Deus Ex: Human Revolution | PC

deus-ex-3-20100304032931890_640w.jpg

Publisher:Square Enix
Developer: Eidos Montreal
Genre: Sci-Fi First-Person Shooter
Release Date: March 2011​

ادامه ای بر بهترین Hybrid تاریخ...
مطمئنا هیچ کدام از شما لذت چرخ زدن در راهرو های کاخ سفید را از یاد نبرده اید...؟؟

آخرین ویرایش:
چه قدر خلوته بخش :-sPC?
4 روز 7ساعته دیگه بازی منتشر میشه.خیلی وقته میخواستم در مورد این بازی ابراز وجود کنم :dمتاسفانه وقت نمیشد.دموی بازی،که یه چیزایی رو اسپویل میکنه،اما منهای این،جو بازی بسیار منو تحت تاثیرش قرار میداد.کشته مرده ی جو محیط بازی،صدای گذاری بازی،تم زرد رنگش که دیگه نگو!وقتی دمو رو بازی میکردم اونقدر درون بازی غرق شده بودم که اصلا جزئیات گرافیکی و امروزی بودنش نسبت به بازیهای دیگه اصلا به چشم نمیومد.خلاصه یاد کارای قدیمی IO INTERACTIVE افتادم.(یه بازی بود به اسم FREEDOME FIGHTERS اکشن سوم شخص بود،داستانش چیز خاصی نداشت،حمله شوروی به آمریکا و دفاع نیروهای مردمی،اما جو محیطی بازی و موسیقی اون بازی که کار Jasper Kyd بود،دیونتون میکرد.این هم یه جورایی شبیه به اونه)خلاصه اینکه این از اون بازیهاست که نمونه نداره،ارزش تکرارش به نظر میرسه بالاست و خاطره انگیز هست . مشابهش مخصوصا، توی این نسل کمه(یا حداقل برای من اینطوریه).موسیقی بازی هم به طور هنرمندانه ای تنظیم شده که قشنگ اون تم مدرنیته بازی رو در خودش دربرمیگیره.
این اسلحه بازی خیلی برام خاصه،اگه یه کم بیشتر روش مانور میدادند میشد نماد بازی،ولی خب مهم هم نیست.

tu21ip1cfsswyjbhpi7.png

FR-27 SFR توسط اشتاینر بیزلی ساخته شده،بیزلی طراح ساخت اسلحه و ربات هستش،مقر اشتاینر به طور دقیق مشخص نیست تا این حد که او در دوسلدورف واقع در آلمان ساکن میباشد.

تولیدات شناخته شده ی اشتاینر بیزلی
  • 329-Series MPRS
  • 80-X Boxguard
  • FR-27 SFR
  • LGTM Linebacker G-87
  • Longsword Whisperhead
  • M-28 Remote explosive
  • SS - AP5
  • Zenith
  • EMP grenade
  • Mark 87 Tactical Munition Mine Template
FR-27 SFR قابلیت های ارتقا
  • sound suppressor, a laser sight, flechette target-seeking system, common rate of fire, damage output, ammo capacity and reload speed upgrades.

FR-27 SFT شباهت های نزدیکی داره با اسلحه شخصیت اول یک مانگا ژاپنی Seburo
FR-27 SFT تلفیقی از چند سلاح امروزی هست مانند:-Hk G36C. FAMAS-FN F2000- FN P90-Hk G11

در مورد داستان هم که اطلاعات کافی به نظر میرسه که دارید،فقط یه چیزی که جالبه این هست که Megan Reed و Adam Jensen همونطور که میدونید رابطه ی رمانتیک با هم دارند.جالبه،دوبلور این دو شخصیت هم با هم ازدواج کردند.Elias Toufexis صدا پیشه ی ادم همسر Michelle Boback دوبلور Megan Reed هستش.شاید بگم نصف یا بیشتر جذابیت ادم به این صدای Elias Toufexis وابسته هست.از اون صداهای ماندگاره مثل مکس پین،هیتمن و..........

اما از حواشی ادم جنسن:
گرو خونی O-
فامیلی ادم شباهت داره با Jane Jensen که طراح گرافیکی هست.
Chiron Building آپارتمان لوکسی هست که ادمزندگی میکنه، واقع در downtown Detroit هستش.
در اسطوره های یونانی CHIRON معروف‌ترین و نیرومندترین سانتور است. پسر کرونوس و فیلیرا، دختر اقیانوس و پس از دودمان ایزدی زئوس و المپی‌ها بود.

-----------------------------------------------------------------
خلاصه اینکه بازی خوبی هست،امیدوارم همونطوری باشه که فکر میکنم،روند مراحل خوبی داشته باشه،پایان منطقی داشته باشه و بازی خوبی از آب دربیاد.زمان عرضه اش هم که مخصوصا برای ما ایرونی ها خوبه.پس حتما حتما امتحانش کنید(کنیم)یه سر به سایت Sarif هم بزنید.(این sarif چه قدر منو یاد abstergo خودمون میندازه:d)
ویرایش:بازی همین الان که ویرایش میکنم مثل اینکه برای x360 لیک شد،خواهشم این هست که این بازی رو اگه میتونید فقط رو pc برید که یه حال دیگه داره)

آخرین ویرایش:
دوستان خبری شد درباره بازی که امد یا نه سریع اطلاع رسانی کنند

نسخه CloneDVD بازی مربوط به استيم ليك شده ولی تا زمانی كه بازی رو استيم فعال نشه نميشه نصبش كرد(كرك هم نيست) در ضمن بازی به زبان روسی و لهستانی هست(فايل مربوط به زبان انگليسی توش نيست و بايد بعدا دانلود كنی اينطور كه ميگفتند حدود 11 مگ بايد باشه).

بهتره چند روز صبر كنيد.

http://thepiratebay.org/torrent/6611937/Deus_Ex_Human_Revolution

http://www.warez-bb.org/viewtopic.php?t=10107091

آخرین ویرایش:
من تازه پیش نمایش رو خوندم و تا اونجایی که فهمدم خیلی شبیه به Crysis هست.راستش من زیاد با Crysis حال نکردم چون به نظرم کنترلش خشک بود و نمیشد به موقع کار های لازم رو کرد(البته روی کنسول رفتم)
میخواستم بدونم که Deus Ex باحال تر از Cysis هست؟
ممنون

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or