی
سیستم من
پردازنده core i7-2600k .34
گرافیک هم 6990
بازی بسیار عالی اجرا میشه و ردیفه :d
------------------------------------------------------------
بد اینکه چند باری بازی رو اجرا کردم الان میخوام برم تو بازی سیستم قفل میکنه کسی میدونه مشکل از کجاست ؟

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
دیدی رضا گفتم این بازی cpu لازم داره:d بشین اورش کن خنک کننده ابی هم که داری:d

جالبه اینقدر ati خوب فریم می ده بعد در حالت multi gpu گند زده بنازم sli که اینجا هم خفنه:d

BENCHMARKMAKER

کاربر سایت
Jul 3, 2011
391
نام
Reza
سیستم من
پردازنده core i7-2600k .34
گرافیک هم 6990
بازی بسیار عالی اجرا میشه و ردیفه :d
------------------------------------------------------------
بد اینکه چند باری بازی رو اجرا کردم الان میخوام برم تو بازی سیستم قفل میکنه کسی میدونه مشکل از کجاست ؟

مشکل از همون درایور گرافیکتون هست ! آپدیت کنید درست میشه !

باز خوبه amd جیب eidos رو پر کرده،
وگرنه طبق معمول nvida میومد جوری گند میزد به بازی که کارتای خودشم نتونن اجراش کنن.

همین الان هم nvidia با کارت هاش روی این بازی مشکل خاصی نداره ! این بازی در حد گرافیک های high end نیست ! الان 90 درصدش رو تموم کردم و همه جای بازی رو دیدم که دارم این حرف رو میزنم ! . اما اینجا eidos ی گوشه چشمی به amd نشون داده ! این همه nvidia دست میزاره رو ی بازی ها ی بارم amd ! اتفاق خاصی نمی افته ! بازیهای شاخ زیادی در حال رسیدن به تاریخ انتشار هستن که nvidia و فیزیکش حرف اول رو میزنن .

---------- نوشته در 01:40 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:36 AM ارسال شده بود ----------

دیدی رضا گفتم این بازی cpu لازم داره:d بشین اورش کن خنک کننده ابی هم که داری:d

جالبه اینقدر ati خوب فریم می ده بعد در حالت multi gpu گند زده بنازم sli که اینجا هم خفنه:d

آخه نوژن این مادربرد اینقدر آشغاله که در حد اوور شدن نیست !
نهایت تا 3.8 میره ! خدا لعنت کنه اونی رو که ازش تعریف کرد ! سر من و حسین رو کلا گذاشت .
کولینگ من برای i7 2600k 4. ghz oc هست نه برای این cpu .
بازی کاغذه مطلقه ! باور کن !:d kein and linch رو دیدی! اینم دیدی !:d . دقیقا مثل هم!
از نظر گرافیک خاک بر سر eidos . اما گیم پلی خوبی داره! :x. هوش مصنوعی شاهکار !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Peter Griffin

کاربر سایت
Sep 13, 2009
208
نام
undefined
مشکل مپ حل شد حالا تو یه مرحله گیر کردم :D
با بدبختی رفتم کمپ اونایی که حمله کرده بودن به سریف و با یه بدبختی رسیدم به آخرش . که اون یارو به یه گنده هه گفت که منو بکشه ! اونم یه اسلحه خفن داره . مشکل اینجاست کلآ یه گریند دارم و 20 تا تیر کلت 10mm !! همین !! هیچیش نمیشه . رمزی چیزی نیست بزنیم تیر و ... دزیافت کنیم :D ؟ مثل تریلر واسه بازی های قدیمی :D

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
دیشب یه سه ساعتی بازی کردم
بیشترش رو هم ساید میشن رفتم
نسبت به بازی های دیگه ساید میشن های با کیفیت تری داره و آدم از تموم کردنشون پشیمون نمی شه
تنها چیزی که یه کم اذیت می کنه اینه که وقتی XP میده مشخص نیست که واسه چی فلان مقدار XP می گیری و کلی نوشته میاد روی صفحه و آدم قاتی می کنه.
بعد من همیشه Ghost می گیرم حسرت به دلمون موند دو تا تیر شلیک کنیم با این اسلحه ها!:D بعد یه سری های توی تاپیک های 360 نوشتن مهمات کم میده!:D

آخرین ویرایش:

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
دوباره یه بازی اومد بحث های حاشیه ای راه انداختین بحث در مورد گرافیگ قطعات بازار پز دادن یه سری کم بود حالا گیر دادید به AMD و Nvidia جدا بخش PC روز به روز داره پیشرفت میکنه!

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
قربون پول های AMD برم که حسابی جیب های EIDOS رو پر کرده با این بازی ! طبق آماری که من گرفتم ،بازی به شدت با کارت های AMD بهینه شده است و هیچ گونه لگ و افت فریمی در بازی دیده نمیشود! حتی کارت های AMD هم در این بازی عملکرد بالایی دارند...
1920.png

برسیم به مقوله پردازنده مرکزی و نحوه عملکرد های پردازنده های مختلف در این بازی!
CPU_02.png

پس میبینیم که این بازی به شدت به یک پردازنده خوب محتاج است!
If you liked it,Don't forget the credits
اینجا تاپیک گیم هست یا تاپیک بنچمارک یا سخت افزار !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

دوباره یه بازی اومد بحث های حاشیه ای راه انداختین بحث در مورد گرافیگ قطعات بازار پز دادن یه سری کم بود حالا گیر دادید به AMD و Nvidia جدا بخش PC روز به روز داره پیشرفت میکنه!
حالا 100 بار هم که بگیم کو گوش شنوا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اینجا فقط در مورد گیم پلی و گرافیک بازی صحبت می کنم و تمام

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
این تاپیک برای نسخه پی سی بازی هست و شامل همه چیز آن از جمله پرفورمنس،فریم و بازدهی میشود!;). تنها هدف این بنچمارک اطلاع رسانی به موقع به دوستداران این بازی بر روی پلتفرم محبوبشان و عملکرد سیستمشان در این بازی هست....:-*

آخرین ویرایش:

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
اینجا تاپیک گیم هست یا تاپیک بنچمارک یا سخت افزار !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

حالا 100 بار هم که بگیم کو گوش شنوا !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اینجا فقط در مورد گیم پلی و گرافیک بازی صحبت می کنم و تمام

این تاپیک برای نسخه پی سی بازی هست و شامل همه چیز آن از جمله پرفورمنس،فریم و بازدهی میشود!;)

حسین جان من هم حقیقتش یه خورده برام عجیبه که بحث در مورد گرافیک بازی توی تاپیکی که برای گفتگو در مورد اون بازی زده شده ممنوع باشه.

اگر هم همچین قانونی هست باید در پست یک تاپیک نوشته بشه که بحث در مورد این ویژگی گیم در این تاپیک صورت می گیره، و صحبت در مورد اون یکی ویژگی ممنوعه...

من خودم شخصا پست های بچه ها در مورد گرافیک بازی رو دقیقا می خوندم، و شاید خودم هم در مورد گرافیک پست زده باشم، و برای همین یه کم برام ناراحت کننده است که کسی بخواد بدون این که قانون خاصی جایی نوشته شده باشه بگه چرا این بحث رو می کنی؟ از پست امیر هم لذت بردم و دیشب بهش اعتبار هم دادم. :mrgreen:

کلا زیاد سخت نگیرید. :mrgreen:

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
اونایی که بازی اوریج خریدن این پیغام براشون به صورت رمز اومده . پیدا کنید پرتقال فروش را :d

okM8-+Ds4Dui?lMh$Mzvm14SBqe7;G.l6=u74b?mkh-45Ki60d+98XBpCku7

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر