PlayStation Demon's Souls Remake

سازنده
Bluepoint
تاریخ انتشار
November 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 5
ASL 4-min_copy_400x497.png
توسعه دهنده: Bluepoint Games / SIE Japan Studio
ناشر: Sony Interactive Entertainment
پلتفرم: PS5
ژانر: Action role-playing
تاریخ عرضه:۱۲ نوامبر (۲۲ آبان)

:Arrowd:
:Arrowl: 70$ :Arrowr:
:Arrowu:
20201118_025000_copy_159x246.jpg
?????
با تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی​

آخرین ویرایش:

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,496
نام
Nightwing
اخه نمیدونم تا کجا رفتی نمیخوام اسپویل کنم، دو تا جا رو یادمه ولی نمیخوام اسپویل کنم،
بخوایی راحت باشه باید مراحل اول همه ارچستون ها رو بری، بعد مراحل دوم همه ارچستون ها بعد به همین ترتیب،
فقط باس ها رو کشتی روحشون رو الکی تبدیل به سول نکن ها، میتونی باهاشون سلاح های خیلی خفنی درست کنی،
انگشتر هات هم چک کن معمولا انگشتر های خیلی به درد بخوری هم میده

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk
الان این سول هارو دارم داخل inventory
small scaled flame
grey demon soul
swollen demon soul
dragon demon soul
searing

Homi-Fatal

کاربر سایت
Jun 18, 2009
679
اون پرنده ها که شبیه خفاشن؟
نه همون اول که یه سری shadowlurker توسط reaper تولید میشه تا وقتی که اون ریپر رو نکشتی می تونی اون سایه ها رو بزنی و سول فارم کنی. اگر هم ریپر رو بکشی همه اون سایه ها میمیرن و میتونی فارم کنی

۱ تا تاور نایت
۲ رو کامل کردم
۳ و تا Maneater
4 و نتونستم از یه جا بیشتر برم چون هی شبح تولید میشه و گیر میفتم
روحشون و چجوری باید استفاده کرد؟
یه سری رو توی توضیحاتشون نوشته ولی اغلب اگه تو گوگل سرچ کنی نوشته که هر سول رو میتونی چی کارا باهاش بکنی. یه سری از روح ها رو برای خرید مجیک و miracle باید استفاده کنی و یه سری دیگ رو می تونی باهاش سلاح های خفن تولید کنی.

آخرین ویرایش:

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,496
نام
Nightwing
درود دوست من، شما موقع ابدیت که stats ها رو ابدیت میکنی رو نگاه کن، مثلا ویتالیتی یا اینتلجنس یا اندورانس یا مجیک یا...... رو لول آپ میکنی،
موقع استفاده از سلاح هم یه پیش نیاز هست تو مشخصات سلاح، مثلا برا یه شمشیر نیاز داری تا اندورانست بالای 20 باشه، واسه همونه که نمیتونی استفاده کنی یا اگه استفاده کنی اون دمیج مربوطه رو بهت نمیده

خب همینکارم کردم بعد اینکه گفتی. سلاح و میتونم بگیرم دستم و هیچ پیامی نمیده ولی عملا موقع استفاده دوباره مثل قبل هیچ دمیجی نمیده

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,351
نام
مهدی
خب همینکارم کردم بعد اینکه گفتی. سلاح و میتونم بگیرم دستم و هیچ پیامی نمیده ولی عملا موقع استفاده دوباره مثل قبل هیچ دمیجی نمیده
خب سلاح ها رو هم باید لول اپ کنی
پیش اون اهنگری که داخل دنیای 2 هست Blacksmith Ed
باید روح Flamelurker رو بهش بدی تا بتونی همه سلاحها رو پیشش لول اپ کنی واسه اینکارم باهاش حرف زدن رو ادامه بده تا اتوماتیک وار بازی بهت پیام میده که میخوای روح Flamelurker بهش بدی یا نه
سپر رو لول اپ نکن
من خودم با این شمشیرها بازی کردم:
Northern Regalia---این از همشون قویتر بود البته اخرای بازی این رو بدست میاری
Dragon Bone Smasher---اینم دمیج وحشتناکی داره
Claymore----این رو همون اویل بازی میتونی از اون Patches بخری بعد از کشتن باس دنیای 1-1 زیر همون پلی که اژدها میومد پل رو اتیش میزد با 6000 سول اگه درست گفته باشم این رو هم تا اخر لول اپ کنی جوابه
ی شمشر کوچک هم هست که اسمش رو یادم رفته که 2-2 میتونی بدستش بیاری که فایردمیج داره اونم خوبه اگر تا لول اخرش بتونی لول اپ کنی
در ضمن شمشیر ها رو دو دستی بگیر تا دمیجشون بیشتر شه

آخرین ویرایش:

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,496
نام
Nightwing
باید روح Flamelurker رو بهش بدی تا بتونی همه سلاحها رو پیشش لول اپ کنی واسه اینکارم باهاش حرف زدن رو ادامه بده تا اتوماتیک وار بازی بهت پیام میده که میخوای روح Flamelurker بهش بدی یا نه
سپر رو لول اپ نکن
Claymore----این رو همون اویل بازی میتونی از اون Patches بخری بعد از کشتن باس دنیای 1-1 زیر همون پلی که اژدها میومد پل رو اتیش میزد با 0600 سول اگه درست گفته باشم این رو هم تا اخر لول اپ کنی جوابه
ی شمشر کوچک هم هست که اسمش رو یادم رفته که 2-2 میتونی بدستش بیاری که فایردمیج داره اونم خوبه اگر تا لول اخرش بتونی لول اپ کنی
ممنون ازت یک دنیا
در مورد pure white tendency چیزی خاطرت هست؟ یه چیزایی خوندم تو نت ولی نشدنیه برای من. مثلا تا آخر هر دنیا یه ضرب باید بری جلو و همه باس هاش و بزنی و نمیری اصلا :-?

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,496
نام
Nightwing
سپر رو لول اپ نکن
Claymore----این رو همون اویل بازی میتونی از اون Patches بخری بعد از کشتن باس دنیای 1-1 زیر همون پلی که اژدها میومد پل رو اتیش میزد با 0600 سول اگه درست گفته باشم این رو هم تا اخر لول اپ کنی جوابه
سوال دیگه اینکه چقدر تفاوت داره من آنلاین پیش برم یا افلاین؟

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,351
نام
مهدی
ممنون ازت یک دنیا
در مورد pure white tendency چیزی خاطرت هست؟ یه چیزایی خوندم تو نت ولی نشدنیه برای من. مثلا تا آخر هر دنیا یه ضرب باید بری جلو و همه باس هاش و بزنی و نمیری اصلا :-?
نه اصلا همچین چیزی نیست
شما فقط هر وقت ی باس رو میکشی برو نکسوس و خودکشی کن تا حالت سول فرم بگیری چونکه اگه بادی فرم بری و کشته بشی دینا به سمت بلک تندسی میره
داخل هر دنیا باسهاش رو بکشی اون دنیا پیور وایت میشه,پیور وایت راحته ولی بلک ی خورده اوضاع داره
این دو تا ویدیو رو نیگا کن خیلی خوب توضیح میده
این واسه ورلد تندسی:

اینم واسه کرکتر تندسی:

آخرین ویرایش:

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,351
نام
مهدی
من افلاین رفتم و فقط واسه تروفی های انلاینش انلاین شدم
اطلاعی ندارم
شاید اینویدرها بکشنت روی دنیا تاثیری بذاره
دوستان شاید بهتر بدونن

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,948
نام
امین پاشاپور
انلاین بازی کنی بازی سخت تر میشه، اینوایدر های مریض میان تو دنیات و امکان نداره بتونی بزنیشون، و واسه همین میمیری و تندنسی میره به سوی سیاهی و بازی سخت تر میشه،
و یه نکته اگه میخوای بازی رو پلات کنی حتما افلاین برو، اگه انلاین بری خیلی باید بیشتر وقت بزاری برای پلات ( بازم بحث تندنسی هست)

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,948
نام
امین پاشاپور
من افلاین رفتم و فقط واسه تروفی های انلاینش انلاین شدم
اطلاعی ندارم
شاید اینویدرها بکشنت روی دنیا تاثیری بذاره
دوستان شاید بهتر بدونن
تونستی پلات کنی
من به خاطر یه اشتباه کرکتر تندنسیم سیاه شد و به خاطر یه حلقه نتونسنم پلات کنم، برای یه حلقه باید دوبار کامل بازی رو تموم کنم دوباره

• Like
Reactions: db07

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,351
نام
مهدی
تونستی پلات کنی
من به خاطر یه اشتباه کرکتر تندنسیم سیاه شد و به خاطر یه حلقه نتونسنم پلات کنم، برای یه حلقه باید دوبار کامل بازی رو تموم کنم دوباره

آره
من گیر تروفی های انلاینش بودم
به گمونم اگر اینویدرهایی که به جهانت حمله میکنن رو بکشی کرکتر تندسیت به سمت پیور وایت حرکت میکنه
نیو گیم پلاس برو,اونجورا سخت نمیشه,بنظر خودم اصلا سخت نبود,قلق بازی هم دستت اومده سریعتر میتونی تمومش کنی
ویرایش:
داخل pvp یکی از دوستان میتونه اینویدت کنه و بزاری اون رو بکشی
با 5 بار اینکار کردن کرکتر تندسیت پیور وایت میشه
اگر خواستی من شبها 9 به اون ور هستم
فقط نمیدونم چجور اینویدیت کنم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Destro

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,496
نام
Nightwing
نه اصلا همچین چیزی نیست
شما فقط هر وقت ی باس رو میکشی برو نکسوس و خودکشی کن تا حالت سول فرم بگیری چونکه اگه بادی فرم بری و کشته بشی دینا به سمت بلک تندسی میره
داخل هر دنیا باسهاش رو بکشی اون دنیا پیور وایت میشه,پیور وایت راحته ولی بلک ی خورده اوضاع داره
این دو تا ویدیو رو نیگا کن خیلی خوب توضیح میده
این واسه ورلد تندسی:

اینم واسه کرکتر تندسی:
خب جونم نصف میشه هرجا برم با یه ضرب میمیرم که:D
به باس رسیدم از سنگ آبی استفاده کنم که human form بشم؟

ویدیو هارو دیدم خوب توضیح داده.
یکیتون بیاد ۵ بار بکشمش :D

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,496
نام
Nightwing
انلاین بازی کنی بازی سخت تر میشه، اینوایدر های مریض میان تو دنیات و امکان نداره بتونی بزنیشون، و واسه همین میمیری و تندنسی میره به سوی سیاهی و بازی سخت تر میشه،
و یه نکته اگه میخوای بازی رو پلات کنی حتما افلاین برو، اگه انلاین بری خیلی باید بیشتر وقت بزاری برای پلات ( بازم بحث تندنسی هست)

من اوایل و آنلاین شروع کردم بعد الان دیگه افلاین میزنم:D

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,948
نام
امین پاشاپور
آره
من گیر تروفی های انلاینش بودم
به گمونم اگر اینویدرهایی که به جهانت حمله میکنن رو بکشی کرکتر تندسیت به سمت پیور وایت حرکت میکنه
نیو گیم پلاس برو,اونجورا سخت نمیشه,بنظر خودم اصلا سخت نبود,قلق بازی هم دستت اومده سریعتر میتونی تمومش کنی
ویرایش:
داخل pvp یکی از دوستان میتونه اینویدت کنه و بزاری اون رو بکشی
با 5 بار اینکار کردن کرکتر تندسیت پیور وایت میشه
اگر خواستی من شبها 9 به اون ور هستم
فقط نمیدونم چجور اینویدیت کنم
لول چندی، اگه لولمون تقریبا یکی باشه راحت میشه وصل شد
من گیر یه حلقه پیور وایت هستم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر