PlayStation Demon's Souls Remake

سازنده
Bluepoint
تاریخ انتشار
November 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 5
ASL 4-min_copy_400x497.png
توسعه دهنده: Bluepoint Games / SIE Japan Studio
ناشر: Sony Interactive Entertainment
پلتفرم: PS5
ژانر: Action role-playing
تاریخ عرضه:۱۲ نوامبر (۲۲ آبان)

:Arrowd:
:Arrowl: 70$ :Arrowr:
:Arrowu:
20201118_025000_copy_159x246.jpg
?????
با تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی​

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
ایول چه زود شروع کردی . حالا برو جلوتر سر یکی از باس ها چنان صدا و هپتیک باهم ترکیب میشن یه لحظه دسته رو میزاری کنار میگی WTF :D
هان راستی آریا نمیدونم آنلاینش رو ON گذاشتی و بازی میکنی یا مثل من از این چیزا خوشت نمیاد و آفش کردی ولی یادمه یه سیستمی تو بازی بود خیلی ناجوره . این چیزی که این پایین مینویسم مال یکی از پست های خودم تو این تاپیکه . اگه تونستی بدون اینکه بازی برات اسپویل بشه یکم دربارش یاد بگیر تا مثل من تجربه داستانی بازی برات خراب نشه .

اگه اگه اشتباه نکنم برای اینکه داستان رو قشنگ تر بفهمی باید Pure White باشی و چیزی که اینو خراب میکنه استفاده از ephemeral eyes هست . حالا دقیق یادم نمیاد بازم بچه هایی که تازه بازی کردن بدون اسپویل راهنماییت کنن .
بنده ارادت زیادی به این سری Soulsborne دارم و برای همین بعد از تموم کردن Astro's Playroom (عجب چیزی بود) یکی از اولین بازی‌هایی بود که دانلود کردم و در کنار Returnal مشغولش هستم. :D
نه آفلاین می‌رم. گذشته از اینکه کلاً آنلاین‌باز نیستم، توی این مدل بازی‌ها هم عقیده دارم که حالت آفلاین خیلی بهتر اتمسفر بازی رو نشون می‌ده. توی آفلاین تک و تنها گوشه و کنار دنیای بازی رو می‌گردی (نهایتش بعضی جاها یه NPC هم میاد) و خبری از راهنمایی‌های ملت نیست و هی بقیه نمی‌ریزن وسط برقصن و جنگولک بازی دربیارن و... :D یعنی اصل حال و هوا و اتمسفر سنگین بازی به همون تنها بودنش هست به نظرم. البته توی دورهای بعدی New Game +1,2,3 که یه دور بازی رو تموم کردیم، آنلاین حتماً صفای خاص خودش رو داره و کلی حال می‌ده، ولی دور اول بحثش جداست. :D
دمت گرم بابت توضیحات. هنوز هیچ آیتمی به جز همون جون و سلامتی و اینا استفاده نکردم. متأسفانه من زیاد حال و حوصله استفاده از آیتم رو توی این جور بازی‌ها ندارم و خیلی کم پیش میاد به جز سلامتی و چیزهای پرتابی و نهایتش آیتم‌هایی که آتیش و اینا به شمشیر اضافه می‌کنن، سراغ چیز دیگه‌ای برم. برای همین معمولاً وقتی بازی تموم می‌شه، یه ۲۵۰ تا آیتم توی صندوقم هست که اصلاً نمی‌دونم چی هستن! :-"

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
بنده ارادت زیادی به این سری Soulsborne دارم و برای همین بعد از تموم کردن Astro's Playroom (عجب چیزی بود) یکی از اولین بازی‌هایی بود که دانلود کردم و در کنار Returnal مشغولش هستم. :D
نه آفلاین می‌رم. گذشته از اینکه کلاً آنلاین‌باز نیستم، توی این مدل بازی‌ها هم عقیده دارم که حالت آفلاین خیلی بهتر اتمسفر بازی رو نشون می‌ده. توی آفلاین تک و تنها گوشه و کنار دنیای بازی رو می‌گردی (نهایتش بعضی جاها یه NPC هم میاد) و خبری از راهنمایی‌های ملت نیست و هی بقیه نمی‌ریزن وسط برقصن و جنگولک بازی دربیارن و... :D یعنی اصل حال و هوا و اتمسفر سنگین بازی به همون تنها بودنش هست به نظرم. البته توی دورهای بعدی New Game +1,2,3 که یه دور بازی رو تموم کردیم، آنلاین حتماً صفای خاص خودش رو داره و کلی حال می‌ده، ولی دور اول بحثش جداست. :D
دمت گرم بابت توضیحات. هنوز هیچ آیتمی به جز همون جون و سلامتی و اینا استفاده نکردم. متأسفانه من زیاد حال و حوصله استفاده از آیتم رو توی این جور بازی‌ها ندارم و خیلی کم پیش میاد به جز سلامتی و چیزهای پرتابی و نهایتش آیتم‌هایی که آتیش و اینا به شمشیر اضافه می‌کنن، سراغ چیز دیگه‌ای برم. برای همین معمولاً وقتی بازی تموم می‌شه، یه ۲۵۰ تا آیتم توی صندوقم هست که اصلاً نمی‌دونم چی هستن! :-"
ببین وقتی حالت روح باشی که جونت نصفه اگه اون سنگ افیمرال رو استفاده کنی و برگردی به حالت زنده بودن که جونت 100 درصده یه مشکلی درست میشه و اونم اینه که وقتی زنده باشی و بمیری و هی اینکار تکرار بشه تو اون دنیا تندنسی به سمت تاریکی میره .
این اتفاق مشکلش اینه که خیلی از npc های باحال بازی دیگه سر راهت قرار نمیگیرن و خیلی نکات و دیالوگ های مهم داستانی رو از دست میدی . پس سعی کن همیشه تو حالت روح بمونی و بری جلو . یعنی تندنسی بازی pure white باشه بهتره از نظر داستانی .

• Like
Reactions: pbgame and Dinosaur

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
ببین وقتی حالت روح باشی که جونت نصفه اگه اون سنگ افیمرال رو استفاده کنی و برگردی به حالت زنده بودن که جونت 100 درصده یه مشکلی درست میشه و اونم اینه که وقتی زنده باشی و بمیری و هی اینکار تکرار بشه تو اون دنیا تندنسی به سمت تاریکی میره .
این اتفاق مشکلش اینه که خیلی از npc های باحال بازی دیگه سر راهت قرار نمیگیرن و خیلی نکات و دیالوگ های مهم داستانی رو از دست میدی . پس سعی کن همیشه تو حالت روح بمونی و بری جلو . یعنی تندنسی بازی pure white باشه بهتره از نظر داستانی .
اشتباه فکر کنم داری میگی
کلا روند تندنسی به زدن باس تو حالتی که داری بستگی داره نه این که همش خودتو از حالت روح تغییر بدی
تو میتونی کل بازی حالت روح رو نداشته باشی ولی موقع زدن باس حالت روح داشته باشی و باز pure whiteبشه دنیات

• Like
Reactions: Dinosaur

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
اشتباه فکر کنم داری میگی
کلا روند تندنسی به زدن باس تو حالتی که داری بستگی داره نه این که همش خودتو از حالت روح تغییر بدی
تو میتونی کل بازی حالت روح رو نداشته باشی ولی موقع زدن باس حالت روح داشته باشی و باز pure whiteبشه دنیات
کلا زدن باس‌ها توی هر فرمی تندنسی رو به سمت وایت میبره و مهم نیست چه مدلی باشی. اما اگر در حالت هیومن بمیری تندنسی به سمت بلک میره و کار خیلی سخت میشه. برای همین همیشه میگن تو حالت سول بازی کنید.
بعد از کشتن باس ها هم خود به خود از حالت سول به هیومن برمیگردید که برای حل این مشکلم باید بلافاصله به نکسوس برگردید و از پله ها خودتونو بندازید پایین و بکشید تا دوباره به حالت سول برگردید. مردن داخل نکسوس تاثیری روی تندنسی نداره.

Mo7aMMaD

کاربر سایت
Dec 11, 2007
1,205
نام
محمد
این صدای سه بعدی(با هدست) عجب چیزیه تو این بازی، مخصوصاً اون تیکه اژدها که از رو پل رد میشه و دوستان اشاره کردن صداش قشنگ تن و بدن میلرزونه و تا مغز استخون نفوذ میکنه.
بعد باس اول دشمنا چقد سگ جون میشن شونصدتا ضربه باید بزنی تا بمیرن، رسیدن به خوب باس از زدنش سختره !

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
خب منم با تاخیر خیلی زیاد بازی را نصب کردم و شروع کردم یک ساعتی رفتم جلو. تنها عنوانی از سری هست که بازی نکرده بودم (البته ER را هم کامل نکردم) و خیلی دوست داشتم تجربه اش کنم. خود بازی که هنوز خیلی نرفتم و در موردش نظر خاصی ندارم ولی بازی به لحاظ تکنیکی واقعا یک شوکیس و مسترپیس برای PS5 ه.

گرافیک و صداگذاری حقیقتا ذوب میکنه. :D

KinG-ScorpioN

کاربر سایت
Dec 24, 2014
232
کسی می‌تونه راهنمایی کنه چطوری باید کوآپ بازی کرد ؟ می‌خوام جوین رندوم پلیرا شم واسه کمک این آیتم آبیه گرفتم ولی نمیتونم استفاده کنم

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,588
نام
Alireza
کسی می‌تونه راهنمایی کنه چطوری باید کوآپ بازی کرد ؟ می‌خوام جوین رندوم پلیرا شم واسه کمک این آیتم آبیه گرفتم ولی نمیتونم استفاده کنم
باید تو حالت Soul form باشی. (وقتی که میمیری و یه قسمتی از جونت دائمی کم میشه.)

همچنین بعضی مناطق مثل اتاق باس ها و مسیر های بین بعضی مناطق، اجازه سامن کردن نمیدن.

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,655
زندگیه این ده ساله من کلا با سری سولز معنی گرفته .جوری که موقع بازی به عرفان میرسیدم.نمیدونم عرفان چیه ولی منظورم به یه چیز خاص رسیدنه😁.آخرین تیکه تجربه خودم از سری سولز دست پخت FS رو همین DS رو چند وقته دارم تجربه میکنم و دوباره به همون حس عرفانی که با DS1 تا 3 رسیدم همون حس رو بعد ده سال دارم.خدایی این FS کارمندهاش انسان نیستن.ماورایین.تنها چیزی که منتظرشم Lords of fallen هست که یکم بوی ساخته FS رو میده و امیدوارم نا امیدمون نکنه.

ebrahim.nia

کاربر سایت
Mar 6, 2023
54
یه مسلمون پیدا میشه بیاد این maneater رو با هم شکست بدیم؟؟
من کلا با این باس مشکل دارم. زمان ps3 هم مشکل داشتم با این باس الانم مشکل دارم.
ممنون میشم اگه کسی هست بیاد کمک

Mo7aMMaD

کاربر سایت
Dec 11, 2007
1,205
نام
محمد
یه مسلمون پیدا میشه بیاد این maneater رو با هم شکست بدیم؟؟
من کلا با این باس مشکل دارم. زمان ps3 هم مشکل داشتم با این باس الانم مشکل دارم.
ممنون میشم اگه کسی هست بیاد کمک
برا شکست دادنش از حلقه thief استفاده کن، برو پشت آتیشی که وسط پل هست میاد دنبالت، وقتی گمت کرد برو از پشت چنتا ضربه محکم بزن همین تکرار کن تا بمیره

• Like
Reactions: Rohshen

ebrahim.nia

کاربر سایت
Mar 6, 2023
54
برا شکست دادنش از حلقه thief استفاده کن، برو پشت آتیشی که وسط پل هست میاد دنبالت، وقتی گمت کرد برو از پشت چنتا ضربه محکم بزن همین تکرار کن تا بمیره
مشکل من دوتا شدنشونه. وقتی دوتا میشن نمیدونم چکار کنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر