PlayStation Demon's Souls Remake

سازنده
Bluepoint
تاریخ انتشار
November 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 5
ASL 4-min_copy_400x497.png
توسعه دهنده: Bluepoint Games / SIE Japan Studio
ناشر: Sony Interactive Entertainment
پلتفرم: PS5
ژانر: Action role-playing
تاریخ عرضه:۱۲ نوامبر (۲۲ آبان)

:Arrowd:
:Arrowl: 70$ :Arrowr:
:Arrowu:
20201118_025000_copy_159x246.jpg
?????
با تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی​

آخرین ویرایش:

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
876
نام
نويد
دوستان من این شخصی که توی قفسه و ازادش میکنیم رو شنیدم که بعدا توی نکسوس بقیه رو میکشه واسه همین توی نکسوس پیداش کردم و کشتمش.می خواستم ببینم الان روی تندنسی کاراکترم تاثیر میذاره؟

Solidsnake_1

کاربر سایت
Jul 19, 2014
783
نام
Reza
دوستان من این شخصی که توی قفسه و ازادش میکنیم رو شنیدم که بعدا توی نکسوس بقیه رو میکشه واسه همین توی نکسوس پیداش کردم و کشتمش.می خواستم ببینم الان روی تندنسی کاراکترم تاثیر میذاره؟
بله ، برای اینکه تاثیر نذاره میشه همونجا که آزادش میکنی هلش بدی بیوفته پایین چون gravity میکشش روی تندنسی تاثیر نداره برای ایتم هاشم وقتی هلش دادی پایین همونجا بازی رو ریستارت کن ظاهر میشن

• Like
Reactions: db07 and sam.fisher

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,338
نام
مهدی
بله ، برای اینکه تاثیر نذاره میشه همونجا که آزادش میکنی هلش بدی بیوفته پایین چون gravity میکشش روی تندنسی تاثیر نداره برای ایتم هاشم وقتی هلش دادی پایین همونجا بازی رو ریستارت کن ظاهر میشن
من دو سه تا ضربه بهش زدم و پرت شد پایین
این روی کرکتر تندسی تاثیر منفی میذاره؟
اصلا کرکتر تندسی چه تاثیری روی بازی داره؟
ورلد رو فهمیدم ولی اینو نه

Solidsnake_1

کاربر سایت
Jul 19, 2014
783
نام
Reza
من دو سه تا ضربه بهش زدم و پرت شد پایین
این روی کرکتر تندسی تاثیر منفی میذاره؟
اصلا کرکتر تندسی چه تاثیری روی بازی داره؟
ورلد رو فهمیدم ولی اینو نه
نه فکر نکنم تاثیر داشته باشه …
اگر دنبال پلت کردن هستی دوتا رینگ هستن یکی تو کرکتر تندسی pure white میتونی بگیری یکی تو کرکتر تندسی pure black ، هرچی کرکتر تندسیت هم وایت تر باشه دمیجت موقع soul فرم بیشتر میشه فکر کنم pure white باشی ده درصد دمیج soul فرمت بیشتر شه بجز اینا هم سه تا شمشیر demonbrandt و soulbrandt و northern regalia اسکِیل دمیجشون با کرکترتندنسیه مثلا demonbrandt وقتی pure white باشی بیشترین دمیج رو داره

• Like
Reactions: sam.fisher and db07

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,338
نام
مهدی
دوستان بازی رو بصورت فیزیکی تهیه کردم که ریجن 2 هست که بعد از تموم کردنش قصد فروش دارم
اگر بعدها بازی رو بصورت دیجیتال و ریجن 1 تهیه کنم سیوهای ریجن 2 رو میشه روی ریجن 1 استفاده کرد؟

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,911
نام
امین پاشاپور
دوستان بازی رو بصورت فیزیکی تهیه کردم که ریجن 2 هست که بعد از تموم کردنش قصد فروش دارم
اگر بعدها بازی رو بصورت دیجیتال و ریجن 1 تهیه کنم سیوهای ریجن 2 رو میشه روی ریجن 1 استفاده کرد؟
سلام و درود
نه متاسفانه نمیشه، باید رجین بازی با رجین سیو یکی باشه

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: kamyy and db07

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,338
نام
مهدی
دوستان الان آخر بازی هستم ولی کرکترم پیور وایت نشده و رینگ رو نتونستم بگیرم
یوتیوب سرچ زدم و فهمیدم که به هیچ وجه برای کشتن npc ها برای پیور وایت کردن کرکتر تندسی از عوامل محیطی مثل انداختنشون به پایین نباید استفاده کرد
که من دوتاشون رو پرت کردم پایین :D :|
این الان هیچ راهی نداره برای پیور وایت کردن کرکتر تندسی؟
بازی به چند دور پلی دادن نیاز داره واسه پلات؟

DOKTOR_PS3

کاربر سایت
Feb 20, 2008
434
نام
کسرا
دوستان الان آخر بازی هستم ولی کرکترم پیور وایت نشده و رینگ رو نتونستم بگیرم
یوتیوب سرچ زدم و فهمیدم که به هیچ وجه برای کشتن npc ها برای پیور وایت کردن کرکتر تندسی از عوامل محیطی مثل انداختنشون به پایین نباید استفاده کرد
که من دوتاشون رو پرت کردم پایین :D :|
این الان هیچ راهی نداره برای پیور وایت کردن کرکتر تندسی؟
بازی به چند دور پلی دادن نیاز داره واسه پلات؟
نخیر هیچ راهی نداره.باید نیوگیم بری.همون دو دور برا پلات کفایت میکنه.منتهی یه کاری کن.اول همه تروفیهای بازی رو بگیر بجز all rings بعد همه باسهای منطقه ها رو بزن بجز باس آخر هر منطقه بعد از اون بیا بورو سراغ بلک فانتوم اون منطقه بزنش و مستقیم بورو سراغ primeval demon و بعد بورو سراغ باس آخر. اینجوری زودتر کاراکترت پیوروایت میشه و world هم پیور وایت میشه.آنلاین هم میشه مثلا تو حالت human form باشی و کسی invade بشه بهت بزنیش ولی معمولن تو این حالت اون کسانی که بهت invade میشن تا خشتک :D مسلح هستن و بسیار مریض هستن. با اینکه لولشون باید به تو نزدیک باشه ولی مرگ تو این حالت ممکنه تو world تندنسی تاثیر داشته باشه و اینکه اونا همیشه بهت invade نمیشن.به هر صورت به یه بار رفتن دیگه احتیاج داری.دست حق نگهدارت!!!!

• Like
Reactions: kamyy and db07

cabl

کاربر سایت
Jun 7, 2013
55
سلام دوستان من تو یکی از مراحل بازی چند بار مردم به شدت سخت شده ی سری دشمن قرمز رنگ اضافه شده چیکار کنم گیر افتادم

• Sad
Reactions: kamyy

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
سلام دوستان من تو یکی از مراحل بازی چند بار مردم به شدت سخت شده ی سری دشمن قرمز رنگ اضافه شده چیکار کنم گیر افتادم
اوه اوه... World Tendencyـت رفته سمت Black. باید یه موجودی به اسم Primeval Demon رو از بین ببری که خنثی بشه World Tendencyـت! باید بگی که توی کدوم ArcStone هستی تا بهت بگم اون موجوده کجاست. (اگه یادم مونده باشه البته :-" اگر هم نه که FandomWiki هست دیگه :D )

آخرین ویرایش:
  • Like

cabl

کاربر سایت
Jun 7, 2013
55
اوه اوه... World Tendencyـت رفته سمت Black. باید یه موجودی به اسم Primeval Demon رو از بین ببری که خنثی بشه World Tendencyـت! باید بگی که توی کدوم ArcStone هستی تا بهت بگم اون موجوده کجاست. (اگه یادم مونده باشه البته :-" اگر هم نه که FandomWiki هست دیگه :D )
ممنون از راهنمایی

• Like

sina_darya1

کاربر سایت
Mar 22, 2010
61
سلام دوستان کسی هست به من کمک کنه واسه گرفتن تروفی های انلاین؟ سولز لول 240 پی اس ان ایدی sina-muzic ممنون میشم کمک کنید.

آخرین ویرایش:

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,911
نام
امین پاشاپور
دوستان من تازه خریدم بازی رو و میخوام شروع کنم، و قصد پلات کردن بازی رو دارم. همه ساخته های میازاکی رو هم به جز سکیرو پلات کردم
میخواستم یه راهنمایی کلی بگین برا پلات که چطوری برم بازی رو؟
یکی میگفت بار اول بازی رو همیشه تو حالت روح برو تا تدنسی دنیات سفید بمونه

Solidsnake_1

کاربر سایت
Jul 19, 2014
783
نام
Reza
دوستان من تازه خریدم بازی رو و میخوام شروع کنم، و قصد پلات کردن بازی رو دارم. همه ساخته های میازاکی رو هم به جز سکیرو پلات کردم
میخواستم یه راهنمایی کلی بگین برا پلات که چطوری برم بازی رو؟
یکی میگفت بار اول بازی رو همیشه تو حالت روح برو تا تدنسی دنیات سفید بمونه

Demon’s Souls PS5 Remake Trophy Guide & Roadmap

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,911
نام
امین پاشاپور
مرسی دیدم
توصیه کرده که
1. حتما افلاین بازی کنین
2. حتما تو حالت روح بازی کنین
3. روح باس ها رو الکی خرج نکنین
4. Npc ها رو نکشین
5. تو هدیه اول بازی حتما حلقه رو انتخاب کنین
ممنون باز،
من همه بازی های سری سولز لایک رو با کلاس شوالیه یا مبارز بازی کردم، اینجا میخوام ساختار شکنی کنم و با جادوگر تموم کنم،
ویرایش: اصلا دلم نمیاد با یه کلاس جادو بازی کنم، مگه میشه شمشیر و سپر رو بزارم کنار و با عصای جادوگری مبارزه کنم، تصمیمم رو گرفتم باید با شمشیر و سپر بازی کنم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر