PlayStation Demon's Souls Remake

سازنده
Bluepoint
تاریخ انتشار
November 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 5
ASL 4-min_copy_400x497.png
توسعه دهنده: Bluepoint Games / SIE Japan Studio
ناشر: Sony Interactive Entertainment
پلتفرم: PS5
ژانر: Action role-playing
تاریخ عرضه:۱۲ نوامبر (۲۲ آبان)

:Arrowd:
:Arrowl: 70$ :Arrowr:
:Arrowu:
20201118_025000_copy_159x246.jpg
?????
با تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی​

آخرین ویرایش:

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,911
نام
امین پاشاپور
@AMIN-PASHA @Homi-Fatal @PoP--General.2020
@db07 بچه ها دمتون گرم با کمک شما خیلی خوب رفتم جلو و تقریبا اکثر باس هارو زدم
چیزی که همچنان گیرش هستم tendency هست مخصوصا برای شخصیتش.راهنمایی های یوتیوب یکم گنگه میگه باید کامل dark بشی بعد فانتوم هارو بکشی و ....خیلی داستان داره. راه حل دیگه ای نداره برای pure white شدن؟
لول چندی

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,338
نام
مهدی
منم ادت کردم با اجازت
عجب کریر درخشانی داری انصافا. پلات نکردی نکردی نشستی سخت ترین هارو پلات کردی :D
قربونت
kevin_thawne?
واسه پیور وایت کرکتر تندسی یا تروفی های انلاینش شبها 9 به بعد هستم
البته مثل اینکه باید هم لول باشیم
@AMIN-PASHA بهتر میدونه

• Like
Reactions: Destro

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,911
نام
امین پاشاپور
قربونت
kevin_thawne?
واسه پیور وایت کرکتر تندسی یا تروفی های انلاینش شبها 9 به بعد هستم
البته مثل اینکه باید هم لول باشیم
@AMIN-PASHA بهتر میدونه
اره باید حدودا تو یه رنج لول باشیم

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,439
نام
Nightwing
به عنوان اولین تجربه soulsborne به شدت جذاب بود. اوایل بازی خیلی سخت و اعصاب خورد کن بود ولی بعد ۵ ۶ ساعت حدودن روند بازی جذاب تر میشه واقعا
گرافیک هم که فکر کنم حرفی باقی نمیزاره:D
کامبت بازی خیلی خوب بود هرچند فکر نمیکنم سراغ soulsborne های بعدی برم فعلا بعد کمی استراحت صاف ELDEN RING !

ardalthebest

کاربر سایت
Jun 3, 2015
333
من ممیخام به co op برم، یکی دو ساعته علامت رو روی زمین زدم ولی کسی پیدا نمیشه
باید چه سروری انتخاب کنم تو قسمت network که بهتر باشه. یا کلا اینطوریه؟

The Witcher

کاربر سایت
Nov 8, 2014
67
خیلی خب، این روزا که بازار Elden Ring گرم هست، من اومدم سراغ این اثر. بازی رو بدون مرگ ( اگه باس آزمایشی رو استثنا قرار بدیم ) به پایان رسوندم. دلم نمی‌خواد پیشنهادی بدم یا بگم باید چطور می‌بود و چطور نمی‌بود، کوتاه می‌گم کار همون چیزیه که باید باشه؛ همه چیز به اندازه. احتمالاً تا مدت‌ها کوچه پس کوچه‌هاش یادم می‌مونه. همچنین بازی چیز آنچنان سختی نداره که شما نتونین انجامش بدین. اون دسته بزرگواران که تا حالا سولز نزدن و دو به شک هستن ولی چند تا RPG توی کارنامشون دارن، Demon's Souls می‌تونه تجربه معرکه‌ای باشه که بالاخره بشینن سر سفره میازاکی.
10/10

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,911
نام
امین پاشاپور
خیلی خب، این روزا که بازار Elden Ring گرم هست، من اومدم سراغ این اثر. بازی رو بدون مرگ ( اگه باس آزمایشی رو استثنا قرار بدیم ) به پایان رسوندم. دلم نمی‌خواد پیشنهادی بدم یا بگم باید چطور می‌بود و چطور نمی‌بود، کوتاه می‌گم کار همون چیزیه که باید باشه؛ همه چیز به اندازه. احتمالاً تا مدت‌ها کوچه پس کوچه‌هاش یادم می‌مونه. همچنین بازی چیز آنچنان سختی نداره که شما نتونین انجامش بدین. اون دسته بزرگواران که تا حالا سولز نزدن و دو به شک هستن ولی چند تا RPG توی کارنامشون دارن، Demon's Souls می‌تونه تجربه معرکه‌ای باشه که بالاخره بشینن سر سفره میازاکی.
10/10
مرسی که تجربت رو به اشتراک گذاشتی با ما، بله بازی خیلی خیلی عالی هست، من اون موقع تو ps3 نصفه بازیش کرده بودم، ولی رو ps5 بازی رو جویدم و گذاشتم کنار، سه یا چهار بار تمومش کردم،
اینم بگم که تو بازی های میازاکی این بازی ساده ترین بازی هست، شاید هم اینطور نباشه و ما تو بلاد و دارک 1،2،3 حرفه ای و استاد شدیم
البته من امروز الدن رینگ رو تموم کردم و الدن رینگ هم جزو بازی های سخت استاد هست

Homi-Fatal

کاربر سایت
Jun 18, 2009
679
مرسی که تجربت رو به اشتراک گذاشتی با ما، بله بازی خیلی خیلی عالی هست، من اون موقع تو ps3 نصفه بازیش کرده بودم، ولی رو ps5 بازی رو جویدم و گذاشتم کنار، سه یا چهار بار تمومش کردم،
اینم بگم که تو بازی های میازاکی این بازی ساده ترین بازی هست، شاید هم اینطور نباشه و ما تو بلاد و دارک 1،2،3 حرفه ای و استاد شدیم
البته من امروز الدن رینگ رو تموم کردم و الدن رینگ هم جزو بازی های سخت استاد هست

من سری دارک سولز رو بازی نکردم ولی بعد از این، سکیرو و الآن هم دارم بلادبورن بازی می‌کنم و به نظرم demon’s souls به مراتب از سکیرو و بلادبورن سخت تره.
حالا با من قلق بازی های میازاکی دستم اومده یا اینکه سبک بازیم به این دوتا بیشتر می‌خوره.

• Like
Reactions: Arash-S212

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,911
نام
امین پاشاپور
من سری دارک سولز رو بازی نکردم ولی بعد از این، سکیرو و الآن هم دارم بلادبورن بازی می‌کنم و به نظرم demon’s souls به مراتب از سکیرو و بلادبورن سخت تره.
حالا با من قلق بازی های میازاکی دستم اومده یا اینکه سبک بازیم به این دوتا بیشتر می‌خوره.
سکیرو که بحثش جداست اصلا تو این سبک نیست
ولی بلاد بورن گل سرسبد بازی های میازاکی هست، بدون شک «بهترین یا یکی از بهترین بازی های عمرت میشه»
نمیدونم بلاد رو تا کجا رفتی جلو ولی دیمن سولز خیلی راحت تر از بلادبورن هست، مخصوصا باس های دیمن خیلی راحت تر از باس های بلاد هست
بلادبورن هم طراحی مراحلش خیلی پیچیده تر و بزرگتر و خوش‌ساخت تر هست
هم باسهاش خیلی سخت تر، حالا برو جلوتر میبینی
حتما دارک 3 و الدن رینگ رو هم بعدا بازی کن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر