PlayStation Demon's Souls Remake

سازنده
Bluepoint
تاریخ انتشار
November 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 5
ASL 4-min_copy_400x497.png
توسعه دهنده: Bluepoint Games / SIE Japan Studio
ناشر: Sony Interactive Entertainment
پلتفرم: PS5
ژانر: Action role-playing
تاریخ عرضه:۱۲ نوامبر (۲۲ آبان)

:Arrowd:
:Arrowl: 70$ :Arrowr:
:Arrowu:
20201118_025000_copy_159x246.jpg
?????
با تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی​

آخرین ویرایش:

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
نه دیگه
اینجوری نشد
دوباره شروع کن با +NG و Black World Tendency
تا ببینی one shot شدن از ساده ترین mob ها چه مزه ای داره! (همون +NG خودش کلی سخت تر می کنه بازی رو، با BWT دیگه رسماً میشه nightmare)

نیو گیم دیمنز بین سری آسون‌ترینه.
نیو گیم پلاس سخت‌ترینه. قشنگ آدم رو مجبور می‌کنه استراتژی بچینه و با فکر بازی کنه و از همه ابزارها و آپشن‌ها استفاده کنه‌.
من اواخر نیو گیم پلاسم و به نظرم باید بازی رو توی این حالت هم تجربه کرد. نیو گیم صرف اصلا کافی نیست‌.
نیوگیم‌پلاس بازی یه مشکل اساسی داره اونم این‌که نمیشه پوینت‌ها رو ریست کرد، شخصا می‌خواستم پلاس رو با فیث بالا برم ولی مثل این‌که نمیشه و باید با همون لول‌آپ‌های قبلی رفت، یا لااقل من چیزی ندیدم که بشه ریست کرد پوینت‌ها رو، واسه همین بیخیال نیوگیم‌پلاس شدم، همون یه مقدار اولش رو رفتم فقط، البته باز هم خیلی مشکل نبود ولی حداقل یذره وضع بهتر شده بود، در کل یه نظرم یه واچ‌داگز بلادبورن به کل باس‌های بازی میارزید.?

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
امشب تموم شد، آخرای بازی واقعا آسون شده بود، اصلا توقع نداشتم، در عرض سه ساعت تقریبا ۶تا باس زدم، کلا که خیلی آسون‌تر از امثال بلادبورن و سولز یک و دو بود، هنوزم میگم بدون شک مشکل‌ترین بازی FromSoftware بلادبورنه، این با این که بازی خیلی خوبی بود ولی درجه سختیش مثل شوخی بود جلو بلادبورن یا حتی سولز ۲.
خیلی نظرات راجع به سختی این سری بازی جالب و متفاوته ! خود من بلادبورن رو با اختلاف اسون ترین نسخه سولزبورن میدونم . بعدشم همین دیمن ریمیک ps5 که البته پیشنهاد میکنم حتما نیو گیم‌پلاس رو تا انتها امتحان کنی . و دارک سولز ۱ هم وحشتناک ترین نسخه از لحاظ سختی به نظر من ! به خصوص این دوبزرگوار که هیچوقت فراموششون نمیکنم !
Screenshot_20210618-133920_Chrome.jpg

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
نیوگیم‌پلاس بازی یه مشکل اساسی داره اونم این‌که نمیشه پوینت‌ها رو ریست کرد، شخصا می‌خواستم پلاس رو با فیث بالا برم ولی مثل این‌که نمیشه و باید با همون لول‌آپ‌های قبلی رفت، یا لااقل من چیزی ندیدم که بشه ریست کرد پوینت‌ها رو، واسه همین بیخیال نیوگیم‌پلاس شدم، همون یه مقدار اولش رو رفتم فقط، البته باز هم خیلی مشکل نبود ولی حداقل یذره وضع بهتر شده بود، در کل یه نظرم یه واچ‌داگز بلادبورن به کل باس‌های بازی میارزید.?
معلومه که پوینت ها ریست نمی کنه!
کدوم بازی سری سولزبورن (بغیر از DS3) skill point‌ ها رو ریست می کرده که این بخواد ریست کنه
در کل نظرات متفاوته! ولی این بازی شروع کننده افسانه سولزبورنه و بقیه بازیهای سری هرچی دارن، از این بازیه
ضمناً مکانیسم پیچده world tendency توی هیچکدوم از بازیهای سری تکرار نشد که تکرارش می تونست خیلی عمق بازیهای بعدی مثل بلادبورن رو بیشتر کنه از دیدگاه من

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
کدوم بازی سری سولزبورن (بغیر از DS3) skill point‌ ها رو ریست می کرده که این بخواد ریست کنه
تو همون سولز 2 ، فایرکیپرهای قبل از بنفایر اول واست ریست پوینت میکنن!:D

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
در کل نظرات متفاوته! ولی این بازی شروع کننده افسانه سولزبورنه و بقیه بازیهای سری هرچی دارن، از این بازیه
ضمناً مکانیسم پیچده world tendency توی هیچکدوم از بازیهای سری تکرار نشد که تکرارش می تونست خیلی عمق بازیهای بعدی مثل بلادبورن رو بیشتر کنه از دیدگاه من
هم سولز یک، دو و هم سولز ۳ میشد پوینت‌ها رو ریست کرد.?

• Like
Reactions: zxc0012004

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
تو همون سولز 2 ، فایرکیپرهای قبل از بنفایر اول واست ریست پوینت میکنن!:D
بله
اشتباه از من بود
با Soul Vessel قابل انجام بود
البته حقیقتش بدلیل عدم علاقه به DS2 هیچ وقت سراغ 2nd playthrough نرفتم
هم سولز یک، دو و هم سولز ۳ میشد پوینت‌ها رو ریست کرد.?
اما برای سولز ۱ من هیچ وقت نتونستم respec کنم!
واقعاً راهی داشته؟

• Like
Reactions: Grey Warden

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
بله
اشتباه از من بود
با Soul Vessel قابل انجام بود
البته حقیقتش بدلیل عدم علاقه به DS2 هیچ وقت سراغ 2nd playthrough نرفتم

اما برای سولز ۱ من هیچ وقت نتونستم respec کنم!
واقعاً راهی داشته؟
این مورد رو هم بنده اشتباه کردم، سولز یک نمیشد، سولز دو و سه.??

• Like
Reactions: zxc0012004

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,302
نام
مــاکــان
خیلی نظرات راجع به سختی این سری بازی جالب و متفاوته ! خود من بلادبورن رو با اختلاف اسون ترین نسخه سولزبورن میدونم . بعدشم همین دیمن ریمیک ps5 که البته پیشنهاد میکنم حتما نیو گیم‌پلاس رو تا انتها امتحان کنی . و دارک سولز ۱ هم وحشتناک ترین نسخه از لحاظ سختی به نظر من ! به خصوص این دوبزرگوار که هیچوقت فراموششون نمیکنم !
View attachment 213115
من اینقدر قبل این که به این دوتا برسم شنیده بودم که سخته، کلی فارم کردم و لول آپ شدم.
همون دفعه اول زدمشون :|
هنوز دیمن سولز و بلادبورن بازی نکردم، ایشالله حداقل بلادبورن تایید بشه برای PC، واقعا خیلی سال که منتظرشم.
=================
همونطور که قبلا بارها همه گفتن بنظرم اصولا سری سولز بازی سختی نیست وقتی فرمولش دستمون بیاد.
شاید خنده دار باشه برای من سخت ترین Kapra Demon بود، هنوز بازی دستم نیومده بود، لول پایین بودم + افت فریم توی محیط باس + PC داغون که با 15-10 فریم بازی کردم که وقتی وارد محیط باس میشدم اصلا نمیشد تکون خورد.
اونو که انداختم واقعا تازه فهمیدم چقدر این بازیو دوست دارم.
تو مراحل بعد که تو مسیر 3-2 شاتش میکردم یاد اون روزهای گذشته می افتادم و لبخند غرورآمیزی میزدم.
==========
من الان دارم FF XIV بازی میکنم، یک فرمولی داره که اگه خیلی اورپاور باشی و لولت بالاتر از سختیِ دانجن/باس و... باشه، لول شمارو با اون سینک میکنه.
مثلا اگه لولت 70 باشه، برای اون دانجن/باس و... لولت میاد روی 50، یعنی از اول اینطور طراحی کردن که با لول خیلی بالا که با سختی اون محتوا تناسب نداره نتونی وارد بشی.
تو بازیهای ARPG دیگه هم این مورد هست، بنظرم این مورد باید به سری سولز اضافه کنن، چون کمی که وقت بزاری و فارم کنی، کلا باس ها مثل پشه می افتن.

کمترین حالتش هم اینه که حداقل لول باس به ما با عدد بگه، که ما خودمون باهاش سینک کنیم و بدونیم از این لول که بالاتر بریم باس آسون میشه و لذت مبارزه با اون از بین میره.

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
نه دیگه
اینجوری نشد
دوباره شروع کن با +NG و Black World Tendency
تا ببینی one shot شدن از ساده ترین mob ها چه مزه ای داره! (همون +NG خودش کلی سخت تر می کنه بازی رو، با BWT دیگه رسماً میشه nightmare)
نیوگیم پلاس
با بلک فنتوم اون مرد ژاپنیه تو اسپاون پوینت ۴-۱

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
به نظرم سعی کن به Gloom set یا Dark Silver set قانعش کنی، وگرنه که باید یه ۲۰ ساعتی وقت بذاری و کل سکه‌ها رو جمع کنی :D
یه راهی پیدا کرده بود میگفت میشه یکی بیاد سکه ها رو دراپ کنه بعدا زود بازیشو کلوز کنه. شدنیه؟!

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
یه راهی پیدا کرده بود میگفت میشه یکی بیاد سکه ها رو دراپ کنه بعدا زود بازیشو کلوز کنه. شدنیه؟!
والا تا جایی که می‌دونم سکه‌ها رو وقتی یه پلیر دیگه توی بازی باشه دراپ کنی، می‌شکنن. حتی زیر درخت کلاغه. راه دور زدن نداره اصلا :D

• Sad
Reactions: esm nadaram

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر