PlayStation Demon's Souls Remake

سازنده
Bluepoint
تاریخ انتشار
November 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 5
ASL 4-min_copy_400x497.png
توسعه دهنده: Bluepoint Games / SIE Japan Studio
ناشر: Sony Interactive Entertainment
پلتفرم: PS5
ژانر: Action role-playing
تاریخ عرضه:۱۲ نوامبر (۲۲ آبان)

:Arrowd:
:Arrowl: 70$ :Arrowr:
:Arrowu:
20201118_025000_copy_159x246.jpg
?????
با تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی​

آخرین ویرایش:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
خوب به سلامتی بازی پلات شد عالی بود اینم کاراکتر من بعد از پایان بازی واقعا راضی هستم ازشون چی میشه Bloodborne 2 یا Dark Souls 4 یا Demon souls 2 از تک تکشون استقبال میکنم. :D

Demon's Souls_20210220194618.jpg

اینم ایمیل سونی . =))

DS.jpg

آخرین ویرایش:

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,031
نام
نیما
خوب به سلامتی بازی پلات شد عالی بود اینم کاراکتر من بعد از پایان بازی واقعا راضی هستم ازشون چی میشه Bloodborne 2 یا Dark Souls 4 یا Demon souls 2 از تک تکشون استقبال میکنم. :D

View attachment 195714
چند ساعت طول کشید پلت شه ؟

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
دوستان اگه خواستین آنلاین بازی کنین حتما قبل از اینکه برین داخل بازی از طریق تنظیمات سروری که بهش ارتباط برقرار میکنین درست کنین من دفعه اولی که رفتم دیدم خیلی لگ دارم مشخص شد که میشه سرور مشخص کرد و روی سرور امریکا بودم بعدش اوردم فرانکفروت پینگ امد روی 55 خیلی عالی شد .

چند ساعت طول کشید پلت شه ؟

کلا برای من 111 ساعت طول کشید . :D:D:D

111 ساعت لذت بخش که واقعا الان رفتم سر Spider Man :MM میگم کاش قبلش MM میزدم بعد میرفتم سر DS خدایش DS عالی بود یک احساس عجیبی بعد DS بری MM بزنی بهترین انتخاب برای بازی روی PS5 خدایش کسی PS5 بگیره DS نزنه کلا بهتر کنسول ببوسه بزاره کنار . :D

آخرین ویرایش:

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
2,014
نام
روزبه
نیاز به کمک دارم برا سخت ترین باس بازی که با اقتدار تا الان به Maneater تعلق میگیره اولی رو به زور به 5درصد اخر میرسونی دومی پیدا میشه صد رحمت به Flamelurker

من لولم 42هست کسی هست با هم این باس رو‌بزنیم ؟

• Like
Reactions: THELASTOFUS_IRAN

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,536
نیاز به کمک دارم برا سخت ترین باس بازی که با اقتدار تا الان به Maneater تعلق میگیره اولی رو به زور به 5درصد اخر میرسونی دومی پیدا میشه صد رحمت به Flamelurker

من لولم 42هست کسی هست با هم این باس رو‌بزنیم ؟
یه گلیچ برای زدن این باس .
تو اون محوطه که داری میجنگی یه سری پله هست , قبل از اینکه از پله ها بری بالا میتونی بری سمت راست و قایم بشی . چند ثانیه که بگذره باس پشتش رو میکنه بهت و بیخیال میشه ! بعد میتونی بری بزنیش .

Roozbeh7

کاربر سایت
Mar 20, 2019
2,014
نام
روزبه
یه گلیچ برای زدن این باس .
تو اون محوطه که داری میجنگی یه سری پله هست , قبل از اینکه از پله ها بری بالا میتونی بری سمت راست و قایم بشی . چند ثانیه که بگذره باس پشتش رو میکنه بهت و بیخیال میشه ! بعد میتونی بری بزنیش .
تو یوتیوب دیدم میرم قایم میشم پرواز میکنه میاد میزنه?

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
تو یوتیوب دیدم میرم قایم میشم پرواز میکنه میاد میزنه?
اگه لولت نزدیک بود میومدم کمکت اما متاسفانه برای کمک مثل اینکه رنج داره من 142 هستم شما 42 برای همین نمیزاره اما راه حل سینا گفته درست انجام نمیدی دقیقا این کاری که میگم انجام بدی 100% میزنی بدون هیچ سختی فقط باید یکم حوصله داشته باشی وگرنه باهاش نمیشه رو در رو جنگید هرچقدر هم قوی بشی اون قویتر :
اول از همه نیاز به حلقه Thief ring داری که بهت کمک کنه سخت تر توسط باس یا بقیه تشخیص داده بشی اینجوری دنبالت کمتر میکنه وقتی مخفی بشی یک بار زمین میکوبه وقتی پشت سطون باشی که گارد گرفته باشی دمیج جذب میکنه کمتر دمیج میخوری پشت سطون بعدش هم یکی دوتا مشت طرف سطون ول میکنه بهترین راه حل اینکه وقتی خواست مشت بزنه یکم از سطون فاصله بگیری دوباره سریع بچسبی به سطون بعدش از چپ یا راستت میاد میره وسط باید برعکس جهت اون بری اروم راه بری ندویی وقتی رفت وسط پشتش میفتی یا میری دوتا شمشیر میزنی بر میگردی یا مجیک میزنی وقتی زدی حمله ور میشه این طرف دقیقا همین کار تکرار میکنی هر طرفی بود به طرف مخالف سطونش میچسبی و دقیقا کاری که گفتم ادامه میدی گارد میگیری میزنه زمین بعدش یکم فاصله مشت میزنه بعدش میچرخه میری سر جات اونم از کنارت بعدش رد میشه میره وسط فقط این وسط یکم عصبی عمل میکنه بعضی وقت ها همین جوری ادامه میده برای اینکه این مرحله رد کنی چون تا نکشتت ول نمیکنه برای همین پیشنهاد من وقتی وارد بخش باس میشی سمت راست سطون دوم اولی که مواد مذاب داره خطرناک دورش چرخیدن دومی بهتر اما اینجوری وقتی قاطی میکنه میتونی بری دور اون مواد مذابی یا اینکه بری سمت راست پشت اون یکی سطون طرف مقابل وقتی امد دنبالت دوباره بری سر همون سطون اصلی اینجوری وقتی عصبی میشه و حالیش نیست میتونی ارومش کنی و نکشتت و همین وسط بی خیالت میشه دوباره میتونی کارت ادامه بدی من با همین روش 3 بار زدمش البته دفعه اول thief ring نداشتم البته دفعه اول راحت تر از دفعه دوم و سوم بود چون تو هر NG+ جونش بیشتر میشه و باس عصبی تر میشه. :D

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
دور اول تموم شد. سخت ترین باس برا من tower knight بود که ۴ بار مردم. جز اون باس سختی نداشت.
اما.
اما.
نیو گیم پلاس :D
شت:D
بازی اصلی اینجا شروع میشه. تفاوتشون اینه:
آرمور اسپایدر در سری اول : فرست ترای
آرمور اسپایدر در نیو گیم پلاس: ۵ بار تلاش
tower knight سری اول : ۴ بار تلاش
tower knight نیو گیم پلاس: ۸ بار تلاش :D

اپگرید کردن توی نیو گیم ملاس واقعا سخته.

Arian Kn

کاربر سایت
Nov 29, 2020
5
سلام ، این باس old king allant خیلی سخته هر کاری می کنم نمی تونم بزنمش الان چندروزه سر همین قسمت گیر کردم. کسی می روشی چیزی بلده برای زدنش ؟:D لولم هم 68 هست .

a75ian

کاربر سایت
Oct 26, 2013
45
نام
آريَن
سلام ، چند روزه قسمت باس فایت old king allant گیر کردم هرکاری می کنم نمی تونم بزنمش .
لولم هم 68 هست. کسی راهی می دونه برای زدنش یا اگه کسی لولش نزدیکه لطفا بیاد با هم co op بزنیمش .

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
سلام ، چند روزه قسمت باس فایت old king allant گیر کردم هرکاری می کنم نمی تونم بزنمش .
لولم هم 68 هست. کسی راهی می دونه برای زدنش یا اگه کسی لولش نزدیکه لطفا بیاد با هم co op بزنیمش .
دوتا راه داره برای زدنش یکی به صورت رسمی که خودم اینجوری دو دفعه زدمش دفعه سوم راه غیر رسمی تست کردم یکم زمان میبره و حوصله میخواد کار غیر رسمی اما گلیچ یا ... نیست موجودی بازی که هر دوتا راه توضیح میدم هر کدوم دوست داشتی انجام بده .

راه اول اینکه قبول کنی Old King Allant حرف اخر مبارزه میزنه یعنی چی یعنی تو باید یک سری حرکت های که انجام میده حفظ کنی مثل چی مثل وقتی که دستش میبره عقب آبی میشه باید به طرف عقب بری و از جلو دستش نباشی چون بگیره میمیری دومی اینکه وقتی پرید هوا تا وقتی که نزدیکت نشده داج نزنی داج زدنت هم باید به طرف راست جلو باشه و مورد بعدی اینکه وقتی از دور شمشیر میگیره مثل سامورایی ها میخواد حمله کنه باید به طرف راست راه بری و از اون خط مستقیمی که باهاش بودی خارج بشی وقتی رفتی از سر راهش کنار حمله که کرد یک جا ایست میکنه میزنیش چندتا بعد دور میشی ازش وقتی هم خواستی جونت پر کنی یا ... ازش دور شدی حتما باید مجیک داشته باشی که بتونی زمانی که شمشیر میکوبه زمین از فاصله بزنیش که بهش اجازه ندی اون حرکت ادامه بده چون اگه فضای برای عقب رفتن نداشته باشی و تو محدوده زمین زدنش باشی شیلد هم کمکی بهت نمیکنه چون بعدش به طرفت حمله ور میشه بعد از زمین زدن این کار ادامه میدی تا بکشیش هیچ وقت کل استامینات خالی نکن این راه رسمی بود .

راه غیر رسمی اینکه بری از Sage Freke مجیک Poison Cloud بخری به همراه Thief Ring و چندتا بطری اسمش الان یادم رفته MP پر میکنه میتونی مجیک بزنی دوباره وسط بازی وقتی MP خالی شد چیکار میکنی وقتی Poison Cloud داشتی و Thief Ring دستت بود وارد اتاق Old King Allant میشی وقتی وارد شدی دست به دسته نمیزی هیچ حرکتی انجام نمیدی باس میاد طرفت بعد همون بالای پله ها ایست میکنه پشتش میکنه بهت خیلی اروم نرم راه میری میری پشتش یک بار Poison Cloud استفاده میکنی دیگه هیچ کاری انجام نمیدی تا وقتی که اثر Poison Cloud از بین بره Poison Cloud استک نمیشه یعنی اینکه نمیتونی چندبار استفادش کنی که اثر Poison Cloud بیشتر کنی یکم زمان میبره اما در آخر باس بدون هیچ درگیری میمیره .

آخرین ویرایش:

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
منم بالاخره ps5 را گرفتم و اولین بازی هم demon's souls. :clap::clap::clap:
فعلا تا tower knight رسیدم.
گیم پلی که خوب demon's souls هست دیگه حرفی توش نیست عالی :Thumbsup:... ولی گرافیک واقعا خیره کنندس :eek:. انیمیشن ها هم نسبت به نسخه ps3 خیلی ارتقا پیدا کردن.
به نظرم bluepoint کارشو عالی انحام داده. ریمیک شایسته اسم demon's souls هست. =D>=D>=D>

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
دوستان این سولز هایی که از باس ها میگیریم لازم میشه
یا اینکه استفاده کنیم مثل اون سولزای معمولی

یه چیز دیگه من الان دقیقا ۲ ساعت بازی کردم و همین الان اون باس که خیلی گندس رو زدم فک کنم اسمش تاور نایت بود شایدم نایت تاور نمیدونم دقیقا
خلاصه یه در پشتش هست که باز نمیشه نوشته یه جیزی لازم داره
از کجا آیتمشو گیر بیارم ؟

یه سوال مهم دیگه موقع آپگرید چرا از یه سلاح ۲تا نشون میده

من الان به دونه bow دارم موقع آپگرید مثل عکس ۲تا نشون میده کدومو باید لول آپ کنن

من این را بازی نکردم ولی بر اساس سری سولز جواب میدم فکر نکنم فرقی داشته باشه.

از آیتم ها دوتا داری چون هرچندتا آیتم که دشمن ها دراپ کنن و برداری همون تعداد توی Inventory نشون میده .البته یک سری آیتم هم آیکوناشون خیلی شبیه هم هست در طول بازی ولی اسمشون را نگاه کنی فرق دارند.

در مورد سولزهایی که از باس ها دراپ میشه هم میتونی جلوتر با یک سری npc هایی که آنلاک میشه این سولزها را تبادل کنی برای سلاح های خاص و هم میتونی ازشون استفاده کنی به صورت سولز عادی برای آپگرید.

در مورد در نظری ندارم:D

• Like

Arian Kn

کاربر سایت
Nov 29, 2020
5
دوستان این سولز هایی که از باس ها میگیریم لازم میشه
یا اینکه استفاده کنیم مثل اون سولزای معمولی

یه چیز دیگه من الان دقیقا ۲ ساعت بازی کردم و همین الان اون باس که خیلی گندس رو زدم فک کنم اسمش تاور نایت بود شایدم نایت تاور نمیدونم دقیقا
خلاصه یه در پشتش هست که باز نمیشه نوشته یه جیزی لازم داره
از کجا آیتمشو گیر بیارم ؟

یه سوال مهم دیگه موقع آپگرید چرا از یه سلاح ۲تا نشون میده
View attachment 197259
من الان به دونه bow دارم موقع آپگرید مثل عکس ۲تا نشون میده کدومو باید لول آپ کنن
از سولز های باس ها می تونید برای گرفتن spell یا miracle استفاده کنید .
برای اون قسمت اول باید حداقل یکی از باس های اخر بقیه ی مناطق بازیو زده باشید .
از بعضی از سلاح ها در طول بازی چندتا میگیرید و هر وقت اپگرید کنید یه عدد می یاد جلوش مثلا وقتی می‌ نویسه +2 یعنی دوبار اپگرید شده .
برای زدن باس ها هم بهتره به این صورت پیش برید که به ترتیب باس های اول هر ورلد رو بزنید بعد باس های دومشون رو و بعد هم سوم

• Like

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
همه چیزشو فهمیم جز این آپگرید کردن سلاح هارو

الان من یه دونه سلاح فلشن دارم چرا ۲ تا نشون میده بعد روی یکیش علامت آهنگریه
عکس رو ببین
View attachment 197321
جالبیش اینه دوتا متریال مختلف میخوان برای آپگرید
ببین سیستم لول آپ شمشیر های دیمنز سولز یه مقدار با دارک سولز متفاوته
نکته ای که هست طی مراحل مختلف شما جم های مختلفی مثل Quality و Sharp بدست میارید این جم ها رو توی یه لول خاصی از شمشیر می تونید روی شمشیرتون بندازید(الان دقیق یادم نیست بعد 10 سال ولی تا جایی که یادمه برای اینکه روی شمشیرتون جم Quality بندازید باید حتما سلاحتون لول 3 باشه ) آهنگر داخل نکسوس هم نمی تونه جم روی شمشیرتون بندازه(البته چند تا جم رو می تونه روی شمشیرتون قرار بده ) و مجبورید پیش آهنگر Stonefang Tunnel برید در حین بازی همیشه می تونید شمشیرتون رو به لول 1 برگردونید تا اگه خواستید جم خاصی روش بندازید
تو عکس هم گزینه دوم شمشیرتون رو به لول 1 بر می گردونه همین ، کار خاصی نمی کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر