PlayStation Demon's Souls Remake

سازنده
Bluepoint
تاریخ انتشار
November 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 5
ASL 4-min_copy_400x497.png
توسعه دهنده: Bluepoint Games / SIE Japan Studio
ناشر: Sony Interactive Entertainment
پلتفرم: PS5
ژانر: Action role-playing
تاریخ عرضه:۱۲ نوامبر (۲۲ آبان)

:Arrowd:
:Arrowl: 70$ :Arrowr:
:Arrowu:
20201118_025000_copy_159x246.jpg
?????
با تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی​

آخرین ویرایش:

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,358
نام
بابک
توی ویدیو ها یچیزی دیدم طرف از پشت دشمن با یک ضرب کار طرفو میسازه این چجوریه؟
درضمن چقدر سخته این سولز لایک ولی حس تازه ای به آدم میده اونم الان که همه بازیا تکراری شدن!

• Like
Reactions: Arash-S212

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
توی ویدیو ها یچیزی دیدم طرف از پشت دشمن با یک ضرب کار طرفو میسازه این چجوریه؟
درضمن چقدر سخته این سولز لایک ولی حس تازه ای به آدم میده اونم الان که همه بازیا تکراری شدن!
وقتی بری پُشت یه دشمنی که از حضورت آگاه نباشه، (نه همه دشمنا ولی بیشتریاشون) و وقتی کامل نزدیکش بشی و دکمه attack رو بزنی، یه ضربه‌ای میزنه که اسمش backstabـه که خیلی خون کم میکنه. دشمنای ضعیف رو هم با همون یه ضربه میکشه. البته وسطِ مبارزه هم میتونی این کار رو بکنی ولی یه کم سخت تره دیگه. بهتره که دشمنت آگاه نشه از همون اولش.

یه روش دیگه هم اینه که وقتی روبروی دشمن هستی و داره ضربه میزنه بهت، اگه توی دست چپت سِپر داشته باشی و توی زمان درستی سِپرتو بیاری بالا (به اصطلاح parry کُنی)، دشمن برای چند لحظه stun میشه و میتونی با R1 یکی از همون ضربه قدرتمندا بهش بزنی که خیلی خون کم میکنه. به این ضربه هم میگن counter riposte attack. برای من همیشه زمانبندی این کار سخت بودش :D برای همون موزمار‌طور میرم پُشت سرِ دشمنا میزنمشون :))

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,203
نام
محمد
آقا واقعا بازی نسل بعدیه ، یعنی نکست جن ترین گیمیه که رو فایو زدم . از صدای سه بعدی خفنش گرفته که وقتی اژدها از بالا سرمون رد میشه و هدست Pulse 3D میلرزه تا گرافیک و انیمیشن چهره NPC ها .
من تازه وارد اون قسمت Stormy شدم وااای که چه گرافیکی داره . خداوکیلی از تو ویدئو ها و Walkthrough های مسخره اصلا نمیشه فهمید خفن بودن یه بازی رو .

amin1

کاربر سایت
Aug 7, 2009
432
نام
امین
دیروز منم بازی رو تموم کردم بعد حدود 14-15(اگه اشتباه نکنم!) ساعت playtime با class تمپل نایت.
حدود 2 ماه پیش یه کاراکتر knight ساخته بودم و اون موقع بازی برام خیلی سخت بود( از soulsborne فقط bloodborne رو تموم کرده بودم).
سختیش هم بیشتر برا این بود که اصرار داشتم یه archstone رو تموم کنم بعد برم سراغ بعدی B-):D
همین شد که بعد یه مدت خواستم از اول شروع کنم و temple knight ساختم.
بعضی boss fight ها رو دوست داشتم سخت تر بودن. مخصوصا archstone پنجم که زنده موندن تو مپش برام سخت تر بود تا خود boss ها

Adidas95

کاربر سایت
Feb 7, 2016
825
نام
آرش
دوستان چند تا سوال داشتم
این 2تا پایینیا (سولجر لوتوس و رویال لوتوس) کارشون چیه؟ چه موقعی باید استفاده کنیم؟

20220821_155632.jpg

دوم شمشیرهایی که بدست میاریم اما آمادگی استفادشونو نداریم چطور باید استفاده کنیم؟جایی باید بریم برای یاد گرفتن ؟ اپگریت خاصی دارن؟

سومین سوالم راجع به معجزه هاست؟ معجزه خریدم اما نمیتونم استفاده کنم جادوهارو استفاده میکنم اما معجزه رو بلد نیستم؟

با سپاس

آخرین ویرایش:

Thanos

کاربر سایت
Jun 14, 2022
96
دوستان چند تا سوال داشتم
این 2تا پایینیا (سولجر لوتوس و رویال لوتوس) کارشون چیه؟ چه موقعی باید استفاده کنیم؟

View attachment 268768

دوم شمشیرهایی که بدست میاریم اما آمادگی استفادشونو نداریم چطور باید استفاده کنیم؟جایی باید بریم برای یاد گرفتن ؟ اپگریت خاصی دارن؟

سومین سوالم راجع به معجزه هاست؟ معجزه خریدم اما نمیتونم استفاده کنم جادوهارو استفاده میکنم اما معجزه رو بلد نیستم؟

با سپاس
سلام ۱-سولجر لوتوس برای جلوگیری از بلیدینگ هست رویال برای وقتی که کسی چیزی سمی بزنه بهت حالا شمشیر اسپل هرچی باشه اینارو باید اون وقت استفاده کنی اور تایم دمیج نخوری
۲-باید ببینی چ استتس رو برای شمشیر نداری مثلا زده دکستریتی ۴۰ تا میخواد با استرنگث ۳۰ بعد به عنوان مثال تو از هر کدوم ۱۰ تا کم تر داری باید این استس های مورد نیاز اون ایتم رو اپگرید کنی تا بتونی برش داری
۳-میراکل هم باید شخصی رو تو archstone ۴ ازاد کنی تا بتونی استفاده کنی گرچه خیلی به کارت نمیاد با توجه به کلاس نایت

آخرین ویرایش:

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,203
نام
محمد
سر مبارزه با Tower Knight تازه فهمیدم دوال سنس و هپتیک فیدبک یعنی چی . لامصب یه تیر میزد میخورد به دیوار هم صدای سه بعدی هم دوال سنس یه جوری ترکیبی باهم واکنش نشون میدادن آدم واقعا فکر میکنه تو خود بازیه . من تازه رسیدم با Upper Latria و گرافیک تو عمرم به این خفنی ندیده بودم خیلی خوفه 😍

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
درود بر دوستان
من دارم بازی پلات میکنم تقریبا سر تروفی حلقه هاهمه رو گرفتم به جز برای حلقه allys rings in demon's souls
کرکتر تندسی باید رو حالت Pure White باشه الان من Pure blackهستم دقیقا چجوری میتونم کاراکترمو به حالت Pure White برگردونم که برم حلقه رو از بچه ها بگیرم !

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
درود بر دوستان
من دارم بازی پلات میکنم تقریبا سر تروفی حلقه هاهمه رو گرفتم به جز برای حلقه allys rings in demon's souls
کرکتر تندسی باید رو حالت Pure White باشه الان من Pure blackهستم دقیقا چجوری میتونم کاراکترمو به حالت Pure White برگردونم که برم حلقه رو از بچه ها بگیرم !
برای سفید شدن کاراکتر تندسی باید باس های بازی یا پلیر هایی که اینوید میکنن رو بکشی.همچنین چند تا npc phantom هستن که کشتن اونا کمک میکنه به سفید شدن تندنسی. سامن شدن توسط کسی دیگه و کشتن باس های دنیای اون تاثیری نداره حتما باید تو دنیای خودت باشی. بهترین کار اینه یکی از دوستات اینوید کنه به دنیای شما بعد بکشیش. انقدر این کار تکرار کنید تا سفید بشه کاراکتر تندنسی. اکه کسی رو ندارید نیوگیم پلاس جدید شروع کن و هیچ npc رو نکش. اگه کاراکتر تندسی پیور بلک باشه نیازه ۲ بار دیگه بازی رو تمام کنی + کشتن اون npc phantom ها

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
درود بر دوستان
سریعترین روش هونجور که دوستمون اشاره کرد اینوید شدن از طرف یکی از دوستان هست
اینم در نظر داشته باش که ان پی سی ها رو از طریق عوامل محیطی مثل پرت کردنشون به پایین از ی جای بلند نکشی من بخاطرهمین اشتباه مجبور شدم نیو گیم پلاس برم

• Like
Reactions: hosein me

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
برای سفید شدن کاراکتر تندسی باید باس های بازی یا پلیر هایی که اینوید میکنن رو بکشی.همچنین چند تا npc phantom هستن که کشتن اونا کمک میکنه به سفید شدن تندنسی. سامن شدن توسط کسی دیگه و کشتن باس های دنیای اون تاثیری نداره حتما باید تو دنیای خودت باشی. بهترین کار اینه یکی از دوستات اینوید کنه به دنیای شما بعد بکشیش. انقدر این کار تکرار کنید تا سفید بشه کاراکتر تندنسی. اکه کسی رو ندارید نیوگیم پلاس جدید شروع کن و هیچ npc رو نکش. اگه کاراکتر تندسی پیور بلک باشه نیازه ۲ بار دیگه بازی رو تمام کنی + کشتن اون npc phantom ها
دوستان کسی هست ی چند دستا بزنیم با هم ایدیش بفرسته اگه هست ممنون

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,203
نام
محمد
آقا من یهویی به شدت حالم گرفته شد ...
این سیستم tendency عجب چیز آشغالیه ... انگار بازی اصلا تحت کنترل آدم نیست جوری که بخواد ریز به ریز همه چیه بازی رو تجربه کنه یعنی میشه ولی باید ظاهراً یا دفعه دوم playthrough باشه که بازی رو بلد باشی و نمیری و pure white tendency بری جلو یا اینکه حتما باید آنلاین بازی کنی یکی بیاد بکشیش . نصف کرکترها و چی میزای بازی برای من miss شده و اصلا خوشم نمیاد از این قضیه .
نه وقت دارم یه بار دیگه بازی کنم نه با آنلاین حال میکنم.
به نظرم مکانیزم tendency کاملا broken و ناقصه باید حتما یه راه درست درمون میذاشتن که بشه بالا پایینش کرد ... اگه منتقد بودم 2 نمره سر همین کم میکردم .
نصف بیشتر npc های بازی برای من اصلا نیومدن ، چرا ؟ چون world tendency مسخره که نه توضیحی دربارش میده بازی و نه راهکار درست درمونی میده pure white نشده و قشنگ داستان و کرکترهای بازی برای من نابود شدن .
افتضاح به تمام معنا ...

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,203
نام
محمد
شما تو حالت فانتوم هرچقدر بمیری تندنسیت بهم نمیریزه با کشتن باس ها به حالت وایت در میاری اگر میخوای پیور بلک شی باید تو حالت انسانی خودتو هی بکشی نیازی به انلاین نی جفتش تو حالت افلاین هم قابل اجراست
با کشتن npc ها مثلا merchant ها کارکتر خودت پیور بلک میشه
تنها مزیت بخش انلاین اینه ک رفیقت هی بهت اینوید کنه تو ورد های مختلف سریع وایت شی با تو اینوید کنی ک بخوای بلک شی
رو npc ها تاثیرش فقط سخت و اسون تر شدنشه والا ربطی به اسپان اونا نداره یه ایونت خاص هم پیو بلک داره که خودت میبینی اگر بلک شدی اسپویل نمیکنم
برا دیدن اکثر npc ها باید pure white بود بازی هم هیچ توضیحی نمیده دربارش و الان که 70 درصد بازی رو رفتم و همه چی بهم ریخته و افتضاح شده این کارا به دردم نمیخوره . برای pure black شدن همه چی آسونه به هیچ دردی هم نمیخوره جز آیتم ولی برای pure white شدن و بازی رو مثل آدم تجربه کردن باید اول بازی گنده بنویسه رفیق اگه میخوای داستان بازی رو تجربه کنی دفعه اول که مردی دیگه همونجوری به بازی ادامه بده و ephemeral eyes استفاده نکن یا forced online بازی کن که یه خری بپره وسط بازیت و بکشیش ...

Thanos

کاربر سایت
Jun 14, 2022
96
برا دیدن اکثر npc ها باید pure white بود بازی هم هیچ توضیحی نمیده دربارش و الان که 70 درصد بازی رو رفتم و همه چی بهم ریخته و افتضاح شده این کارا به دردم نمیخوره . برای pure black شدن همه چی آسونه به هیچ دردی هم نمیخوره جز آیتم ولی برای pure white شدن و بازی رو مثل آدم تجربه کردن باید اول بازی گنده بنویسه رفیق اگه میخوای داستان بازی رو تجربه کنی دفعه اول که مردی دیگه همونجوری به بازی ادامه بده و ephemeral eyes استفاده نکن یا forced online بازی کن که یه خری بپره وسط بازیت و بکشیش ...
اره متاسفانه توضیح نداده هیچیو فقط کسایی که سرچ کردن چی به چیه میدونن ولی شما دیسکورد بازی اسمشو سرچ کن پر پلیر بگو کمک برا وایت تندنسی میخوام سه سوت میان کلا ۲۰ دیقه زمانتو میگیره همه جارو وایت کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر