PlayStation Demon's Souls Remake

سازنده
Bluepoint
تاریخ انتشار
November 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 5
ASL 4-min_copy_400x497.png
توسعه دهنده: Bluepoint Games / SIE Japan Studio
ناشر: Sony Interactive Entertainment
پلتفرم: PS5
ژانر: Action role-playing
تاریخ عرضه:۱۲ نوامبر (۲۲ آبان)

:Arrowd:
:Arrowl: 70$ :Arrowr:
:Arrowu:
20201118_025000_copy_159x246.jpg
?????
با تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی​

آخرین ویرایش:

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
به نظرم سعی کن به Gloom set یا Dark Silver set قانعش کنی، وگرنه که باید یه ۲۰ ساعتی وقت بذاری و کل سکه‌ها رو جمع کنی :D
یعنی وقتی اینو خوندم پخش زمین شدم :)) اولش فکر کردم که میگی گولش بزن :))

در مورد سختی این بازی، من الان توی NG+ توی Shrine of Storms با World Tendencyـه Pure Black واقعا اذیتم :-w اون Black Phantomها واقعا نابود کننده ضربه میزنن لعنتیا >:P

• Like
Reactions: ShahryR

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
یعنی وقتی اینو خوندم پخش زمین شدم :)) اولش فکر کردم که میگی گولش بزن :))

در مورد سختی این بازی، من الان توی NG+ توی Shrine of Storms با World Tendencyـه Pure Black واقعا اذیتم :-w اون Black Phantomها واقعا نابود کننده ضربه میزنن لعنتیا >:P
سعی کن میراکل Second Chance یا اسپل‌ Warding حتما داشته باشی. بدون اینا نیو گیم پلاس اون هم پیور بلک جهنم می‌شه :D

• Like
Reactions: Frozen Flame

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
سعی کن میراکل Second Chance یا اسپل‌ Warding حتما داشته باشی. بدون اینا نیو گیم پلاس اون هم پیور بلک جهنم می‌شه :D
دقیقا با همین دو تا و با کلی با احتیاط و حوصله بازی کردن رسیدم به Adjudicator، بعد گفتم تموم دیگه.
پیش خودم گفتم تموم دیگه. الان از بالای اتاق اسنایپش میکنم
>:)
تا اومدم به خودم بجنبم، با زبونش زد ترکوندم. Healthم پُرِ پُر بود :/ فقط فکر کنم effectـه Warding از بین رفته بود. وسط راه هم که Second Chance رو تقدیم دوستان قرمز رنگ کرده بودم :))

• Smile

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
819
نام
سید محمد حسین
من کلا تو کارنامه سولزبورنیم یدونه دیمن سولز کم داشتم که به لطف این ریمیک بی نظیر بازیش کردم یدونه هم دارک سولز 1 که همین الان گرفتم دارم بازیش میکنم .ولی خب اختلاف گرافیکی بد تو ذوق میزنه فکر کنید بعد از دیمن سولز یهو برید سراغ سولز 1 :D
چی میشد ای پی مال سونی بود میداد بلوپویت اینم ریمیک میکردن چون اگه طرفدارای دیمن ناراحت نشن دارک سولز 1 به واضح بازی بهتر و تکمیل تری از دیمن هست .

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,755
نام
مراد حلیمی
من کلا تو کارنامه سولزبورنیم یدونه دیمن سولز کم داشتم که به لطف این ریمیک بی نظیر بازیش کردم یدونه هم دارک سولز 1 که همین الان گرفتم دارم بازیش میکنم .ولی خب اختلاف گرافیکی بد تو ذوق میزنه فکر کنید بعد از دیمن سولز یهو برید سراغ سولز 1 :D
چی میشد ای پی مال سونی بود میداد بلوپویت اینم ریمیک میکردن چون اگه طرفدارای دیمن ناراحت نشن دارک سولز 1 به واضح بازی بهتر و تکمیل تری از دیمن هست .
کلا دو تا بازی "دارک سولز1" و "بلادبورن " بهترین و کاملترین بازیهای میازاکی هستن.
دارک سولز 1 که نسخه کامل تر دیمن سولز بود و بلادبورن هم که نسخه متفاوت و کم نقص دارک سولز 1 بود.

بقیه بازیهای میازاکی (دیمن سولز و دارک2 و دارک 3 و سکیرو) در عین اینکه هرکدومشون عالی هستن ولی اصلا به این دو عنوان نمیرسن

.

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
819
نام
سید محمد حسین
کلا دو تا بازی "دارک سولز1" و "بلادبورن " بهترین و کاملترین بازیهای میازاکی هستن.
دارک سولز 1 که نسخه کامل تر دیمن سولز بود و بلادبورن هم که نسخه متفاوت و کم نقص دارک سولز 1 بود.

بقیه بازیهای میازاکی (دیمن سولز و دارک2 و دارک 3 و سکیرو) در عین اینکه هرکدومشون عالی هستن ولی اصلا به این دو عنوان نمیرسن

.
اره درست میگی ولی جالبه من از بلودبورن خیلی خوشم نیومد تمومشم کردم ولی به نظرم بهترین بازی میازاکی تا الان همین دارک سولز 1 هست .واقعا بینظیره بازی .(البته این نظر شخصیمه فکت نیست :D )

• Like
Reactions: Capitan_shepard

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,430
نام
مسلم
آی پی دارک سولز برای این ایجاد شد که سونی نمیخواست بازی Demon Souls رو ادامه بده. اگه موفقیت دارک سولز هم نبود شاید هیچوقت بلادبورن یا ریمیکی از دیمن سولز ساخته نمیشد.

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار

.
نکته ناراحت‌کننده اینه که دارک سولز یک یه قسمتاییش با عجله و سرسری ساخته شده و خیلی حذفیات داره.
وگرنه اگه نیمه دومش، خصوصا Demon Ruins و Lost Izalith،‌ کامل بود قطعا با بازی بی‌نقص‌تری روبرو می‌شدیم. هر چند همینطوریش هم بی‌ماننده.

• Like
Reactions: m49663

owj

کاربر سایت
Jul 26, 2015
441
نام
Mohamad H
اقا ری*م
رفتم پیش اون خانمه former nobles wife قبلا یه ویدیوش دیدم یه رینگ داره بزاری سول بیشتر بهت میده از کشتن انمی ها
همین که رسیدم نزدیکش دستم خورد به R2 اتک خورد دیگه معامله نمیکنه خشن شده بهم حمله میکنه رفتم Nexus برگشتم گفتم شاید از دوباره
بیام اوکی باشه دیدم نه
خدایا بداد برس
چند روز پیش هم حواسم نبود داشتم سول هارو یوز میزدم که باز iron demons souls روزدم تبدیل کردم به چند تا دونه سول:Wallbash:
این فرمر نوبلز وایف رو میشه کاریش کرد از خر شیطون پیاده شه ؟

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
اقا ری*م
رفتم پیش اون خانمه former nobles wife قبلا یه ویدیوش دیدم یه رینگ داره بزاری سول بیشتر بهت میده از کشتن انمی ها
همین که رسیدم نزدیکش دستم خورد به R2 اتک خورد دیگه معامله نمیکنه خشن شده بهم حمله میکنه رفتم Nexus برگشتم گفتم شاید از دوباره
بیام اوکی باشه دیدم نه
خدایا بداد برس
چند روز پیش هم حواسم نبود داشتم سول هارو یوز میزدم که باز iron demons souls روزدم تبدیل کردم به چند تا دونه سول:Wallbash:
می‌تونی بری پیش اون مجسمه‌ای که وسط طبقه همکف نکسوسه و Ask for forgiveness بزنی. هزینه‌اش یه مقدار سوله. قبلش باید یه مقدار دیگه هم بهش سول بدی که بتونی باهاش تعامل کنی :D
_-------------------+++++++++++++++
آقا این ویدیو رو حتما ببینین، عالی بود :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
دوستان درجه سختی این بازی نسبت به بلادبورن چه مایه هاییه ؟ مثه اون رو اعصاب هست ؟
کلا DeS یه شوخیه توی سولزبورن ها:D حتی نسخه اصلی هم آسون بود. شاید به خاطر فریم ریت و کنترل داغونش بود که ملت فکر میکردن سخته (و بعضی جاها هم اذیت میکردن این چیزا). ولی در کل DeS مثل یه بخش آموزشی برای بقیه سکیرولزبورن ها هست:D:D:D

آخرین ویرایش:

samadi741

کاربر سایت
Sep 23, 2017
716
نام
محمد
اقا ری*م
بیام اوکی باشه دیدم نه
خدایا بداد برس
دوست عزیز اون رینگ رو جلوتر هم میتونی برداری بیخود پنجاه هزار نریز دور همون تو جهان سوم بازی هستش

• Wow
Reactions: owj

owj

کاربر سایت
Jul 26, 2015
441
نام
Mohamad H
می‌تونی بری پیش اون مجسمه‌ای که وسط طبقه همکف نکسوسه و Ask for forgiveness بزنی. هزینه‌اش یه مقدار سوله. قبلش باید یه مقدار دیگه هم بهش سول بدی که بتونی باهاش تعامل کنی :D
_-------------------+++++++++++++++
آقا این ویدیو رو حتما ببینین، عالی بود :D
اره حل شد مرسی :D 25k ناقابل میدی 3 تا گزینه میاد که یکیش همین فورگیونس برا مواقعیه که گند میزنی و بار اولش رایگان بود برا اونا که نمیدونن . دفعه بعدی 18000 تا باس بدی تا ببخشنت :D

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر