PlayStation Demon's Souls Remake

سازنده
Bluepoint
تاریخ انتشار
November 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 5
ASL 4-min_copy_400x497.png
توسعه دهنده: Bluepoint Games / SIE Japan Studio
ناشر: Sony Interactive Entertainment
پلتفرم: PS5
ژانر: Action role-playing
تاریخ عرضه:۱۲ نوامبر (۲۲ آبان)

:Arrowd:
:Arrowl: 70$ :Arrowr:
:Arrowu:
20201118_025000_copy_159x246.jpg
?????
با تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی​

آخرین ویرایش:

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
دوستان روی TV 1080

بهترین تنظیمات چیه؟!

مود گرافیکی داره با 60 فریم و رزولیشن 1080p?!

فعلا تا اصفهان نرم به tv 4k دسترسی ندارم

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,277
نام
علیرضا
دوستان روی TV 1080

بهترین تنظیمات چیه؟!

مود گرافیکی داره با 60 فریم و رزولیشن 1080p?!

فعلا تا اصفهان نرم به tv 4k دسترسی ندارم
سلام. مد گرافیکی 4k داینامیک و ۶۰ فریم داره.
رو همین مد بازی کنید خیلی بهتره حتی اگه تلوزیونتون 4k هست.
امتحان کتید یه بار پشیمون نمیشید.
با نام performance mode

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
سلام. مد گرافیکی 4k داینامیک و ۶۰ فریم داره.
رو همین مد بازی کنید خیلی بهتره حتی اگه تلوزیونتون 4k هست.
امتحان کتید یه بار پشیمون نمیشید.
با نام performance mode
نمیشه رو 1080 هم زمان هم 60 فریم داشت هم نهایت تنظیمات گرافیکی؟!

چون یادمه میگفتن رو مد 60 فریم tesselation بازی ضعیف تره

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,277
نام
علیرضا

ببین بازی دو تا مد بیشتر نداره
Performance که4K داینامیک و ۶۰فریم
Quality که ۴کی هست و ۳۰ فریم.
همین دو تا فقط.

• Like
Reactions: esm nadaram

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,028
نام
نیما

حتما 60 فریم بازی کن ، اختلاف گرافیکی خیلی خیلی کمه ( اصلا به چشم نمیاد ) و ارزش نداره 30 فریم بازی کنی.

Kratos-_-0_0

کاربر سایت
Sep 10, 2012
938
نام
ارین
بالاخره میخوام این شاهکار شروع میکنم بعد از دوری و تحمل زیاد بخاطر ghost of thushima عزیز که واقعا انگار نمیخواست تموم شه?
حالا یه سوال دارم واسه انتخاب کلاس میخوام کلاس thief انتخاب کنم پیشنهااد میدین ؟
با دونستن این موضوع که دمیج و سلامت
کمتری داره نسبت به بقیه کلاس ها
چون dodge کردن و سرعت بیشتر
واقعا ترجیح میدم
و اینکه armour و dagger مخصوص به این کلاس پیدا میشه
در آخر قابل پلات هست اصلا ؟

nima_sirousi

کاربر سایت
Oct 14, 2012
199
نام
نیما
بالاخره میخوام این شاهکار شروع میکنم بعد از دوری و تحمل زیاد بخاطر ghost of thushima عزیز که واقعا انگار نمیخواست تموم شه?
حالا یه سوال دارم واسه انتخاب کلاس میخوام کلاس thief انتخاب کنم پیشنهااد میدین ؟
با دونستن این موضوع که دمیج و سلامت
کمتری داره نسبت به بقیه کلاس ها
چون dodge کردن و سرعت بیشتر
واقعا ترجیح میدم
و اینکه armour و dagger مخصوص به این کلاس پیدا میشه
در آخر قابل پلات هست اصلا ؟
بزار راحتت کنم اگر lvl کاراکترت نسبت به اون مپ خیلی بالاتر نباشه کلا در همه صورت وانشات میشی و کلاس thief واسه skip- fast run در کل گزینه ی خوبیه اما نه توی demon's souls . نمیدونم تا چه اندازه صبر و حوصله داری که سختی بازیو تمحل کنی ولی پیشنهاد میکنم حتما حتما حتما در مورد world tendency بخون و هیچ وقت با حالت full-humanity تو مپ نگرد مگر اینکه باسفایت باشه
و در آخر به جواب سوال شما . بله همه موردها امکان پذیر هست اما کلاس thief یه جورایی archer-thief magicer-thief هست اگه بخوای ترکیبی بازی کنی

• Like
Reactions: Kratos-_-0_0

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
من هم بازیو گرفتم و شروع کردم و تقریبا آخراشم.
در مورد سرور ها و اینا، تعجب میکنم چرا پلیر انقد کمه. نه خیلی کسی پیدا میشه بهش کمک کنی نه کسی invade میکنه
بازی واقعا لایق متاشه.

Last edited by a moderator:

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
من هم بازیو گرفتم و شروع کردم و تقریبا آخراشم.
در مورد سرور ها و اینا، تعجب میکنم چرا پلیر انقد کمه. نه خیلی کسی پیدا میشه بهش کمک کنی نه کسی invade میکنه
بازی واقعا لایق متاشه.
خب بعد از 50 ساعت بازی پلاتینیوم شد. از Returnal آسون تر و از Bloodborne سخت تر بود هم خودش هم تروفی پلاتینیومش. نمره ای که بهش میدم 10 از 10 ه. شاهکارش هم فضاسازیش، آهنگ هاش و کامبتش ه.

یه نکته بگم خدمت دوستان که حتما به کارتون میاد: وقتی تو باس فایت مردین، سریع close app کنین و دوباره برین تو بازی، از قبل boss fight شروع میکنین و آیتم هاتونم دست نخورده س. دیگه لازم نیست کلی راه برین تا باس فایت. (این بازی خیلی شرتکات نداره برخلاف بلادبورن، اگه تو باس فایت بمیرین، باید دوباره همه رو برین)

Attachments

• photo_2021-06-06_23-27-27.jpg
    photo_2021-06-06_23-27-27.jpg
    42.8 KB · مشاهده: 22

m1647

کاربر سایت
Mar 7, 2011
529
نام
Mehrdad
یادمه یک گلیچی در نسخه ps3 بود میتونستی بعد از یک بار تموم کردن بازی و کشتن همه باس ها و بدست اوردن سولز هاشون، هر کدوم از سولزها رو به عدد 99 برسونی و دیگه نیازی نبود برای ساخت یک سلاح و یا ابدیت کردنش یک باسو چند بار بکشی
خیلی گلیچ کارامدی بود ولی نمیدونم توی ریمیکش رفعش کردن یا نه به امتحانش می ارزه

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,591
نام
حسین
سلام دوستان
من خیلی تو انتخاب کلاس وارد نیستم اما می خواستم کلاسی رو بردارم که قدرت جادوی بالایی داشته باشه اما در کنارش بتونه از اکثریت سلاح ها هم استفاده کنه یعنی فقط تو کار جادو نباشه و ترکیب عالی از هر دوتا باشه
اول کلاس knight رو برداشتم اما بنظرم کلاسیه فقط متکی به میله ویپونه و از نظر جادو ضعیفه
بنظرتون چه کلاسی خوبه؟
میشه یه کلاسی برداشت که متکی به جادو باشه اما در ادامه قدرتش هم آپگرید کنی که بتونه سلاح های سنگین هم برداره؟! یا نه بی فایدس؟

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
سلام دوستان
من خیلی تو انتخاب کلاس وارد نیستم اما می خواستم کلاسی رو بردارم که قدرت جادوی بالایی داشته باشه اما در کنارش بتونه از اکثریت سلاح ها هم استفاده کنه یعنی فقط تو کار جادو نباشه و ترکیب عالی از هر دوتا باشه
اول کلاس knight رو برداشتم اما بنظرم کلاسیه فقط متکی به میله ویپونه و از نظر جادو ضعیفه
بنظرتون چه کلاسی خوبه؟
میشه یه کلاسی برداشت که متکی به جادو باشه اما در ادامه قدرتش هم آپگرید کنی که بتونه سلاح های سنگین هم برداره؟! یا نه بی فایدس؟
سلام من بعد از پلاتینیوم بازم یه دور بازی رو رفتم این بار با mage. این توصیه های من به کسیه که بخواد مجیک بره:

کلاس اولیه Royality و gift اولیه Providential Ring بردار و Soul Arrow به عنوان مجیک ت.
فقط Magic و Intelligence و Vitality رو Level up کن تا آخر بازی. آخر دور اول بازیت اینجوری باید بشه لول هات حدودا مجیک 50 اینتل 30 وایتال 20
رینگ های اکتیوت اول بازی Fragrant Ring باشه که کم کم پر میکنه خط آبی مجیک رو. بعد که در دنیای سوم Ring of Magical Sharpness رو پیدا کردی (تو زندان تو یه سلول ه) اونو میاری جای Providential Ring.

• Like
Reactions: Morgoth Bauglir

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
امشب تموم شد، آخرای بازی واقعا آسون شده بود، اصلا توقع نداشتم، در عرض سه ساعت تقریبا ۶تا باس زدم، کلا که خیلی آسون‌تر از امثال بلادبورن و سولز یک و دو بود، هنوزم میگم بدون شک مشکل‌ترین بازی FromSoftware بلادبورنه، این با این که بازی خیلی خوبی بود ولی درجه سختیش مثل شوخی بود جلو بلادبورن یا حتی سولز ۲.

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
امشب تموم شد، آخرای بازی واقعا آسون شده بود، اصلا توقع نداشتم، در عرض سه ساعت تقریبا ۶تا باس زدم، کلا که خیلی آسون‌تر از امثال بلادبورن و سولز یک و دو بود، هنوزم میگم بدون شک مشکل‌ترین بازی FromSoftware بلادبورنه، این با این که بازی خیلی خوبی بود ولی درجه سختیش مثل شوخی بود جلو بلادبورن یا حتی سولز ۲.
نه دیگه
اینجوری نشد
دوباره شروع کن با +NG و Black World Tendency
تا ببینی one shot شدن از ساده ترین mob ها چه مزه ای داره! (همون +NG خودش کلی سخت تر می کنه بازی رو، با BWT دیگه رسماً میشه nightmare)

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
نیو گیم دیمنز بین سری آسون‌ترینه.
نیو گیم پلاس سخت‌ترینه. قشنگ آدم رو مجبور می‌کنه استراتژی بچینه و با فکر بازی کنه و از همه ابزارها و آپشن‌ها استفاده کنه‌.
من اواخر نیو گیم پلاسم و به نظرم باید بازی رو توی این حالت هم تجربه کرد. نیو گیم صرف اصلا کافی نیست‌.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر