PlayStation Demon's Souls Remake

سازنده
Bluepoint
تاریخ انتشار
November 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 5
ASL 4-min_copy_400x497.png
توسعه دهنده: Bluepoint Games / SIE Japan Studio
ناشر: Sony Interactive Entertainment
پلتفرم: PS5
ژانر: Action role-playing
تاریخ عرضه:۱۲ نوامبر (۲۲ آبان)

:Arrowd:
:Arrowl: 70$ :Arrowr:
:Arrowu:
20201118_025000_copy_159x246.jpg
?????
با تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی​

آخرین ویرایش:

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
سلام و درود، دوستان
من باس اول و دوم رو امروز زدم و در بعد باس دوم نمیتونم باز کنم،
پیام میاد که:
مه جلوی راه شما رو گرفته. فقط کسایی که یک شیطان بزرگ را کشته اند می تونن از این نقطه عبور کنن،
کی رو باید بکشم، نکنه منظورش اون اژدها هست؟ چطوری بکشمش؟

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Sad
Reactions: kamyy

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
سلام و درود، دوستان
من باس اول و دوم رو امروز زدم و در بعد باس دوم نمیتونم باز کنم،
پیام میاد که:
مه جلوی راه شما رو گرفته. فقط کسایی که یک شیطان بزرگ را کشته اند می تونن از این نقطه عبور کنن،
کی رو باید بکشم، نکنه منظورش اون اژدها هست؟ چطوری بکشمش؟

دیگه نمی تونی اینجا ادامه بدی تا حداقل یک arch demon رو بکشی
بنابراین
برگرد به nexus
برو به یکی دیگه از archtones ها (هر کدوم شامل یک منطقه ی خاص هستن و ۳ تا boss دارن). آخرین boss در هر کدوم از این مناطق، یه arch demon محسوب میشه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

m49663

کاربر سایت
Sep 27, 2010
653
نام
علیرضا
بازی از ng + سه یا چهار دیگه سخت تر نمیشه . سول هم از سه به بعد دیگه بیشتر بهت نمیده عملا خیلی همت کنی NG + ۵ رو میتونی خودت و به لول 180 یا 190 برسونی. فارم کردن هم دیگه جواب نمیده. که کاش تو ریمیک این و درستش میکردن. دارک سولز ۳ رو 25 بار تکرار کردم این و بیشتر از این جا نداره. سخت ترین درجشم نیو گیم پلاس یکه. البته اولین های میازاکی بوده ولی چون نسبت به بقیه بازی هاش کوتاه تره باید کاری میکردن تو ریمیک ارزش تکرار بالاتر بره.

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
بازی از ng + سه یا چهار دیگه سخت تر نمیشه . سول هم از سه به بعد دیگه بیشتر بهت نمیده عملا خیلی همت کنی NG + ۵ رو میتونی خودت و به لول 180 یا 190 برسونی. فارم کردن هم دیگه جواب نمیده. که کاش تو ریمیک این و درستش میکردن. دارک سولز ۳ رو 25 بار تکرار کردم این و بیشتر از این جا نداره. سخت ترین درجشم نیو گیم پلاس یکه. البته اولین های میازاکی بوده ولی چون نسبت به بقیه بازی هاش کوتاه تره باید کاری میکردن تو ریمیک ارزش تکرار بالاتر بره.
با اختلاف تا اینجا راحت ترین بازی ساخته میازاکی بوده، تا الان من 9 تا باس زدم و هر 9 تا رو تو اولین مبارزه زدم، کلا باس ها درمقابل باس های دارک سولز ها یه شوخی حساب میشه، البته انصافا تو بعضی مراحل رسیدن به خود باس یکم اذیت میکنه
من اون موقع تو ps3 هم بازی کرده بودم ولی یادمه از بس سخت بود نصفه ولش کردم، نمیدونم بازی رو ساده کردن یا ما با دارکسولز ها و بلادبورن ابدیت شدیم و قلق اومده دستمون

8030v2

کاربر سایت
Oct 23, 2019
685
با اختلاف تا اینجا راحت ترین بازی ساخته میازاکی بوده، تا الان من 9 تا باس زدم و هر 9 تا رو تو اولین مبارزه زدم، کلا باس ها درمقابل باس های دارک سولز ها یه شوخی حساب میشه، البته انصافا تو بعضی مراحل رسیدن به خود باس یکم اذیت میکنه
من اون موقع تو ps3 هم بازی کرده بودم ولی یادمه از بس سخت بود نصفه ولش کردم، نمیدونم بازی رو ساده کردن یا ما با دارکسولز ها و بلادبورن ابدیت شدیم و قلق اومده دستمون

آپدیت شدی برادر ، اینقدر بازی سخت دادن به خوردمون که پوست کلفت شدیم

سر دو تا باس خیلی اذیت شدم یکیش این flamelurker یکی دیگشم old hero بود.
باقیشون دیگه از بس لولم بالا بود همون بار اول می زدمشون

خدایی خیلی حوصله دارین
کف دیگ هم زدی سوراخ کردی
دمت گرم.

آخرین ویرایش:
  • Smile
Reactions: m49663

pc fan

کاربر سایت
Jul 25, 2018
143
نام
مازیار
امیدوارم این بازی هم رو پیسی منتشر بشه تا پیسی گیمرا هم ازش لذت ببرن
نمیدونم چرا ولی بین سری بازی های میازاکی به دیمون سولز احترام خاصی قاعلم.

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
یه سوال دیگه، من روح همه باس ها رو نگه داشتم،
اینارو به کی باید بدیم تا درمقابلش سلاح یا جادو بخریم، (البته جادو میخوام بخرم)

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
امیدوارم این بازی هم رو پیسی منتشر بشه تا پیسی گیمرا هم ازش لذت ببرن
نمیدونم چرا ولی بین سری بازی های میازاکی به دیمون سولز احترام خاصی قاعلم.

قطعا هممون احترام خاصی به دیمون سولز داریم، پدر سبک سولزبورن هست این بازی
انشالاه برا pc هم میدن تا همه این شاهکار رو تجربه کنن

• Like
Reactions: pc fan

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
یه سوال دیگه، من روح همه باس ها رو نگه داشتم،
اینارو به کی باید بدیم تا درمقابلش سلاح یا جادو بخریم، (البته جادو میخوام بخرم)

یه آهنگر دیگه هست به اسم Ed اگر درست یادم مونده باشه که توی archstone دوم هستش. اسمش stonefang بود فکر کنم. باید یه آسانسوری رو active کنی. اون آهنگره تمام soulهای bossها رو ازت میگیره و تبدیل به سلاح و جادوی جدید میکنه.

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
قطعا هممون احترام خاصی به دیمون سولز داریم، پدر سبک سولزبورن هست این بازی
انشالاه برا pc هم میدن تا همه این شاهکار رو تجربه کنن

برای جادو باید Sage Freke رو از دنیای سوم آزاد کنی. برای میراکل باید Saint Urbain رو از دنیای یکی مونده به آخر آزاد کنی. برای ساخت سلاح از روشون هم یه آهنگر توی دنیای دوم هست.

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
برای جادو باید Sage Freke رو از دنیای سوم آزاد کنی. برای میراکل باید Saint Urbain رو از دنیای یکی مونده به آخر آزاد کنی. برای ساخت سلاح از روشون هم یه آهنگر توی دنیای دوم هست.
اره فقط جادو میخوام
این sage freke رو از تو سلولش آزاد کردم، حالا نمیدونم کجا باید پیداش کنم، فکر کنم گفت میرم نکسوس، بزار برنم یه دور نکسوس رو کامل بگردم
ویرایش: یافتمش، تو نکسوس کنار شاگرد خودش یه بساط راه انداخته

آخرین ویرایش:

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
یه سوال دیگه
من تو 4،2 paches رو دیدم، منو هول میده میندازه پایین saint urbain اونجا هست اونجا یه بلک فانتوم رو میزنم، ولی magic sword makoto رو نبود، احتمالا باگ شده چون تو تصویر یه ایتم هست که نمیشه برشداریم، احتمالا همون magic sword makoto باشه، لطفا عکس رو ببینین
e479b7c40e53dbfb19d202225a0a3ab8.jpg

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
یه سوال دیگه
من تو 4،2 paches رو دیدم، منو هول میده میندازه پایین saint urbain اونجا هست اونجا یه بلک فانتوم رو میزنم، ولی magic sword makoto رو نبود، احتمالا باگ شده چون تو تصویر یه ایتم هست که نمیشه برشداریم، احتمالا همون magic sword makoto باشه، لطفا عکس رو ببینین
e479b7c40e53dbfb19d202225a0a3ab8.jpg

اگر درست یادم باشه داخل حالت پیور بلک میتونی برش داری
وقتی پیور وایت هستی هفت بار خودکشی کنی پیوربلک میشی :D

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,944
نام
امین پاشاپور
اگر درست یادم باشه داخل حالت پیور بلک میتونی برش داری
وقتی پیور وایت هستی هفت بار خودکشی کنی پیوربلک میشی :D
حل شد، رفتم با یارو تو اول 4،1 هست صحبت کردم، برگشتم شمشیر رو زمین بود

m49663

کاربر سایت
Sep 27, 2010
653
نام
علیرضا

نه بازی که دقیقا همونه. منتهی از بلادبورن به بعد میازاکی سطح بازی هاش از لحاظ گیم پلی چندین لول بالاتر رفت و سخت تر شد.مثلا دی ال سی اولد هانتر یا دی ال سی دارک سولز ۳ هنوز هم . از سخت ترین هاست ما که اونها رو تجربه کردیم دیگه بازی های قدیمی اسون شده. راجع به رسیدن به خود باس ها هم همش قلق داره که بیاد دستت دیگه یه دست بازیو خیلی راحت رد میکنی. کلا اولین میازاکی بوده . دارک سولز بتا بوده . ولی اتمسفر بازی خیلی قوی و خفنه و موسیقی هاش . میازاکی تو دراک سولز ۳ کلی رفرنس و ادای دین کرد به دیمنسولز.نسخه اصلی حتی ساند افکت ها هم عینا صداهای دارک سولز یکه. حالا اکه همین بلوپوینت دارک سولز یک و ریمیک میکرد عالی میشد که متاسفانه اون مال باندای نامکو ست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر