PlayStation Demon's Souls Remake

سازنده
Bluepoint
تاریخ انتشار
November 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 5
ASL 4-min_copy_400x497.png
توسعه دهنده: Bluepoint Games / SIE Japan Studio
ناشر: Sony Interactive Entertainment
پلتفرم: PS5
ژانر: Action role-playing
تاریخ عرضه:۱۲ نوامبر (۲۲ آبان)

:Arrowd:
:Arrowl: 70$ :Arrowr:
:Arrowu:
20201118_025000_copy_159x246.jpg
?????
با تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی​

آخرین ویرایش:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
یک توضیحی که محمد داده درسته فقط یک موضوعی فراموش کرده بگه اینکه ED آهنگر Stonefang Tunnel بدون داشتن Searing Demon Soul کاری برات انجام نمیده جز آپدیت معمولی پس باید Searing Demon Soul از Flamelurker بگیری بدی بهش تمام Souls های که از باس ها میفتن یا میشه باهاشون مجیک خرید یا اینکه برای ترکیب اسلحه نیاز پیدا میشه یا یکی بهش نیاز داره در طول داستان پس اگه میخوای Searing Demon Soul استفاده کنی دیگه نمیتونی باهاش مجیکش بخری این از الان پس بدون.

این در مورد شمشیر ها ببین حتما :
https://demonssouls.wiki.fextralife.com/Weapons

بعضی از شمشیر ها با هم ترکیب میشن و شمشیر های بهتری درست میکنن مخصوصا برای این کار دقیقا نیاز داری که بهش Searing Demon Soul داده باشی .

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
یک توضیحی که محمد داده درسته فقط یک موضوعی فراموش کرده بگه اینکه آهنگر Stonefang Tunnel بدون داشتن Searing Demon Soul کاری برات انجام نمیده جز آپدیت معمولی پس باید Searing Demon Soul از Flamelurker بگیری بدی بهش تمام Souls های که از باس ها میفتن یا میشه باهاشون مجیک خرید یا اینکه برای ترکیب اسلحه نیاز پیدا میشه یا یکی بهش نیاز داره در طول داستان پس اگه میخوای Searing Demon Soul استفاده کنی دیگه نمیتونی باهاش مجیکش بخری این از الان پس بدون.

این در مورد شمشیر ها ببین حتما :
https://demonssouls.wiki.fextralife.com/Weapons

بعضی از شمشیر ها با هم ترکیب میشن و شمشیر های بهتری درست میکنن مخصوصا برای این کار دقیقا نیاز داری که بهش Searing Demon Soul داده باشی .

دقیقا خواستم پاراگراف اولت رو بنویسم...
نذاشتی ک... :D

پ.ن: حتما بچه ها Uchigatana رو بردارید و تا خرخره آپگرید کنید و دو دستی بگیریدش، بعد مثل سامورایی ته دره های کوه فوجی، برقصید و دشمنارو پاره کنید...

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
دقیقا خواستم پاراگراف اولت رو بنویسم...
نذاشتی ک... :D

پ.ن: حتما بچه ها Uchigatana رو بردارید و تا خرخره آپگرید کنید و دو دستی بگیریدش، بعد مثل سامورایی ته دره های کوه فوجی، برقصید و دشمنارو پاره کنید...

من به شخصه عاشق Great Sword هستم میزنی بلند نمیشه قشنگ ملت پاره میکنی فقط یک بدی داره اینکه بدرد جاهای تنگ و باریک نمیخوره وگرنه فضا باز باشه هیچ کسی جلودارت نیست. :D

به نظرم اما خوش دست ترین و بهترین اسلحه Magic Sword Makoto تنها بدیش اینکه میمیری سریع . :D

کجا هست این کاتانا
من فعلا فلشن رو آپگیرد ۸ کردم خوب جواب میده با لول ۲۰ کارکترم
فقط روی اون دشمن های مپ دوم که کلنگ دارن جواب نمیده باید پنج شیش تا ضربه بزنم ولی بقیه دشمنارو راحت میزنه فلشن

میدونستی فقط به شمشیر نیست دیگه ؟ باید لول کاراکترت هم زیاد کنی که اسلحه bonus اضافه برای شمشری تک دست یا دو دست بزنی هر اسلحه میشه هم تک دستی گرفت هم دو دستی اینجوری بسته به اینکه دو دستی چقدر بیشتر دمیج میزنی میتونی با level اضافه کردن به Bonus اون ها دمیج اضافه کنی.

آخرین ویرایش:

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
@THELASTOFUS_IRAN

الان ی آدرس توپ بت میدم... :D
مرحله 1 - 4 دقیقا پشت سر ونگارد هست...
همون پشت سرشو بگرد پیدا میکنی...

@vivanred

من خودم عاشق GS ها و ابهتاشونم... :D:D
ولی تا حالا تو تموم سولز ها به این آرزوم نرسیدم...
چون همیشه بیلد دکس میزنم و جا خالی دادن واسم مهمتر از سپر بوده...
دیگ عادت کردم...
البته کلاسامم کلا همیشه یا رویالتی بودم یا پایرومنسر/جادوگر...
بزرگترین شمشیری ک داشتم تو کل سری ها، همون Curve Sword عه Nito تو دارک سولز ۱ بود...

پ.ن: بچه ها بالاتر داش گلم گفت، ولی واقعا حواستون باشه که لول آپتون رو بر اساس شمشیرتون‌ بکنید و بیلدتون...
مثلا اوچیگاتانا با دکس لول بندی میشه...

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
دیمنز سولز برعکس دارک سولز پویز(poise) نداره به نظر من استفاده از شمشیر سنگین به جز کندی و استفاده زیاد از استامیناتون چیزی نداره استفاده از شمشیر سنگین تو دارک سولز دلیلش این بود که دشمنتون رو استان لاک می کنه و پویزش رو می شکنه ولی اینجا اصلا پیشنهاد نمیشه به نظر من همین falchion رو اگه بدونید چطوری لول آپش کنید و چه جمی روش بندازید از همه شمشیر ها بهتره (ببینید روی چه بیلدی کار می کنید بر اساس همون بیلد جم مناسب روی شمشیر بندازید )

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
دیمنز سولز برعکس دارک سولز پویز(poise) نداره به نظر من استفاده از شمشیر سنگین به جز کندی و استفاده زیاد از استامیناتون چیزی نداره استفاده از شمشیر سنگین تو دارک سولز دلیلش این بود که دشمنتون رو استان لاک می کنه و پویزش رو می شکنه ولی اینجا اصلا پیشنهاد نمیشه به نظر من همین falchion رو اگه بدونید چطوری لول آپش کنید و چه جمی روش بندازید از همه شمشیر ها بهتره (ببینید روی چه بیلدی کار می کنید بر اساس همون بیلد جم مناسب روی شمشیر بندازید )

اما اتفاقا یک سری جاها واقعا نیاز برای مثال من به شخصه چون با شمشیر بازی میکردم این جاها خیلی به کارم امد:

وقتی بخوای بازی پلات کنی نیاز یک سری مبارزه ها هستش که سریع تمام بشه یعنی نیاز که سریع طرف بکشی برای مثال Tower Knight باید بدون اینکه اون تیرکمان دارها بکشی بزنی فکر کن دنیات Pure Black بعد به سختی رسیدی به باس بعدش باید اون تیرکمانی ها نکشی بعدش هم باید Tower Knight بزنی بهترین راه اینکه یک ضربه بزنی به اندازه کل دمیجی که میخواستی با 4-5 ضربه بزنی اینجوری هم کمتر طول میکشه هم اینکه اگه اون وسط تیر خوردی سریع خونت پر میکنی نگران این نیستی باس قرار چیکار کنه چون دمیجی که میخواستی به یکی از پاها بزنی زدی.

یا اینکه بخوای کم یاب ترین سنگ بازی یعنی pure bladestone فارم کنی من نزدیک 40 تا Black Skeleton کشتم تا یک دونه pure bladestone گرفتم فکر میکنی چقدر طول میکشه مبارزه باهاش با مجیک یا اینکه شمشیر معمولی وقتی New game+ 3 باشی؟ من با وجود Large Sword of Searching و Gold Coin با مجیک و شمشر سبک حدود 3-4 دقیقه مبارزه هاش برام طول میکشید اما با Great Sword فقط 1 دقیقه تا 1.5 دقیقه چرا چون یک بار مجیک میدی به شمشیر از پشت میزنی طرف بعدش دوتا تو سرش شمشیر عوض میکنی با Large Sword of Searching کار تمام میکنی که شانس دراپ بالا ببره با وجود این و gold Coin شانس گند من نزدیک 40 بار زدم تا اخر سر داد بدون اینکه مبارزه طول بکشه یا بخواد حرکت اضافه ای باشه اما همین Black Skeleton شل بیای قشنگ یک ضرب میکشتت وقتی New Game + باشی.

یک مبارزه دیگه هم که واقعا شمشیر سنگین نیاز مبارزه با Old King Doran حساب کن هم خونش پر میشه هم اینکه با یک ضربه که زد بقیه هم خوردی به شخصه یکی میزدم تو سرش بلند میشد یکی دیگه میزدم قشنگ خیلی راحت و بدون دردسر کشتمش اما با شمشیر سبک یک ساعت باید چپ راست میکردم تا بکشمش.

مبارزه با Selen Vinland هم همینجور تو مرداب داری مبارزه میکنی باید سریع مبارزه تمام بشه نمیتونی اون وسط یک ساعت مبارزه طولش بدی یک لحظه اشتباه یا ... خونش پر میکنه تو هم مسموم شدی حالا بیا بزنش هر چند ثانیه بالا میاری یا کج و کوله میشی.

قشنگ یک سری از مبارزه ها برای اینکه بخوای سریع تمام بشه نیاز که شمشیر سنگین استفاده کنی.

آخرین ویرایش:

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,030
نام
نیما
بازی کردن سولزبورن با گرافیک عالی و 60 فریم خیلی لذت بخشه.
متاسفانه من بلادبورن رو هیچوقت نتونستم بازی کنم چون مشکل فریم ریتش طوری بود که من 30 دقیقه بازی میکردم بشدت سردرد میگرفتم . تقریبا سالی 2 بار هم میرفتم سراغش که شاید دیگه سر درد نگیرم ولی به شکل عجیبی هر دفعه سر درد میگرفتم !

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
بازی کردن سولزبورن با گرافیک عالی و 60 فریم خیلی لذت بخشه.
متاسفانه من بلادبورن رو هیچوقت نتونستم بازی کنم چون مشکل فریم ریتش طوری بود که من 30 دقیقه بازی میکردم بشدت سردرد میگرفتم . تقریبا سالی 2 بار هم میرفتم سراغش که شاید دیگه سر درد نگیرم ولی به شکل عجیبی هر دفعه سر درد میگرفتم !
هممم
ببین، Sharpness رو احیاناً بالا تنظیم نکردی رو TV؟
منم اوایل این مشکل رو داشتم با بلادبورن (البته ترکیبی از سرگیجه و سردرد تمپورال)، که مشکل با کاهش Sharpness حل شد.
در کنار این موضوع، رنگ های بخصوص گرم توی بلادبورن خیلی شارپ هستند، می تونی با کاهش حجم رنگ، سرد تر کردن تون رنگ، و کاهش بک لایت امتحان کنی
چون بلاد بورن درسته که 30FPS هست، ولی حتی توی کنسول پایه استاتر لگ چندانی نداره و فریم تایمش عموماً همون حدود ۳۳ میلی ثانیه ست که توی جاهای شلوغ فوقش تا ۸۰ بره بالا
البته منکر نمی شم که 60FPS زمین تا آسمون فرق داره و فرام سافتور عملاً کم کاری که چه عرض شود، دیگه دق مرگمون کرده سر این ماجرا
شخصاً با جون و دل حاضرم برای پچی که Bloodborne رو به 60FPS ببره، ۶۰ دلار بدم...

پ.ن: DS3 بزن رو PS5 حالش رو ببر... 60FPS STAT، خوفناک
پ.ن.۲: فقط عجب چیز مسخره ایه این توی PS5 که برا بازیهای non-HDR، باید بری دستی خاموشش کنی که وگرنه گند میزنه به رنگ و همه چی
ببین چقدر رو مخم بود که Persona 5 Striker رو اول رو PS5 دانلود کردم، نه میشد با رنگای HDR تحملش کرد (حالا خیلی جاها قابل تحمل بود، ولی توی استور رسماً کور میشدی)، نه هم هی میشد برم خاموش روشن کنم این HDR کوفتی رو... رفتم رو PS4 دوباره دانلودش کردم نشستم که برم...

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
2,011
نام
روزبه
دوتا راه داره برای زدنش یکی به صورت رسمی که خودم اینجوری دو دفعه زدمش دفعه سوم راه غیر رسمی تست کردم یکم زمان میبره و حوصله میخواد کار غیر رسمی اما گلیچ یا ... نیست موجودی بازی که هر دوتا راه توضیح میدم هر کدوم دوست داشتی انجام بده .

راه اول اینکه قبول کنی Old King Allant حرف اخر مبارزه میزنه یعنی چی یعنی تو باید یک سری حرکت های که انجام میده حفظ کنی مثل چی مثل وقتی که دستش میبره عقب آبی میشه باید به طرف عقب بری و از جلو دستش نباشی چون بگیره میمیری دومی اینکه وقتی پرید هوا تا وقتی که نزدیکت نشده داج نزنی داج زدنت هم باید به طرف راست جلو باشه و مورد بعدی اینکه وقتی از دور شمشیر میگیره مثل سامورایی ها میخواد حمله کنه باید به طرف راست راه بری و از اون خط مستقیمی که باهاش بودی خارج بشی وقتی رفتی از سر راهش کنار حمله که کرد یک جا ایست میکنه میزنیش چندتا بعد دور میشی ازش وقتی هم خواستی جونت پر کنی یا ... ازش دور شدی حتما باید مجیک داشته باشی که بتونی زمانی که شمشیر میکوبه زمین از فاصله بزنیش که بهش اجازه ندی اون حرکت ادامه بده چون اگه فضای برای عقب رفتن نداشته باشی و تو محدوده زمین زدنش باشی شیلد هم کمکی بهت نمیکنه چون بعدش به طرفت حمله ور میشه بعد از زمین زدن این کار ادامه میدی تا بکشیش هیچ وقت کل استامینات خالی نکن این راه رسمی بود .

راه غیر رسمی اینکه بری از Sage Freke مجیک Poison Cloud بخری به همراه Thief Ring و چندتا بطری اسمش الان یادم رفته MP پر میکنه میتونی مجیک بزنی دوباره وسط بازی وقتی MP خالی شد چیکار میکنی وقتی Poison Cloud داشتی و Thief Ring دستت بود وارد اتاق Old King Allant میشی وقتی وارد شدی دست به دسته نمیزی هیچ حرکتی انجام نمیدی باس میاد طرفت بعد همون بالای پله ها ایست میکنه پشتش میکنه بهت خیلی اروم نرم راه میری میری پشتش یک بار Poison Cloud استفاده میکنی دیگه هیچ کاری انجام نمیدی تا وقتی که اثر Poison Cloud از بین بره Poison Cloud استک نمیشه یعنی اینکه نمیتونی چندبار استفادش کنی که اثر Poison Cloud بیشتر کنی یکم زمان میبره اما در آخر باس بدون هیچ درگیری میمیره .
منم روی این باس Acid couldمیزنم جواب نمیده و برای بدست اوردن Posion could باید متریال Writhind demon souls داشته باشم که ندارم از کجا باید پیدا کنم

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
منم روی این باس Acid couldمیزنم جواب نمیده و برای بدست اوردن Posion could باید متریال Writhind demon souls داشته باشم که ندارم از کجا باید پیدا کنم

توضیح دادم باید Poison Cloud فقط بخری با Acid could نمیشه .

چجوری بازی رفتی که میخوای الان باس اخر بزنی هنوز Writhing demon's souls نداری ؟ چیکارش کردی ؟ :D

Writhing demon's souls از Leechmonger میفته در مرحله Depraved Chasm .

انداختی تخت گاز داری میری جلو مرحله اول بازی بقیه مرحله ها بی خیال شدی ؟ :D:-"

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
2,011
نام
روزبه
توضیح دادم باید Poison Cloud فقط بخری با Acid could نمیشه .

چجوری بازی رفتی که میخوای الان باس اخر بزنی هنوز Writhing demon's souls نداری ؟ چیکارش کردی ؟ :D

Writhing demon's souls از Leechmonger میفته در مرحله Depraved Chasm .

انداختی تخت گاز داری میری جلو مرحله اول بازی بقیه مرحله ها بی خیال شدی ؟ :D:-"
داشتم نمیدونم چی شد ? فکر کنم برا اسپل ها رفت ??همه دنیا ها رو تکمیل مردم همین کینگ از دیشب تا الان رو مخمه

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
2,011
نام
روزبه
خب بالاخره من تونستم یه بازی میازاکی رو تمام کنم ??

سکیرو رو تا باس اخر بردم ولی نشد بزنمش و نیم کاره موند

خب بریم سراغ بازی من بازی روی Ps3بازی نکرده بودم پس نمیتونم تشخیص بدم گیم پلی با نسخه اصلی چه تفاوتی کرده ولی گیم پلی بازی خیلی خوب بوده گرافیک که نباید حرفی راجبعش زد یه کلام به نسل 9خوش اومدید
بریم سراغ سخت ترین باس ها به ترتیت از سخت به اسون

1- Maneaterنگم براتون که تا مرز شکستن دسته میری راهش فقط محیک هست

2- Flamelurker وقت گریه کردنه ??

3- Old King Allant صبر صبر صبر مجیک روی اسلحه

4- Tower knight

5- Penetrator

بقیه باس های بازی زیاد سخت نیستند این 5تا هست که خیلی اذیت میکنن

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
خب بالاخره من تونستم یه بازی میازاکی رو تمام کنم ??

سکیرو رو تا باس اخر بردم ولی نشد بزنمش و نیم کاره موند

خب بریم سراغ بازی من بازی روی Ps3بازی نکرده بودم پس نمیتونم تشخیص بدم گیم پلی با نسخه اصلی چه تفاوتی کرده ولی گیم پلی بازی خیلی خوب بوده گرافیک که نباید حرفی راجبعش زد یه کلام به نسل 9خوش اومدید
بریم سراغ سخت ترین باس ها به ترتیت از سخت به اسون

1- Maneaterنگم براتون که تا مرز شکستن دسته میری راهش فقط محیک هست

2- Flamelurker وقت گریه کردنه ??

3- Old King Allant صبر صبر صبر مجیک روی اسلحه

4- Tower knight

5- Penetrator

بقیه باس های بازی زیاد سخت نیستند این 5تا هست که خیلی اذیت میکنن
الان این باس ها رو توی first run باهاشون مشکل داشتید شما؟ آفلاین یا آنلاین؟
world tendency ت چی بوده وقتی باس مربوطه رو رفتی سراغش؟

• Like
Reactions: Arash-S212

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
2,011
نام
روزبه
الان این باس ها رو توی first run باهاشون مشکل داشتید شما؟ آفلاین یا آنلاین؟
world tendency ت چی بوده وقتی باس مربوطه رو رفتی سراغش؟
اره توی بار اول انلاین بودم و تندری بلک یه قسمت بازی دوتا Black phantomاز اون چاق ها نصیبم شد که خودش یه باس بود

• Like
Reactions: Arash-S212

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر