Deus Ex: Human Revolution | PC

deus-ex-3-20100304032931890_640w.jpg

Publisher:Square Enix
Developer: Eidos Montreal
Genre: Sci-Fi First-Person Shooter
Release Date: March 2011​

ادامه ای بر بهترین Hybrid تاریخ...
مطمئنا هیچ کدام از شما لذت چرخ زدن در راهرو های کاخ سفید را از یاد نبرده اید...؟؟

آخرین ویرایش:

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
برای همه کسانی که گیر دادن به گرافیک این بازی متاسفم! اولین بازی که من تو کامپیوتر بازی کردم همون نسخه اصلی DEUS EX بود که تازه الان دارم دوباره بازی میکنم! نمیدونم چه جوریه که کاملا احساس انتخاب و واقعی بودن محیط بازی به آدم دست میده.

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,244
سایت sapphire به 100 نفر از اعضای طلایی خود یک نسخه از بازی را رایگان می ده. برای عضو شدن باید توی سایت ثبت نام کنید و کارت گرافیک sapphire خود رو رجیستر کنید. کشور را هم از لیستی که توی لینک خبر هست انتخاب کنید: http://www.sapphireselectclub.com/presentation/member/member_index.aspx

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,231
نام
امیرحسین
به تالار اسطوره ها خوش اومدی Adam :d

واقعا فکر نمیکردم هیچ وقت شاهکار اسپکتور تکرار بشه ، اما ظاهرا اشتباه فکر میکردم :D

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
سایت sapphire به 100 نفر از اعضای طلایی خود یک نسخه از بازی را رایگان می ده. برای عضو شدن باید توی سایت ثبت نام کنید و کارت گرافیک sapphire خود رو رجیستر کنید. کشور را هم از لیستی که توی لینک خبر هست انتخاب کنید: http://www.sapphireselectclub.com/pr...ber_index.aspx
برند کارت گرافیک من سافایره! برم ببینم آیا چیزی گیرم میاد!:D

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
yessssss! :D
خب توی سایتشون سریال نامبر کارت گرافیکمو رجیستر کردم و رفتم جزو اعضای Gold ! :D
توی همون Home Page ـش نوسته که :
SSC Gold Member Deus Ex: Human Revolution Giveaway!
SSC Gold members: watch your inbox August 29-September 1! We’ll be giving away 100 codes redeemable for the highly-anticipated Deus Ex: Human Revolution™ PC game! Why? Because we love our members and we like to show it! Make sure you’re opted in for our newsletter by 12:01am EDT August 26, 2011 and you’re automatically qualified! Qualifying countries: Australia, Austria, Canada, France, Germany, Italy, Netherlands, New Zealand, Poland, Romania, Russia, South Africa, Spain, Sweden, Switzerland, The United States of America, The United Kingdom, and Turkey.

چی میشه اگه یه ریدیم کد برای این بازی به من بده!:D(کشور رو برای اینکه qualified شم United States انتخاب کردم!)

BENCHMARKMAKER

کاربر سایت
Jul 3, 2011
391
نام
Reza
yessssss! :Dخب توی سایتشون سریال نامبر کارت گرافیکمو رجیستر کردم و رفتم جزو اعضای Gold ! :Dتوی همون Home Page ـش نوسته که : چی میشه اگه یه ریدیم کد برای این بازی به من بده!:D(کشور رو برای اینکه qualified شم United States انتخاب کردم!)[/QUOTE آر یو کیدینگ می ؟:D: اونا هم همینطوری برات فرستادن !!!! تازه اگه برنده بشی باید ۶۰ تا فرم و پستال کد کشور و شهر و تاریخ تولد و شماره کفش و قد و وزنتم بدی تا چک کنن. بعد ای پیت رو چک می کنن می فهمن ایرانی . بعد .میگن . ..اوه شت ...انادر پاییرتس.llllooollll ]

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
no I'm not kidding!:D
من خودم همه اینارو میدونم دوست عزیز . حالا که جزو Gold Membership ـشون هستم فقط دارم شانسمو امتحان میکنم.

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,624
نام
iMAN
چه عجبی بعد قحطی بازی یه بازی درست و حسابی داره میاد ...! خدا خیرشون بده داشتیم میمردیم...! عجی امتیازای هلویی گرفته...دمش گرم ترکونده...! خداییش Adam حیف میشد با این تریپ و قیافه خفن اگه بازی خوب نبود...! ولی ظاهرا PC بازها قراره حال بیشتری ببرن...!>:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر