PlayStation Demon's Souls Remake

سازنده
Bluepoint
تاریخ انتشار
November 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 5
ASL 4-min_copy_400x497.png
توسعه دهنده: Bluepoint Games / SIE Japan Studio
ناشر: Sony Interactive Entertainment
پلتفرم: PS5
ژانر: Action role-playing
تاریخ عرضه:۱۲ نوامبر (۲۲ آبان)

:Arrowd:
:Arrowl: 70$ :Arrowr:
:Arrowu:
20201118_025000_copy_159x246.jpg
?????
با تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی​

آخرین ویرایش:

PERSIANGAMER_MAD

عضو جدید
Mar 25, 2021
1
دوستان یه کمک بکنید لطفا
من باس اخر بازیرو زودتر کشتم یعنی بدون اینکه کلا یکی از دنیاهارو برم اول رفتم اینو زدم بعدشم باس های دیگرو زدم و دیگه چیزی نمونده حالا مشکل اینجاست که وقتی میرم توی نکسوس هیچ اتفاقی نمیفته
چکار باید بکنم ؟
دوباره برم بازیرو؟

شما دفعه اول نمیتونی اصلا بری پیش باس آخر بازی

توی مپ اول وقتی باس اول رو زدی میری میرسی به باس دوم که تاور نایت هست
بعد کشتن تاور نایت بازی مجبورت میکنه به مپ‌های دیگه بری چون دروازه بعد تاور نایت بسته میشه. و باید حتما یه مپ دیگه رو تا آخر بری تا اون دروازه باز بشه.

برای رفتن به گودال باید تمام باس هارو بکشی
۱۶ باس بازی
مپ‌ اول (فالانکس . تاورنایت . پنتراتور . کینگ)
مپ دوم (اسپایدر . فلمریکر . دراگون)
مپ سوم (ایدول . من ایتر . اولد ماسک)
مپ چهارم (ادجودیکتور . هیرو . استورم)
مپ پنجم (لچمونگر . درتی . میدن)
برای اینکه راحت متوجه بشی کدوم مپ‌رو تکمیل نکردی ورود به دنیاهارو چک کن هر مپ باید ۴ تا چک پوینت روشن کرده باشی هر کدوم که کمتر بود همون رو برو احتمالا یه مپ رو تکمیل نکردی

تنها راهی که میشه زودتر از بقیه باس ها کینگ رو بکشی توی حالت نیوگیم پلاس هست که شما روح باس هارو داری و دروازه پشت تاورنایت باز میشه ولی بازم باید برای رفتن به گودال تمام باس هارو بزنی

samadi741

کاربر سایت
Sep 23, 2017
716
نام
محمد
شما دفعه اول نمیتونی اصلا بری پیش باس آخر بازی

توی مپ اول وقتی باس اول رو زدی میری میرسی به باس دوم که تاور نایت هست
بعد کشتن تاور نایت بازی مجبورت میکنه به مپ‌های دیگه بری چون دروازه بعد تاور نایت بسته میشه. و باید حتما یه مپ دیگه رو تا آخر بری تا اون دروازه باز بشه.

برای رفتن به گودال باید تمام باس هارو بکشی
۱۶ باس بازی
مپ‌ اول (فالانکس . تاورنایت . پنتراتور . کینگ)
مپ دوم (اسپایدر . فلمریکر . دراگون)
مپ سوم (ایدول . من ایتر . اولد ماسک)
مپ چهارم (ادجودیکتور . هیرو . استورم)
مپ پنجم (لچمونگر . درتی . میدن)
برای اینکه راحت متوجه بشی کدوم مپ‌رو تکمیل نکردی ورود به دنیاهارو چک کن هر مپ باید ۴ تا چک پوینت روشن کرده باشی هر کدوم که کمتر بود همون رو برو احتمالا یه مپ رو تکمیل نکردی

تنها راهی که میشه زودتر از بقیه باس ها کینگ رو بکشی توی حالت نیوگیم پلاس هست که شما روح باس هارو داری و دروازه پشت تاورنایت باز میشه ولی بازم باید برای رفتن به گودال تمام باس هارو بزنی
داداش دمت گرم منم بالاخره تموم کردم
من تو مپ سوم اونجایی که من ایتر رو زدم در سمت راست رو ندیده بودم که مستقیم میرفت برای باس بعدی
یه نکته دیگه هم بگم
اینکه نیو پلاس بازی اصلا قابل مقایسه نیست با اول بازی تو باس اول گیر کردم من خییییلی سخته
بچه ها سلاح dagger رو ببرید لول ده چیز حقیه

• Like
Reactions: PERSIANGAMER_MAD

DOKTOR_PS3

کاربر سایت
Feb 20, 2008
434
نام
کسرا
درود
دوستان یه راه ساده ای معرفی کنید که بشه کاراکتر رو pure white کرد.آفلاین یا آنلاین.والا من دو بار بازی رو رفتم تمام بلک فانتومها و pimeval demon ها رو هم زدم اما نشد.

آخرین ویرایش:

nima_sirousi

کاربر سایت
Oct 14, 2012
199
نام
نیما
سلام خواستم بدونم دلیل اینکه به سختی میتونم پلیر ( sign note co-op ) روی زمین پیدا کنم به خاطر اینه که تندنسیم پاییه؟تمام باسهارو من تکی زدم به فاک رفتم من :/ . در غیر این صورت مشکل اینترنت میتونه باشه که مثلا بگیم آپلود نمیکنه؟چونکه چند بار منو خواستن سر باس سامون کنن fail summon میداد

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
سلام خواستم بدونم دلیل اینکه به سختی میتونم پلیر ( sign note co-op ) روی زمین پیدا کنم به خاطر اینه که تندنسیم پاییه؟تمام باسهارو من تکی زدم به فاک رفتم من :/ . در غیر این صورت مشکل اینترنت میتونه باشه که مثلا بگیم آپلود نمیکنه؟چونکه چند بار منو خواستن سر باس سامون کنن fail summon میداد
اینکه سامن فیل میشه دوتا دلیل داره یکی اینکه NAT شما مشکل داره دوم اینکه اینترنت شما کیفیتش خوب نیست و اینترنتت ضعیف.

دوستان hardestone chunk رو کجا میشه فارم کرد ؟
فقط باید Crystal Lizard بزنی تا بگیری .
درود
دوستان یه راه ساده ای معرفی کنید که بشه کاراکتر رو pure white کرد.آفلاین یا آنلاین.والا من دو بار بازی رو رفتم تمام بلک فانتومها و pimeval demon ها رو هم زدم اما نشد.
صفحه قبلی توضیح دادم دیگه راهش همینه اگه نمیتونی اشتباه کردی :
Demon's Souls Remake

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

DOKTOR_PS3

کاربر سایت
Feb 20, 2008
434
نام
کسرا
دفعه اول که بازی رو رفتم باسها رو زدم بعدش گفتم برم بلک فانتومها و primeval دیمن ها بزنم .new گیم رو دوباره رفتم این سری گفتم تک باسهای آخر هر دنیا رو نزنم اول اونها رو بزنم بعد مستقیم برم باسهای آخر رو بزنم.اما این سری هم نشد.بدبختیش اینجاست من هنوز foe ring رو نگرفتم.پدرم دراومد چون بازی رو آفلاین رفتم.میخوام بدونم تو آنلاین چند تا بلک فانتوم باید زد تا کاراکتر تندنسی از پیور بلک تبدیل به پیور وایت بشه؟

mikami.pro

کاربر سایت
Jan 31, 2017
679
سلام دوستان تازه میخوام سفارش بدم بازیو
یه سوال که واسم خیلی مهمه اینه که بخش آنلاین چطوره ؟ مثه دارک ۳ جذاب هست؟
invaders زیاد داره ؟

hunter76

کاربر سایت
Jun 1, 2014
320
نام
Ahmadreza
منم موقعی که بازی دستم بود این مشکل داشتم .. اما وقتی گذاشتم رو سرور آفریقا زیر ۳۰ ثانیه تونستم پلیر پیدا کنم .. شما هم اینکارو کن ببین جواب میده یا نه

• Like
Reactions: nima_sirousi

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
سلام
بچه ها کسی هست که نیاز به summon داشته باشه برای Boss Fighی، چیزی...!؟

من میخوام Foe's Ring رو بگیرم و باید Character Tendencyم رو Pure Black کنم اما بعدش میخوام دوباره برگردم به Pure White. این اتفاق هم که با یه بار gameplay نمیافته تا بخوام
اون 5 تا Black Phantom رو بزنم.
من Levelم 113هه و الان توی New Game+ هستم.

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
تجربه سولزبورن نسل جدید با 60 فریم و این کیفیت از گرافیک واقعا لذت بخش بوده برام . من البته تقریبا اخرای بازی هستم و کامل وقت نکردم تمومش نکردم . راستیتش فضای هنری و گرافیک هنری بازی تو یه سری لوکیشن ها به قدری برام جذابه که نزدیک به نیم ساعت هر سری دارم فقط اسکرین شات جمع می کنم ! واقعا محشره . ضمن این که به محض اتمام میرم روی نیو گیم پلاس ، حقیقتا تنها دلیل خرید کنسول برای خودم تو مقطع فعلی همین عنوان بود و قطعا یه تجربه لذت بخش برای هر گیمری که به این ژانر علاقه داره می تونه باشه .

راجع به سختی بازی مثل تمام سولزبورن ها بسته به کلاسی که انتخاب کردید و میزان فارمی که انجام دادین این میزان سختی تغییر می کنه . ولی در نهایت بازی قطعا چالش های خودشو داره و توی یه سری مبارزات واقعا ادرنالین رو بالا می بره . بعد از بلادبورن این ریمیک بهترین نسخه سولزبورن برای من هست به شخصه .

DOKTOR_PS3

کاربر سایت
Feb 20, 2008
434
نام
کسرا
85 ساعت طول کشید بازی پلات شد.به نظرم یه تجربه خاطره انگیز و چشم نواز بود. برای اونایی که بازی قدیمی رو زمان خودش تجربه نکردن خیلی لذت بخش خواهد بود.امیدوارم دیمن سولز تموم نشه و ادامه ای براش در نظر بگیرن.مطمئنم elden ring روی ps5 فوق العاده خواهد بود.البته دیمن سولز از بقیه سری سولز آسونتر بود و سونی میخواست این ژانر رو بین همه گیمر ها تقسیم کنه تا همه تجربه کنن.فقط برای من تندنسی یه ذره وقت گیر شد.نکته ای رو باید بگم و اینکه, اگر دنبال پیور وایت کردن کاراکتر در حالت آفلاین رفتید اشتباه من رو مرتکب نشید و اینکه همه بلک فانتوم ها رو بدون زدن magic یا پرت کردن از بلندی از بین ببرید چون ممکنه کاراکتر تندنسی تون پیور وایت نشه.در مورد پیور وایت کردن world هم اول primival demon و بلک فانتومهای هر arcstone رو بزنید بعد برید سراغ باس آخر تا دور اول راحت دنیاتون رو پیور وایت کنید.

• Wow

nima_sirousi

کاربر سایت
Oct 14, 2012
199
نام
نیما
سلام دوستان تازه میخوام سفارش بدم بازیو
یه سوال که واسم خیلی مهمه اینه که بخش آنلاین چطوره ؟ مثه دارک ۳ جذاب هست؟
invaders زیاد داره ؟
از نظر من که ارزش خرید و تکرار داره ولی سلیقه ای هست
من از دارک سولز 2 با اختلاف بسیار شدید بیشتر از همه دوست داشتم
در مورد بخش آنلاین مثله اینکه با اینترنت اما ممکنه به مشکل بر بخوری fail invader بسیار توش زیاده . اما کسایی هم بودن که سرورهای متفاوتی رو تست کردن و نتیجه داد
منم موقعی که بازی دستم بود این مشکل داشتم .. اما وقتی گذاشتم رو سرور آفریقا زیر ۳۰ ثانیه تونستم پلیر پیدا کنم .. شما هم اینکارو کن ببین جواب میده یا نه
سرورهای متفاوتی رو تست کردم حتی با نت تایپ2 هم ( شرکتهای متفاوت اینترنت ) که تست کردم این مشکل رو داشت . خیلی به ندرت میتونستم پیدا کنم . در کل گزینه ی آنلاین رو تو این بازی گذاشتم کنار

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر