Deus Ex: Human Revolution | PC

deus-ex-3-20100304032931890_640w.jpg

Publisher:Square Enix
Developer: Eidos Montreal
Genre: Sci-Fi First-Person Shooter
Release Date: March 2011​

ادامه ای بر بهترین Hybrid تاریخ...
مطمئنا هیچ کدام از شما لذت چرخ زدن در راهرو های کاخ سفید را از یاد نبرده اید...؟؟

آخرین ویرایش:

hafo

کاربر سایت
Jan 17, 2011
85
؟
چرا شنبه ؟ بازی همین الان نسخه کرک شدست تو سایتها گذاشتن . امروز کرک شده .

کدوم سایت عزیز من !
سایت های فارسی ؟؟؟؟

چند تا لینک بزار .

برو تو warez .

آخرین ویرایش:

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,987
نام
محمود
؟
چرا شنبه ؟ بازی همین الان نسخه کرک شدست تو سایتها گذاشتن . امروز کرک شده .

برو تو warez .
من از دیشب تا حالا دارم وار*ز ب*ی ب*ی رو چک می کنم، ولی انگار هیچ کدوم از تاپیک هاش نسخه درست و حسابی بازی نیست و همه شون یا نسخه قدیمیشه یا کرک نداره یا توش نوشتند که دانلود نکنید و ...

اگه نسخه قابل اطمینانی ازش هست لینک می ذاری (خواستی پی ام بزن).

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,987
نام
محمود
طبق معمول گیم اسپات یکی از کمترین امتیازها رو داده. بهش داده 8.5.

الان امتیاز Metacritic بازی 89 درصده که بسیار استثناییه و میانگین نمره یوزرها توی همون Metacritic هم 96 درصده!! :blink:

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,987
نام
محمود
نظر گیم اسپات در مورد گرافیک بازی:

On consoles, it feels like developer Eidos Montreal tried to squeeze a bit more out of its graphics engine than it could handle. On the PC, the game performs adequately but still looks slightly dated. But this is a case in which good art design overcomes the technology that renders it. The game is as much about places as it is about people, and it does an excellent job of giving its environments character and grit

"روی کنسول ها به نظر می رسه که استودیوی سازنده بازی یعنی Eidos Montreal سعی کرده از موتورش بیشتر از حدی که توان داشته کار بکشه. روی پی سی، بازی به حد کافی خوب اجرا میشه ولی با این وجود گرافیک کمی قدیمی به نظر می رسه. اما این از اون مواردیه که قدرت گرافیک هنری خوب به تکنولوژی [ضعیف] ساختش غلبه می کنه. بازی همون قدر که در مورد شخصیت ها و آدم هاست، همون قدر در مورد مکان ها و فضاها هم هست، اما کار این بازی از لحاظ شخصیت و استحکام بخشیدن به محیط های گیم عالیه".

---------------------------------------------------
نمره رو ولش بازی اومد؟ الان کسی نسخه کرک شده دستش رسیده؟
فعلا که خبری نیست، ولی توی فروم های وا*رز آپلودرهای کاردرست شون ابراز امیدواری کردند که توی 3-2 روز آینده میاد...

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
من چند روزی نبودم فکر کردم بازی اومده.
متاسفانه این بازیهایی که قبل از موعد یه نسخه ازشون میاد بیرون ، پیدا کردن نسخه فاینالش تو بازار ما مصیبته.

راستی دوستان این گیم اسپات چرا دوباره یه هفته است قیلتر شده. بابا کشتن ما رو. من که درخواست رفع قیلتر هم زدم اما ظاهرا فعلا اثر نکرده.

BENCHMARKMAKER

کاربر سایت
Jul 3, 2011
391
نام
Reza
اولین تصاویر از گیم پلی خودم !

http://up.vatandownload.com/viewer.php?file=qdpli5ndneg70vkxo78j.jpg

بازی خوبیه و طبق معمول RPG .

بازی ی کم LAG داره که زیاد محسوس نیست .
یک پچ هم دیروز براش اومده که من پیدا نکردم !
مخصوص باگ های گرافیکی و چند چیز دیگه هستش .

در کل بدک نیست ! کاغذ رنگی خوبیه !:d !
نورپردازیش هم که دیگه آخرشه .

• Like
Reactions: mahi58

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر